IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
    Алтернативата е да киснете по форумите. Кроманьонци да искаш!
    Наздраве!
    65% от човшката популация са жени, а другите кроманьонци, но само 5% от жените са допуснати до реализация и то само в някои държави и въпреки това светът върви напред! Какво ли щеше да е ако процентът не беше 5 а 10?
    IM d best

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
      Алтернативата е да киснете по форумите. Кроманьонци да искаш!
      Наздраве!
      Е, когато си прав си прав .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
        Това е то - ни неандерталци, ни кроманьонци ..., сал едни "принцеси".
        Наздраве!
        Алтернативата е да киснете по форумите. Кроманьонци да искаш!
        Наздраве!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
          Аз мисля че истинския праисторически мъж- ловец някога е евал рядко и забременяващо,, той не е бил фалоцентричен. И жената не си е поднасяла вагината под път и над път. И понеже патриархалното си е отишло, колкото и да се разгологъзва сегашната модерна еманципирана жена., в нея не можем да видим Прамайката – Създателката на живота. Тя става кофа за сперма. Ето това е лумпенизация братче. Свят от к@рви които по цял ден мерят презервативи

          Да знам че се изразявам цинично , но на мене ми е позволено щото съм маргинал, инфантилен лумпен пролетариат и "пропаднала хазартна личност" (по Матеев)
          То пък, щото в епилирания, с добре поддържани маникюри, вежди и лице мъж, можем да видим праисторическия ловец, дето ще халоса дамата, ще я хване за косата и ще я завлече в пещерата с цел продължаване на човешкия род. Това е то - ни неандерталци, ни кроманьонци ..., сал едни "принцеси".
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Леле, Пеше!!! Впечатлена съм - загрижил си се за мойта културно масова програма.
            Наздраве!

            П.П. Като ученичка въобще не бях почитател на Шекспир. Чак в по-късна възраст ми увря главата за този тип произведения. Сега ги чета с удоволствие. По-едрата 1/3-та ми подари цяла поредица с трагедии, комедии, романси и сонети на автора.
            Тънимъни няма да тормозиш колегата...Ще го гледаш като писано яйце щото ......по рецептата на Шекспир

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
              Аз мисля че истинския праисторически мъж- ловец някога е евал рядко и забременяващо,, той не е бил фалоцентричен. И жената не си е поднасяла вагината под път и над път. И понеже патриархалното си е отишло, колкото и да се разгологъзва сегашната модерна еманципирана жена., в нея не можем да видим Прамайката – Създателката на живота. Тя става кофа за сперма. Ето това е лумпенизация братче. Свят от к@рви които по цял ден мерят презервативи

              Да знам че се изразявам цинично , но на мене ми е позволено щото съм маргинал, инфантилен лумпен пролетариат и "пропаднала хазартна личност" (по Матеев)
              Основният проблем на мъжете с жените е че каквито си мислят че са жените то все на такива попадат, което затвърждава мнението им и се зацикля процеса!
              Това се нарича ирония на съдбата и превръща тебе си в проблем за себе си самия "братче"!!!
              Last edited by buyvalue; 24.09.2020, 20:23.
              IM d best

              Коментар


              • Аз мисля че истинския праисторически мъж- ловец някога е евал рядко и забременяващо,, той не е бил фалоцентричен. И жената не си е поднасяла вагината под път и над път. И понеже патриархалното си е отишло, колкото и да се разгологъзва сегашната модерна еманципирана жена., в нея не можем да видим Прамайката – Създателката на живота. Тя става кофа за сперма. Ето това е лумпенизация братче. Свят от к@рви които по цял ден мерят презервативи

                Да знам че се изразявам цинично , но на мене ми е позволено щото съм маргинал, инфантилен лумпен пролетариат и "пропаднала хазартна личност" (по Матеев)
                Last edited by Асо Пика; 24.09.2020, 19:37.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                  Значи я знаеш.Според мен върховна простотия
                  Не я знаех. Намерих текста в интернет. Въобще тази група, Черно фередже май се е появила малко по-късно. Всичките им текстове са пошли. Общи взето халтура.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                    Значи я знаеш.Според мен върховна простотия
                    Ще се доверим на експертното ти мнение.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                      А виреят виреят.Понеже знам че не обичаш да се мъчиш ъи предложих да отидеш на театър но ако искаш да четеш няма проблем.Както предпочоташ
                      Леле, Пеше!!! Впечатлена съм - загрижил си се за мойта културно масова програма.
                      Наздраве!

                      П.П. Като ученичка въобще не бях почитател на Шекспир. Чак в по-късна възраст ми увря главата за този тип произведения. Сега ги чета с удоволствие. По-едрата 1/3-та ми подари цяла поредица с трагедии, комедии, романси и сонети на автора.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        Мерси. Вулгарна е. Нема нужда.
                        Значи я знаеш.Според мен върховна простотия

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Може ли да не го гледам, а да я прочета комедията?
                          Наздраве!

                          П.П. Англосаксонските добри практики не виреят твърде на родна почва
                          А виреят виреят.Понеже знам че не обичаш да се мъчиш ъи предложих да отидеш на театър но ако искаш да четеш няма проблем.Както предпочоташ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                            Да я научиш
                            Мерси. Вулгарна е. Нема нужда.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                              Шекспир Укротяване на опърничавата,,,Гледай го да видиш как се процедира с опърничави жени много е поучително.Световна класика
                              Може ли да не го гледам, а да я прочета комедията?
                              Наздраве!

                              П.П. Англосаксонските добри практики не виреят твърде на родна почва
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                                Изискани занимания кайш....
                                Потропване с чехлите, подрънкване с гривните и змийчетата на сокая ... Такива ти ми изискани занимания, Пеше.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X