IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

    Правилно. Истинските мъже не допускат грешки!
    И каква ще е тая толкова сериозна "грешка",та да го напусне заради нея?Ако е било нещо наистина сериозно, никога нямаше да се върне при него.
    Естествено тя си е в пълното право да прекрати връзката,но щом той я е търсил, след като тя е скъсала автоматично го поставя в слаба позиция.Щото такава е женската психика.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Щом казваш ,че причината си бил ти,значи тя е скъсала с теб,а после ти си я търсил?Това те поставя в слаба позиция спрямо нея. Щото каквото и да си направил ако държеше на теб,нямаше да те напусне.А след това не тя е премислила,а ти си я търсил,което те прави слаб в нейните очи.
      Съвсем добронамерено ти ги казвам тия неща, пък ти си преценявай дали ще ги вземеш предвид.
      Разделихме се защото и двамата не искахме да продължаваме по същия начин. Аз просто бях по-агресивния. Както и да е, минал съм през тия неща и нещата са си супер на днешна база.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Щом казваш ,че причината си бил ти,значи тя е скъсала с теб,а после ти си я търсил?Това те поставя в слаба позиция спрямо нея. Щото каквото и да си направил ако държеше на теб,нямаше да те напусне.А след това не тя е премислила,а ти си я търсил,което те прави слаб в нейните очи.
        Съвсем добронамерено ти ги казвам тия неща, пък ти си преценявай дали ще ги вземеш предвид.
        Правилно. Истинските мъже не допускат грешки!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Изтребал ѝ е на нея дърт пръч с 15 годин по-дърт. Wake up.
          Не са 15,а 13 години. И е важно как изглеждам и в каква форма съм,а не годините.Да не би някой тюфлек на нейните години да е по-добра партия от мен?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение

            Аз бях причината и аз бях инициаторът. Мъжът трябва да е водещия в едни отношения.
            Щом казваш ,че причината си бил ти,значи тя е скъсала с теб,а после ти си я търсил?Това те поставя в слаба позиция спрямо нея. Щото каквото и да си направил ако държеше на теб,нямаше да те напусне.А след това не тя е премислила,а ти си я търсил,което те прави слаб в нейните очи.
            Съвсем добронамерено ти ги казвам тия неща, пък ти си преценявай дали ще ги вземеш предвид.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Ясно Имал си любовна мъка. И аз съм я преживял. В кой беше причината за раздялата и кой беше инициаторът за повторното събиране,
              Аз бях причината и аз бях инициаторът. Мъжът трябва да е водещия в едни отношения.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Е тя какво е виновна, че съвременните млади мъже харесват курволяци?Аз ако бях свободен досега да съм се оженил за нея.
                Изтребал ѝ е на нея дърт пръч с 15 годин по-дърт. Wake up.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Просто момичето има морал и не ще да си сваля гащите пред сульо и пульо,а се пази за съпруга си.Какво лошо има в това?
                  По моята скала на женските качества това я издига много високо.
                  Морал на баба ти фърчилото. На 35 си е диагноза. Излазям. Утре ако има време ще се разправяме. Ариведерчи а тути фрути

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                    Ако за, да кажем, 15 години, не го е намерила тоя съпруг - проблем има и то сериозен
                    Е тя какво е виновна, че съвременните млади мъже харесват курволяци?Аз ако бях свободен досега да съм се оженил за нея.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Просто момичето има морал и не ще да си сваля гащите пред сульо и пульо,а се пази за съпруга си.Какво лошо има в това?
                      По моята скала на женските качества това я издига много високо.
                      Ако за, да кажем, 15 години, не го е намерила тоя съпруг - проблем има и то сериозен

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                        Споко, не всички психолози са психоаналитици.
                        Тия другите са по-лоши май, дето предписват медикаменти за лечение на психични състояния. Но там нямам много знания и може да греша с преценката.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          За психог и тя. И не е единствен случай и знам, защо така се получава.
                          Просто момичето има морал и не ще да си сваля гащите пред сульо и пульо,а се пази за съпруга си.Какво лошо има в това?
                          По моята скала на женските качества това я издига много високо.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
                            Неделен хубав ден , 7 страници в темата , излагате се ....
                            Що бе, аз днес купих отдушник, кран за бидето, боя, боядисах тавана на балкона, пих бира навънка, боядисах етажерката си чатех в женската тема .

                            След малко зачезвам за нощна програма
                            Last edited by Arana; 11.06.2023, 21:06.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                              Проблемът с психоаналитик е че буквално допускаш някой да ти "работи" над съзнанието и светоусещането, без да имаш никаква оценка за реалните му качества като майстор в това отношение. Плочкаджия в банята не пускаме без да сме го видели как работи, а сме склонни да позволим на някого да се бъзика с нещо толкова рисково и трудно поправимо.
                              Споко, не всички психолози са психоаналитици.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                                Тя ако е наистина девствена на 35 години, това не е недостатък, а нещо по-сериозно
                                За психог и тя. И не е единствен случай и знам, защо така се получава.

                                Коментар

                                Working...
                                X