IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Неделен хубав ден , 7 страници в темата , излагате се ....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение

      Няма проблем- аз за да споделям опита си, значи съм открит. Първо психолога анализира проблема ти, после ти помага чрез въпроси, да разбереш сам проблемите си, след това започвате да работите със задачи, за да подтиснеш едни и развиеш други усещания. Не става от раз. При всеки е индивидуално и не работят еднакви шаблони.
      Проблемът с психоаналитик е че буквално допускаш някой да ти "работи" над съзнанието и светоусещането, без да имаш никаква оценка за реалните му качества като майстор в това отношение. Плочкаджия в банята не пускаме без да сме го видели как работи, а сме склонни да позволим на някого да се бъзика с нещо толкова рисково и трудно поправимо.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

        Тя ако е наистина девствена на 35 години, това не е недостатък, а нещо по-сериозно
        А много ли са нормални тия жени,които на 25 годишна възраст са правили свирки на половината град?Нищо й няма на момичето ,много си е добре психически,просто не е намерила подходящ мъж.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение

          Много добре подхранено его още от детска възраст- дълго време само дете в цялата фамилия и любимец на всички. В зряла възраст жената, която наричам любовта на живота ми, ми показвам колко още имам да уча и да израствам, че да съм с такова самочувствие, което показвах. След което и се разделихме. За три години преминах през самосъжаление, отрицание, ярост, самодеструктивност, влизане в и излизане от мимолетни връзки та чак до депресия. И когато дойде депресията, ми дадох контакт на въпросната психоложка. След сеансите с нея се взех в ръце и започнах да променям нещата, които зависят от мен. Колелото се задвижи, животът ми отново тръгна и ми се случиха всички хубави неща, които иначе бях отписал- завърших си прекъснатото образование, върнах си любимата жена и съм на път да създам семейство.
          Ясно Имал си любовна мъка. И аз съм я преживял. В кой беше причината за раздялата и кой беше инициаторът за повторното събиране,

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Имам една позната, много свестно момиче на 35 години, около нея има доста мъже ергени и си пасуват .Аз ако не бях женен,веднага щях да я поканя на среща. Една друга и нея не я канят на срещи. И тя вика"Няма вече мъже".
            Та не знам какво да мисля.На един му познат му викам да я покани първата на среща ,оня ми отговори "Остави я тая,още е девствена ".И аз онемях,вместо да му се издигне в очите, че е девствена, той го смята за недостатък.
            Тя ако е наистина девствена на 35 години, това не е недостатък, а нещо по-сериозно

            Коментар


            • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение

              Съжалявам за лошите ти преживявания, но имаш една съществена грешка- има огромна разлика между психиатър и психолог. Единия лекува основно с медикаменти, а другия с психоанализа.
              Постоянно работя с психиатри и психолози професионално,та много добре знам разликата. Учил съм като студент и Съдебна психология .
              Общо взето човек като отиде при психолог разчита друг човек да му реши проблемите.Но само той самият може да го направи, никой друг. Или пък може да се поучи от опита на други хора или да получи съвет.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                Защо, упорито оказвате да разберете, че Евго нищо не смята да променя?
                Защото и най-твърдите кратуни увират. Понякога прекалено късно.

                Има и друг момент. В съвременния див индивидуализъм, всеки има нужда от “племе”, зони на стабилност, както искаш го наречи. По-добре ние да сме “племето” на Евго, отколкото да го изоставим сам и да се роди някой нов юнабомбър.

                Вчера излезе една отвратителна статистика в Испания за масови самоубийства сред населението. От екстремен консумизъм и индивидуализъм. Деца, жени, мъже. Страшно се е ускорило след пандемията.
                Last edited by Arana; 11.06.2023, 19:00.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  А какво бе породило негативните усещания? Имаше ли нещо общо с концепцията ти за живота?
                  Много добре подхранено его още от детска възраст- дълго време само дете в цялата фамилия и любимец на всички. В зряла възраст жената, която наричам любовта на живота ми, ми показвам колко още имам да уча и да израствам, че да съм с такова самочувствие, което показвах. След което и се разделихме. За три години преминах през самосъжаление, отрицание, ярост, самодеструктивност, влизане в и излизане от мимолетни връзки та чак до депресия. И когато дойде депресията, ми дадох контакт на въпросната психоложка. След сеансите с нея се взех в ръце и започнах да променям нещата, които зависят от мен. Колелото се задвижи, животът ми отново тръгна и ми се случиха всички хубави неща, които иначе бях отписал- завърших си прекъснатото образование, върнах си любимата жена и съм на път да създам семейство.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение

                    Тогава работи над нещата, които можеш да промениш.
                    Защо, упорито оказвате да разберете, че Евго нищо не смята да променя?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Преди няколко години внезапно започнаха силни болки в стомашната област.Ходих по лекари,лежах в няколко болници и никъде не можаха да ми помогнат.Отслабнах с 30 кг и добре,че бях 90 кг в началото,та имах кила за отслабване. Накрая ме заведоха в Пирогов и след няколко дни един много учен доцент ми каза на мен и на родителите ми,че нищо ми нямало и всичко било на психична основа и препоръча да ме заведат на психиатър .Заведоха ме при една патка и тя ме пита как се чувствам и аз й обясних, че постоянно ме боли, слабея и не съм добре. Оная ме попита дали ми минават черни мисли и аз й казах,че естествено, че ми минават такива мисли предвид състоянието ми.И оная вика на нашите да ме вкарали в психиатрия, за да ме лекувала.И майка почна да реве и да ме моли да вляза в психиатрия. Аз й казах, че не съм психично болен, а имам здравословен проблем и никога няма да вляза в психиатрия. Няколко дни след това отидох при друга лекарка,а тя ме изпрати в Токуда,където ми направиха операция и ми спасиха живота,щото се оказа, че съм имал запушване на жлъчните пътища.
                      Аз буквално бях на смъртно легло,оная искаше в лудница да ме вкара. Това са идиоти. Пълни идиоти.
                      Съжалявам за лошите ти преживявания, но имаш една съществена грешка- има огромна разлика между психиатър и психолог. Единия лекува основно с медикаменти, а другия с психоанализа.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Направих го от фейсбук профила ми, който използвам за Интернет продажби и покупки - не се вижда името и снимката ми.

                        Тя не беше коректна с мен, загуби ми много време и исках да й го върна. Годеникът й обаче използва фейсбук рядко и не знам дали го е прочел.



                        Относно коментара на Morskishop:

                        Живея самостоятелно, нито имам комплекси, нито някой ме тормози, като изключим един дразнител в работата.

                        Проблемът ми е, че имам малко контакти с подходящи жени, а чрез Интернет хич не става, става, но по изключение. Тиндър не ми тръгва на лаптопа,

                        Никой мъж не е слонен да харчи щедро за непознати жени без да има интимен контакт!.


                        И има едно нещо, което не ми харесват, но то няма как да се промени.







                        Тогава работи над нещата, които можеш да промениш. Аз не смятам, че мъжът трябва да е щедър само след потенциален сексуален контакт с жената. Качествените жени гледат цялостно желанието ти да се раздаваш, защото го свързват с това как ще се грижиш за тях и децата след време.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение

                          Няма проблем- аз за да споделям опита си, значи съм открит. Първо психолога анализира проблема ти, после ти помага чрез въпроси, да разбереш сам проблемите си, след това започвате да работите със задачи, за да подтиснеш едни и развиеш други усещания. Не става от раз. При всеки е индивидуално и не работят еднакви шаблони.
                          А какво бе породило негативните усещания? Имаше ли нещо общо с концепцията ти за живота?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Много интересно. Без да навлизам в личното ти пространство какво точно промени психологът? Начинът ти на мислене? Конкретни постулати за това да трябва да се случват нещата?
                            Няма проблем- аз за да споделям опита си, значи съм открит. Първо психолога анализира проблема ти, после ти помага чрез въпроси, да разбереш сам проблемите си, след това започвате да работите със задачи, за да подтиснеш едни и развиеш други усещания. Не става от раз. При всеки е индивидуално и не работят еднакви шаблони.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

                              Пред читавите винаги има добри перспективи.

                              Дамата, която с малко думи очертава същността на проблемите (казва много). Къде изчезнахте, госпожице/госпожо?

                              Моите почитания!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

                                Пред читавите винаги има добри перспективи.
                                Имам една позната, много свестно момиче на 35 години, около нея има доста мъже ергени и си пасуват .Аз ако не бях женен,веднага щях да я поканя на среща. Една друга и нея не я канят на срещи. И тя вика"Няма вече мъже".
                                Та не знам какво да мисля.На един му познат му викам да я покани първата на среща ,оня ми отговори "Остави я тая,още е девствена ".И аз онемях,вместо да му се издигне в очите, че е девствена, той го смята за недостатък.
                                Last edited by mirodes; 11.06.2023, 18:23.

                                Коментар

                                Working...
                                X