IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
    браво, сега втълпихте на жените толкова много нови идеи за това "какво /може би/ искат", че няма начин скоро да вземат решение и ние по някакъв начин да разберем.

    Никой не ти пречи да ги омайваш с "леката емоционална искрица" на този титан на мисЛЪтЪ - Вадим Зеланд...

    За огледалото трудно можеш да ги разубедиш..., освен ако не й повтаряш постоянно /споделям тайната!/ - да се оглежда в ... твоите очи, ама те това си го знаят вече /казвано им е толкова пъти!/... и - преди да се огледат в твоите очи - все пак ще хвърлят поглед и в огледалото... По-сигурни се чувстват! За огледалото може да се каже: то е предметът, който дамите обичат повече от всичко на света! Тази тяхна любов /към огледалото/ е единственото доказателство за непреходност на това човешко чувство /любовта/!

    Иначе, Бате Пешо е наш говорител, защото им казва нещата 1:1, каквито и те добре знаят в подробности, но трудно биха признали на всеослушание, че ги знаят, защото това е част от голямата "игра"... и никой не им втълпява насила нищо, което дамите да не желаят!

    Коментар


    • браво, сега втълпихте на жените толкова много нови идеи за това "какво /може би/ искат", че няма начин скоро да вземат решение и ние по някакъв начин да разберем.
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


        Има един пункт, в който се колебая дали да приема безрезервно мнението ти...

        Значи: каква жена би била тя, ако не се погледне в огледалото?

        Нещо повече: не безполезно, а най-полезното нещо на този свят е това, ако една дама види огледална витрина - дори да пресече улицата, само, за да може да се огледа във витрината!

        В това се състои истинското щастие за ВСЯКА дама! (другото е ежедневие!)


        Жените се кипрят не заради нас а за да натрият носа на другите жени...Истинските мъже гледаме жените най просташки първо в циците и задника после суратя и на мига знаем иска ли ни се или не...Ше я гледам аз с къф лак гел червило грим и токове е дрън дрън.Няма да чукам токчете гримове лакове задницата ще и чукам и тя ме интересува.Една жена каквото и да прави не може да ме измами..Тръгне ли един мъж да гледа токове гримове лакове гелове джентър е тва не му става пишката.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

          Кой как си иска така да се гледа в огледалото.Чудя отде намирате време за толко безполезни неща.Както казва един колега всички жени са еднакви на един х са правени...Слава на Господ аз на капризни жени не съм попадал....То и едва ли бих ги изтърпял....Аз съм суров човек и знам че на жена на която не мога или не искам да и слугувам трябва да и кажа чао о време.Жените са ми най смешни кат заговорят за любов....Ама смея се от сърце...Как пък не видях една да земе да се влюби в некой бедняк все търсят облаги.Затова и нищо не получават.Аз навремето не съм търсил пари земи коли вили апартаменти...и не съм получил.Жена ми като и казах заминаваме на село щеше да получи удар....Просто казах сбирай багаШа в неделя заминаваме ще живеем там...А беше казала нищъ а я бях зарязал...А сега я накарайте да дойде в София

          Има един пункт, в който се колебая дали да приема безрезервно мнението ти...

          Значи: каква жена би била тя, ако не се погледне в огледалото?

          Нещо повече: не безполезно, а най-полезното нещо на този свят е това, ако една дама види огледална витрина - дори да пресече улицата, само, за да може да се огледа във витрината!

          В това се състои истинското щастие за ВСЯКА дама! (другото е ежедневие!)



          Коментар


          • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

            Именно, де Пеше, толкова са прости нещата, че ако се оглеждаш в огледалото с любов, и то отразява любов, ако го гледаме с омраза, дали отражението ще е любов?
            Кой как си иска така да се гледа в огледалото.Чудя отде намирате време за толко безполезни неща.Както казва един колега всички жени са еднакви на един х са правени...Слава на Господ аз на капризни жени не съм попадал....То и едва ли бих ги изтърпял....Аз съм суров човек и знам че на жена на която не мога или не искам да и слугувам трябва да и кажа чао о време.Жените са ми най смешни кат заговорят за любов....Ама смея се от сърце...Как пък не видях една да земе да се влюби в некой бедняк все търсят облаги.Затова и нищо не получават.Аз навремето не съм търсил пари земи коли вили апартаменти...и не съм получил.Жена ми като и казах заминаваме на село щеше да получи удар....Просто казах сбирай багаШа в неделя заминаваме ще живеем там...А беше казала нищъ а я бях зарязал...А сега я накарайте да дойде в София

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

              Именно, де Пеше, толкова са прости нещата, че ако се оглеждаш в огледалото с любов, и то отразява любов, ако го гледаме с омраза, дали отражението ще е любов?

              Дамите - от 10 кладенци носите вода... Ум и разум събирате и все се чудите - къде допускате грешката... Уж нещата са елементарни, пък защо някак не ни се получават и все недоволни търсим причината?

              И - аха - намерихме един Вадим, който най-после да ни каже, що е то "ярката индивидуалност"...

              ... и изведнъж идва Бате Пешо и с две изречения на кръст го прави на палачинка! Като маче у дерек го блъска...

              Така стават нещата, я! Само с две изречения Бате Пешо те остави замислена! А аз цял след обед те свалях... Абе, който си го може...

              Накрая - пак не разбрах - по какви причини, ако някой гледа в огледалото (цитата горе), това би било точно с омраза?

              Лошата мащеха е гледала огледалото с омраза, но причината е била друга - тя е била грозна!

              Вие, всички сте хубавКи и нямате причина да гледате огледалото с колебание, а единствено - с обич!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                Ного теория ного научно нещата са прости да не кажа просташки на нея ще и олекне а на него ще му омекне...Да не бъркаме секса и желанията за материални придобивки с любовта..
                Именно, де Пеше, толкова са прости нещата, че ако се оглеждаш в огледалото с любов, и то отразява любов, ако го гледаме с омраза, дали отражението ще е любов?
                Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                  Да не си забравил да долееш маслото в хидравличната система и навесната да не може да качи необходимото налягане за прикачната техника?

                  Ако в така, изводът е един, Трактористе... Остаряваш! Трябва ти помощник, за да може да се вдига... прикачният инвентар!
                  Имам си помощничка, работлива жена е, но се оказа много луда и ревнива. И аз си бях доста луд, но тя успя да ме укроти. Честно си признавам един път в началото на лятото доста шамари отнесох от нея, само защото се усмихнах на една сервитьорка. Като се прибрахме ме почна още от вратата с шамарите и луд скандал защо съм се усмихнал на "някаква си тъпа сервитьорка". В кухнята дори ме удари с метален кухненски черпак и ми поду окото. Тогава вече не издържах и аз й зашлевих един звучен шамар. И тя се кротна. Тръгнах да си стягам куфара и да се махам. А тя застана с черпака на вратата и ме пита: "И къде си мислиш, че ще ходиш?" Така е при нас. Ходихме на почивка в Гърция за три седмици и там двамата пипнахме ковида. Тя го изкара леко, но аз го изкарах тежко, особено първата седмица, доста и отслабнах. Сега съм смирен и кротък. И тя е доволна вече. Пазете се от коронавируса, гадна работа е.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

                    "Създател на реалността"
                    Thanks

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение
                      Чета си Вадим Зеланд и попадам на нещо по темата, което съвпада и с моето мнение за огледалото:

                      „Преследва ме повтарящ се сценарий. Когато започвам да общувам с мъж, отначало се появява „лека емоционална искрица”, но после тя изчезва, а аз продължавам да искам да общувам с него. В този момент мъжът се влюбва в мен, но аз вече съм решила — за мен той е само приятел. Вече имам много приятели, обаче тази ситуация започва да ме плаши. Може би аз нещо не съм наред, та нали мечтая за дълготрайни романтични отношения, за брак. Имам важни изисквания, без които трудно бих приела някой мъж за партньор. Ценя чувството за отговорност, щедростта, оптимизма, оригиналността. Но кой знае защо, попадам на хора, които проявяват леност, а аз искам с този мъж да сме двойка, която дружи с всички и участва във всичко... Често мъжете имат много малки доходи от работата си — задоволяват се с каквото имат, а мен това ме вбесява. В крайна сметка започвам да се чувствам като тяхна приятелка или сестра, но не и любима жена. И къде да намеря човек, който да ми е по сърце?”


                      Ако човек има ярка индивидуалност, както е във вашия случай, започват да му се „лепят” хора с противоположните качества. Каквото не приемаш, това и получаваш. Това става по две причини. Първата е работата на равновесните сили. Ако сте склонна да оценявате хората и да ги сравнявате със себе си, възниква поляризация, която привлича към вас личности с противоположните качества, както магнитът привлича железните стружки. Докато съществувате без отношение към околните - „такава съм си и толкоз”, енергийната картина не се изкривява. Но щом започнете да се сравнявате с другите - „вижте аз каква съм, а те какви са”, веднага възниква нееднородност, пораждаща вятъра на равновесните сили. Втората причина може да е фиксирането на вниманието ви върху качествата, които предизвикват у вас неприязън. Всичко е много просто: вие стоите пред огледалото, а в него се отразява онова, върху което е концентрирано вниманието ви. Забележете: търсейки човека, с когото да сте двойка, вие обикновено мислите или какво не искате, или какво искате. Ако обръщате внимание главно върху недостатъците, които изобщо не приемате в партньорите, огледалото още повече ви ги подхвърля. Недоумявайки защо става така, че ви се лепят точно такива хора, вие се дразните, следователно мислите ви са концентрирани върху онова, което не искате. На огледалото му е безразлично какви чувства изпитвате, когато мислите за нещо си - то просто отразява съдържанието на мислите ви, ни повече, ни по-малко. За да поправите ситуацията, е необходимо, първо, да изпълнявате правилото на транссърфинга - позволете си да бъдете себе си, а на другите да бъдат други, и второ, съзнателно пренасочете вниманието си върху качествата, които харесвате у хората. Съсредоточете се върху онова, което искате да получите. Огледалото на света отразява именно картината, върху която е фокусирано вниманието ви. Създайте си навика да наблюдавате, да забелязвате и да изнамирате у хората онова, което ви е нужно. Ще видите колко бързо ще започне да се променя околният свят."
                      Ного теория ного научно нещата са прости да не кажа просташки на нея ще и олекне а на него ще му омекне...Да не бъркаме секса и желанията за материални придобивки с любовта..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение
                        Здравейте
                        Виждам, че добре си прекарвате и се забавлявате. Минавам от тук за малко, по Нова Година отново ще намина.
                        Здраве, щастие и късмет ви пожелавам, и успехи в бизнеса, и с жените

                        Да не си забравил да долееш маслото в хидравличната система и навесната да не може да качи необходимото налягане за прикачната техника?

                        Ако в така, изводът е един, Трактористе... Остаряваш! Трябва ти помощник, за да може да се вдига... прикачният инвентар!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

                          Емпирично, говоря от собствената си реалност, която съвпада с този случай. В доста книги с други автори ми са се случвали доста съвпадения, не е само Вадим.
                          Няма и смисъл от идентифициране с чужди реалности, можем само да им хвърляме по едно око и да си продължаваме по пътя.

                          ПП. Опс.....

                          Има голям смисъл, разбира се - да се "идентифицираме с чужди реалности"!

                          Помисли само в подобна хипотетична посока: ако аз искам "да общувам" с теб /по Вадим.../ - а ти ми поднасяш някакъв объркан /според мен/ алгоритъм, тогава - от своя страна - аз съм длъжен да ти обърна внимание..., иначе има да се чудиШ - защо аджеба е изгаснала поредната искрица... и как така "приятелите ти" са се увеличили с още една .... восъчна фигура!... ))

                          Надявам се на твоето безупречно чувство за хумор, Миа!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение
                            Няма и смисъл от идентифициране с чужди реалности, можем само да им хвърляме по едно око и да си продължаваме по пътя.
                            +1

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                              ЧаЙ сЯ - А се разберемЕ! Какво ми казваш? Че всеки има своя реалност, или, че всеки я отразява по различен начин в себе си?

                              Реалността е една, но - ако я "пречупваме" по различен начин /например чрез НЯКОИ книги/ в себе си - това ще ни кара да продължим да търсим "реалности"...

                              Не, че има нещо лошо в това - да търсим, но - ако това продължи прекалено дълго... Е, да де - съгласих се с теб: съвършенството преди всичко /за да не те разочаровам - може Вадим.... да е философът-мислител на Епохата.../ 40-годишен - не може да няма прозрения, но не изхожда от собственият си опит... Все пак и това не е задължително за един писател, щом кара дамите да се замисляте... Лошо няма! Може да опитва да мисли от позициите на жената, или да притежава черти на противоположния пол и това да му донесе славата...

                              Всичко е възможно на тоя свят...
                              Емпирично, говоря от собствената си реалност, която съвпада с този случай. В доста книги с други автори ми са се случвали доста съвпадения, не е само Вадим.
                              Няма и смисъл от идентифициране с чужди реалности, можем само да им хвърляме по едно око и да си продължаваме по пътя.

                              ПП. Опс.....
                              Last edited by mia11; 30.09.2020, 17:05.
                              Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

                                И ти си прав в твоята реалност.
                                ЧаЙ сЯ - А се разберемЕ! Какво ми казваш? Че всеки има своя реалност, или, че всеки я отразява по различен начин в себе си?

                                Реалността е една, но - ако я "пречупваме" по различен начин /например чрез НЯКОИ книги/ в себе си - това ще ни кара да продължим да търсим "реалности"...

                                Не, че има нещо лошо в това - да търсим, но - ако това продължи прекалено дълго... Е, да де - съгласих се с теб: съвършенството преди всичко /за да не те разочаровам - може Вадим.... да е философът-мислител на Епохата.../ 40-годишен - не може да няма прозрения, но не изхожда от собственият си опит... Все пак и това не е задължително за един писател, щом кара дамите да се замисляте... Лошо няма! Може да опитва да мисли от позициите на жената, или да притежава черти на противоположния пол и това да му донесе славата...

                                Всичко е възможно на тоя свят...

                                Коментар

                                Working...
                                X