IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

    С жените е по-сложно, трябва първо да започне с куче
    Трябва да се научи да говори мазно Ама пък тогава ще го подкарат тия като него
    Last edited by redcretin; 09.11.2020, 15:31.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Не ги мотивира той добре
      С жените е по-сложно, трябва първо да започне с куче

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        сигурно няма и да му пусне.
        Не ги мотивира той добре

        Коментар


        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

          Нека си седи дома да я рантутят родителите и няма да се охарчваш я и накрая да те зареже
          сигурно няма и да му пусне.
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
            Добро утро,

            надявам се, че сте имали хубав и спокоен уикенд.

            Вчера една жена ми писа в един сайт за запознанства.

            Обаче отново греда. На 41г (извън срока на годност), регистрирана от 2011 г. (което е лош знак, че виси толкова време там), от снимките и личи , че е с висок социален статус, има опит с компаниите и нощния живот, а най-лошото е, че пише малко нахално и надменно,

            С приятелката ми не знам до къде ще стигнем, тъй като заради пандемията не мога да я поканя у на нас за постоянно и тя не може да си намери работа в София (и не се й опитва). Стои си безработна в нейния град.

            Поздрави
            Ах ти, шовинистично прасе Тя явно те превъзхожда, те ти стимул да се развиваш и извън панелките в Лулин.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
              Добро утро,

              надявам се, че сте имали хубав и спокоен уикенд.

              Вчера една жена ми писа в един сайт за запознанства.

              Обаче отново греда. На 41г (извън срока на годност), регистрирана от 2011 г. (което е лош знак, че виси толкова време там), от снимките и личи , че е с висок социален статус, има опит с компаниите и нощния живот, а най-лошото е, че пише малко нахално и надменно,

              С приятелката ми не знам до къде ще стигнем, тъй като заради пандемията не мога да я поканя у на нас за постоянно и тя не може да си намери работа в София (и не се й опитва). Стои си безработна в нейния град.

              Поздрави
              Нека си седи дома да я рантутят родителите и няма да се охарчваш я и накрая да те зареже

              Коментар


              • Добро утро,

                надявам се, че сте имали хубав и спокоен уикенд.

                Вчера една жена ми писа в един сайт за запознанства.

                Обаче отново греда. На 41г (извън срока на годност), регистрирана от 2011 г. (което е лош знак, че виси толкова време там), от снимките и личи , че е с висок социален статус, има опит с компаниите и нощния живот, а най-лошото е, че пише малко нахално и надменно,

                С приятелката ми не знам до къде ще стигнем, тъй като заради пандемията не мога да я поканя у на нас за постоянно и тя не може да си намери работа в София (и не се й опитва). Стои си безработна в нейния град.

                Поздрави

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение
                  Доколкото разбирам е намерена есенцията, /както би се изразил Безимен/ на основния въпрос в темата. За любовта и щастието.
                  Значи. "Любовния резервоар на жените трябва да се пълни, а любовния резервоар на мъжа трябва да се празни. Често."
                  Толкова. Какво повече?
                  Хехе. Не баш. Иде реч за емоционални потребности. И мъжете имат любовен резервоар. Той се пълни по различен начин, защото техните емоционални потребности са различни.

                  То ако двата пола бяха идентични щяхме да се делим като амебите

                  Коментар


                  • Доколкото разбирам е намерена есенцията, /както би се изразил Безимен/ на основния въпрос в темата. За любовта и щастието.
                    Значи. "Любовния резервоар на жените трябва да се пълни, а любовния резервоар на мъжа трябва да се празни. Често."
                    Толкова. Какво повече?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                      За наш Евго с пожелания с малко да постига много. Препоръчвам му да изчете книгата.

                      https://chitanka.info/text/11488-myz...a/11#textstart Малките неща имат голямо значение

                      нещата са 101, като има опция жената да добавя още ако иска.
                      Ако поне 5 неща от тези, мъжа не прави, се почва с едно главоболие, мърморене и така мъжа губи желание да изпълни тези 101 малки неща някога (а, големите неща не се броят).
                      Не се иска много акъл да се вдене това от жените, а не списъци със стотици (минимално) искания.
                      На практика обаче, нещата стават на 60-70% и се закрепва положението от двете страни.

                      Интересното е че, в Азия, Южна Америка и Африка жените искат по-малко дребни и по-малко от големите неща.
                      Повече се усмихват, по-малко ги боли глава, по-малко мърморят, харесват се повече как изглеждат (тук това е немислимо), не се страхуват че ще остареят (погрознеят).
                      Тука, в Западния Свят, либералната еманципираност отблъсква много от мъжете.
                      Така че не се чудете защо няма мъже, има, но малко Ви се връзват и го карат на 60%.
                      На която и харесва, на коя то - не, знае къде е вратата.

                      П.П.Проблема започна както винаги от САЩ (като допреди 1918 жените в Англия са НЯМАЛИ право да гласуват)
                      Там се светнаха, че жените ако се включат активно във мъжките професии, страната ще има по-висок БВП.
                      Тази мисъл беше подплатена със активни движения за правата на жените естествено.
                      В днешно време пък, изритват децата да тръгват на училище на 5 год.
                      Видиш ли, майката така седяла една година повече у дома, може да е в завода и да повиши още БВП.
                      Много гнила западна система.
                      Last edited by hazard; 05.11.2020, 23:50.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                        За наш Евго с пожелания с малко да постига много. Препоръчвам му да изчете книгата.

                        https://chitanka.info/text/11488-myz...a/11#textstart Малките неща имат голямо значение

                        Съществуват различни начини, чрез които мъжът може да спечели „точки“ във взаимоотношенията с партньорката си, без да е необходимо да прави твърде много за нея. Става въпрос просто за пренасочване на енергията и вниманието на мъжа Повечето мъже знаят много от тези неща, но не си правят труда да ги вършат, защото не разбират колко важни са те за жената. Мъжът искрено вярва, че дребните неща са незначителни в сравнение с големите, които той прави за нея.

                        В началото на взаимоотношенията си с жената някои мъже вършат един или два пъти и дребни неща, но после престават да ги правят. Сякаш някаква тайнствена сила инстинктивно ги кара да насочат енергията си към извършването на едно-единствено голямо нещо за партньорката си. Тогава престават да вършат дребните неща, които носят удовлетворение на жената във взаимоотношенията помежду им. За да удовлетвори жената, мъжът трябва да разбере какво й е необходимо, за да почувства обич и закриля.

                        Начинът, по който жените отбелязват точките, не е просто прищявка, а действителна потребност. Те се нуждаят от многобройни прояви на обич във взаимоотношенията си с мъжете, за да се почувстват обичани. Еднократната или двукратна проява на любов, независимо колко значима е тя, на може да донеса удовлетворение на жената.

                        За мъжа това може да се окаже твърде трудно за разбиране. Образно казано, жените имат любовен „резервоар“, подобен на бензиновия при колите. Той трябва да се пълни многократно. Извършването на множество дребни неща /и печеленето на много точки/ е тайната за напълването на любовния „резервоар“ на жената. Жената се чувства обичана, когато резервоарът й е пълен. Тогава тя може да откликне на потребностите на мъжа от по-голяма обич, доверие, приемане, признание. Възхищение, одобрение и насърчаване. Необходими са множество дребни неща, за да прелее нейният „резервоар“.




                        Затова някои хора казват, че жените трябва да се карат с 200.

                        Коментар


                        • За наш Евго с пожелания с малко да постига много. Препоръчвам му да изчете книгата.

                          https://chitanka.info/text/11488-myz...a/11#textstart Малките неща имат голямо значение

                          Съществуват различни начини, чрез които мъжът може да спечели „точки“ във взаимоотношенията с партньорката си, без да е необходимо да прави твърде много за нея. Става въпрос просто за пренасочване на енергията и вниманието на мъжа Повечето мъже знаят много от тези неща, но не си правят труда да ги вършат, защото не разбират колко важни са те за жената. Мъжът искрено вярва, че дребните неща са незначителни в сравнение с големите, които той прави за нея.

                          В началото на взаимоотношенията си с жената някои мъже вършат един или два пъти и дребни неща, но после престават да ги правят. Сякаш някаква тайнствена сила инстинктивно ги кара да насочат енергията си към извършването на едно-единствено голямо нещо за партньорката си. Тогава престават да вършат дребните неща, които носят удовлетворение на жената във взаимоотношенията помежду им. За да удовлетвори жената, мъжът трябва да разбере какво й е необходимо, за да почувства обич и закриля.

                          Начинът, по който жените отбелязват точките, не е просто прищявка, а действителна потребност. Те се нуждаят от многобройни прояви на обич във взаимоотношенията си с мъжете, за да се почувстват обичани. Еднократната или двукратна проява на любов, независимо колко значима е тя, на може да донеса удовлетворение на жената.

                          За мъжа това може да се окаже твърде трудно за разбиране. Образно казано, жените имат любовен „резервоар“, подобен на бензиновия при колите. Той трябва да се пълни многократно. Извършването на множество дребни неща /и печеленето на много точки/ е тайната за напълването на любовния „резервоар“ на жената. Жената се чувства обичана, когато резервоарът й е пълен. Тогава тя може да откликне на потребностите на мъжа от по-голяма обич, доверие, приемане, признание. Възхищение, одобрение и насърчаване. Необходими са множество дребни неща, за да прелее нейният „резервоар“.





                          Коментар


                          • Когато с жена ми сме на различни мнения, обикновено постъпваме така, както тя иска. Тя нарича това „компромис".

                            Марк Твен



                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Оф, вСелена, дано пак ти дадат препратка, моля, за да научиш, че вандалите са си заминали безвъзвратно от Хиспания много преди да има каквито и да е мюсюлмани, а още по-малко пък те да са в досег с тях. А за вандализмът може да питаш древните римляни, а доколкото знам, поправи ме, ако греша, Рим не е в Испания, ма знам ли, може и нова география да има Приеми, че не може винаги да си права и че дори и жените понякога, ама само понякога грешат, та дори и да е на принципа на празногравците от армията, които никога не командват "Назад", а "Кръгом" и пак "Напред"
                              Пак ми слагаш в устата думи дето никога не съм изричала. Абе с тебе няма да се занимавам. Дип, че системата не те филтрира нещо.

                              В един единствен пост казах, че Андалусия значи страна на вандалите. При арабите топонимът се запазва, което си е характерно за топонимите.

                              После казах, че в Андалусия има красиви жени. Според мен тази красота е резултат от смесването на многото племена преминали през полуострова.

                              Край на дискусията.

                              Ти гледай там в темата за вируса да изкараш надник.
                              Last edited by Selena; 05.11.2020, 16:16.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                За какво сте спорили, че нещо хич не ви отбрах - пък това турци, тюрки и племето на Осман така сте ги омешали, че ум да ти зайде, а вСелена за пореден път се е включила "компетентно", като е заявила, че вандалите (които са по островите и в Северна Африка) и вестоготите (които са в Испания) са едно и също племе - уникум. И ми се хвали, че била юрист в Испания - ми то е все едно да кажеш, че в България е имало сърби, преди да дойдат османските миндили, та затова ни викали Румелия - глей каква каша стана та кажете за какво спорите, че да помогна, колкото ми е по силите - е, не съм велик емигрант, забягнал и засрал родината си, ма като за силиците на прост булгаристанец нещичко така.

                                макар че тук очаквам по-друга дискусия, ма нищо, и историческа става. Иначе в Германия хубави жени почти не съм видял, като бях на 7-8 екскурзии до там, испанските също в основата си са много грозни, макар да имат нелоши тела, виж с източна европа бирата е друга
                                С едни позивни се пише, не е за такива като нас непросветени. От почти всичко написано, най логично ми се видя-"Бяла мечка яде пингвини, нищо че са на различни полюси", къде е в стил "Туйн пийкс".

                                Коментар

                                Working...
                                X