IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

    Яко! А темата може да се прекръсти на инвесторзапознанства с подраздели " инвеститор във физ. злато търси себеподобна" ; "ЛГБТ инвеститори" и прочее рубрики

    Не виждам нещо лошо в поднесената от мен благодарност. Друга възможност не съществува.

    Ако съм те изпреварил с поканата ми към дамата - може да пуснеш списък в темата, при което да заемеш челното място...

    ,.....................

    Извън горното, не разбирам какво общо имат ЛГБТ ?
    Зная, че пред публиката нещата винаги се опорочават, но признавам, че с това наистина ме изненада!
    Мисля, че може да отвориш отделна тема, ако имаш интерес, но в тая тема нещата трябва да са традиционните!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


      Благодаря за своевременната защита, госпожо-прекрасна! (сега имам възможност да обърна повече внимание)...

      Подобно мнение (изказано за мен) от водеща представителка на дамският състав, с присъщите в този форум на дамите: интелигентност, чар и финес - е голям комплимент за мен!

      Не заслужавам подобна висока оценка, освен тая, че съм нормален мъж, а такива има навсякъде! (има и изключения, без обаче те да потвърждават правилото, че има нормални мъже)!

      ......................

      Като се замисля - най-вероятно бихме могли да намерим и други допирни точки, освен защитата на някого в анонимен форум...

      При условие, че ненавиждам показността в отношенията между хората, именно в подобни (публични) форуми (от една страна), но, като се съобразя със страха на една дама да попадне дори на... психопат (обсъждани тук казуси!), ТО - мога да ви предложа тук (за мое съжаление други възможности се оказва, че няма!) - да ме включите след време в списъка от кандидати за по едно кафе (на теферич и без райбер!)...

      Отново повтарям, че пиша тия неща ПРОТИВ моите разбирания за елементарна дискретност, за което се извинявам, любезна госпожо!

      Надявам се - до 10-12 месеца - да ви се отвори време сред кандидатите за кафе - за евентуална среща и с мен! Надявам се, без да ви ангажирам!

      Както вече писах някъде - много обстоятелства ни принуждават да живеем по определен начин.

      Разбира се, хипотезата за едно кафе не ви ангажира по никакъв начин! Убеден съм, че дама като вас няма да има проблем - да бъде център на вниманието на много по-"интелигентни и възпитани" мъже, както вие пишете горе...

      Отново повтарям, че ми е крайно неприятно да водя подобни разговори пред толкова разнородна публика, но това очевидно е ваш избор, а аз трябваше все пак да напиша моята благодарност...

      Може би на кафето ще имам удоволствието да науча и вашето име, за да се обръщам към вас с името, с което сте свикнали да бъдете наричана, уважаема госпожо! ...

      Благодаря!
      Яко! А темата може да се прекръсти на инвесторзапознанства с подраздели " инвеститор във физ. злато търси себеподобна" ; "ЛГБТ инвеститори" и прочее рубрики

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        36 часа са си определено култов опит.

        Само лека ремарка за безимен - в тотална заблуда си. На този форум му липсват повече интелигентни и възпитани участници. Именно безимен ама въобще няма проблем с дамите, уверявам те .

        Благодаря за своевременната защита, госпожо-прекрасна! (сега имам възможност да обърна повече внимание)...

        Подобно мнение (изказано за мен) от водеща представителка на дамският състав, с присъщите в този форум на дамите: интелигентност, чар и финес - е голям комплимент за мен!

        Не заслужавам подобна висока оценка, освен тая, че съм нормален мъж, а такива има навсякъде! (има и изключения, без обаче те да потвърждават правилото, че има нормални мъже)!

        ......................

        Като се замисля - най-вероятно бихме могли да намерим и други допирни точки, освен защитата на някого в анонимен форум...

        При условие, че ненавиждам показността в отношенията между хората, именно в подобни (публични) форуми (от една страна), но, като се съобразя със страха на една дама да попадне дори на... психопат (обсъждани тук казуси!), ТО - мога да ви предложа тук (за мое съжаление други възможности се оказва, че няма!) - да ме включите след време в списъка от кандидати за по едно кафе (на теферич и без райбер!)...

        Отново повтарям, че пиша тия неща ПРОТИВ моите разбирания за елементарна дискретност, за което се извинявам, любезна госпожо!

        Надявам се - до 10-12 месеца - да ви се отвори време сред кандидатите за кафе - за евентуална среща и с мен! Надявам се, без да ви ангажирам!

        Както вече писах някъде - много обстоятелства ни принуждават да живеем по определен начин.

        Разбира се, хипотезата за едно кафе не ви ангажира по никакъв начин! Убеден съм, че дама като вас няма да има проблем - да бъде център на вниманието на много по-"интелигентни и възпитани" мъже, както вие пишете горе...

        Отново повтарям, че ми е крайно неприятно да водя подобни разговори пред толкова разнородна публика, но това очевидно е ваш избор, а аз трябваше все пак да напиша моята благодарност...

        Може би на кафето ще имам удоволствието да науча и вашето име, за да се обръщам към вас с името, с което сте свикнали да бъдете наричана, уважаема госпожо! ...

        Благодаря!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

          Нещо като-
          Огледалце, огледалце,
          със рози цялото се окичи,
          на**аното за да не личи!

          +, но пък и Автоиронията за нашия личностен тип съвсем не ни е чужда. (и аз съм "медиатор" но преводът на думата наистина не е много точен. Ендер го даде по-точно като "романтик". Поне за мене си, потвърждавам, че е бил прав)
          Last edited by precakanoto; 01.10.2020, 13:00.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

            Имаше мисъл на мъдрец, че Злото е нееволюирало Добро.
            По тази логика следва, че омразата е нееволюирала любов. Та може човек и това да си каже, когато забележи нотки на омраза в огледалото
            И нещо от сърцеведеца Шекспир имаше писано (не помня в коя от пиесите)- " ...А кой ли няма да узнае, това Небе, което води в Ада, когато любовта превръща се в омраза..."
            Нещо като-
            Огледалце, огледалце,
            със рози цялото се окичи,
            на**аното за да не личи!
            Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение



              Така че, жени, четенето на грешни книги, може да е опасно !
              Жените обичат да четат такива книги, понеже те самите не се познават и търсят опознаването си, в такъв род книги.
              Живота като цяло е опасен, но аз лично обичам рисковете, и по- специално тези, свързани със себепознанието.....

              Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от representjah


                Точно така е. Това иска всяка жена - Мъж, който да е повече от нея. Мъж, който я превъзхожда във всичко, с амбиции, ясна цел и визия в живота. Мъж който винаги иска още повече от живота и никога не спира пред Целите си. Мъж с Топки, който е готов на момента да я зареже ако се направи на интересна. Забравете за глупостите за "равностоен партньор" в момента в който се превърнеш в равностоен на нея, тя ще те презре и се превръщаш точно в това - в приятелка и сестра/довереник/малко братче. Точно както безимен е приятелка на всички "дами" във форума. Жените обожават гейовете - получават всичкото внимание на света от тях, комплименти, разходки, време, любовни писма, а в замяна не дават нищо, гея не иска нищо от нея, той е по-безопасен от детска площадка в Швеция.

                Мъжката и женската любов са много различни. Жената не може да те обича ако не те уважава. Уважението е на първо място, изгуби ли се то, изчезва и любовта. Веднага и на момента. Лично съм го изпитвал, и се надявам никога повече да не ми се случи (отношенията ни приключиха след няма и 36 часа). Това беше преломен момент в отношенията ми с жените, осъзнах че това което казват не това което наистина желаят. Казват че искат любов и уважение, но в момента в който признаеш чувстата си, сексуалното привличане заминава в кофата... Мъжете много трудно разбираме това, но такава е Женската природа (шизофренична, да). Жена може и да те мрази до мозъка но костите си, но да те уважава / да се чук@ с теб. Аз съм избрал тоя път - нека ме мразят жените, стига да си отварят краката. Мъжете и жените сме много различни, колкото повече се държите като Мъже, толкова повече жените до вас ще се държат като Жени. Някой трябва да ВОДИ отношенията, и мъжа нямаТопки, то жената си ги слага и всички знаем какво се случва.
                Има истина в това, което пишеш.

                Но ти много усложняваш нещата.

                Намери си хубаво и младо момиче и й направи 1-2 деца или повече. Ще си щастлив и животът ти ще има смисъл.

                От писането ти личи, че си учил и не си прост и ще можеш да ги гледаш и осигуриш, Вероятно си супер готин пич!


                На мен много ми допадаш и позна какъв е моя случаи към 90% (не всичко, но много неща ги позна).



                Коментар


                • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                  Е няма, той същото казва. Типичен лаладжия и "приятелка". Ама само виртуално, иначе никоя не би го доближила на живо.

                  Един водещ от близкото минало би казал: "Гадаете, гадаете!".

                  Разкажи ни ти, как теб те доближават "на живо", иначе как доказваш това във виртуален форум?

                  На кого изобщо му пука за това, кой-как точно го прави? На теб ли? Не вярвам да се учиш тук в подробности?

                  Да не се вречеш пък сега да ни разказваш тук! Да почнеш да се шириш тук - като другия...

                  Някой си тук да ме учи как се правел секс, с колко годишни му "ставало"... (ама - задължително така!)

                  И - ТО било птичката, без която нямало да има пролет! СмЕх!

                  Ама, много си вярвате бе, тук - в нета! Нали! Ми - раздавайте акъл за неща, които всички тук правим, без задължително да разказваме КАК точно "отваряме нечии бедра"... Само вие знаете това, нали!

                  Е, как ли пък сте се пръкнали самите вие?

                  ...................

                  Иначе - спор няма, че диалогът е в началото! Дали е в нета, или - на живо: това е във всяко начало. Как би продължило е въпрос на обстоятелства.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    36 часа са си определено култов опит.

                    Само лека ремарка за безимен - в тотална заблуда си. На този форум му липсват повече интелигентни и възпитани участници. Именно безимен ама въобще няма проблем с дамите, уверявам те .
                    Е няма, той същото казва. Типичен лаладжия и "приятелка". Ама само виртуално, иначе никоя не би го доближила на живо.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от representjah


                      Точно така е. Това иска всяка жена - Мъж, който да е повече от нея. Мъж, който я превъзхожда във всичко, с амбиции, ясна цел и визия в живота. Мъж който винаги иска още повече от живота и никога не спира пред Целите си. Мъж с Топки, който е готов на момента да я зареже ако се направи на интересна. Забравете за глупостите за "равностоен партньор" в момента в който се превърнеш в равностоен на нея, тя ще те презре и се превръщаш точно в това - в приятелка и сестра/довереник/малко братче. Точно както безимен е приятелка на всички "дами" във форума. Жените обожават гейовете - получават всичкото внимание на света от тях, комплименти, разходки, време, любовни писма, а в замяна не дават нищо, гея не иска нищо от нея, той е по-безопасен от детска площадка в Швеция.

                      Мъжката и женската любов са много различни. Жената не може да те обича ако не те уважава. Уважението е на първо място, изгуби ли се то, изчезва и любовта. Веднага и на момента. Лично съм го изпитвал, и се надявам никога повече да не ми се случи (отношенията ни приключиха след няма и 36 часа). Това беше преломен момент в отношенията ми с жените, осъзнах че това което казват не това което наистина желаят. Казват че искат любов и уважение, но в момента в който признаеш чувстата си, сексуалното привличане заминава в кофата... Мъжете много трудно разбираме това, но такава е Женската природа (шизофренична, да). Жена може и да те мрази до мозъка но костите си, но да те уважава / да се чук@ с теб. Аз съм избрал тоя път - нека ме мразят жените, стига да си отварят краката. Мъжете и жените сме много различни, колкото повече се държите като Мъже, толкова повече жените до вас ще се държат като Жени. Някой трябва да ВОДИ отношенията, и мъжа нямаТопки, то жената си ги слага и всички знаем какво се случва.
                      36 часа са си определено култов опит.

                      Само лека ремарка за безимен - в тотална заблуда си. На този форум му липсват повече интелигентни и възпитани участници. Именно безимен ама въобще няма проблем с дамите, уверявам те .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                        Добре, изключих твоето име.
                        Сега остава и да превеждам, какво и защо съм го написъл.
                        Нарича се когнитивна способност, и тя не е свързана със образованието, доброто семейство, възпитанието или интелекта.
                        При хората варира, затова и се получава неразбиране, ама който разбрал, разбрал.
                        А твоето образование какво точно е?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от representjah


                          ................. Забравете за глупостите за "равностоен партньор" в момента в който се превърнеш в равностоен на нея, тя ще те презре и се превръщаш точно в това - в приятелка и сестра/довереник/малко братче. Точно както безимен е приятел на всички "дами" във форума. Жените обожават гейовете - получават всичкото ......

                          Мъжката и женската любов са много различни....
                          По принцип не те чета. Обърнах внимание на ника ти, след като стигнах до оценката ти за "безимен"...

                          Нали ти искаше тук .ОБЛОГ за това, че за кратко време ще намразя дамите и ще почна да говоря срещу тях?

                          Беше толкова убеден, а това не се случва!

                          Сега пееш друга песен за "безимен".

                          Забравяш едно: ФОРУМЪТ е място за разговори и приятно минаване на ЧАСТ от нашето време!

                          ..........................

                          Горното, самият ти не можеш да осмислиш!

                          Също не можеш да осмислиш и действителността, пич! Допускаш ли възможността, да има живот, извън тоя форум и извън нета?



                          Диалозите със случайни хора си ВИ вървят...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

                            Именно, де Пеше, толкова са прости нещата, че ако се оглеждаш в огледалото с любов, и то отразява любов, ако го гледаме с омраза, дали отражението ще е любов?
                            Имаше мисъл на мъдрец, че Злото е нееволюирало Добро.
                            По тази логика следва, че омразата е нееволюирала любов. Та може човек и това да си каже, когато забележи нотки на омраза в огледалото
                            И нещо от сърцеведеца Шекспир имаше писано (не помня в коя от пиесите)- " ...А кой ли няма да узнае, това Небе, което води в Ада, когато любовта превръща се в омраза..."
                            Last edited by precakanoto; 01.10.2020, 05:04.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение

                              Имам си помощничка, работлива жена е, но се оказа много луда и ревнива. И аз си бях доста луд, но тя успя да ме укроти. Честно си признавам един път в началото на лятото доста шамари отнесох от нея, само защото се усмихнах на една сервитьорка. Като се прибрахме ме почна още от вратата с шамарите и луд скандал защо съм се усмихнал на "някаква си тъпа сервитьорка". В кухнята дори ме удари с метален кухненски черпак и ми поду окото. Тогава вече не издържах и аз й зашлевих един звучен шамар. И тя се кротна. Тръгнах да си стягам куфара и да се махам. А тя застана с черпака на вратата и ме пита: "И къде си мислиш, че ще ходиш?" Така е при нас. Ходихме на почивка в Гърция за три седмици и там двамата пипнахме ковида. Тя го изкара леко, но аз го изкарах тежко, особено първата седмица, доста и отслабнах. Сега съм смирен и кротък. И тя е доволна вече. Пазете се от коронавируса, гадна работа е.
                              Абе ей. Пак ли се появи. Специално отворих тая тема да видя какво става и съдбата отново ми навири в очите тоя луд. Голям неудачник си стаменчо. 5 ковида си хванал, ама дано верно хванеш и да усетиш ква гадна работа е хахаха паляк
                              Last edited by X_Y; 01.10.2020, 08:46.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от representjah
                                Мъжката и женската любов са много различни.
                                Не само.
                                Комуникацията винаги е като да си говорят на различни езици.

                                Отделно, да питам жените тук, добре, Вие много цените искреността, мразите лъжата, а пък прикривате външността си, прикривате грешките си, не каните хора когато е мръсно у дома, не излизате без грим, всичко във вашите разкази е за една държанка, много възпитана, без кръшкания, "само 2-3 връзки" преди тебе,
                                Защо е този двоен стандарт ?
                                Знам, че е страх да не загубите едно ниво, една стойност достигната до момента, влияете се от чуждото мнение, много повече от мъжете.

                                Коментар

                                Working...
                                X