IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

    Не се нуждая от адвокат или преводач на стадото ! Но , ако ми се наложи , ще се сетя за теб
    съжалявам, но аз съм адвокат на евго.
    не мога да поема твоя случай
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение




      Кво искаш да кажеш , трябва да пратим Евго на курс по актьорско майсторство ли.
      Трябва да го пратите малко да побачка общак, да се понаучи да ходи малко окалян, да му станат по-нъжки ръцете, а не да ги маже с крем. и да върви излъскан като от некерман.
      Като е общак ще му се наложи да си мъкне инструментите в кола, ще му се наложи и кола да купи.
      И вместо да слуша лакърдиите на всекакви специалисти по женската част, сам ще си говори с обикновените нормални жени и ще може да ги оцени. Той сега не знае какво си търси. Някакви негови превратни представи за жени. Ами няма да намери така търсената Дулсинея

      Коментар


      • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение

        Ич не мислиш и да се сещаш даже :
        Това , при мен , никога не е сигурно

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

          На здраве , безимен ! С реалното в теб
          Мислих, мислих - до никъде... Реалното в мен?

          Реалното в мен е изпитата бира..., с една готина скумрия от Егейско море... На тия гърци много им харесвам рибката...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

            Не се нуждая от адвокат или преводач на стадото ! Но , ако ми се наложи , ще се сетя за теб
            Ич не мислиш и да се сещаш даже :

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

              Ал Пачино е страхотен актьор , за разлика от наш Evgo . Но , не се знае дали е също толкова страхотен мъж в реалният си живот, като нашия ерген .

              ​​​​​​​Наздраве , на реалните мъже !



              Кво искаш да кажеш , трябва да пратим Евго на курс по актьорско майсторство ли.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                евго, тая lelq ти дава нишан. мисля, че късмета ти проработи.
                Не се нуждая от адвокат или преводач на стадото ! Но , ако ми се наложи , ще се сетя за теб

                Коментар


                • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                  Много сте несправедливи вие, дамите, Лалка! Вечните максималистки сте - ега ти изискванията! Като вдигнете летвата - само Ал Пачино признавате за мъж на света... Всичко друго - натискате с токчето - в калта!

                  Хубавите и сочни дами - така се носите и ни оставяте замислени (тия, като нас, с Евго)... а ние си мислехме, че превъзхождаме Пачино...

                  Между нас казано,ние - мъжете - също знаем, че например - не сте, нито Адриана Лима, нито Ема Стоун, но винаги намираме начин да покажем, че ги превъзхождате...

                  Така де!
                  Не е правилно тълкуванието.
                  ​​​​​​​ Тази твоя интуиция ако я завъртиш наобратно и да предполагаш обратно на което ти подсказва, повече ше познаеш
                  Не казах че харесвам Ал пачино и че ми е идеал за мъж. Ти си го представяш така. Казах само че много ляб ще му трябва на Евго. Аз повече харесвам онези откачалки, леонардо ди каприо, /ромео и жулиета, а не титаник/ или дори онези двамата от детското филмче карибски пирати, особено единия който и извън ролите е маниак на шапки, той е дори още по-голяма откачалка от всички, но е някак едновременно загадъчено тайнствен,, романтичен, експресивен и дори земен въпреки дранкулките с които се носи. Усещам че има подтиснато самочувствие може би защото да е имал проблеми с алкохола или трудно детство а за капак е и суеверен., Забравих му името
                  Както виждаш - нищо общо с Ал Пачино, който е чудесен актьор.
                  По-важното - по никакъв начин не ми идва на ум да слагам летва и да ви сравнявам вас реалните мъже с някой Ал Пачино, БрадПит или Лоренцо Ламас .
                  Нито искам да съм моделка или каквито изброи красавици, на които не им знам точно и професиите, а на втората и името сега сефте го чувам
                  Написах надълго, за да си спокоен и да не търсиш все някакви сложни замисли и сложни схеми.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                    Без да съм от реалните - наздраве!

                    Иначе съм си отвсякъде въображаем... Има и нещо реално в мен: Старопраменът за наздравицата ми... Другото са фантазии...
                    На здраве , безимен ! С реалното в теб

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                      Ал Пачино е страхотен актьор , за разлика от наш Evgo . Но , не се знае дали е също толкова страхотен мъж в реалният си живот, като нашия ерген .

                      Наздраве , на реалните мъже !

                      Без да съм от реалните - наздраве!

                      Иначе съм си отвсякъде въображаем... Има и нещо реално в мен: Старопраменът за наздравицата ми... Другото са фантазии...

                      ​​​​​​​

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                        Ал Пачино е страхотен актьор , за разлика от наш Evgo . Но , не се знае дали е също толкова страхотен мъж в реалният си живот, като нашия ерген .

                        ​​​​​​​Наздраве , на реалните мъже !
                        евго, тая lelq ти дава нишан. мисля, че късмета ти проработи.
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                          Много сте несправедливи вие, дамите, Лалка! Вечните максималистки сте - ега ти изискванията! Като вдигнете летвата - само Ал Пачино признавате за мъж на света... Всичко друго - натискате с токчето - в калта!

                          Хубавите и сочни дами - така се носите и ни оставяте замислени (тия, като нас, с Евго)... а ние си мислехме, че превъзхождаме Пачино...

                          Между нас казано,ние - мъжете - също знаем, че например - не сте, нито Адриана Лима, нито Ема Стоун, но винаги намираме начин да покажем, че ги превъзхождате...

                          Така де!
                          Ал Пачино е страхотен актьор , за разлика от наш Evgo . Но , не се знае дали е също толкова страхотен мъж в реалният си живот, като нашия ерген .

                          ​​​​​​​Наздраве , на реалните мъже !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                            Много сте несправедливи вие, дамите, Лалка! Вечните максималистки сте - ега ти изискванията! Като вдигнете летвата - само Ал Пачино признавате за мъж на света... Всичко друго - натискате с токчето - в калта!

                            Хубавите и сочни дами - така се носите и ни оставяте замислени (тия, като нас, с Евго)... а ние си мислехме, че превъзхождаме Пачино...

                            ​​​​​​​Между нас казано,ние - мъжете - също знаем, че например - не сте, нито Адриана Лима, нито Ема Стоун, но винаги намираме начин да покажем, че ги превъзхождате...

                            Така де!
                            ​​​​​​​
                            точно си уцелил еманацията ))
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение

                              Много хляб ще трябва още да изяде докато стигне Ал Пачино, целия хляб на света, но туй си е мое мнение все пак. Ако го опровергае, ще е още по- добре. Уин-уин, както е казал един някой бял човек

                              Много сте несправедливи вие, дамите, Лалка! Вечните максималистки сте - ега ти изискванията! Като вдигнете летвата - само Ал Пачино признавате за мъж на света... Всичко друго - натискате с токчето - в калта!

                              Хубавите и сочни дами - така се носите и ни оставяте замислени (тия, като нас, с Евго)... а ние си мислехме, че превъзхождаме Пачино...

                              ​​​​​​​Между нас казано,ние - мъжете - също знаем, че например - не сте, нито Адриана Лима, нито Ема Стоун, но винаги намираме начин да покажем, че ги превъзхождате...

                              Така де!
                              ​​​​​​​

                              Коментар


                              • добре, че е евго да ви споделя и да върви темата.
                                защо никой друг не казва как са му играли номера и е черпавал напразно, м?
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X