IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

    Т.е. оженил си се за първата дето е замижала и ти е пуснала Ма така кажи бе селски... човек без критерии проблеми няма, вярно си е.
    Разбирам че много ти се иска да е така..Но в реалността на тебе ти полазаха вратата.Такъв ритник ти наби жена ти че чак в Германия кацна ха ха ха

    Коментар


    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

      Евго бе ти чувал ли си приказката че като не става с тази дето искаш трябва да го направиш с тая дето става...
      Т.е. оженил си се за първата дето е замижала и ти е пуснала Ма така кажи бе селски... човек без критерии проблеми няма, вярно си е.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Malka Boza Разгледай мнение

        https://datingmark.co.uk/
        най накрая успях да сложа линк,май ми трябва компютърен курс
        Този Марк българките ще го изядат с парцалите........навремето колежките ми такъв търсеха, да е чужденец.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Да ходя на платено ли?
          https://datingmark.co.uk/
          най накрая успях да сложа линк,май ми трябва компютърен курс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Malka Boza Разгледай мнение

            Извинявай,нещо не се оправям добре с клавиатурата днес.
            това е съвсем сериозно,човека платил 460 паунда и наел билборд на кръстовище и написал- ако си самотна- излез на среща с мен и си направил уеб с подробности.
            резултат 1300 отговора и сега с приятелка от 8 месеца.
            Казва най добре изхарчените пари.
            виж му сайта, изобретателно,поне за мен
            Но няма да се възприеме добре в България.

            Нали има социални мрежи, чрез тях трябва да стане,

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Да ходя на платено ли?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Да ходя на платено ли?
                Извинявай,нещо не се оправям добре с клавиатурата днес.
                това е съвсем сериозно,човека платил 460 паунда и наел билборд на кръстовище и написал- ако си самотна- излез на среща с мен и си направил уеб с подробности.
                резултат 1300 отговора и сега с приятелка от 8 месеца.
                Казва най добре изхарчените пари.
                виж му сайта, изобретателно,поне за мен

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Malka Boza Разгледай мнение
                  [ATTACH=CONFIG]n3660357[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]n3660358[/ATTACH]
                  Да ходя на платено ли?

                  Коментар


                  • Click image for larger version

Name:	F09D22F9-DA07-4CF0-AD5B-6642DDA15946.jpeg
Views:	2
Size:	1.7 КБ
ID:	3660357

                    Click image for larger version

Name:	F09D22F9-DA07-4CF0-AD5B-6642DDA15946.jpeg
Views:	2
Size:	1.7 КБ
ID:	3660358

                    Attached Files
                    Last edited by Malka Boza; 08.10.2020, 13:18. Причина: Https://dating ark.co.uk.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Знам го и съм играл тетрис.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                        Евго бе ти чувал ли си приказката че като не става с тази дето искаш трябва да го направиш с тая дето става...
                        Знам го и съм играл тетрис.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                          Евго бе ти чувал ли си приказката че като не става с тази дето искаш трябва да го направиш с тая дето става...
                          Ми който не е играл Тетрис, не знае, че нещата могат да се пъхат само там, където става.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                            Добро утро,

                            забелязъл съм, че при госпожиците около 35г в София има една тенденция. Ходят на море по женски, ходят на екскурзия в чужбина по женски, много не допускат мъже, еманципирани са и се изживяват като приятелките от "Секса и града".

                            Нещо не го разбирам това. Така губят ценно време, а много по-лесно ще е, ако свалят гарда на някой реализиран и интелигентен мъж или на някой готин симпатяга. Срокът на годност им изтича, а след 35г. се забременява трудно, а след 42 г. е и почти невъзможно без инвитро.

                            Има една много хубава италианска актриса Мануела Аркури. На мен много ми харесва, но е била с доста футболисти и актьори (както сочи уикипедия). Огнена жена,


                            Поздрави
                            Бъркаш желаното с реалното бате.Те го свалят ама за който го може..Путкоразвеждачите са за това да развеждат...Тях ако ги питаш отговорът ще е всички свестни мъже се ожениха останали са само пияници педали и абдали

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                              Има един кофти момент в младите години (така поне съм го чувствал аз). От 20 до към 30 и нещо мислиш, че вечно ще си на толкова, и цялото време е твое. Да, ама не
                              Годините след 30 хвърчат като есенни листа, и докато се замислиш, особено след 40, почва състезание с времето за тия, дето са в търсене. Затова - главата в торбата и квото е писано Стар и изтъркан лаф, но златен - Повече съжаляваш за това, което не си направил, отколкото за това, което си направил.
                              Просто бъркаш в чувал със змии и се молиш да ти се падне некоя по малко отровна.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                +1

                                Обаче, като си на 30г и си успял сам да си купиш и обзаведеш апарт, не е гаранция за нищо.

                                Вярно, че трупаш опит и си постигнал нещо, но мадамите не са склонни много да ходят на гости по апартаментите.

                                И не всяка ще оцени усилията на мъжа да купи и създаде дом.

                                А относно колите, без да си механик, ако си наблюдателен, може да се разбере дали има щети по нея, дали е само напудрена и боядисана, за да се продаде, дали е куца марка. Има такъв момент, че колите втора употреба, като я купиш и не ти хареса, после може много трудно да я продадеш. Изключение правят по-мъжкарските коли (BMW, Mercedes, Skoda Octavia, Suzuki Vitara, джипки), които се харесват и за тях има търсене.

                                Поздрави
                                Евго бе ти чувал ли си приказката че като не става с тази дето искаш трябва да го направиш с тая дето става...

                                Коментар

                                Working...
                                X