IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ако в един прекрасен ден разбереш защо кръглата пица се опакова в квадратна кутия, а се яде нарязана на триъгълници, то ще се научиш да разбираш жените.
    Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
    ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
      Са едно неписаано правило, колкото по-лошо се държиш, толкова повече те искат дамите си падат по лоште момчета.
      Това правило е валидно в 8-ми клас.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


        И я питам: "На по-младичък ли ви приличам?". Тя "Дааа" (Мислела си, че съм студент.")

        Аз "Благодаря за комплимента, лицето ми е младо и не съм чичак."
        Приятелю, ти връщаш ли пасове или предпочиташ само да поемаш(топката)?
        Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

          От скромния си опит мога да ти кажа , че за да се стигне до вътрешното( душата) първо се минава през външното ( визия, характер, финанси...) ако някой не те хареса поне малко външно няма да има желание да разбере каква ти е душата. Може да звучи грубо, но както казват хората Life is tough and unfair.
          Ми хора различни.Като гледат външното после да се сърдят на себе си

          Коментар


          • хахаха размечтахте се нещо, на един леглото, на друг гаредроба, хахаха. Момъкът е тръгнал по правилния път, бравос. Са едно неписаано правило, колкото по-лошо се държиш, толкова повече те искат дамите си падат по лоште момчета.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

              Ха ха ха требе си ного глъм как викат у село за да направиш това.Гледа се душата не материалното.материалното е преходно днес го има утре го няма....
              От скромния си опит мога да ти кажа , че за да се стигне до вътрешното( душата) първо се минава през външното ( визия, характер, финанси...) ако някой не те хареса поне малко външно няма да има желание да разбере каква ти е душата. Може да звучи грубо, но както казват хората Life is tough and unfair.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                А защо трябва да се притеснява, че ще остане стар ерген? сега не сме 1986, нали Нищо че има наченки да сме 1984 Според мен повече трябва да се притеснява да престане да му става, отколкото че ще остане стар ерген. Иначе около мен е пълно с около 45 -годишни, дето са ергени - едни са умърлушени, факт, но други са си жик-так и си хойкат. До манталитет и възможности е всичко!
                Е то спре ли да става при някои хора, значи е дошъл вече края на света

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Прати един колет на Ратко и се успокой.

                  За да има хубава връзка и хармоничен брак между мъж и жена, трябва да има хубаво сексуално общуване и стиковане.

                  В случая с тази жена го няма (два пъти ми е идвала на гости), като не ме пали, като няма искра, не желая да съжителствам с чужд човек и да се съобразявам със странните му и различни навици и да й слушам глупостите.

                  ОК?
                  Аз съм спокоен ти си тоя дето ни занимава с глупостите си.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                    А защо трябва да се притеснява, че ще остане стар ерген? сега не сме 1986, нали Нищо че има наченки да сме 1984 Според мен повече трябва да се притеснява да престане да му става, отколкото че ще остане стар ерген. Иначе около мен е пълно с около 45 -годишни, дето са ергени - едни са умърлушени, факт, но други са си жик-так и си хойкат. До манталитет и възможности е всичко!
                    То и да му става ако няма жена или приятелка се тая

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение
                      Не знам вашите кревати, ама моят започва да скърца само като го погледна.
                      Сменяй подматрачната рамка и за всеки случай провери гардероба
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение
                        Не знам вашите кревати, ама моят започва да скърца само като го погледна.
                        Спешно го провери за наличие на термити. Щото и ти нали си дръво, да не вземат се прехвърли на теб.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                          Бях в Еконт днес, за получаване на пари, с шапка и маска. Подавам си личната карта, служителката казва: "Това не сте вие".

                          И аз скоро имам ходене в "Еконт". Ще се дегизирам с колкото може по-голяма маска. Но ако поискат да я сваля, за да ме познаят, няма да го направя, щото носенето на маска е най-първото задължение сега на послушния гражданин.

                          Ако не ме припознаят с маската, просто си излизам и да си се оправят със стоката.

                          Разбира се, ще съобщя на продавача защо и как сделката ни не се получила.

                          Коментар


                          • Не знам вашите кревати, ама моят започва да скърца само като го погледна.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              А защо трябва да се притеснява, че ще остане стар ерген? сега не сме 1986, нали Нищо че има наченки да сме 1984 Според мен повече трябва да се притеснява да престане да му става, отколкото че ще остане стар ерген. Иначе около мен е пълно с около 45 -годишни, дето са ергени - едни са умърлушени, факт, но други са си жик-так и си хойкат. До манталитет и възможности е всичко!
                              Преди малко споделих нещо в имотната тема и модерацията го изтри.

                              Бях в Еконт днес, за получаване на пари, с шапка и маска. Подавам си личната карта, служителката казва: "Това не сте вие".

                              Първо свалих маската, а после и шапката.

                              И я питам: "На по-младичък ли ви приличам?". Тя "Дааа" (Мислела си, че съм студент.")

                              Аз "Благодаря за комплимента, лицето ми е младо и не съм чичак."

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение
                                Според вас на каква възраст един мъж трябва да започне да се притеснява, че ще си остане стар ерген? И съответно или да се разтърси по-усилено за Дулсинея, или да бъде по-компромисно настроен към потенциалните половинки?

                                Вчера имахме сериозен спор на темата с авери и отговорите варираха между 30 и 45 години...
                                А защо трябва да се притеснява, че ще остане стар ерген? сега не сме 1986, нали Нищо че има наченки да сме 1984 Според мен повече трябва да се притеснява да престане да му става, отколкото че ще остане стар ерген. Иначе около мен е пълно с около 45 -годишни, дето са ергени - едни са умърлушени, факт, но други са си жик-так и си хойкат. До манталитет и възможности е всичко!
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X