IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

    Зет? Ха-ха, че той може да и бъде баща /спомена, че е на 42 т.е. - 2 пъти по-възрастен, като слагам акцент в/у думата възрастен/. Хубаво е човек да има самочувствие, но е смешно, ако не е с мярка.
    Така, ти голяма дума не казвай - да не ти го доведе утре и да ти каже: "Мамо - този ще е! Срещнах голямата любов на моя живот!"

    ... И Евго да ти целуне ръка..., а ти да се разтопиш от щастие!...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


      Аз да попитам (неангажиращо!) - дали не би харесала Евго за един зет?

      Почти го познаваш : красиво момче, левент, не пие, домошар, с добра професия.... (да не изброявам повече!)...

      Зная, че тъщите (по-принцип) нямат думата, а щерките решават, но някакво предварително становище не е излишно....
      Зет? Ха-ха, че той може да и бъде баща /спомена, че е на 42 т.е. - 2 пъти по-възрастен, като слагам акцент в/у думата възрастен/. Хубаво е човек да има самочувствие, но е смешно, ако не е с мярка.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

        Evgo, ти си завършен стар ерген. Нямай съмнение, че е така. Капризен, самовлюбен и с претенции, които ме карат да се усмихвам.
        За коледа девойката най-вероятно е правила содена питка, която е постна. Содената питка, за разлика от погачата, която се прави с мая, не бухва толква, че да "прелее" от тавата. Не се възгордявай от кулинарните си умения. Щерчето ми направи страхотна погача с точени кори оформени като розички гледайки тубата и и се получи страхотно и от към фаца, и от към вкус ако и да и беше дебют в това кулинарно поприще,.... а се бях приготвила да си настъпя езика и да дъвча тиклаво тестяно иделие.

        Аз да попитам (неангажиращо!) - дали не би харесала Евго за един зет?

        Почти го познаваш : красиво момче, левент, не пие, домошар, с добра професия.... (да не изброявам повече!)...

        Зная, че тъщите (по-принцип) нямат думата, а щерките решават, но някакво предварително становище не е излишно....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

          Evgo, ти си завършен стар ерген. Нямай съмнение, че е така. Капризен, самовлюбен и с претенции, които ме карат да се усмихвам.
          За коледа девойката най-вероятно е правила содена питка, която е постна. Содената питка, за разлика от погачата, която се прави с мая, не бухва толква, че да "прелее" от тавата. Не се възгордявай от кулинарните си умения. Щерчето ми направи страхотна погача с точени кори оформени като розички гледайки тубата и и се получи страхотно и от към фаца, и от към вкус ако и да и беше дебют в това кулинарно поприще,.... а се бях приготвила да си настъпя езика и да дъвча тиклаво тестяно иделие.
          Содена питка и сърми кисело зеле с плънка праз и ориз на Бъдни вечер.

          Цялта къща се е наситила с аромата на прясно изпечен хляб и постните ястия.

          Греяната ракия също направо те удря дълбоко в носът докато си изгладнял.

          Всички са събрани около масата и трепетно очакват докато домакинята прекадява домът.


          А тепърва всичко предстой а сетивата са изострени до крайност. Ехх....

          А най важото е че си най близките си и толината е. навсякъде.






          Last edited by Todor Sabev; 12.01.2021, 19:18.

          Коментар


          • Евго,
            щом са казали тея всичките долу - лягай да умираш и не мърдай, за техен кеф.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Тя е некадърна. Показа ми каква смотана небухнала питка е правила за тази Коледа, а аз й показах страхотна погача, правена от мен преди 1 г.

              Съгласен съм с Асото, че трябват дела,
              Evgo, ти си завършен стар ерген. Нямай съмнение, че е така. Капризен, самовлюбен и с претенции, които ме карат да се усмихвам.
              За коледа девойката най-вероятно е правила содена питка, която е постна. Содената питка, за разлика от погачата, която се прави с мая, не бухва толква, че да "прелее" от тавата. Не се възгордявай от кулинарните си умения. Щерчето ми направи страхотна погача с точени кори оформени като розички гледайки тубата и и се получи страхотно и от към фаца, и от към вкус ако и да и беше дебют в това кулинарно поприще,.... а се бях приготвила да си настъпя езика и да дъвча тиклаво тестяно иделие.
              Last edited by val/she; 12.01.2021, 18:06.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                а ние едно време какви снимки си пращахме...
                Тогава е имало с какво да се похвалите...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Тя е некадърна. Показа ми каква смотана небухнала питка е правила за тази Коледа, а аз й показах страхотна погача, правена от мен преди 1 г.

                  Съгласен съм с Асото, че трябват дела,
                  а ние едно време какви снимки си пращахме...
                  препоръка е

                  Коментар


                  • [QUOTE=power grid;n3700508]
                    Първоначално изпратено от Иван Петкандраганов Разгледай мнение
                    Тва как да го разбирам?Според мен трябва да си запишеш час при специалист без да искам да те обиждам просто като го прочетох се замислих дали здрав човек може да прави подобни неща
                    Нещо се объркаха цитатите.
                    Мен ли питаш, Иван Петкандраганов ли питаш?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Тя е некадърна. Показа ми каква смотана небухнала питка е правила за тази Коледа, а аз й показах страхотна погача, правена от мен преди 1 г.

                      Съгласен съм с Асото, че трябват дела,
                      Трябваше тя да ти покаже една питка от преди две години и пържоли отпреди три

                      Коментар


                      • [QUOTE=Иван Петкандраганов;n3700466]
                        Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Разведохме се, че много се дърляхме. Тогава по-малката, второто дете, беше вече на 17 и половина години.
                        Аз, не че хойках, но бях имал две три сериозни любови настрани, една след друга.
                        Тя според мен нямаше, и не ѝ трябваха.
                        Тва как да го разбирам?Според мен трябва да си запишеш час при специалист без да искам да те обиждам просто като го прочетох се замислих дали здрав човек може да прави подобни неща

                        Коментар


                        • [QUOTE=Evgo;n3700460]
                          Първоначално изпратено от Иван Петкандраганов Разгледай мнение

                          Жена ми (оженихме се аз на 21, тя на 18) аз, горе-долу, я научих на готвене. Пое момичето, готвеше с желание.
                          За мен не е само трапезата в семейния живот. Ако потрябва, с голямо удоволствие (ще) си хапвам хляб, сирене и олийце. И до сега ми е вкусно.
                          Но жената се стараеше много да храни децата добре. Браво ѝ.

                          Разведохме се, но много по късно - за взаимно одоволствие.[/QUO


                          т.е. и двамата искахте да хойкате?
                          Разведохме се, че много се дърляхме. Тогава по-малката, второто дете, беше вече на 17 и половина години.
                          Аз, не че хойках, но бях имал две три сериозни любови настрани, една след друга.
                          Тя според мен нямаше, и не ѝ трябваха.

                          Коментар


                          • [QUOTE=Иван Петкандраганов;n3700454]

                            Жена ми (оженихме се аз на 21, тя на 18) аз, горе-долу, я научих на готвене. Пое момичето, готвеше с желание.
                            За мен не е само трапезата в семейния живот. Ако потрябва, с голямо удоволствие (ще) си хапвам хляб, сирене и олийце. И до сега ми е вкусно.
                            Но жената се стараеше много да храни децата добре. Браво ѝ.

                            Разведохме се, но много по късно - за взаимно одоволствие.[/QUO


                            т.е. и двамата искахте да хойкате?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Тя е некадърна. Показа ми каква смотана небухнала питка е правила за тази Коледа, а аз й показах страхотна погача, правена от мен преди 1 г.

                              Съгласен съм с Асото, че трябват дела,
                              Жена ми (оженихме се аз на 21, тя на 18) аз, горе-долу, я научих на готвене. Пое момичето, готвеше с желание.
                              За мен не е само трапезата в семейния живот. Ако потрябва, с голямо удоволствие (ще) си хапвам хляб, сирене и олийце. И до сега ми е вкусно.
                              Но жената се стараеше много да храни децата добре. Браво ѝ.

                              Разведохме се, но много по късно - за взаимно одоволствие.
                              Last edited by Иван Петкандраганов; 12.01.2021, 15:51.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Тя е некадърна. Показа ми каква смотана небухнала питка е правила за тази Коледа, а аз й показах страхотна погача, правена от мен преди 1 г.

                                Съгласен съм с Асото, че трябват дела,

                                Качествата /набухване/ на питките - зависят от маята и температурните условия, както и от това - да се добави малко захар, за да могат "животинките" /дрожди - да се развиват!

                                За една мая - си готов да шкартираш дамата? Решенията са си твои.

                                Коментар

                                Working...
                                X