IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    пращай колета!
    И аз му казвам да ти го прати, но той се стиска, а после мен ме хока, че съм бил меркантилен.


    Иска ми се да ми отговориш на едно питане от днес,

    Поздрави

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

      И майка й носела салатите и ракиите... Баш такава ти трябва, взимай я, тая се е отвратила от купони и ще си седи само дома. Спестяваш много излишни разходи и ще можеш да кръшкаш, щото тя няма да иска да те придружава навсякъде. Истинско съкровище.
      Да, бе! Ще се е отвратила, ама друг път. Още от най-крехка детска възраст изяждах на тати бадемите и на него му се налагаше да си пие Наполеона без мезе.
      Да не мислиш, че това ме спряло да се вихря по купоните?
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        пращай колета!
        Някой друг път

        Коментар


        • Мисля че Евго отдавна е получил представа от многото съвети тука.

          Сега, мисля, той се бори да докаже, че хладния договор "аз искам това и давам това, ти искаш това и даваш това" е добър или приемлив за бъдеща семейна връзка.

          Може!

          Хора най-различни.
          Не малко жени харесват и такива спокойни и "скучни" договорки, стига да са от сърце. Нещо като немците.
          И след това живеят спокойно-щастливо с до деца и внуци.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
            Ако искаш да ходиш по курви жена не ти трябва трябват ти пари.Даже и тарифата ти казаха така че изборът е твой от свирка на примоция за 2 кинта до 150 евро на час за елитни курви.Не може да обичаш един човек да живееш с него да имаш деца от него и да ходиш по други.Завършва лошо.
            Евго не знае точно какво иска. Баш като пачичката от рекламата на *редисимо - "Искам, искам... искам да си искам!". Ако си напише изискванията на един лист, сам ще остане потресен.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

              Я да я чуем бе Тошко не ни я спестявай.
              и тошко май е на тоя хал.
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                +1

                Ага,

                Нали има една (турска) приказка, че един мъж не е само за една жена.

                За сведение на Пешето, tnm i lelq, съм си писал с няколко мъже от тук на лично и те потвърждват "Напълно съм съгласен с теб, за това каква е българката и самият аз съм имал подобни случки. Просто имай търпение и бъди внимателен, за да избереш добро момиче"
                Евго то в Турция и опитите да заплодат мъж не са преставали въпреки че знаят че е невъзможно.Ако искаш да ходиш по курви жена не ти трябва трябват ти пари.Даже и тарифата ти казаха така че изборът е твой от свирка на примоция за 2 кинта до 150 евро на час за елитни курви.Не може да обичаш един човек да живееш с него да имаш деца от него и да ходиш по други.Завършва лошо.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                  Венко гоуем си признавам позна от раз
                  пращай колета!
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                    Тънимъни ти и въздържание какво чуват ушите ми?Давай направо през лука не се тревожи за нас.Нашите уши не са пригодени само за хвалебствия
                    Леле, Пеше! Светли празници наближават и сигурно поради това съм налегната от несвойствен за мен свян.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Момичето е свестно, финна и културна, но не е много оправна (и ми се е оплаквала, че баща й много обичал купоните преди. Аз й казах да не мисли за това). Изобщо имам много комшийки госпожици, богат избор.

                      tnm,

                      мъжете могат да правят бебета и на 40г и на 50г, вие не можете тогава по естествен път.
                      Евго, в случая с наименования въобще не се имат предвид репродуктивните способности на индивида.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                        И майка й носела салатите и ракиите... Баш такава ти трябва, взимай я, тая се е отвратила от купони и ще си седи само дома. Спестяваш много излишни разходи и ще можеш да кръшкаш, щото тя няма да иска да те придружава навсякъде. Истинско съкровище.
                        +1

                        Ага,

                        Нали има една (турска) приказка, че един мъж не е само за една жена.

                        За сведение на Пешето, tnm i lelq, съм си писал с няколко мъже от тук на лично и те потвърждват "Напълно съм съгласен с теб, за това каква е българката и самият аз съм имал подобни случки. Просто имай търпение и бъди внимателен, за да избереш добро момиче"

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Обаче става дума за яки купони и жени.
                          И майка й носела салатите и ракиите... Баш такава ти трябва, взимай я, тая се е отвратила от купони и ще си седи само дома. Спестяваш много излишни разходи и ще можеш да кръшкаш, щото тя няма да иска да те придружава навсякъде. Истинско съкровище.
                          Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                          ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            И аз гледам Кобилкина и Ани Владимирова .......един от съветите на Кобилкина е, че "Кахърен Кънчо работа не върши", човек като има проблеми, не може да се отдаде на любовта.

                            Да ти кажа, че съветите на колегите тук са доста ценни. Нали съм ви казвал, че ме е харесал за зет един чичо (съсед на морето), а в погледът му видях "харесване и одобрение".

                            Сега има пандемия и не мога да ходя по баровете (те и не работят).
                            Гледай ги тия двете коври и скумрии слушай ги и ще си останеш сам,И при двете последният влак е заминал отдавна.Не вярвам да са правили секс през последните 20г.Чак такъв смелчага толкова да се напие не ми се вярва

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Обаче става дума за яки купони и жени.
                              А-ха, страхуваш се, че, може крушата да не пада по-далече от дървото? А, може би, поради това, че е израснаа с баща бонвиван да е по-обрана в социалните си контакти.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Обаче става дума за яки купони и жени.
                                А майка и къде е била през това време

                                Коментар

                                Working...
                                X