IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    В събота аз платих малката сметка.

    Говорим за ходене по ресторанти и скъпи сметки. Те жените много често играят театър и не може да се разбере дали са искрени на първа и втора среща.
    Имало е и голяма сметка?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
      В събота аз платих малката сметка.

      Говорим за ходене по ресторанти и скъпи сметки. Те жените много често играят театър и не може да се разбере дали са искрени на първа и втора среща.
      В момента, в който я усетиш, че играе номера - чао.

      Ако ти се гледа театър - "Иван Вазов" нали знаеш къде е?

      И билетите са по-евтини, и представлението в пъти по-качествено!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
        Самия факт, че тръгваш с предварителна нагласа дали да черпиш или не - е вече стъпка назад!
        Още не си излязъл /т.е. още си на нулево ниво/ и вече грешиш!

        Пояснявам - това те превръща в човек с предварителна нагласа, т.е. с предразсъдъци! Отнема от естествеността и импулсивността ти! Прави те мъртъв в една жива ситуация! Това дали да почерпиш или не - трябва да го решиш на място, на момента и според това дали ти е харесала и на теб срещата - така ще го покажеш и изразиш!

        Ако ти е харесала срещата и ти е било приятно - няма какво да се коментира, то ще ти дойде отвътре да почерпиш. Ако не ти е харесало - делите си сметката и точка!

        Защото ако не ти е било приятно, но въпреки това платиш цялата сметка - значи си глупак! Колкото искаш се обиждай. Защото не толкова, че си се минал там с 50 или 100 лева, а защото подпомагаш оформянето на цяло съсловие жени, което свиква на лесни пари и да живеят на гърба на ахмаците с пари (не че ахмаците не си го заслужават, но ти такъв ли си - ахмак с пари)?.
        В събота аз платих малката сметка.

        Говорим за ходене по ресторанти и скъпи сметки. Те жените много често играят театър и не може да се разбере дали са искрени на първа и втора среща.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
          ...не ми е ОК да си харча парите за непознати жени, особено ако личи, че искат да използват без да са готови да дадат...
          Самия факт, че тръгваш с предварителна нагласа дали да черпиш или не - е вече стъпка назад!
          Още не си излязъл /т.е. още си на нулево ниво/ и вече грешиш!

          Пояснявам - това те превръща в човек с предварителна нагласа, т.е. с предразсъдъци! Отнема от естествеността и импулсивността ти! Прави те мъртъв в една жива ситуация! Това дали да почерпиш или не - трябва да го решиш на място, на момента и според това дали ти е харесала и на теб срещата - така ще го покажеш и изразиш!

          Ако ти е харесала срещата и ти е било приятно - няма какво да се коментира, то ще ти дойде отвътре да почерпиш. Ако не ти е харесало - делите си сметката и точка!

          Защото ако не ти е било приятно, но въпреки това платиш цялата сметка - значи си глупак! Колкото искаш се обиждай. Защото не толкова, че си се минал там с 50 или 100 лева, а защото подпомагаш оформянето на цяло съсловие жени, което свиква на лесни пари и да живеят на гърба на ахмаците с пари (не че ахмаците не си го заслужават, но ти такъв ли си - ахмак с пари)?.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Едно нещо разбрах-цивилизована дискусия не може да се води.Когато някой има различно мнение,бива осмиван и подиграван.Естествено аз в такива ситуации реагирам също с обиди и вместо дискусия се получава някакъв махленски спор.Това се случва не само в този ,но и в други форуми.Интересното е,че там пък съм влизал в подобни пререкания с хомосексуалисти,а тук с жени.С мъже рядко съм влизал в размяна на обидни реплики.Явно един уравновесен мъж приема чуждото мнение, за разлика от жените и хомосексуалистите.
            Така че по темата ще спра да пиша ,не само това,но и прекратявам участието си в подобни форуми.Моя си е вината, че изобщо започнах да пиша по темата и да разкривам неща от личният си живот.И жената,която съм харесал ,бе определена като нискообразована колхозничка без изобщо да я познават,само заради етноса й и факта,че не живеела в голям град.А аз съм последният мъж на света, който би се обвързал с нискоинтелигентна и необразована жена.Но човешката злоба край няма.
            Привет,

            стой си тук и не им обръщай внимание.

            И мен ме обиждат, но това е в рамките на масовия хейт в Интернет.


            Откакто проклех Чаената чаша, тя спря да пише,

            Човешките отношения са сложно нещо, като айсберг, където се вижда само малката горна част, но не и долната.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

              ​​​​​​Те са тук и споделят съвети и идеЙ, но като няма кой да чуе.... "Пей си Пенке ле..."
              Евго се засяга от най-малкото нещо, което засяга кристалното му его, сакън да не се пръсне на хиляди парченца.
              Да видим как е минал уйкенда с избраницата.
              Евго...може да си супер пич, но не харесвам ветеринарните ти изказвания спрямо дамите. Заеви скръндзата у вас и отиди на регресия, не режат глави от кръста. Най-малко няма да ти навреди. Може да ти помогне да откриеш някой блокиращ механизъм в мисловния ти модел.
              Успех
              Привет,

              уикенда мина добре, ходих на среща, но не се знае дали ще станат нещата с жената. 50% на 50%.

              Да ти кажа, че изобщо не съм стиснат. Обаче не ми е ОК да си харча парите за непознати жени, особено ако личи, че искат да използват без да са готови да дадат.

              В Западна Европа (ЕС) също мъжете не черпят щедро и е прието да се дели сметката, освен в много специални случаи, .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
                Заеви скръндзата у вас и отиди на регресия, не режат глави от кръста. Най-малко няма да ти навреди. Може да ти помогне да откриеш някой блокиращ механизъм в мисловния ти модел.
                Напротив, може съвсем да му разбъркат чакрите... Регресията изобщо не е нещо безобидно и трябва много да се внимава.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                  Не знам за интелигентните и успешните, но тук има жени, които имат много какво да кажат, но явно няма на кого. То кой ли и ще ги изтрае. От там идва и неприятното усещане. Иначе изводи за ориентация не съм правил.
                  ​​​​​​Те са тук и споделят съвети и идеЙ, но като няма кой да чуе.... "Пей си Пенке ле..."
                  Евго се засяга от най-малкото нещо, което засяга кристалното му его, сакън да не се пръсне на хиляди парченца.
                  Да видим как е минал уйкенда с избраницата.
                  Евго...може да си супер пич, но не харесвам ветеринарните ти изказвания спрямо дамите. Заеви скръндзата у вас и отиди на регресия, не режат глави от кръста. Най-малко няма да ти навреди. Може да ти помогне да откриеш някой блокиращ механизъм в мисловния ти модел.
                  Успех

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение
                    Тия неща също се наричат ментални модели и е трудно да ги премахнеш, както и емоционалните. То първо трябва ти дойде идеята, че нещо не е наред в тебе, после да започнеш да наблюдаваш проблема, после да решиш, че искаш да го премахнеш и после да направиш някакво действие да ги разкараш. Общо взето трудна работа и на почти никой не му се занимава да се променя, повечето хора казват такъв съм си и това е. Затова и 1000 пъти да дадеш на някой поискан съвет може и да ти кима разбиращо и пак да си прави всичко по старому а при други веднага сработва и прави нещата по друг начин, няма блокажи. Същото е и с нас - уж може да искаме някаква промяна но пак може да си въртим същите модели. Така, че тук в темата колкото и съвети да се дадат от по-опитни на по-малко такива, значим ефект няма. За забавление става темата, бисери и вицове също ги харесвам.
                    Факт. Иначе за разтоварване темичката си е супер
                    Last edited by Arana; 02.10.2022, 15:09.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                      Беше коментирано вече, че интелигентни и успешни жени комплексират част от мъжката популация, но не очаквах, че е чак в такава степен, че да доведе до смяна на ориентацията. Явно, този форум все още има с какво да ме изненада.
                      Не знам за интелигентните и успешните, но тук има жени, които имат много какво да кажат, но явно няма на кого. То кой ли и ще ги изтрае. От там идва и неприятното усещане. Иначе изводи за ориентация не съм правил.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Има едно нещо което някои психолози нарича “начално програмиране”, което индивидът получава в ранните си години от семейството. Това са определени постулати. При някои хора тези набити постулати на подсъзнателно ниво буквално им пречат да възприемат променящата се реалност. В сциентологията например имаше специален термин за тези начални “настройки” в човешкия мозък. Не го помня сега точно какъв беше.

                        Да речем - “който е богат не е щастлив”

                        При мюсюлманите - “жената трябва да ходи забулена и да се подчинява на мъжа”

                        Тези настройки буквално могат да те затворят в ментална клетка, да те спират и да ти пречат да се развиваш нормално и да прогресираш. Някои ги наричат вътрешни блокажи
                        Тия неща също се наричат ментални модели и е трудно да ги премахнеш, както и емоционалните. То първо трябва ти дойде идеята, че нещо не е наред в тебе, после да започнеш да наблюдаваш проблема, после да решиш, че искаш да го премахнеш и после да направиш някакво действие да ги разкараш. Общо взето трудна работа и на почти никой не му се занимава да се променя, повечето хора казват такъв съм си и това е. Затова и 1000 пъти да дадеш на някой поискан съвет може и да ти кима разбиращо и пак да си прави всичко по старому а при други веднага сработва и прави нещата по друг начин, няма блокажи. Същото е и с нас - уж може да искаме някаква промяна но пак може да си въртим същите модели. Така, че тук в темата колкото и съвети да се дадат от по-опитни на по-малко такива, значим ефект няма. За забавление става темата, бисери и вицове също ги харесвам.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение


                          Ами то след комуникция с Арана всеки ще заобикаля жените. Че то с такива жени... Мале, мале.
                          Ми не комуникирай бе, джанъм .

                          Всеки си подбира събеседниците

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                            Беше коментирано вече, че интелигентни и успешни жени комплексират част от мъжката популация, но не очаквах, че е чак в такава степен, че да доведе до смяна на ориентацията. Явно, този форум все още има с какво да ме изненада.
                            Хахаха аз затова забягнах по-далече . И след 30 години не ги виждам особено променени нещата, но за всеки влак си има пътници.
                            Last edited by Arana; 02.10.2022, 10:02.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение


                              Ами то след комуникция с Арана всеки ще заобикаля жените. Че то с такива жени... Мале, мале.
                              Беше коментирано вече, че интелигентни и успешни жени комплексират част от мъжката популация, но не очаквах, че е чак в такава степен, че да доведе до смяна на ориентацията. Явно, този форум все още има с какво да ме изненада.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
                                Повече от полезни са дори. Проблема е, че той не приема нищо по-различно от собственото си възприятие за света, дамите, общуването.... Живее в миналото, всичките му примери са от миналото, какво се било случило на познатите му в миналото, все подобни. Ааа, забОравих заглеждането по мъже

                                Ами то след комуникция с Арана всеки ще заобикаля жените. Че то с такива жени... Мале, мале.

                                Коментар

                                Working...
                                X