IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

    Е, целта изисква жертви. Ако иска да го вкара в правия път
    Ако и картоните не вървят, или трябва да се примири вовеки и да си затваря устата, или трябва да му бие шута.
    Тя е избрала второто, и поздравления за нея, че се усетила навреме. Търпяла го е 1 година само.

    Ти съвсем неглижираш мъжкото съсловие, май!Много пристрастни са ти вариантите...

    Аз мислех, че отношенията между половете са по-различни..., но всеки има свои особености в анализа на тезите...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

      Е, целта изисква жертви. Ако иска да го вкара в правия път
      Ако и картоните не вървят, или трябва да се примири вовеки и да си затваря устата, или трябва да му бие шута.
      Тя е избрала второто, и поздравления за нея, че се усетила навреме. Търпяла го е 1 година само.
      Как ли пък не с това ще ме вкара в правия път.Ще последва веднага разговор и то много сериозен в стил шъ тъ питам нещо ама сакам отговора да е да.Ако каже не пътя е през вратата отива си дома майка и да я донаучи или си търси некой мухльо дето да му се катери по главата.И проблема няма да е секса а в ината.Така семейство не се гради

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Знам, ама ме мързеше сега да ти вадя точна статистика

        Зависи за коя държава и коя възрастова категория иде реч. В някои държави една възрастова категория е в пик, в друга я характеризират като “чичаци” и “лелки”.
        За Евго има около 600 000 жени у нас в границите 25-39. Градски чада само, не селски. Той такива не харесва. Жалко, че в статистиката не пише, колко от тях са омъжени.
        И повече шанс има в Софето. 1084 жени на 1000 мъже. Най-високото съотношение в страната. Явно жените масово идват на лов в София, като дойде време за омъжване Успех!
        Last edited by Kildirim_Bei; 17.02.2021, 18:14.
        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

        Коментар


        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

          Е как да стане като жените постоянно имат сърбежи?Кви картони ми нали и тя е на сухо
          Е, целта изисква жертви. Ако иска да го вкара в правия път
          Ако и картоните не вървят, или трябва да се примири вовеки и да си затваря устата, или трябва да му бие шута.
          Тя е избрала второто, и поздравления за нея, че се усетила навреме. Търпяла го е 1 година само.
          Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
          ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Dimitar. Разгледай мнение
            7 милиона е населението на България, мъже от тях 3,369 млн, под 18 години 674 хил, остават 2 695 000.
            Възприел съм съвсем буквално израза ""избирам из между 7 млн".

            П.П. Избора всъщност е доста по-ограничен - колеги, приятели, приятели на приятелите.

            Трябваше да разделиш 2:695 000 - на (поне) още 3 групи:
            - до 35 годишни,
            - над 35 г.,
            - приятели и познати.

            Ако предположим, че дамите си падат по, под 35 годишните (да ме извини Евго! - оказва се, вън от класацията, но си е младеж отвсякъде...) - то, дали останаха милион?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Dimitar. Разгледай мнение
              7 милиона е населението на България, мъже от тях 3,369 млн, под 18 години 674 хил, остават 2 695 000.
              Възприел съм съвсем буквално израза ""избирам из между 7 млн".

              П.П. Избора всъщност е доста по-ограничен - колеги, приятели, приятели на приятелите.
              Знам, ама ме мързеше сега да ти вадя точна статистика

              Зависи за коя държава и коя възрастова категория иде реч. В някои държави една възрастова категория е в пик, в друга я характеризират като “чичаци” и “лелки”.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                Ха, много просто го вкарваш ред Въвеждаш системата на жълти и червени картони. Казваш 1 път - не върши работа (жълт картон), казваш 2ри път - не върши работа (червен картон и 10 дни на сухо го оставяш ) Тва не работи ли?
                Е как да стане като жените постоянно имат сърбежи?Кви картони ми нали и тя е на сухо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                  Станало е недоразумение. Под милиони визирам населението на дадена държава.
                  Какви жени и деца? Това не го разбирам. Би ли пояснил.
                  7 милиона е населението на България, мъже от тях 3,369 млн, под 18 години 674 хил, остават 2 695 000.
                  Възприел съм съвсем буквално израза ""избирам из между 7 млн".

                  П.П. Избора всъщност е доста по-ограничен - колеги, приятели, приятели на приятелите.
                  Last edited by Dimitar.; 17.02.2021, 17:54.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                    Баси, кви са тия Вашите мъже, а може и аз да съм сбъркан нещо​​​​​​
                    Хвърлям боклук, простирам и пране прибирам, готвя, гладя си дрехите/не винаги/, па и чистя, е чистенето рядко, че жената перфекционист и да не стават дрязги. Наййй ми е като готвя, голям релакс.
                    Май, май са ви наред мъжете, а аз съм сбъркан
                    Аз понякога готвя.Боклука по селата не е като в града.Имаме си личен гюм който е вътре в двора.На всяко 4 14 24 число минава камиона на обяд в 12:30 аз го изкарвам на улицата и са железни и точни по часовник.Жена ми или майка ми вършат това само когато ме няма.Пералнята не знам откъде се пуска и как се простира.Ютия не съм хващал през живота си освен кога я купувам от магазина.Имам си достатъчно друга работа за да се занимавам и с това

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Дори в момента имам цъфнали сакъзи на балкона ми.

                      Наистина Тани има критерии, които аз покривам. Дано станат нещата.

                      Изобщо не живея в нета. Има дни, в които не пиша и не чета, защото графикът ми не го позволява.

                      Мисля да спра да споделям лични неща заради коментарите и подигравките на лелките! ОК?
                      Тани идииииииииииииии не го мъчиииииииииииии

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                        Не
                        , боклука се изхвъля по тъмно за да не те видят съседите.
                        Moe през терасата. И после да го взема и да го изхвърля да обере точките на клюкарките
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Dimitar. Разгледай мнение

                          Аз... такова... за милионите. Май не изключвате жените и децата .
                          Станало е недоразумение. Под милиони визирам населението на дадена държава.

                          Какви жени и деца? Това не го разбирам. Би ли пояснил.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Имаме няколко вили.

                            На една от тях до скоро цъвтяха лалета, посадени от баба ми преди повече от 20 г.

                            На другите също има цветя - рози, перуники, летни цветя......нека дойде Таня, ще насадим. Аз също гледам на остъкления ми балкон.

                            А ти Пинокьо какви хобита имаш?
                            ЦъФтяха

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tani1992 Разгледай мнение

                              Как да им го обясниш? Да хвърля боклука! Че да му се смеели съседите! Някой написа и за прането. Същата работа, казвам му: Прибери прането, защото трябва да готвя. Женска работа било прибирането. Пък за чистене с прахосмукачка да не отварям дума. Търпях, търпях, търпях една година.
                              Защо постингите на повечето завършват с "Наздраве"? Това част от някакъв ваш ритуал ли е?
                              Наздравицата е закачка между хора с чувство за хумор. Използва се обикновено от пишещите във Виртуална Кръчма, но напоследък и други се включиха.

                              Преди време сър Събев ми направи забележка, че ползвам израза за поздрав само у Кръчмата и за да не ме докладва на уважаемата модература в опити за дискриминация, наложи се почти след всеки коментар да надигам чашата
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Киприяновата молитва е за разваляне на магии и против урочасване. Не съм сигурна, че ще свърши работа при изхвърляне на боклука. За по-сигурно, това свещенодействие се извършва по светло. Боклук никога не се изнася по мръкнало, за да не го огрее луната. Защото заедно с него, можеш да изнесеш късмета и щастието от къщата.

                                Но за участието в мероприятието на физически по-силната част от човешкия род съм напълно съгласна. Първо съпругът, после евентуално - синът - за да може после свекървата да получава горещи благодарности от снахата
                                Наздраве!
                                Не
                                , боклука се изхвъля по тъмно за да не те видят съседите.

                                Last edited by Todor Sabev; 17.02.2021, 15:25.

                                Коментар

                                Working...
                                X