IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tani1992 Разгледай мнение

    Е как може да задаваш изобщо такъв въпрос и да питаш жена на колко е години? Дори и да предположиш хипотетично, че съм този набор това какво променя?
    Сваля те бе, ама не е много умел в това, извини го.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tani1992 Разгледай мнение

      Е как може да задаваш изобщо такъв въпрос и да питаш жена на колко е години? Дори и да предположиш хипотетично, че съм този набор това какво променя?
      Хе-хе, скриването на възрастта от страна на жените има само един съществен корен – да не се знае, колко близо или далеч е от края на фертилността. То ест породено е от патриархалните навици, срещу които така доблестно се сражават феминизките, уродки и бездетнички.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tani1992 Разгледай мнение

        Не съм казала, че не искаме секс или че не обичаме секс, или че не искаме деца. Казах, че не искаме да бъдем възприемани САМО като секс играчки или машини за раждане. И моля, без нападки, не съм провокирала с нищо този ваш тон.
        (ПП. Оплаквайте се от този тон в децката градина или във фейсбука Ви)

        Ми щото феминизките казват, че неосъзналите се все още жени, то ест нефеминистките, са само секс-кукли, машини за раждане и за правене на сандвичи.
        Така пропагандирате и разпространявате в обществото тяхната крайно изкривена терминология и лъжовна образност, използвайки ги.
        Last edited by Иван Петкандраганов; 09.02.2021, 12:05.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Всеки може да си пише каквото иска.

          Хората са различни и всеки е уникален сам за себе си.

          Ти набор 1992 ли си?
          Е как може да задаваш изобщо такъв въпрос и да питаш жена на колко е години? Дори и да предположиш хипотетично, че съм този набор това какво променя?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение



            При мъжете има 2 много силни комплекса: че му е малък и че няма парички. Или че не е постигнал много?

            Само последното е мъжки комплекс, първите две са типично женски.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

              И слугини. Ма това си зависи от самите нас. Не са ни виновни въобще мъжете.
              Да грижата ви прави слугини а раждането машини , първо кариера шеметна да направите до 45г възраст , като първа "секретарка" или първи СЛУЖИТЕЛ в някоя фирма. Доста объркани същества са днешните жени а и мъже де .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tani1992 Разгледай мнение

                Не съм казала, че не искаме секс или че не обичаме секс, или че не искаме деца. Казах, че не искаме да бъдем възприемани САМО като секс играчки или машини за раждане. И моля, без нападки, не съм провокирала с нищо този ваш тон.
                Е, секс играчки. Съвременният мъж не е надървен колос от някакъв митичен епос. Той е смачкан, обруган и запуснат - от шкембето си не вижда какви обувки е обул. Но обувките са едни и същи и това поддържа паметта му. Понякога му е разкопчан дюкянът, но не от похот, а от неосъзната потребност за пространство. Предпочита да си купи евтин флекс, отколкото да гледа на жената като сложна машина за раждания. Може би е имало и по-добри времена, но в днешните вече и мъже раждат. Вече няма разлика между мъжа и жената, дори личните местоимения "той" и "тя" са на път да бъдат заместени от безлични, от които не става ясно, дали става въпрос за стар телевизор или за спукана гума.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tani1992 Разгледай мнение

                  С твоето изказване: "...и по-малко комплексирани от нас мъжете", повтарям и затвърждавам мнението си, че имаш доста объркана и много погрешна представа за нас.
                  Всеки може да си пише каквото иска.

                  Хората са различни и всеки е уникален сам за себе си.

                  Ти набор 1992 ли си?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Не гледам такива филми, но преди съм гледал и знам за какво става въпрос.

                    Просто си изказах мнението. Иначе харесвам жените, понеже сте по-сърдечни и по-малко комплексирани от нас мъжете.

                    При мъжете има 2 много силни комплекса: че му е малък и че няма парички. Или че не е постигнал много?


                    Поздрави
                    С твоето изказване: "...и по-малко комплексирани от нас мъжете", повтарям и затвърждавам мнението си, че имаш доста объркана и много погрешна представа за нас.

                    Коментар


                    • Мисля, че всеки, независимо дали мъж или жена, ако постоянно обобщава и/или се произнася грубо за противоположния пол, е понесъл/а голяма травма от представител/ка на този пол, и не я е преживял/а. Няма никаква причина да се обобщава нещо и да се лепят етикети на ангро.
                      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tani1992 Разгледай мнение

                        Струва ми се, че гледаш прекалено много немски романтични филми, а съшо, че имаш доста объркана представа за нас.
                        Не гледам такива филми, но преди съм гледал и знам за какво става въпрос.

                        Просто си изказах мнението. Иначе харесвам жените, понеже сте по-сърдечни и по-малко комплексирани от нас мъжете.

                        При мъжете има 2 много силни комплекса: че му е малък и че няма парички. Или че не е постигнал много?


                        Поздрави

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Иван Петкандраганов Разгледай мнение

                          Айде пак феминизъм!

                          Като че ли вия не искате секс, не искате деца, та плямпате на акере "ах, машини, ах, робини!".
                          Например този, който не иска деца в брака, по-често е мъжът.
                          Осъзнайте се колко сте залухави с тая феминистска пропаганда.
                          Не съм казала, че не искаме секс или че не обичаме секс, или че не искаме деца. Казах, че не искаме да бъдем възприемани САМО като секс играчки или машини за раждане. И моля, без нападки, не съм провокирала с нищо този ваш тон.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tani1992 Разгледай мнение
                            По отношение на въпроса в темата:"Какво искат жените?" бих отговорила с обратния въпрос: Какво не искат жените? Не искаме да бъдем възприемани само като секс играчки и сексуални робини, и да сме машини за раждане.
                            И слугини. Ма това си зависи от самите нас. Не са ни виновни въобще мъжете.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              +1

                              Така е, но ако се държиш меко с някоя жена като в немските романтични филми, , е много вероятно да си покани някой корав мачо в семейната спалня и да свършат работата.

                              Или просто от скука и любопитство да го направи.
                              Струва ми се, че гледаш прекалено много немски романтични филми, а съшо, че имаш доста объркана представа за нас.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tani1992 Разгледай мнение
                                Не искаме да бъдем възприемани само като секс играчки и сексуални робини, и да сме машини за раждане.
                                Айде пак феминизъм!

                                Като че ли вия не искате секс, не искате деца, та плямпате на акере "ах, машини, ах, робини!".
                                Например този, който не иска деца в брака, по-често е мъжът.
                                Осъзнайте се колко сте залухави с тая феминистска пропаганда.

                                Коментар

                                Working...
                                X