IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
    Важното е да има репродукция, жени има много, никой не е казал, че трябва цял живот една манджа да ядем,
    Те най-големите гурмани, гладни си стоят...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Разликата ни е малка. Мнението на троловете не ми е особено меродавно. Хеле пък на трол с педофилски и нарцистични отклонения.

      https://www.mediapool.bg/zhurnalistk...ews247000.html

      Чети сега тук горе и се ограмотявай, че ти е бая задръстено мисленето. Чак консервативният бате Пешо те нарича “турчин”.
      Изобщо не ни е малка разликата, поне 10 г.


      Ага,

      това което казваш е абсолютно вярно, осовено ако чичото мисли с долната глава.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Аз пък мислех, че си образован, готин и културен чичо, 60+, който преди 30г е бил голям пич с успехи на нежния фронт.

        А ти си правиш майтапи за моя сметка и не усещаш, че ме обиждаш.

        Важното е да има репродукция, жени има много, никой не е казал, че трябва цял живот една манджа да ядем,
        Жените много мразят някоя друга да им бара мъжлето по ..... съвместителство
        Рискуват те и поколението им да се лишат временно или за постоянно от парични потоци, които изтичат в неизвестен размер към друга катеричка, пардон касичка
        И се борят като стръвници за тяхното си
        Не ги подценявай.
        Last edited by Kildirim_Bei; 18.02.2021, 11:45.
        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Не сме на една възраст с нея.

          Доколкото си спомням преди време Репрезентативния много те беше ял.... тук.
          Разликата ни е малка. Мнението на троловете не ми е особено меродавно. Хеле пък на трол с педофилски и нарцистични отклонения.

          https://www.mediapool.bg/zhurnalistk...ews247000.html

          Чети сега тук горе и се ограмотявай, че ти е бая задръстено мисленето. Чак консервативният бате Пешо те нарича “турчин”.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


            Разликата, между теб и Евго е, че той (някога) ЩЕ има жена, която ще му отгледа децата, след като ги роди...

            Но пък Евго не може да разчита на мъж до себе си (вероятно)...

            И така : танго за кукуругу...

            .................

            Ама, вЕрно! Що не се сработите с Евго?

            Ти ще му докажеш, че можеш да му родиш наследник, а той - че може да преосмисли, прекалено остарелите си разбирания!

            Още повече, че сте на еднаква възраст, а това е за предпочитане... Така де - ще стане : петел за кокошка, а не танто за кукуригу...

            Не сме на една възраст с нея.

            Доколкото си спомням преди време Репрезентативния много те беше ял.... тук.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

              Да те светна, че и жената може. Въпросът е и да го отгледаш после.

              Разликата, между теб и Евго е, че той (някога) ЩЕ има жена, която ще му отгледа децата, след като ги роди...

              Но пък Евго не може да разчита на мъж до себе си (вероятно)...

              И така : танго за кукуругу...

              .................

              Ама, вЕрно! Що не се сработите с Евго?

              Ти ще му докажеш, че можеш да му родиш наследник, а той - че може да преосмисли, прекалено остарелите си разбирания!

              Още повече, че сте на еднаква възраст, а това е за предпочитане... Така де - ще стане : петел за кокошка, а не танто за кукуригу...

              ​​​​​​​

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                По онова време е било така.

                Знаеш, че мъжът ако е здрав, може да прави бебета и на 50+ и нагоре. Въпреки че това е възраст за дядо, не за баща,
                Да те светна, че и жената може. Въпросът е и да го отгледаш после.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Аз пък мислех, че си образован, готин и културен чичо, 60+, който преди 30г е бил голям пич с успехи на нежния фронт.

                  А ти си правиш майтапи за моя сметка и не усещаш, че ме обиждаш.

                  Важното е да има репродукция, жени има много, никой не е казал, че трябва цял живот една манджа да ядем,

                  "Успехите на нежния фронт" не ги разбираме по един и същ начин.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                    И ти много уверено вървиш към възрастта на дядовците. До 5-6 години и ще бъдеш от другата страна на барикадата... щом от сега се чувстваш уморен... Да де - има си причини...

                    Не се притеснявай - дори няма да усетиш, ако и да станеш на 50+... (разбира се, че ще порастваш с всеки ден..., но това не е болка за умиране...) "Бариерата" е психологическа и зависи как такива като теб - злобничко ще ти го натякват постоянно... Майтап, бе Уили...
                    Да не ти пука, де. Поне ще ни веселиш тук с лафчета и любознателност. Отличник на випуска на ... самотните сърца... И няма гаранция, че дори да не си сам - няма да си самотен...
                    Аз пък мислех, че си образован, готин и културен чичо, 60+, който преди 30г е бил голям пич с успехи на нежния фронт.

                    А ти си правиш майтапи за моя сметка и не усещаш, че ме обиждаш.

                    Важното е да има репродукция, жени има много, никой не е казал, че трябва цял живот една манджа да ядем,

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      По онова време е било така.

                      Знаеш, че мъжът ако е здрав, може да прави бебета и на 50+ и нагоре. Въпреки че това е възраст за дядо, не за баща,

                      И ти много уверено вървиш към възрастта на дядовците. До 5-6 години и ще бъдеш от другата страна на барикадата... щом от сега се чувстваш уморен... Да де - има си причини...

                      Не се притеснявай - дори няма да усетиш, ако и да станеш на 50+... (разбира се, че ще порастваш с всеки ден..., но това не е болка за умиране...) "Бариерата" е психологическа и зависи как такива като теб - злобничко ще ти го натякват постоянно... Майтап, бе Уили...
                      Да не ти пука, де. Поне ще ни веселиш тук с лафчета и любознателност. Отличник на випуска на ... самотните сърца... И няма гаранция, че дори да не си сам - няма да си самотен...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

                        И двамата сте "много млади" на по 40. Бате Пешо срещу когото ще се обединявате' си е създал дяцата на 20+ години' тоест' когато е трябвало...
                        По онова време е било така.

                        Знаеш, че мъжът ако е здрав, може да прави бебета и на 50+ и нагоре. Въпреки че това е възраст за дядо, не за баща,

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                          Точно че ша гушне телефона само

                          Наливаш масло в огъня, който "гасиш"! Телефонът е 2/3 от нашия Живот! Не ГО подценявай!

                          .................

                          Винаги съм мислил, че подобна тема е за мен неразбираема...

                          Дамите цял живот ни "превъзпитават" (по свой образ и подобие) и, когато вече решат, че са постигнали най-големият успех и резултат в своя Живот, получават поредно разочарование... И ТОЗИ безимен (от многото) не иска да лъже!

                          Та, какво искат дамите?

                          Да бъдат лъгани най-безогледно!

                          .....................

                          Ама какво може да иска една дама от един анонимник насред пазара?

                          На следващият пазар анонимниците са по-съвършени! Гаранция!


                          (неангажиращо!)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                            Сложни отношения.

                            Мисля, че не трябва да изпушваш. Нищо лошо не се е случило, а и ти имаш своята визия.

                            Гушваш мъжа до себе си и нещата си идват на място! Гаранция! Защо се занимаваш с глупости и анонимници? (и с безимеННи)

                            Ето - и мен ме ядоса! Уж приятелка ми беше. а така и не ми научи никнейма...

                            Даммм. По-добре е, както пише Поетът с ватенката:

                            Всеки друм става тесен за двама,
                            всяка радост е бременна с мъка.
                            Нека никога срещи да няма,
                            за да няма след тях и разлъка...

                            Лека ти!
                            Точно че ша гушне телефона само

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              И ти като безименния. Закопахте го доктора без време. На богомолки ни обърнахте. И той, доктора щото е вчерашен тича през глава да ѝ дава апартаменти ....

                              Сложни отношения.

                              Мисля, че не трябва да изпушваш. Нищо лошо не се е случило, а и ти имаш своята визия.

                              Гушваш мъжа до себе си и нещата си идват на място! Гаранция! Защо се занимаваш с глупости и анонимници? (и с безимеННи)

                              Ето - и мен ме ядоса! Уж приятелка ми беше. а така и не ми научи никнейма...

                              Даммм. По-добре е, както пише Поетът с ватенката:

                              Всеки друм става тесен за двама,
                              всяка радост е бременна с мъка.
                              Нека никога срещи да няма,
                              за да няма след тях и разлъка...

                              Лека ти!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                Тя и котката като намери тава с кайма не спира да яде докато не започне да повръща. Живеем в цинични времена, но не допускаш ли и други мотиви у хората все пак? Реторичен въпрос.

                                Лека вечер.

                                Вече казах, че този форум е еманация на почтени дами и господа и че това са мои измишльотини.

                                Освен това, присъстващите ТУК са вън от всякакви подозрения. Никого не съм обвинил, само споделих мои, НАСОЧВАЩИ мисли с Док.

                                Ние живеем в този форум и не можем да се лъжем относно своите инвестиции (лично мнение, към което се придържам стриктно, ако имам нещо да казвам)

                                И ще повторя: тук ВСИЧКИ без изключение сме благородници по призвание!

                                И си вярвам!

                                Коментар

                                Working...
                                X