IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Отново ти сложих +.

    Кой набор си?

    Има жени, които предпочитат парите и комфорта със богат старчок, а не младия беден жребец.
    Смятай Евго - випуск 1991

    За другото не бери грижа

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kiro7 Разгледай мнение

      Евго, то не е за разказване и описване, а трябва да се преживее.. Две години и месеци си всеки ден на тежък фитнес без жени и лиготии, когато ни пуснаха студенти и млади колежки..Ти нали написа, че твоите колежки са казвали , че за нищо не ставате..Ами как да ставате като не им обръщате внимание и не спите с тях..При нас всички бяха доволни и то от всички групи и специалности..То и затова половината се ожениха и имаха деца, защото в практиката си намираш половинката и решаваш..Ти нали написа , че предпочитали други- ами да защото те не искат само естетски оценки и претенции , а мъже с опит и як секс.. Пиша ти го по грубо-по мъжки за да го разбереш..
      Изобщо който е ходил в армията и флота не може да проумее твоето вечно избиране на жена и все намиране на слабости за жените водещи до бездействие..Тогава казвахме- всичко под ножа и това стана..
      Трябва да знаеш, че момичетата бяха много доволни и бяхме всички като роднини..
      Всяка жена има хубост и качества и няма как да ги разбереш, ако не опиташ с връзка и секс..Тук много хора ти казват да си по- решителен и повече практика, но ти все кусури намираш и поводи да не обърнеш внимание на момичетата..Няма лоши връзки и секс- това е ценен опит..Успешен брак следва след този опит..
      Отново ти сложих +.

      Кой набор си?

      Има жени, които предпочитат парите и комфорта със богат старчок, а не младия беден жребец.
      Last edited by Evgo; 25.08.2022, 17:29.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Ще разкажеш ли повече за нагона и хъса, който придобиваш там към жените?
        Евго, то не е за разказване и описване, а трябва да се преживее.. Две години и месеци си всеки ден на тежък фитнес без жени и лиготии, когато ни пуснаха студенти и млади колежки..Ти нали написа, че твоите колежки са казвали , че за нищо не ставате..Ами как да ставате като не им обръщате внимание и не спите с тях..При нас всички бяха доволни и то от всички групи и специалности..То и затова половината се ожениха и имаха деца, защото в практиката си намираш половинката и решаваш..Ти нали написа , че предпочитали други- ами да защото те не искат само естетски оценки и претенции , а мъже с опит и як секс.. Пиша ти го по грубо-по мъжки за да го разбереш..
        Изобщо който е ходил в армията и флота не може да проумее твоето вечно избиране на жена и все намиране на слабости за жените водещи до бездействие..Тогава казвахме- всичко под ножа и това стана..
        Трябва да знаеш, че момичетата бяха много доволни и бяхме всички като роднини..
        Всяка жена има хубост и качества и няма как да ги разбереш, ако не опиташ с връзка и секс..Тук много хора ти казват да си по- решителен и повече практика, но ти все кусури намираш и поводи да не обърнеш внимание на момичетата..Няма лоши връзки и секс- това е ценен опит..Успешен брак следва след този опит..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

          Ех Евго...очите ти все в другите. Моя баща почина когато бях на 3г....на рожденният ми ден. Как мислиш, дали ми е купил жилище? Когато завършвах 91г да не мислиш, че бяха богати хората. И до ден днешен работя 7 от 7....какво общо има това с любовният живот?
          Губиш си времето да си търсиш оправдание, действай че:
          [ATTACH=CONFIG]n3959420[/ATTACH]
          Моят обаче имаше доста пари в периода 1998 -2002. И набързо ги похарчи за простотии.

          Коментар


          • Толкова народ се събраха млади и живяха на квартира или дори в началото на общежитие...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              А ти имаш ли деца от тези две жени?

              Защо не съм се оженил до сега........защото преди 20г положението беше бедно и хората едвам си плащаха сметките.

              Никога не съм бил безработен и много често съм имал и втора (допълнителна) работа. Бачкал съм, вместо да гоня мадамите.

              Щеше да е хубаво, ако имах свестен баща.........да ми купи жилище, кола и да ми дава пари, а аз да се концентрирам върху мадамите.

              Но моя случай не е такъв.

              Преди години Ники Илиев беше казал в едно интервю: "Беден съм и жените не ме харесват". А беше на 20+ тогава.
              Ех Евго...очите ти все в другите. Моя баща почина когато бях на 3г....на рожденният ми ден. Как мислиш, дали ми е купил жилище? Когато завършвах 91г да не мислиш, че бяха богати хората. И до ден днешен работя 7 от 7....какво общо има това с любовният живот?
              Губиш си времето да си търсиш оправдание, действай че:
              Click image for larger version

Name:	download100.jpg
Views:	1
Size:	4.9 КБ
ID:	3959420

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                Мани ги парите, изобщо не става дума за такива неща.

                Говоря за една постоянна битка за надмощие; използването /и сякаш умишленото търсене/ на всяка по-спорна ситуация за налагане на собственото мнение; воденето по-скоро на монолози, отколкото диалози; изобщо разбирането, че връзката е по-скоро някаква борба, а не съвместителство. Ставал съм свидетел на ситуации, при които единия от двамата дори не се опитва да помогне в аванс /а може!/, обаче чака другия да се провали, за да му натяква после (очевидно има да си връща).
                Какво да ти кажа?
                По моите разбирания това не е истинска връзка, ако изобщо я е имало - отдавна се е изчерпала.
                Народа простичко го е казал - два остри камъка нямат допирни точки, затуй не могат да мелят.
                Това е друго, ако се е изострило, а най-вероятно се е изострило в едно нарцистично общество, лошо.

                Предполагам ще има и някаква повратна точка в соцуима, но още се трупа критична маса.

                Всичко пак идва от семейството. Какво е то - цяло, разбито - това предопределя много неща.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                  Имам един фрапиращ случай точно в момента. Защитавам бащата. Тя ражда но той заминава, за да ги изтегли в чужбина. Не се стиковат и тя на своя глава идва в Испания където намира нов партньор. ОК, обаче всячески пречи на бащата да си вижда децата - уникална идиотка.

                  Обяснението ми е небивала простотия. И тримата в този абсурден триъгълник, биологичен баща, майка и нов партньор са българи. Драма и простотия.
                  Офф... горкото дете /обикновено то го отнася/.

                  Веднъж като му объркат тотално представите и после ще страда цял живот заради някакви глупаци.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                    не съвсем. Опитвам се да укажа един културен нюанс.
                    Това, което българският мъж счита за агресия друг мъж от друга култура счита за нормално или не му прави особено впечатление и си я кара по своему. Например - тя изкарва повече пари - на запад тя е даже много желан партньор, при нас има един момент на жесток комплекс че тя в даден момент изкарвала повече пари. Да де ама той живота е толкова динамичен, че утре тя може да е без работа, а той да изкарва повече пари.
                    Мани ги парите, изобщо не става дума за такива неща.

                    Говоря за една постоянна битка за надмощие; използването /и сякаш умишленото търсене/ на всяка по-спорна ситуация за налагане на собственото мнение; воденето по-скоро на монолози, отколкото диалози; изобщо разбирането, че връзката е по-скоро някаква борба, а не съвместителство. Ставал съм свидетел на ситуации, при които единия от двамата дори не се опитва да помогне в аванс /а може!/, обаче чака другия да се провали, за да му натяква после (очевидно има да си връща).
                    Какво да ти кажа?
                    По моите разбирания това не е истинска връзка, ако изобщо я е имало - отдавна се е изчерпала.
                    Народа простичко го е казал - два остри камъка нямат допирни точки, затуй не могат да мелят.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Какво е “Инсел”?
                      Такъв, дето си седи сам, не може да подхване връзка и обвинява жените за това. Мизогинист. Много активни в интернет в теми и форуми за хейт по жените, което има връзка с липсата на социален живот в реала.
                      Има много информация през гугъл, ако някой наистина се интересува.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

                        Грешен прочит на жените, бай Митьо

                        По-скоро жените предпочитат мъжете, който действат, а не дървени философи, които много говорят и нищо не правят...

                        Трябва да се действа!!! Може и грешно Падане, ставане, няма значение... корекция на грешките... и напред

                        Във всеки от нас има по една божествена частичка. Тя не трябва да умира... заради глупави страхове, които пораждат бездействие...
                        Че аз какво му казвам....виж ми предишния пост към него. Еййй, много ви бива жените да вадите нещо от контекста
                        Сега да не вземеш да кажеш, че и грешно съм разчел и мъжете....и избират тази с малките цици?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение
                          Моля ви се, и в България има мъже, които не се спичат от успяла\реализирана\добре печелеща жена. При това с висока финансова култура - да си управлява така доходите, че да си позволи ипотека и добър стандарт на живот. Но вероятно пишат в другите теми, а тази май е останала за инсели.

                          ---------------------
                          Обаче темата дава добри насоки защо определени типажи не могат да се чифтосат.
                          Какво е “Инсел”? Хоп, намерих го. Боже и това ли съществува?

                          a member of an online community of young men who consider themselves unable to attract women sexually, typically associated with views that are hostile towards women and men who are sexually active.
                          Last edited by Selena; 25.08.2022, 16:39.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                            На мен специално ми е по-интересна предварителната нагласа да е самотна майка!
                            Още не е срещнала мъжа и вече е решила, че не иска нищо друго освен семето му?
                            Защо ще иска умишлено да лишава детето от баща?!
                            Че тя такава изобщо не заслужава да става майка?
                            За какво - за да отгледа поредното психологически оскатено дете ли?!
                            п.с.
                            Не че няма и обратния вариант - понякога е по-добре двамата да се разделят, за да се осигури по-здравословна емоционална среда, но това с предварителните нагласи - има нещо много сбъркано в такъв човек!! И това сбърканото - обикновено се предава като наследство (психологическо)!
                            Имам един фрапиращ случай точно в момента. Защитавам бащата. Тя ражда но той заминава, за да ги изтегли в чужбина. Не се стиковат и тя на своя глава идва в Испания където намира нов партньор. ОК, обаче всячески пречи на бащата да си вижда децата - уникална идиотка.

                            Обяснението ми е небивала простотия. И тримата в този абсурден триъгълник, биологичен баща, майка и нов партньор са българи. Драма и простотия.
                            Last edited by Selena; 25.08.2022, 16:35.

                            Коментар


                            • Моля ви се, и в България има мъже, които не се спичат от успяла\реализирана\добре печелеща жена. При това с висока финансова култура - да си управлява така доходите, че да си позволи ипотека и добър стандарт на живот. Но вероятно пишат в другите теми, а тази май е останала за инсели.

                              ---------------------
                              Обаче темата дава добри насоки защо определени типажи не могат да се чифтосат.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                                Гъбаркаш ли се вече?
                                не съвсем. Опитвам се да укажа един културен нюанс.

                                Това, което българският мъж счита за агресия друг мъж от друга култура счита за нормално или не му прави особено впечатление и си я кара по своему.

                                Например - тя изкарва повече пари - на запад тя е даже много желан партньор, при нас има един момент на жесток комплекс че тя в даден момент изкарвала повече пари.

                                Да де ама той живота е толкова динамичен, че утре тя може да е без работа, а той да изкарва повече пари.

                                Коментар

                                Working...
                                X