IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Хармонично може да е и когато двамата се бият, чупят чинии и изхвърлят един другиго през прозореца ката ден.
    Никой не е пренебрегнат.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от grisow Разгледай мнение

      Вероятно си избрала неправилното написване не случайно, но несъзнателно. С "онази" конотация.

      Нека се произнесе Ендър, той се бара психолог тука.


      (любопитно, когато итализирах буквата, тя стана "т", то ест ръкописен вариант. Ха, такава избезе и при постването. С какви тайни или особени шрифтове тише tnm?)
      Ти какъв диоптър идваш ? Па и безплатно . От тия китайските в подлезите за два лева ли си ?

      Много съм наблюдателна , да знаеш . И това , че не коментирам поредната тъпотия, не значи , че не съм я видяла . Или разбрала

      Коментар


      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

        Кака завидяха ни.
        Никога не ми се е случвало да завиждам . Дори не знам как се прави Но , ако нещо ти е важно , за пред аудиторията, може да се съглася с изказването ти . Да няма драми

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Не, Lelq, пишем си за хармония и съвършенство при виртуална обмяна на мнения. Семейство и брак не наместваме.
          Наздраве!

          Вероятно си избрала неправилното написване не случайно, но несъзнателно. С "онази" конотация.

          Нека се произнесе Ендър, той се бара психолог тука.


          (любопитно, когато итализирах буквата, тя стана "т", то ест ръкописен вариант. Ха, такава излезе и при постването. С какви тайни или особени шрифтове тише tnm?)
          Last edited by grisow; 10.03.2021, 12:10.

          Коментар


          • Дааа, отново се потвърди правилото за хармонични отношения между половете..
            Жената трябва да е умна, а мъжа ...работлив....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Не, Lelq, пишем си за хармония и съвършенство при виртуална обмяна на мнения. Семейство и брак не наместваме.
              Наздраве!

              Кака завидяха ни.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                Някакви твои умотворения - са си твой приоритет. Не ти преча да вярваш в каквито желаеш сентенции.

                Далеч съм от твоите "истини". Омайвай с тях дамите във форума.
                Ти си далече от много неща успех с чалгата и простотията ти желая.Ето ти специален поздрав...лирическият герой ти казва ще гласуваш за Славчо щото имаш вкус
                https://www.youtube.com/watch?v=RadRCSMab3E
                Last edited by national power; 10.03.2021, 09:20.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                  Е , не четеш ли ? Тук го има
                  Явно очила ми трябвят, ама от тия вълшебните .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                    хармония до съвършенство, тва звучи яко ма къде ли го има ...
                    Е , не четеш ли ? Тук го има

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Не, Lelq, пишем си за хармония и съвършенство при виртуална обмяна на мнения. Семейство и брак не наместваме.
                      Наздраве!

                      хармония до съвършенство, тва звучи яко ма къде ли го има ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                        Нормално да ви е скучно, като говорите за семеен живот
                        Не, Lelq, пишем си за хармония и съвършенство при виртуална обмяна на мнения. Семейство и брак не наместваме.
                        Наздраве!


                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                          Нали знаеш кой е ОК

                          Някакви твои умотворения - са си твой приоритет. Не ти преча да вярваш в каквито желаеш сентенции.

                          Далеч съм от твоите "истини". Омайвай с тях дамите във форума.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                            И съм си ОК!
                            Нали знаеш кой е ОК

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                              Тебе и в другата те няма

                              И съм си ОК!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение



                                Пешо е в другата половина...
                                Тебе и в другата те няма

                                Коментар

                                Working...
                                X