IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от rozova pantera Разгледай мнение

    Искаш да кажеш че изгуби вярата в тока и късото съединение?! Хаха.
    Така е, който не е схванал нищо от формулите на Максуел. Дивергенти Бе равно на нула ли беше хахаха Струвало му се безумие вярата в науката. Бе ти да не си от аборигените хъшове дето се ползват нашироко от благините на науката без да са разбрали ни най малко тяхната същност. Учили недоучили и изкретали теоретичната елтехника с четири на релси?!. Хахаха
    Поредния агресивен простак дето си мисли че впечатлява...Първо прочети внимателно и бавно ако изобщо можеш да четеш каквото съм написал напъни и втората мозъчна гънка и дано разбереш за какво става дума.За Фарадей и Максуел нямаш капацитет да говориш изобщо с мен а и съм убеден че абер си нямаш какво е късо съединение колко вида са и как се изчисляват токовете на късо съединение...Налегни си задника и по големи простаци от теб съм поставял на мястото им.
    Last edited by national power; 20.06.2021, 15:33.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

      Тъни Мъни вчера заредих пръскачката и наръсих краставиците картофето пиперо и думатиту.Днеска вали дъжд.В отлично настроение съм предположението ти е грешно.Да не забравяме че науката е твърдяла и че Земята е плоска и куп други още заблуди..Така че сляпата вяра в науката ми се струва безумие
      Леле, Пеше! Ти спусна едни GPS координати и да продължиш с пръскането там
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

        Тъни Мъни вчера заредих пръскачката и наръсих краставиците картофето пиперо и думатиту.Днеска вали дъжд.В отлично настроение съм предположението ти е грешно.Да не забравяме че науката е твърдяла и че Земята е плоска и куп други още заблуди..Така че сляпата вяра в науката ми се струва безумие
        Искаш да кажеш че изгуби вярата в тока и късото съединение?! Хаха.
        Така е, който не е схванал нищо от формулите на Максуел. Дивергенти Бе равно на нула ли беше хахаха Струвало му се безумие вярата в науката. Бе ти да не си от аборигените хъшове дето се ползват нашироко от благините на науката без да са разбрали ни най малко тяхната същност. Учили недоучили и изкретали теоретичната елтехника с четири на релси?!. Хахаха

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Леле, Пеше! Напрегнат нещо ми се струваш. С това напрежение, което те тресе мое да заредиш акумулаторната батерия на гръбната пръскачка, с която пръскаш картофите с препарат против колорадски бръмбар
          Наздраве и хубав ден!
          Тъни Мъни вчера заредих пръскачката и наръсих краставиците картофето пиперо и думатиту.Днеска вали дъжд.В отлично настроение съм предположението ти е грешно.Да не забравяме че науката е твърдяла и че Земята е плоска и куп други още заблуди..Така че сляпата вяра в науката ми се струва безумие

          Коментар


          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

            Науката е в голяма заблуда относно произхода на човека.Религията е по близо до истината..В Природата няма смърт има кръгови процеси...Дарвин си е един обикновен английски цървул.
            Леле, Пеше! Напрегнат нещо ми се струваш. С това напрежение, което те тресе мое да заредиш акумулаторната батерия на гръбната пръскачка, с която пръскаш картофите с препарат против колорадски бръмбар
            Наздраве и хубав ден!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
              Какво става тука, успокояваме се един друг, че не сме толко' неграмотни ли!?
              Браво, браво, явно е имало нужда.

              Изгледа ли клипчето, Евгооо? : ))
              Накратко - докато умните са наумуват, откачалките се размножават!
              p.s.
              Е тука вече не съм сигурен - дали IQ-то се води част от генотипа
              но ако отговорът е 'да' - теорията на Дарвин директно отече у канала с тоя филм.
              Науката е в голяма заблуда относно произхода на човека.Религията е по близо до истината..В Природата няма смърт има кръгови процеси...Дарвин си е един обикновен английски цървул.

              Коментар


              • Какво става тука, успокояваме се един друг, че не сме толко' неграмотни ли!?
                Браво, браво, явно е имало нужда.

                Изгледа ли клипчето, Евгооо? : ))
                Накратко - докато умните са наумуват, откачалките се размножават!
                p.s.
                Е тука вече не съм сигурен - дали IQ-то се води част от генотипа
                но ако отговорът е 'да' - теорията на Дарвин директно отече у канала с тоя филм.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Ъхъ, ама щото питаш уикту
                  Наздраве!

                  П.П. Нам, що ли ни трябва да сме толку прецизни!?

                  като ти писах, вече знаех.

                  ненужни обяснения са развалили много отношения
                  едно простичко "наздраве" върши много по-добра работа
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    зная, кака.
                    наздраве.
                    Ъхъ, ама щото питаш уикту
                    Наздраве!

                    П.П. Нам, що ли ни трябва да сме толку прецизни!?
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Ученото си е учено. Наздраве!
                      Ами ... какво да ти кажа. Една камара време участвах в потушаването на пожари, но после се оказа, че към участвала в погасяването им.

                      Та, и с подборът и отборът е така.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        Ба, много добре си знам аз какво искам. Искам Ратко да ми дари жълт или розов диамант ма той още се дърпа

                        Сега сериозно - искането и даването следва да са балансирани. И ако може взаимно да не се нараняват - това вече е висш пилотаж.
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Използват се и двата термина. В моят учебник по генетика е "подбор", а в учебника по биология на сина ми "отбор".

                          Ако се опрем на превода от английски за selection/ че на какво ли друго, все пак това е родния език на Дарвин!?/ думичката трябва да е "подбор".
                          Наздраве!
                          зная, кака.
                          наздраве.
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mechka 429 Разгледай мнение

                            Имам розав диамант в джеба...ей така за кадем
                            Ма ми е най-готино да е споделен. Баси въглеродното съединение. Ако го метнеш в камината, ще отдели топлина. Не ми дреме за него, отношенията са съществени.
                            И взаимното зачитане.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Използват се и двата термина. В моят учебник по генетика е "подбор", а в учебника по биология на сина ми "отбор".

                              Ако се опрем на превода от английски за selection/ че на какво ли друго, все пак това е родния език на Дарвин!?/ думичката трябва да е "подбор".
                              Наздраве!
                              Ученото си е учено. Наздраве!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                както казах сутринта, момичетата избягват да гостуват в панелни детски стаи на пораснали момчета.
                                оправдания колко са лоши тия жени има много, но според дарвин се нарича естествен подбор.
                                Дарвин ще го прати тоя на боклука

                                Коментар

                                Working...
                                X