IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    радвам се да го чуя
    Глей ся тука кво е ставало. Намерих я иранската принцеса ...

    https://woman.bg/po-zhenski/istinata...esa.57109.html

    Коментар


    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

      Ясно. дебела си
      ти в чужди работи не се бъркай.
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Ам тъй де, аман от чирузи ... аз съм за естествената красота. А пък каноните яко са се изменяли с годините. Ще потърся в мрежата една иранска мустаката принцеса от 19ти, за която са се самоубивали от несподелена любов разни ми ти претенденти. Яка работа беше ...
        радвам се да го чуя
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Както винаги съм твърдял, един мъж когато види една жена, първата му мисъл трябва да е да я захапи, не да я нахрани.
          Наздраве!
          Ам тъй де, аман от чирузи ... аз съм за естествената красота. А пък каноните яко са се изменяли с годините. Ще потърся в мрежата една иранска мустаката принцеса от 19ти, за която са се самоубивали от несподелена любов разни ми ти претенденти. Яка работа беше ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

            Тялото подлежи на всякакви модификации. Душата, душата е важна.

            P.S. В Мароко е демо-версия, ти в Мавритания да видиш...
            Ама разбира се, за едната душа живеем. Особено някои

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
              Чета вчера материал как в Мароко, за да ги оженят горките жени ги подлгали на зверски угоителен режим. Питам Ви тука какви са Вашите критерии за женска красота ?

              Тънка или дебела следва да е жената?

              То не бяха моди, не бяха тенденции.

              Ще ми е интересно да видя различните вкусове
              Както винаги съм твърдял, един мъж когато види една жена, първата му мисъл трябва да е да я захапи, не да я нахрани.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                Чета вчера материал как в Мароко, за да ги оженят горките жени ги подлгали на зверски угоителен режим. Питам Ви тука какви са Вашите критерии за женска красота ?

                Тънка или дебела следва да е жената?

                То не бяха моди, не бяха тенденции.

                Ще ми е интересно да видя различните вкусове
                Ясно. дебела си

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                  Чета вчера материал как в Мароко, за да ги оженят горките жени ги подлгали на зверски угоителен режим. Питам Ви тука какви са Вашите критерии за женска красота ?

                  Тънка или дебела следва да е жената?

                  То не бяха моди, не бяха тенденции.

                  Ще ми е интересно да видя различните вкусове
                  Тялото подлежи на всякакви модификации. Душата, душата е важна.

                  P.S. В Мароко е демо-версия, ти в Мавритания да видиш...

                  Коментар


                  • Чета вчера материал как в Мароко, за да ги оженят горките жени ги подлгали на зверски угоителен режим. Питам Ви тука какви са Вашите критерии за женска красота ?

                    Тънка или дебела следва да е жената?

                    То не бяха моди, не бяха тенденции.

                    Ще ми е интересно да видя различните вкусове

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение
                      "Мъжете и жените са много различни, да знаете.
                      Жена, легнала на дивана възбужда мъжа, а мъж, легнал на дивана вбесява жената!"
                      Хахаха! Факт!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение

                        Защото като те лашне дървото после проклинаш цяла вселена
                        мъдър човек с опит сте Вие.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          Ъхъм . А ако прибавиш срещу дивана и телевизор с футбол ... Тогава ... Настъпва апокалипсисссддссът
                          Аре и аз да добавим за да стане картинката по приятна, плюс бира и мръсни чорапи.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

                            Защо? Защото има вариант полегналата дама да вбеси мъжот ли?
                            Защо да няма такъв вариант?
                            Явно ти, самата не си от тия, които заспиват (полегнали), след 18 часа и това им беше за деня...
                            Ако това се повтаря и през следващите дни, да бъде вбесен ще е едно добро пожелание от нейна страна.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение

                              Защото като те лашне дървото после проклинаш цяла вселена
                              Един проклина, друг багодари за удара, че му отваря очите и го буди....всеки общо взето си е в собствената реалност.
                              Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                                Кои сте вие, които "изпадате в панически..."
                                НА нас пък ни харесват новостите в живота, предполагам - за повече от мъжете се касае.
                                Апокалипсис се свързва с край на света, но туй не ми било край, а ново сначале......
                                Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                                Коментар

                                Working...
                                X