IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
    Да ви разкажа накратко нещо:

    в блока ми има една жена с 2 деца, с която бяхме приятели. Тя ме консултира по въпросите с жените. Мъжът й работеше в чужбина за много пари, а тя гледаше децата тук. Изглеждаха много хубава двойка, от провинцията, но със запазено възпитание, като едно време уважителни, културни и т.н. Поне на мен така ми изглеждаше. А тя дори ми е споделяла някой неща за тях (през какво са преминали) и за невербалния език при общуването с жените.

    Преди известно време един път ми се стори, че жената се прибира у тях, а зад нея един чичка, заедно се качват, но не искат да ги видят, че са заедно. И май бяха дошли отвън с неговата кола. Бях забравил за случката. А нейният мъж 1 път ме поздрави, а 5 пъти изобщо не ме поздравява. Но за това си има причина, защото неговата си е намерила ново гадже - този чичка, който бях виждал преди (към 50 г. с бяла коса). Качили снимки заедно от екзотична екскурзия и от пиано бар. А мъжът й гледа децата и от известно време си е в България.

    Едното им дете е малко, 3-4 годишно, но нея това не я бърка. Изводите оставям на вас!
    Козата си сака пръч бре евгич ! нищо ново под слънцето но примера за теб какво значи е интересното , сподели !

    Коментар


    • Да ви разкажа накратко нещо:

      в блока ми има една жена с 2 деца, с която бяхме приятели. Тя ме консултира по въпросите с жените. Мъжът й работеше в чужбина за много пари, а тя гледаше децата тук. Изглеждаха много хубава двойка, от провинцията, но със запазено възпитание, като едно време уважителни, културни и т.н. Поне на мен така ми изглеждаше. А тя дори ми е споделяла някой неща за тях (през какво са преминали) и за невербалния език при общуването с жените.

      Преди известно време един път ми се стори, че жената се прибира у тях, а зад нея един чичка, заедно се качват, но не искат да ги видят, че са заедно. И май бяха дошли отвън с неговата кола. Бях забравил за случката. А нейният мъж 1 път ме поздрави, а 5 пъти изобщо не ме поздравява. Но за това си има причина, защото неговата си е намерила ново гадже - този чичка, който бях виждал преди (към 50 г. с бяла коса). Качили снимки заедно от екзотична екскурзия и от пиано бар. А мъжът й гледа децата и от известно време си е в България.

      Едното им дете е малко, 3-4 годишно, но нея това не я бърка. Изводите оставям на вас!
      Last edited by Evgo; 14.06.2021, 21:43.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Анатема!
        представи ли си го пешето
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          такава е модата, пеше. или си тренди или седиш и гледаш

          ми ше оставиш единя крачол по-широк.
          ама нема да може да го местиш през джеба
          Ха ха ха ше го местя през крачола...
          Last edited by X_Y; 14.06.2021, 18:27.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение

            Кво викаш , Миг 29 требва да излезе от екслоатация.

            ПП Ама нещо невиждам, кво ще го замести.

            А и стюардесите предпочитат да заработват и да се возят на чужди авиолинии.
            Как каво гейовете?Тия след нас са пълна скръб жалко за жените с такива мухльовци и смотаняци

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              На 55-60 годишна възраст самолетът лети ниско и за малко.

              Не знам защо се перчиш толкова,
              Аз ти казах че ти е сбъркана главата много.Не се перча ти непрекъснато висиш тука.Само най големите асове на авиацията могат да летят ниско.По добре да летиш ниско отколкото никак.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                Секса и любовта са две много мнооого различни неща...
                Секса го заеби, до гуша ни е дошъл, любовта гледаме
                търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  На 55-60 годишна възраст самолетът лети ниско и за малко.

                  Не знам защо се перчиш толкова,
                  Кво викаш , Миг 29 требва да излезе от екслоатация.

                  ПП Ама нещо невиждам, кво ще го замести.

                  А и стюардесите предпочитат да заработват и да се возят на чужди авиолинии.
                  Last edited by Майстора233; 14.06.2021, 17:09.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                    Да не си пушил следобяда някакви субстанции неизвестни?Ти не знаеш какво е любов затова никога няма да я изпиташ...нито ще бъдеш обект на такава...
                    На 55-60 годишна възраст самолетът лети ниско и за малко.

                    Не знам защо се перчиш толкова,

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      пеше, време е да напуснеш соц. ценностите
                      давай го младежката, къносай си косата, обуй тесните дънки ама малко по-къси така, че да се вижда шарения чорап
                      дръж се малко по-cocky
                      Анатема!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от malkia Muk Разгледай мнение
                        А стига се превъзнася и ти.
                        Бае Пешо е изпитал великата шаячена правда. Здрав кръст - здраво семейство
                        На вилицата ко'то моа да забода и с оная работа ко'то моа да наеба - викаш, туй е!
                        Друго тоз живот не съществува!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                          Венко мани ги педлите сбъркан мозък.Това е психичен проблем болни хора...Тесни дънки не нося щото ....питоня пречи
                          такава е модата, пеше. или си тренди или седиш и гледаш

                          ми ше оставиш единя крачол по-широк.
                          ама нема да може да го местиш през джеба
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от malkia Muk Разгледай мнение

                            А стига се превъзнася и ти.
                            Бае Пешо е изпитал великата шаячена правда. Здрав кръст - здраво семейство
                            Секса и любовта са две много мнооого различни неща...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              пеше, време е да напуснеш соц. ценностите
                              давай го младежката, къносай си косата, обуй тесните дънки ама малко по-къси така, че да се вижда шарения чорап
                              дръж се малко по-cocky
                              Венко мани ги педлите сбъркан мозък.Това е психичен проблем болни хора...Тесни дънки не нося щото ....питоня пречи

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                                Да не си пушил следобяда някакви субстанции неизвестни?Ти не знаеш какво е любов затова никога няма да я изпиташ...нито ще бъдеш обект на такава...
                                пеше, време е да напуснеш соц. ценностите
                                давай го младежката, къносай си косата, обуй тесните дънки ама малко по-къси така, че да се вижда шарения чорап
                                дръж се малко по-cocky
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X