IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

    Не ми се вярва Стамен Тракториста, Криси или не знам кой още, да направят чак такъв цирк по-скоро щяха да се оттеглят за известно време, както е ставало и до сега. ти как мислиш?
    Ами не мисля така, защото наподобяват доста писмата на един друг ник отправени към мен, чиято реакция бе буквално идентична, когато казах, че е Стамен. Сега виждам същата реакция към Тошето. За мен това не е нормална реакция, а е свръхреагиране. И тогава го казах. Отбелязвам го и сега.

    После някакви комични опити едва ли не за сплашване. Кой да пишел, кой да не пишел. Кой бил за тук, кой не бил за тук. Медията отдавна си е преценила и подбора и правилата.

    Когато на мен ми кажат, че съм Дъри или тнм спокойно обяснявам, че не съм. В повечето случаи ако кажат на някой това е друг твой ник, но това не е така, реакцията е спокойна, а не истерична.

    После, друг леко комичен момент. Регистриран преди пет минути ник дава оценка на всички форумци, на форумните правила и накрая решава той да “чисти”. Комично. Пародия на диктаторски методи.

    Нека проследим водевила докрай.

    Принципно смятам, че е филмиране и губене на време да се задълбава кой кой е, но истерията и простотията съчетана с агресия не са ми приятни.

    Ти много добре знаеш, че няма никаква анонимност в една социална мрежа.
    Last edited by Selena; 20.02.2021, 18:58.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
      Гледам пуснато е ново “писмо” до отдела на “Арменския поп”.
      Не ми се вярва Стамен Тракториста, Криси или не знам кой още, да направят чак такъв цирк по-скоро щяха да се оттеглят за известно време, както е ставало и до сега. ти как мислиш?
      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        И защо реши, че на женската повече отколкото на мъжката? Интересно ми е да чуя. И после ще ти кажа защо.

        Има увеличаване на домашно насилие и доста изнасилвания и въобще нападения върху жени. Визирам Испания.

        Отговорът се крие в отработването на чувствата и емоцийте при двата пола .Мъжете са как да кажа.....по чупливи по отношение на емоции и чувства. В стресова контролирана среда след като премине обучение мъжът се справя по добре от жената и взима по бързи и верни решения,защото игнорира емоцията и чувството .В живота обаче често мъжа се чупи , защото не е устойчив психически на емоции и чувства ,а не е устойчив именно ,защото има друга функционалност .
        Last edited by pa4anga; 20.02.2021, 19:12.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
          Така де, функционалността на половете е различна и оттук съвременната криворазбрана илюзия за равенство ,взаимозаменяемост или друга глупост е интересен феномен. Затова и съвременния човек е все по депресиран ,комплексиран и какво ли още не .
          Много точно казано.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
            Подкрепям пачангата, и аз мисля, че женската психика е по-устойчива. Така и трябва да е, жената ражда и пази живота.
            Я си представи например, че се захласне по нещо абстрактно, като например да й падне ябълка на главата, да зареже всичко и да измисли 3-те основни закона на механиката. Зарежи тая работа, детето ще умре от глад и къщата ще прашаса
            Така де, функционалността на половете е различна и оттук съвременната криворазбрана илюзия за равенство ,взаимозаменяемост или друга глупост е интересен феномен. Затова и съвременния човек е все по депресиран ,комплексиран и какво ли още не .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

              Естествено ,че пандемията оказва негативно влиание и то в световен мащаб. Относно психиката, женската !
              И защо реши, че на женската повече отколкото на мъжката? Интересно ми е да чуя. И после ще ти кажа защо.

              Има увеличаване на домашно насилие и доста изнасилвания и въобще нападения върху жени. Визирам Испания.


              Коментар


              • Подкрепям пачангата, и аз мисля, че женската психика е по-устойчива. Така и трябва да е, жената ражда и пази живота, и няма чак толкова време за излишни екзистенциални разсъждения. Тя трябва да е практична, няма как иначе.
                Я си представи например, че се захласне по нещо абстрактно, като например да й падне ябълка на главата, да зареже всичко и да измисли 3-те основни закона на механиката. Мани я тая работа, детето ще умре от глад и къщата ще прашаса
                Ние, мъжете, сме по тия глупости
                П.С. С това не обиждам творческите и умствените способности на жените, моля да бъда разбран правилно.
                Last edited by Kildirim_Bei; 21.02.2021, 11:56.
                Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                  Гледам пуснато е ново “писмо” до отдела на “Арменския поп”. - не визирам ника, който ми краде идеите.

                  Трепери, Тоше.

                  Малко е встрани от темата, но напоследък много сериозно се замислям дали пандемията не оказва сериозно негативно влияние на психическото здраве на нацията.

                  И за да го вържем с темата. Според Вас чия психика е по-устойчива - мъжката или женската?
                  Естествено ,че пандемията оказва негативно влиание и то в световен мащаб. Относно психиката, женската !

                  Коментар


                  • Гледам пуснато е ново “писмо” до отдела на “Арменския поп”. - не визирам ника, който ми краде идеите.

                    Трепери, Тоше.

                    Малко е встрани от темата, но напоследък много сериозно се замислям дали пандемията не оказва сериозно негативно влияние на психическото здраве на нацията.

                    И за да го вържем с темата. Според Вас чия психика е по-устойчива - мъжката или женската?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                      Грешка, грешка​​​​​​
                      Аз не съм Евго
                      да не си пратил по погрешка и някой снимка на козунак
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Как се избира жена.
                        http://www.bgnow.eu/news.php?y19&cat...sid=107029(FBS)
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                          Ся да си призная влязох да видя профила и аз последва Тани, ама не е нарочно. Грешка стана.
                          Ся ми кажете как да премахна това следване.
                          Аз натиснах линка на събев. Така ли се става последовател. Никога не съм го ползвал това, не ми и трябва - тийн модите са ми тооооокова далечни. Аз не следвам НИКОЙ, сам си чупя главата
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Темата само за камуфлаж се нарича "Какво искат жените", а като цяло тук се коментира какво не искат мъжете Така че, ще ти се наложи да си набавиш необходимата информация по други канали.
                            Наздраве!
                            По грешките сме равни. Жените и мъжете решили да инвестират в противополижния пол. Въпросът е защо не си признаваме полигамността, естествен двигател на подбора, разнообразието, генофонда, оцеляването. Изкуствените силиконови цици и подпрян силиконов задник, устни и с ботокс лишени от мимика лица (парализирани) не правят жените красиви, а лишени от самооценка. Снимки по кориците не са красота, а поза.
                            Феромоните са тези които са неслучайно съществуващи, хората се опознават най-добре след акта, а не да се опитват опознавайки се да стигнат до него или да го избегнат.
                            Имам още много да уча!
                            Наздраве, ТНМ.
                            Позитив - "Дива орхидея" - филм с Мики Рурк и Кери Отис...
                            и драматичния вариант на същото - ,,Горчива луна" - филм на гениалния Роман Полански.
                            Last edited by bulgarian lev; 20.02.2021, 00:31.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                              Така си мислиш ти... Ще видим дали е било грешка или закономерност.
                              Грешка, грешка​​​​​​
                              Аз не съм Евго

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение


                                През телефона е трудно ама успях. Поправих грешката!
                                Така си мислиш ти... Ще видим дали е било грешка или закономерност.

                                Коментар

                                Working...
                                X