IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
    А, така си помислих, защото подобен начин на мислене е доста разпространен в България


    На мене ми стана интересно и го разпитах и нямах усещането, че ме лъже или че се хвали с това.

    Хаха, така се получи. Като видя, че имам интерес от материята, той много държеше да ми обясни... Хем аз даже му казах, че съм общо-взето в същия бранш, така че не е като да не е бил предупреден
    Общо взето си вървим не напред а назад за жалост и то навсякъде. Която и държава да вземеш сега цари яка некомпетентност. Всичко на парче и ако мине номера. Изпростя народецът и се унифицира. Дали индус, дали ингилизин, дали наш - същата манджа с грозде…

    По женската тема - страшно интересна статия намерих преди време за отношенията между половете във връзка с всичките тези приложения и сайтове за запознанства - чук чук чао - и после пак не са доволни … Дали ще е жена/надуваема кукла - да какая Вам разница … дали ще е мъж/вибратор - тоже …

    После се чудят защо пак са неудовлетворени … повсеместно брауново движение …

    Та в светлината на толкова много модернизъм, кастите даже ми звучат свежо. С всичките им правила.

    Иначе ми хрумна, че може твоят “брамин” да си е следвал новозаветните принципи - Божието Богу, Кесаревото Кесарю и в реда на нещата се е опитвал да те преметне . Noblesse oblige

    Коментар


    • А, така си помислих, защото подобен начин на мислене е доста разпространен в България

      Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
      Не. Аз съм последният човек на планетата, който би свързал цвят с липса на качества. Обожавам A.R. Rahman. Сигурно не си обърнал внимание, но от както съм в този форум пускам много негови песни. А той е черен като печка. И талатлив като дявол. И работлив.

      Извадил си нещата от контекста.

      Ето нещо негово. Мисля, че е шедьовър на етническата авторска музика. А и изпълнителката е страхотна (нали сме в женската тема).


      На мене ми стана интересно и го разпитах и нямах усещането, че ме лъже или че се хвали с това.

      Хаха, така се получи. Като видя, че имам интерес от материята, той много държеше да ми обясни... Хем аз даже му казах, че съм общо-взето в същия бранш, така че не е като да не е бил предупреден

      Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
      пп добре си го оправил “брамина”. А откъде си сигурен, че е бил брамин, а не се е представял за такъв?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

        А интересно, Damodaran като е черничък ти какво веднага би си помислила за него? Че е тъп, мързелив и т.н.
        Либерастчетата, като истински комунисти не спират да търсят и изобличават врага дори сред своите жени.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
          Едва ли. Аз веднъж се запознах с един индиец, който между другото бачкаше в Euroclear, и беше от кастата на брамините. Беше си беше доста, доста тъмен. Не ми се видя и много възвишен. Защото бях на среща с една от големите шефки в Euroclear няколко дни преди това и ми се стори, че ни пробутва булшит. Та го поразпитах този юнак за туй-онуй и той ми каза. После адски се ядоса като разбра защо съм го питал Според мене е дребнаво и не-браминско да се ядосваш и да скимтиш

          Сега погледнах в интернет. Индийците от някои северни райони на Индия са по-светли. Няма общо с кастата

          Та такива ми ти работи за "по-горните касти"

          А интересно, Damodaran като е черничък ти какво веднага би си помислила за него? Че е тъп, мързелив и т.н.
          Не. Аз съм последният човек на планетата, който би свързал цвят с липса на качества. Обожавам A.R. Rahman. Сигурно не си обърнал внимание, но от както съм в този форум пускам много негови песни. А той е черен като печка. И талатлив като дявол. И работлив.

          Извадил си нещата от контекста.

          Ето нещо негово. Мисля, че е шедьовър на етническата авторска музика. А и изпълнителката е страхотна (нали сме в женската тема).

          https://youtu.be/ZCkM1wDc880

          пп добре си го оправил “брамина”. А откъде си сигурен, че е бил брамин, а не се е представял за такъв?
          Last edited by Selena; 30.07.2021, 22:18.

          Коментар


          • Едва ли. Аз веднъж се запознах с един индиец, който между другото бачкаше в Euroclear, и беше от кастата на брамините. Беше си беше доста, доста тъмен. Не ми се видя и много възвишен. Защото бях на среща с една от големите шефки в Euroclear няколко дни преди това и ми се стори, че ни пробутва булшит. Та го поразпитах този юнак за туй-онуй и той ми каза. После адски се ядоса като разбра защо съм го питал Според мене е дребнаво и не-браминско да се ядосваш и да скимтиш

            Сега погледнах в интернет. Индийците от някои северни райони на Индия са по-светли. Няма общо с кастата

            Та такива ми ти работи за "по-горните касти"

            А интересно, Damodaran като е черничък ти какво веднага би си помислила за него? Че е тъп, мързелив и т.н.

            Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
            Просто е от по-горните касти. Има една много интересна теория, че тези по-горни касти са по-светли, тъй като това са индийци омешани с войните на Александър Македонски, когато в античността достига до Индия
            Last edited by Money; 30.07.2021, 21:18.

            Коментар


            • redcretin - предупреждение за бан.
              Престанете с постоянните обиди и нападки.
              रादोस्त

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Имам колежка, чиято дъщеря е омъжена за индиец. Запознаха се в Англия, където тя учеше магистратура. Нещо свързано с компютри.

                Момъкът учел за архитект, щото семейство му има строителна фирма в Дубай, та някой трябвало да ръководи там бизнеса.

                Момичето е естествена блондинка, бяла кожа, сиви очи. Индиецът е светъл, вероятно самия той е някаква кръстоска. Хубава двойка са.
                Наздраве!
                Просто е от по-горните касти. Има една много интересна теория, че тези по-горни касти са по-светли, тъй като това са индийци омешани с войните на Александър Македонски, когато в античността достига до Индия

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Китай и Индия вече внасят рускини. Наздраве!
                  Имам колежка, чиято дъщеря е омъжена за индиец. Запознаха се в Англия, където тя учеше магистратура. Нещо свързано с компютри.

                  Момъкът учел за архитект, щото семейство му има строителна фирма в Дубай, та някой трябвало да ръководи там бизнеса.

                  Момичето е естествена блондинка, бяла кожа, сиви очи. Индиецът е светъл, вероятно самия той е някаква кръстоска. Хубава двойка са.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Вай, вай ... И значи и там предстои внос на булки.
                    Наздраве!
                    Китай и Индия вече внасят рускини. Наздраве!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      И у Индия с ранната диагностика на плода преди раждане и абортирането на женския ембрион. На година не се раждат около 300 000 жени.

                      Нрави…

                      Наздраве и весело лято!
                      Вай, вай ... И значи и там предстои внос на булки.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Ся ..., жените са по- скоро изчерпаем отколкото възобновяем природен ресурс. Що да не са обект на инвестиция!?

                        В близко време за тях и войни може да започнат да се водят. Например у Китай.
                        Наздраве!
                        И у Индия с ранната диагностика на плода преди раждане и абортирането на женския ембрион. На година не се раждат около 300 000 жени.

                        Нрави…

                        Наздраве и весело лято!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                          За инвестиция определено е по-подходяо един кон да се вземе, вместо жена.
                          То и вместо мъж е по-подходящо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tany tan Разгледай мнение
                            Кви жени, кви чудесии? Тук нали за инвестиции иде реч? Или жените като инвестиции..., хм нещо на фалит ми намирисва
                            Ся ..., жените са по- скоро изчерпаем отколкото възобновяем природен ресурс. Що да не са обект на инвестиция!?

                            В близко време за тях и войни може да започнат да се водят. Например у Китай.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tany tan Разгледай мнение
                              Кви жени, кви чудесии? Тук нали за инвестиции иде реч? Или жените като инвестиции..., хм нещо на фалит ми намирисва
                              За инвестиция определено е по-подходяо един кон да се вземе, вместо жена.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tany tan Разгледай мнение
                                Кви жени, кви чудесии? Тук нали за инвестиции иде реч? Или жените като инвестиции..., хм нещо на фалит ми намирисва
                                В раздела за забавление си

                                Коментар

                                Working...
                                X