IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

    А може и просто да не са му празни панталоните като на съпруга й .
    Няма угода. Като видиш пълни панталони = насилник. Като видиш празни - защо не са пълни.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      А може и просто да не са му празни панталоните като на съпруга й .
      Пълни панталони, празни панталони... А възможно ли е да грешка на шивача?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

        Въпросният един ден ще се радва че се е отървал от тая . За децата няма да е лесно, но може би и за тях е по-добре че се е махнала.
        Псолютно си прав, в момента единствения на кяр е чичката (и Евго в ролята на воайор).

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          не се напрягай, на теб има кой да ти определя излъчването, сещаш се.
          Има, нечия щерка е, не жена ти, слава Богу

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Обаче, не я разбирам тази жена. Чичката не е готин, но може би е паралия.
            А може и просто да не са му празни панталоните като на съпруга й .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
              Добро утро,

              както съм ви разказвал, по времето на социализма жените бяха почтенни в общия случаи, работливи и смирени. Домакини жени,

              Имало е и изключения. Ако ви е интересно, ще ви разкажа историята на луда стара мома, която се навряла между мъж и жена и източила финансите и възможностите на едно семейство. Ще ви е интересно ли?
              Йок. Нещо по-ново дай

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Обаче, не я разбирам тази жена. Чичката не е готин, но може би е паралия.
                бая жени са така. Като видят кинти
                Last edited by X_Y; 07.09.2021, 16:59.
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                  Въпросният един ден ще се радва че се е отървал от тая . За децата няма да е лесно, но може би и за тях е по-добре че се е махнала.
                  Обаче, не я разбирам тази жена. Чичката не е готин, но може би е паралия.
                  Last edited by X_Y; 07.09.2021, 16:59.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Бях ви разказвал за една комшийка, която пристана на 50-годишен чичка и ходят заедно по яхти, по екскурзии в чужбина. И не се появява в блока (мъжът й гледа децата), а уж добричка и възпитана, със старото възпитание от здраво провинциално семейство.

                    Наскоро се разминах с мъжа й. Направо се е съсипал, няма настроение, увесил нос, и походката му като на 80 годишен дядо. Не поздравява.

                    Понякога си мисля, че като съм сам, хич не ми е зле, няма кой да ме трови и да й търпя странностите и да й слугувам. Само където по тази схема няма репродукция и накрая завърша с лош край.

                    Аз бих посъветвал този мъж......да си намери някоя любовница и да се позабавлява, в духа на темата и съветите на мъжете тук,


                    Въпросният един ден ще се радва че се е отървал от тая . За децата няма да е лесно, но може би и за тях е по-добре че се е махнала.
                    Last edited by X_Y; 07.09.2021, 16:59.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      това сигурно е историята на чичото от убо-то
                      аз дори понякога си мисля, че това е историята на вашето смейство
                      не, евго. няма да е интересна.
                      дай някоя по-прясна
                      Бях ви разказвал за една комшийка, която пристана на 50-годишен чичка и ходят заедно по яхти, по екскурзии в чужбина. И не се появява в блока (мъжът й гледа децата), а уж добричка и възпитана, със старото възпитание от здраво провинциално семейство.

                      Наскоро се разминах с мъжа й. Направо се е съсипал, няма настроение, увесил нос, и походката му като на 80 годишен дядо. Не поздравява.

                      Понякога си мисля, че като съм сам, хич не ми е зле, няма кой да ме трови и да й търпя странностите и да й слугувам. Само където по тази схема няма репродукция и накрая завърша с лош край.

                      Аз бих посъветвал този мъж......да си намери някоя любовница и да се позабавлява, в духа на темата и съветите на мъжете тук,



                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                        Не, то туй остана
                        не се напрягай, на теб има кой да ти определя излъчването, сещаш се.
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                          Добро утро,

                          както съм ви разказвал, по времето на социализма жените бяха почтенни в общия случаи, работливи и смирени. Домакини жени,

                          Имало е и изключения. Ако ви е интересно, ще ви разкажа историята на луда стара мома, която се навряла между мъж и жена и източила финансите и възможностите на едно семейство. Ще ви е интересно ли?
                          това сигурно е историята на чичото от убо-то
                          аз дори понякога си мисля, че това е историята на вашето смейство
                          не, евго. няма да е интересна.
                          дай някоя по-прясна
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            Мдам, абе мъжкото излъчване не следва ли жените да го определят все пак?
                            Не, то туй остана

                            Коментар


                            • Добро утро,

                              както съм ви разказвал, по времето на социализма жените бяха почтенни в общия случаи, работливи и смирени. Домакини жени,

                              Имало е и изключения. Ако ви е интересно, ще ви разкажа историята на луда стара мома, която се навряла между мъж и жена и източила финансите и възможностите на едно семейство. Ще ви е интересно ли?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                                Мдам, абе мъжкото излъчване не следва ли жените да го определят все пак?
                                Не смятам, че е редно да се дискриминират заинтересованите.

                                Коментар

                                Working...
                                X