IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

    Ама къде остана романтиката, цветята, пеперудите в стомаха. ))
    Романтиката и сега е пак в машините

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      не познавам жена, която не би направила всичко / за евго повтарям, всичко/
      за да не се връща пеша от гората.
      Зависи. Някой път е за предпочитане да се сурнеш пеша из байря, наместо да търпиш нечие досадно присъствие. Мдъъ.
      Наздраве!

      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
        Евго, Евгооо... отварям рядко темата, но като я отворя... Ми то все едно и също.
        Евго, та ти не си се променил и на йота от преди няколко години, когато само в темата за имоти списваше, а хората постоянно ти го повтарят.
        За да си успешен трябва да промениш мисленето и действията си.
        Забрави за сапунките, живота е суров и труден във всякакъв смисъл/сам виждаш/.
        Забрави и за възмож острите и парите, които имаш, живей сега и веднага с жената, която е на хоризонта, но живей истински, не очаквай да платиш кафето й, а тя да ти пусне, не става така!
        Запали колата и я заведи на разходка, ама не до вилата в Албена, а в гората, после я изпрати и така. Следващия уикенд пак и нещата се случват.
        И мисли преди да говориш.
        не познавам жена, която не би направила всичко / за евго повтарям, всичко/
        за да не се връща пеша от гората.
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

          Грозен коментар.
          Плод на грозна душевност

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Пиша и в другите теми,

            Да ти цитирам 2-ма приятели, имат деца, но не се разбират с бившите си. И двамата активно спортуват и са готини.

            1) "Как ще си намериш жена, като са от боклук до боклук".

            2) "Намерих един боклук и изгорях"


            Мисля, че са го казали ясно.
            Нищо не са казали, щото мнението на жените им е същото.
            Ако продължаваш да слушаш "приятели" ще останеш сам.
            Обикновенно хората се допълват и ако си намерил" боклук" това означава, че самият ти си" боклук"
            Last edited by polax; 18.01.2022, 17:37.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
              Евго, Евгооо... отварям рядко темата, но като я отворя... Ми то все едно и също.
              Евго, та ти не си се променил и на йота от преди няколко години, когато само в темата за имоти списваше, а хората постоянно ти го повтарят.
              За да си успешен трябва да промениш мисленето и действията си.
              Забрави за сапунките, живота е суров и труден във всякакъв смисъл/сам виждаш/.
              Забрави и за възмож острите и парите, които имаш, живей сега и веднага с жената, която е на хоризонта, но живей истински, не очаквай да платиш кафето й, а тя да ти пусне, не става така!
              Запали колата и я заведи на разходка, ама не до вилата в Албена, а в гората, после я изпрати и така. Следващия уикенд пак и нещата се случват.
              И мисли преди да говориш.
              Пиша и в другите теми,

              Да ти цитирам 2-ма приятели, имат деца, но не се разбират с бившите си. И двамата активно спортуват и са готини.

              1) "Как ще си намериш жена, като са от боклук до боклук".

              2) "Намерих един боклук и изгорях"


              Мисля, че са го казали ясно.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                Два бедняка кво да правите в столицата...
                Смешен ти 100г да точиш социала не можеш да ме стигнеш.Много си дребен

                Коментар


                • Евго, Евгооо... отварям рядко темата, но като я отворя... Ми то все едно и също.
                  Евго, та ти не си се променил и на йота от преди няколко години, когато само в темата за имоти списваше, а хората постоянно ти го повтарят.
                  За да си успешен трябва да промениш мисленето и действията си.
                  Забрави за сапунките, живота е суров и труден във всякакъв смисъл/сам виждаш/.
                  Забрави и за възмож острите и парите, които имаш, живей сега и веднага с жената, която е на хоризонта, но живей истински, не очаквай да платиш кафето й, а тя да ти пусне, не става така!
                  Запали колата и я заведи на разходка, ама не до вилата в Албена, а в гората, после я изпрати и така. Следващия уикенд пак и нещата се случват.
                  И мисли преди да говориш.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                    Два бедняка кво да правите в столицата...
                    Грозен коментар.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                      Ха ха че ме разсмиваш моята заряза София и дойде с мен на село...Нямах нищо освен дребни пари и диплома от ТУ...Първоначално и се присмиваха но от 20г никой не и се присмива...Тя дойде с мен само заради мен не за пари имоти и коли...Живее се с човека не с вещите...А и на тая възраст какво да има човек???Когато си тръгнал за парите и имотите на родителите на някого трябва да знаеш че може и да не получиш нищо..Вещите са нещо което с времето се променя....А тоя Евго още не е разбрал че една грешка с жената води до грешка с децата...Щото в тия деца ще е генът и на майката и ако той е калпав детето няма никакви шансове...За да се роди едно здраво умно и красиво дете трябва двамата много да се обичат и думичка да не си казват накриво.Природата е много взискателна и качества не раздава на Сульо и Пульо.Нашия още няма дете ама тръгнал за издръжка да се съди...
                      Два бедняка кво да правите в столицата...
                      Last edited by RUBLA; 18.01.2022, 14:35. Причина: Спазвайте добрия тон!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Готов съм и за романтика като в "Кораб на мечтите". Вярвам в това,

                        Разкажи за историите на приятелите си, пич!
                        Не, няма нужда, няма полза от такива приказки, от разни клюки и вицове. Полза има само ако ти си направиш правилните изводи от това, което ти казват хората в темата.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                          Тука ме утрепА. Каква ти е ползата, че се разбираш с преминали възраст за раждане? На тебе целта ти е да се разбираш с другите.
                          От друга страна, възможно ли е, противоположния пол да си мисли, че ти му правиш евтини номера, никаква романтика, никакво усещане за това, че е единствена и т. н?
                          Готов съм и за романтика като в "Кораб на мечтите". Вярвам в това,

                          Разкажи за историите на приятелите си, пич!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Може пък и да се разбираме и да си направим обща снимка - аз в средата, острани 2-те жени, а отпред децата. Като султан Сюлейман, ако сте гледали филма,

                            Аз много добре се разбирам с жените, но не и с тези в репродуктивна възраст, с които съм ходил на срещи и са ми правили евтини номера.
                            Тука ме утрепА. Каква ти е ползата, че се разбираш с преминали възраст за раждане? На тебе целта ти е да се разбираш с другите.
                            От друга страна, възможно ли е, противоположния пол да си мисли, че ти му правиш евтини номера, никаква романтика, никакво усещане за това, че е единствена и т. н?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Това обаче е било по друго време, малко след края на соца. Вие сте от друго поколение, сега светът е друг.

                              Всички сме чели колко трудно си купил и стегнат апартамента ви, и как си ходил с кърпени панталони години наред и всичко сам си ремонтирал с 2-те си ръце. Не се подигравам, вероятно си бил достоен мъж, който пипа здраво във всяко отношение. Сега обаче и ти прилагаш хитрини като тази с ТЕЛК-а, например.
                              Това не е било по времето на соца а след това....Аз роднини в БКП Комсомола и УБО нямам.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Може пък и да се разбираме и да си направим обща снимка - аз в средата, острани 2-те жени, а отпред децата. Като султан Сюлейман, ако сте гледали филма,

                                Аз много добре се разбирам с жените, но не и с тези в репродуктивна възраст, с които съм ходил на срещи и са ми правили евтини номера.
                                Ти със себе си не се разбираш

                                Коментар

                                Working...
                                X