IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
    Добро утро,

    да ви разкажа за една мадама от блока ми. Тя е на около 35 г., родителите й живеят в съседен блок, тя има хубава работа, служебна кола и е с доста висока заплата като за жена, може би 3000 лв.

    Преди 6-7 години баща й купи апартамент и го ремонтира сам модерно. Тя не се появяваше изобщо.

    Аз се познавам с майката и бащата, казаха, че нямала приятел. И може би е грешка, че не се рекламирах пред тях. Методът сватосване според мен не е ефективен в днешно време (и няколко пъти сам се уверих в това).

    Тя обаче е много дискретна, трае си, действа, за 6 години съм я виждал няколко пъти с мъж - една неделя един мъж тупаше нещо от прозореца, една вечер беше с мъж в колата и една сутрин тя нещо му пожелаваше, като излизаше от тях. Мъжът май е един и същ.

    През останалото време движи все сама, лято 2020 и лято 2019 все сама ходеше на плаж и уикендите сама ходеше да обядва при техните.
    И преди година роди бебе, отново не съм виждал бащата да го извежда и да го разхождат заедно.

    Странна работа. Има мъж, но той не е с нея през повечето време. Явно е еманципирана.
    Каквото и да ти говорят ,знай че става дума за пари.

    Коментар


    • Добро утро,

      да ви разкажа за една мадама от блока ми. Тя е на около 35 г., родителите й живеят в съседен блок, тя има хубава работа, служебна кола и е с доста висока заплата като за жена, може би 3000 лв.

      Преди 6-7 години баща й купи апартамент и го ремонтира сам модерно. Тя не се появяваше изобщо.

      Аз се познавам с майката и бащата, казаха, че нямала приятел. И може би е грешка, че не се рекламирах пред тях. Методът сватосване според мен не е ефективен в днешно време (и няколко пъти сам се уверих в това).

      Тя обаче е много дискретна, трае си, действа, за 6 години съм я виждал няколко пъти с мъж - една неделя един мъж тупаше нещо от прозореца, една вечер беше с мъж в колата и една сутрин тя нещо му пожелаваше, като излизаше от тях. Мъжът май е един и същ.

      През останалото време движи все сама, лято 2020 и лято 2019 все сама ходеше на плаж и уикендите сама ходеше да обядва при техните.
      И преди година роди бебе, отново не съм виждал бащата да го извежда и да го разхождат заедно.

      Странна работа. Има мъж, но той не е с нея през повечето време. Явно е еманципирана.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

        Deus ex machina...
        То натам вървят нещата. Баш кат в древногръцка трагедия. Три жени, три издръжки …

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Дори да не ми хареса резултата и да ми води дела за издръжка и да ми прави номера, ще съм доволен, че имам дете.

          Може пък да стана баща от 2 жени в рамките на 1 година (аз мога да си позволя да плащам дори 3 издръжки на месец). И да имам и близнаци. Така ще бъда възнаграден за дългото чакане,
          А за психиката на тези деца помисли ли? Голям Майкъл Джексън се извъди ей.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

            Романтиката и сега е пак в машините
            На плажа в Шарм ел Шейх Дори и зимата.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

              Романтиката и сега е пак в машините
              Deus ex machina...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                Ама къде остана романтиката, цветята, пеперудите в стомаха. ))
                Романтиката и сега е пак в машините

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  не познавам жена, която не би направила всичко / за евго повтарям, всичко/
                  за да не се връща пеша от гората.
                  Зависи. Някой път е за предпочитане да се сурнеш пеша из байря, наместо да търпиш нечие досадно присъствие. Мдъъ.
                  Наздраве!

                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                    Евго, Евгооо... отварям рядко темата, но като я отворя... Ми то все едно и също.
                    Евго, та ти не си се променил и на йота от преди няколко години, когато само в темата за имоти списваше, а хората постоянно ти го повтарят.
                    За да си успешен трябва да промениш мисленето и действията си.
                    Забрави за сапунките, живота е суров и труден във всякакъв смисъл/сам виждаш/.
                    Забрави и за възмож острите и парите, които имаш, живей сега и веднага с жената, която е на хоризонта, но живей истински, не очаквай да платиш кафето й, а тя да ти пусне, не става така!
                    Запали колата и я заведи на разходка, ама не до вилата в Албена, а в гората, после я изпрати и така. Следващия уикенд пак и нещата се случват.
                    И мисли преди да говориш.
                    не познавам жена, която не би направила всичко / за евго повтарям, всичко/
                    за да не се връща пеша от гората.
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                      Грозен коментар.
                      Плод на грозна душевност

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Пиша и в другите теми,

                        Да ти цитирам 2-ма приятели, имат деца, но не се разбират с бившите си. И двамата активно спортуват и са готини.

                        1) "Как ще си намериш жена, като са от боклук до боклук".

                        2) "Намерих един боклук и изгорях"


                        Мисля, че са го казали ясно.
                        Нищо не са казали, щото мнението на жените им е същото.
                        Ако продължаваш да слушаш "приятели" ще останеш сам.
                        Обикновенно хората се допълват и ако си намерил" боклук" това означава, че самият ти си" боклук"
                        Last edited by polax; 18.01.2022, 17:37.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                          Евго, Евгооо... отварям рядко темата, но като я отворя... Ми то все едно и също.
                          Евго, та ти не си се променил и на йота от преди няколко години, когато само в темата за имоти списваше, а хората постоянно ти го повтарят.
                          За да си успешен трябва да промениш мисленето и действията си.
                          Забрави за сапунките, живота е суров и труден във всякакъв смисъл/сам виждаш/.
                          Забрави и за възмож острите и парите, които имаш, живей сега и веднага с жената, която е на хоризонта, но живей истински, не очаквай да платиш кафето й, а тя да ти пусне, не става така!
                          Запали колата и я заведи на разходка, ама не до вилата в Албена, а в гората, после я изпрати и така. Следващия уикенд пак и нещата се случват.
                          И мисли преди да говориш.
                          Пиша и в другите теми,

                          Да ти цитирам 2-ма приятели, имат деца, но не се разбират с бившите си. И двамата активно спортуват и са готини.

                          1) "Как ще си намериш жена, като са от боклук до боклук".

                          2) "Намерих един боклук и изгорях"


                          Мисля, че са го казали ясно.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                            Два бедняка кво да правите в столицата...
                            Смешен ти 100г да точиш социала не можеш да ме стигнеш.Много си дребен

                            Коментар


                            • Евго, Евгооо... отварям рядко темата, но като я отворя... Ми то все едно и също.
                              Евго, та ти не си се променил и на йота от преди няколко години, когато само в темата за имоти списваше, а хората постоянно ти го повтарят.
                              За да си успешен трябва да промениш мисленето и действията си.
                              Забрави за сапунките, живота е суров и труден във всякакъв смисъл/сам виждаш/.
                              Забрави и за възмож острите и парите, които имаш, живей сега и веднага с жената, която е на хоризонта, но живей истински, не очаквай да платиш кафето й, а тя да ти пусне, не става така!
                              Запали колата и я заведи на разходка, ама не до вилата в Албена, а в гората, после я изпрати и така. Следващия уикенд пак и нещата се случват.
                              И мисли преди да говориш.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                                Два бедняка кво да правите в столицата...
                                Грозен коментар.

                                Коментар

                                Working...
                                X