IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • А рускини..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      С украинка бих имал любовна афера, но за връзка предпочитам българка.

      Мотивацията й ще бъде, че съм финансово стабилен и готин като цяло.
      Пу, пу, да не ти уруки!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Митьо Пищова казва, че жените от 20-26г са подходящи за интимна близост, а след 26 г стават само за приказки.

        Митьо Пищова казва (преди 7-8 години), че жените след 20-26г са "дърти пърделници"...много гадно...не го давайте за пример МитьоПищова.

        Коментар


        • Показвай и говори за тези си качества..Успех..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            Eвго, би ли се оженил за чужденка..Сега има много украинки..
            С украинка бих имал любовна афера, но за връзка предпочитам българка.

            Мотивацията й ще бъде, че съм финансово стабилен и готин като цяло.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Трябва ти нещо младичко, свежо, до 30г, весела и непринудена.

              Митьо Пищова казва, че жените от 20-26г са подходящи за интимна близост, а след 26 г стават само за приказки.

              Порел ги като риби, пълнел ги като агнета и ги цепел като цепеници. Също така е казвал, че не се интересува от стари квачки.
              То туй добре, ама каква ще й е на нея мотивацията да предпочете теб пред някой млад жребец?

              Коментар


              • Eвго, би ли се оженил за чужденка..Сега има много украинки..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Бройки не ща. Минах я тая възраст вече.Ще си търся стабилна жена до мен.Имам един познат вече пенсионер,който беше голям плейбой. И сега нито деца има, нито жена до себе си.Вместо да дундурка внуци, сега е самотен. Така че всичко е до време.
                  Може и българка. В предишните си мнения доста прекалих с критиките към българките.Имам предвид като цяло, а не коментарите ми в отговор на обиди от жени във форума .
                  Трябва ти нещо младичко, свежо, до 30г, весела и непринудена.

                  Митьо Пищова казва, че жените от 20-26г са подходящи за интимна близост, а след 26 г стават само за приказки.

                  Порел ги като риби, пълнел ги като агнета и ги цепел като цепеници. Също така е казвал, че не се интересува от стари квачки.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                    Стабилната жена се среща а не се търси. Търсещите хапват АКО-то обикновено .
                    Как ще я срещнеш ако не си поне малко активен?

                    Да речем от работата в къщи и обратно?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                      Стабилната жена се среща а не се търси. Търсещите хапват АКО-то обикновено .
                      Преливаш от мозък!

                      Според теб - не можеш да срещнеш "стабилната жена", търсейки?

                      По какви причини не ти се получава и колко "стабилна" я търсиш (може би - в килограми)?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Бройки не ща. Минах я тая възраст вече.Ще си търся стабилна жена до мен.Имам един познат вече пенсионер,който беше голям плейбой. И сега нито деца има, нито жена до себе си.Вместо да дундурка внуци, сега е самотен. Така че всичко е до време.
                        Може и българка. В предишните си мнения доста прекалих с критиките към българките.Имам предвид като цяло, а не коментарите ми в отговор на обиди от жени във форума .
                        Стабилната жена се среща а не се търси. Търсещите хапват АКО-то обикновено .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                          Добро утро,

                          виждам, че е имало яка дискусия тези дни,


                          Не препоръчвам на Миродес да се развежда. Като дойде в София, може да се отдаде на неангажиращ секс и да ходим с него по баровете за мацки,

                          Сексът и корът са до време. А мъжете към 50г правят много глупости, пример за това са баща ми и дядо ми.

                          Чаената чаша ... Ужасен език има, нетактична и злобна жена.


                          Поздрави
                          Бройки не ща. Минах я тая възраст вече.Ще си търся стабилна жена до мен.Имам един познат вече пенсионер,който беше голям плейбой. И сега нито деца има, нито жена до себе си.Вместо да дундурка внуци, сега е самотен. Така че всичко е до време.
                          Може и българка. В предишните си мнения доста прекалих с критиките към българките.Имам предвид като цяло, а не коментарите ми в отговор на обиди от жени във форума .
                          Last edited by mirodes; 12.09.2022, 12:53.

                          Коментар


                          • Добро утро,

                            виждам, че е имало яка дискусия тези дни,


                            Не препоръчвам на Миродес да се развежда. Като дойде в София, може да се отдаде на неангажиращ секс и да ходим с него по баровете за мацки,

                            Сексът и корът са до време. А мъжете към 50г правят много глупости, пример за това са баща ми и дядо ми.

                            Чаената чаша ... Ужасен език има, нетактична и злобна жена.


                            Поздрави
                            Last edited by RUBLA; 12.09.2022, 10:28. Причина: Спазвайте добрия тон!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                              Мога ли да ти помогна с нещо?
                              за съжаление не
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                                Мога ли да ти помогна с нещо?
                                Помогни на себе си !

                                Коментар

                                Working...
                                X