IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

    как нема да го търсят .... те не си търсят мъж и съпруг, а касичка, спонсор, СПОНСОР, СПОН - СОР .... Щото ако беше само за секса има кой да ги изклати, нема да останат на сухо. Те не търсят дори баща на децата им, а просто спонсор който да плаща за децата и да им купува всичко
    А да не ги обиждаме само жените на спонсор. Познавам мъже, дето или търсят, или са намерили СПОНСОРКИ.
    Имам един трагичен случай с близък приятел. Намери една такава, ама не знаеше какво си причини. Търчи като болонка сега около нея. Овчарка не съм виждал така да реагира, като когато му звънне тая по телефона. Много мъка има тоя свят....
    Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
    ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Не си прав.

      Става дума за харизматичен мъжага, тренирал лека атлетика. И не е прост.

      Имал е 2 предложения да прави бебе без ангажименти. Преди 20г е нямал пари и за това тогава не си е хванал жена (и да има деца).

      И не е стиснат, на имения си ден черпи яко в ресторант всяка година (което малко хора го правят).

      Казва, че масово стари гаджета, разведени с деца, го търсят и искат да го прилъжат чрез секс да ги вземе отново.

      При него интересното е, че не се притеснява като мен, че времето напредва, кара го спокойно, и не иска да пресилва нещата.
      ми кат е харизматична личност, спортист, с добра фигура, с голям ДЕПОЗИТ, има пари, черпи яко, демонстрира социал статус и е на 45 год тогава къв му е проблема на тоя ???? Не може да върже 2 думи в изречение или хидравликата вече е сдала багажа ??

      А за тва в червеното - ми разбира се че ще го търсят разведените с деца ..... как нема да го търсят .... те не си търсят мъж и съпруг, а касичка, спонсор, СПОНСОР, СПОН - СОР .... Щото ако беше само за секса има кой да ги изклати, нема да останат на сухо. Те не търсят дори баща на децата им, а просто спонсор който да плаща за децата и да им купува всичко

      а иначе нека да го кара спокойно яваш яваш,, нема проблеми, ся е 45 год и докат се усети вече е станал на 60 и тръгнал с бастуна
      Last edited by Асо Пика; 08.12.2020, 11:05.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

        Приятеля ти е умен пич и навреме е разбрал, че само със секс връзка не се гради. Много е важен, но не е единственият важен фактор. Може да бъде само хубав спомен и да се хвалиш сред приятели евентуално. За жените важи същото, и те не са много по-различни от нас в тая насока
        Най-готината мадама на тоя свят да хванеш и по 6 пъти на ден да я праскаш, след 1 година макс ще ти омръзне. Пробвай да ядеш само най-любимото си ядене 6 месеца - ще се откажеш още на първия.
        И най-големия чеп да имаш на тоя свят, жените ще проверят дали е най-големия наистина ако разчиташ само на чепа.
        +100,

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Казва, че масово стари гаджета, разведени с деца, го търсят и искат да го прилъжат чрез секс да ги вземе отново.

          При него интересното е, че не се притеснява като мен, че времето напредва, кара го спокойно, и не иска да пресилва нещата.
          Приятеля ти е умен пич и навреме е разбрал, че само със секс връзка не се гради. Много е важен, но не е единственият важен фактор. Може да бъде само хубав спомен и да се хвалиш сред приятели евентуално. За жените важи същото, и те не са много по-различни от нас в тая насока
          Най-готината мадама на тоя свят да хванеш и по 6 пъти на ден да я праскаш, след 1 година макс ще ти омръзне. Пробвай да ядеш само най-любимото си ядене 6 месеца - ще се откажеш още на първия.
          И най-големия чеп да имаш на тоя свят, жените ще проверят дали е най-големия наистина ако разчиташ само на чепа.
          Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
          ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

            Брат, опитах с ирония да кажа същото като теб че мъжът е излязъл измежду краката на жена, и цял живот драпа да се върне пак там. У дома, казват, било най-добре
            Наздраве за жените!
            уффф, то още е 10 и половина, сори
            Е па, то у Нова Зеландия си е баш време за трето питие. Пита ли те някой у кой часови пояс циркулираш.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

              Брат, опитах с ирония да кажа същото като теб че мъжът е излязъл измежду краката на жена, и цял живот драпа да се върне пак там. У дома, казват, било най-добре
              Наздраве за жените!
              уффф, то още е 10 и половина, сори
              Едни пият от радост, други от мъка, трети от сутринта
              Ако алкохола пречи на любовта, спрете любовта
              Наздраве за жените че без тях накъде сме ние мъжете осеменители

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                на тоя твой приятел му кажи че ще си остане стар ерген до края на дните си и ще си брои кинтите в депозита,, и ще кара на ръчна самозадоволяване,, поне докато му става юрдека
                поне да си везме куче или котка поне да не е самотен, най- добре женски, че знайш ли некой ден може много да му се прииска ..... то ся извращения всекви вече Пък най- добре ще е да се купи секс кукла силиконка последно поколение

                Бая четох за тия кукли вече се разработва супер ново поколение с изкуствен интелект да говорят (пак ще говорят ) с устройсто да поддържа телесна температура кат при хората и ще се движат, ще вървят и тва ще стане до 3 -5 год. И кво ся глеаш по улиците вървят жени тоест кукли киборги неразличими от истинските, те и ся са неразлечими де. И как ще ги разпознаеш коя истинска коя киборг ?
                Мухахахахаха сещам се на първо четене за 2 начина., спираш я и я питаш :
                Що си без маска ? Аз съм киборг немам нужда от маска
                Ваксинирана ли си против короната ? Аз съм киборг немам нужда от ваксини
                хахахахахахаххиехехехехе
                Не си прав.

                Става дума за харизматичен мъжага, тренирал лека атлетика. И не е прост.

                Имал е 2 предложения да прави бебе без ангажименти. Преди 20г е нямал пари и за това тогава не си е хванал жена (и да има деца).

                И не е стиснат, на имения си ден черпи яко в ресторант всяка година (което малко хора го правят).

                Казва, че масово стари гаджета, разведени с деца, го търсят и искат да го прилъжат чрез секс да ги вземе отново.

                При него интересното е, че не се притеснява като мен, че времето напредва, кара го спокойно, и не иска да пресилва нещата.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение


                  бе не е баш така пич .... я виж кво пише в дебелата книга :

                  Божиите синове, като гледаха, че човешките дъщери бяха красиви, вземаха си за жени от всички, които избираха.
                  Битие 6 : 2

                  Не може да им се отрече че не са имали вкус
                  Брат, опитах с ирония да кажа същото като теб че мъжът е излязъл измежду краката на жена, и цял живот драпа да се върне пак там. У дома, казват, било най-добре
                  Наздраве за жените!
                  уффф, то още е 10 и половина, сори
                  Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                  ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                    Дискусията кърти мивки, не може да се отрече Ако някой извънземен, незнаещ нищо за отношенията жени-мъже тъдява, вземе че прояви интерес и попадне на темата, ще му се изправят космите на петите. Може ли разумна форма на живот да си причинява такива душевни и финансови мъки само и само да топва жезъла от време на време и да има на кой да остави имотите и някоя събрана кинта?

                    бе не е баш така пич .... я виж кво пише в дебелата книга :

                    Божиите синове, като гледаха, че човешките дъщери бяха красиви, вземаха си за жени от всички, които избираха.
                    Битие 6 : 2

                    Не може да им се отрече че не са имали вкус

                    Коментар


                    • Дискусията кърти мивки, не може да се отрече Ако някой извънземен, незнаещ нищо за отношенията жени-мъже тъдява, вземе че прояви интерес и попадне на темата, ще му се изправят космите на петите. Може ли разумна форма на живот да си причинява такива душевни и финансови мъки само и само да топва жезъла от време на време и да има на кой да остави имотите и някоя събрана кинта?
                      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Добро утро,

                        и аз потвърждавам, че съвременната българка не желае да бачка, мисли се за принцеса, но за сметка на това е хитра и меркантилна.

                        Все номера правят, за които съм ви разказвал.

                        Един приятел е много опитен с жените, на 45 г (ерген, но готин), има добър бизнес и казва, че е успял да събере голям депозит, депозитът обаче е тайна и не се съобщава на жените. Каза ми също, че след 25-30 годишна възраст няма любов. Освен това, не е перверзен, няма татуси (въпреки здравата физика) и обича красотата и хармонията.


                        Има високи критерии и не може да намери жена за връзка, харесва по-зрели жени, а те са извън репродукцията.

                        Поздрави
                        Кой ми сра в гащите,Пак другите виновни.Едни страхотни хора не могат да си намерят жена.....Никога няма да си намериъе с тия празни глави

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Добро утро,

                          и аз потвърждавам, че съвременната българка не желае да бачка, мисли се за принцеса, но за сметка на това е хитра и меркантилна.

                          Все номера правят, за които съм ви разказвал.

                          Един приятел е много опитен с жените, на 45 г (ерген, но готин), има добър бизнес и казва, че е успял да събере голям депозит, депозитът обаче е тайна и не се съобщава на жените. Каза ми също, че след 25-30 годишна възраст няма любов. Освен това, не е перверзен, няма татуси (въпреки здравата физика) и обича красотата и хармонията.


                          Има високи критерии и не може да намери жена за връзка, харесва по-зрели жени, а те са извън репродукцията.

                          Поздрави
                          на тоя твой приятел му кажи че ще си остане стар ерген до края на дните си и ще си брои кинтите в депозита,, и ще кара на ръчна самозадоволяване,, поне докато му става юрдека
                          поне да си везме куче или котка поне да не е самотен, най- добре женски, че знайш ли некой ден може много да му се прииска ..... то ся извращения всекви вече Пък най- добре ще е да се купи секс кукла силиконка последно поколение

                          Бая четох за тия кукли вече се разработва супер ново поколение с изкуствен интелект да говорят (пак ще говорят ) с устройсто да поддържа телесна температура кат при хората и ще се движат, ще вървят и тва ще стане до 3 -5 год. И кво ся глеаш по улиците вървят жени тоест кукли киборги неразличими от истинските, те и ся са неразлечими де. И как ще ги разпознаеш коя истинска коя киборг ?
                          Мухахахахаха сещам се на първо четене за 2 начина., спираш я и я питаш :
                          Що си без маска ? Аз съм киборг немам нужда от маска
                          Ваксинирана ли си против короната ? Аз съм киборг немам нужда от ваксини
                          хахахахахахаххиехехехехе

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от representjah
                            Нещо изключително интересно. Новата корица на New Yorker:
                            Новото поколение strong independent woman (tm). Заслужава си рагзлеждането в детайли скъсах се да се смея:
                            - Мъхестите чехли, що майтапи отнасяха миналата година девойките от мен заради тях
                            - Пълната кочина в която живеят
                            - котките, поне две на брой
                            - Бутилките вино по рафтовете (wine - lovers). Всички станаха изведнъж уайнловъри.
                            - Пакетите на амазон
                            - гиричките на земята където само хващат прах
                            - fast food навсякъде, но има Тенджери се виждат на заден план
                            - Кухненската мивка е задръстена
                            - торбата с бокулука прелива
                            - спалнята се вижда малко - чорапите и гащите навсякъде
                            - самата мацка - това е показателно. Това е съвременният online живот и профил. Фасадата отвън, прическа, обеци, чаша мартини....
                            надолу - косматите крака, шортите и "удобните гащи"

                            И всички тези жени са с претенции за Принц, за "специалният" мъж, за "единствения", "половинката" , "мъжа на мечтите"

                            Няма да си кривя душата, попадам в подобни кочини, но следвам стриктно съветите на Буковски, бърша го в предето, изпърдявам се шумно и се изнасям с двеста.
                            Малко и за котките, аз не ги понасям изобщо имам лични вражди с тях. Понякога обаче се озовавам на място като това по-горе. И като видя котка, раздавам два-три бързи шута. И да, не винаги ме гонят мацките след това упражнение. Някои дори ме харесват още повече, и за да ми угоди една - винаги изхвърля котката на терасата. Навън зима, минус пет, аз в кухнята съм опънал стопанката, котенцето жално с лапичка драска по прозореца. И като ми изцепи тая "търкай миличко, търкай прозорците, нека да са чисти", ми замина ерекцията. Толкова много се смях, че забравих да довърша започнатото, чак като се прибрах усетих че нещо не е наред и си посегнах. Добрата стара мастурбация с въображение!

                            Това е съвременното поколение жени, пълен Фарс. Но е толкова забавно и приятно с тях за час-два. Ама да съжителствам с подбоен човек, не благодаря, личната ми хигиена е безупречна, а и нямам желание да свърша като Томи в Трейнспотинг с токсоплазмоза в мозъка.
                            Което ме навежда на заключението, че не съм пушил марихуана от един месец, тази вечер ще бъде специална.

                            П.С
                            Радвам се и да видя напредък у някои хора, вероятно това е след последното преспиване на дивана.
                            Добро утро,

                            и аз потвърждавам, че съвременната българка не желае да бачка, мисли се за принцеса, но за сметка на това е хитра и меркантилна.

                            Все номера правят, за които съм ви разказвал.

                            Един приятел е много опитен с жените, на 45 г (ерген, но готин), има добър бизнес и казва, че е успял да събере голям депозит, депозитът обаче е тайна и не се съобщава на жените. Каза ми също, че след 25-30 годишна възраст няма любов. Освен това, не е перверзен, няма татуси (въпреки здравата физика) и обича красотата и хармонията.


                            Има високи критерии и не може да намери жена за връзка, харесва по-зрели жени, а те са извън репродукцията.

                            Поздрави

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от representjah
                              Нещо изключително интересно. Новата корица на New Yorker:
                              Новото поколение strong independent woman (tm). Заслужава си рагзлеждането в детайли скъсах се да се смея:
                              - Мъхестите чехли, що майтапи отнасяха миналата година девойките от мен заради тях
                              - Пълната кочина в която живеят
                              - котките, поне две на брой
                              - Бутилките вино по рафтовете (wine - lovers). Всички станаха изведнъж уайнловъри.
                              - Пакетите на амазон
                              - гиричките на земята където само хващат прах
                              - fast food навсякъде, но има Тенджери се виждат на заден план
                              - Кухненската мивка е задръстена
                              - торбата с бокулука прелива
                              - спалнята се вижда малко - чорапите и гащите навсякъде
                              - самата мацка - това е показателно. Това е съвременният online живот и профил. Фасадата отвън, прическа, обеци, чаша мартини....
                              надолу - косматите крака, шортите и "удобните гащи"

                              И всички тези жени са с претенции за Принц, за "специалният" мъж, за "единствения", "половинката" , "мъжа на мечтите"

                              Няма да си кривя душата, попадам в подобни кочини, но следвам стриктно съветите на Буковски, бърша го в предето, изпърдявам се шумно и се изнасям с двеста.
                              Малко и за котките, аз не ги понасям изобщо имам лични вражди с тях. Понякога обаче се озовавам на място като това по-горе. И като видя котка, раздавам два-три бързи шута. И да, не винаги ме гонят мацките след това упражнение. Някои дори ме харесват още повече, и за да ми угоди една - винаги изхвърля котката на терасата. Навън зима, минус пет, аз в кухнята съм опънал стопанката, котенцето жално с лапичка драска по прозореца. И като ми изцепи тая "търкай миличко, търкай прозорците, нека да са чисти", ми замина ерекцията. Толкова много се смях, че забравих да довърша започнатото, чак като се прибрах усетих че нещо не е наред и си посегнах. Добрата стара мастурбация с въображение!

                              Това е съвременното поколение жени, пълен Фарс. Но е толкова забавно и приятно с тях за час-два. Ама да съжителствам с подбоен човек, не благодаря, личната ми хигиена е безупречна, а и нямам желание да свърша като Томи в Трейнспотинг с токсоплазмоза в мозъка.
                              Което ме навежда на заключението, че не съм пушил марихуана от един месец, тази вечер ще бъде специална.

                              П.С
                              Радвам се и да видя напредък у някои хора, вероятно това е след последното преспиване на дивана.
                              Бе че не си у ред се вижда от 100 км. Събрал си белите мишки на едно място и затова там те кълве щръко.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Имало е, но инфлацията ги е стопила.
                                Ти май не знаеш къде се намираш ми се струва.

                                Коментар

                                Working...
                                X