IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
    Че това си е класика при мъжете. Какво точно те дразни? Всеки живее живота както му харесва.
    Не се дразня Смешно е
    http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
      Флиртуваш ли им с гаджетата или да обясняваш как гаджето на някоя те заглеждал, за да си почесваш егото, че още си вървежна? Защото и това съм виждал сред жените на вашите години
      Че това си е класика при мъжете. Какво точно те дразни? Всеки живее живота както му харесва.
      Last edited by Selena; 26.06.2022, 20:09.

      Коментар


      • Светът би бил по-приятно място без комплексирани хора. Учудвам се колко комплексирани и оттам агресивни са някои участници в дискусията.

        https://webcafe.bg/gradat/1623320802....html?amp=true

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
          Флиртуваш ли им с гаджетата или да обясняваш как гаджето на някоя те заглеждал, за да си почесваш егото, че още си вървежна? Защото и това съм виждал сред жените на вашите години
          Който има такива нужди, да си ги задоволява, не ми влиза в работата. При мен има мисия зимнина. Катерим се по черешите, вадим компир- общо взето скучни неща
          Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

          Коментар


          • Ето това е .....!
            Мъж, до непозната жена в бара. Тя го пита:
            - Какво си ме зяпнал?
            - Толкова си хубава, че си поръчах само сок...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение
              Нямам тайни, имам две дъщери с 14 години разлика. Какво мисля аз не е от такова значение, а какво виждам като поведение и еволюция в тях е същественото.
              Флиртуваш ли им с гаджетата или да обясняваш как гаджето на някоя те заглеждал, за да си почесваш егото, че още си вървежна? Защото и това съм виждал сред жените на вашите години

              http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                Някоя дъртофела няма ли да се сети и за Куелю, да стане шоуто пълно?
                Тоя бе актуален сред Мифките преди 10 години, после Хорхе Букай, но сега от няколко години току някоя лелка не издържи и тресне мъдър цитат от Чарлз Буковски малко преди да почне да се бара по някое момченце с татуси

                http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mag-inv Разгледай мнение

                  ...ммм, това от Зеланд ли е, или си е твое виждане?

                  Не можем непрекъснато да се оправдаваме с липсата на достатъчно любов от родителите си, когато сме били малки...
                  Интересно ми е имаш ли деца, и ако отговора е "да", колко са и мислиш ли, че им даваш достатъчно любов...
                  (в никакъв случай не се чувствай длъжна да ми отговориш, само ако искаш)
                  Не е Зеланд, уча по Неорайхианската психотелесна терапия.
                  Учудвам се, че ти го възприемаш като оправдание. Това, което се казва, не цели да ставаме жертви поради липса на любов, а да осиновим детето в себе си и да го заобичаме самите ние.
                  Нямам тайни, имам две дъщери с 14 години разлика. Какво мисля аз не е от такова значение, а какво виждам като поведение и еволюция в тях е същественото.
                  Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

                    Шепотът започва да се чува, когато душата запява и разумът започва доволно да потрива ръчички. Но до този момент се достига, когато сетивата се отварят и разбираме, защо не получаваме, това, което искаме. Дори да сме честни със себе си, коренът се крие в липсата на любов, което още бебето е усетило с първото мета(менте) удоволствие, което е усетило в под формата на биберон.....
                    ...ммм, това от Зеланд ли е, или си е твое виждане?

                    Не можем непрекъснато да се оправдаваме с липсата на достатъчно любов от родителите си, когато сме били малки...
                    Интересно ми е имаш ли деца, и ако отговора е "да", колко са и мислиш ли, че им даваш достатъчно любов...
                    (в никакъв случай не се чувствай длъжна да ми отговориш, само ако искаш)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                      Доста съм съгласен, тук виждам и едно твърдение, че ако имат хората всякакви модели на поведение, не се получават нещата. Ще допълня, че в живота си почти не съм видял хора без ограничаващи модели и емоционални травми, дълбоко втъкани в тях. Според мен в средностатистическото семейство е микс от комплекси, ограничения, програми, убеждения, страхове, илюзии, алчност, вампиризъм, агресия, подтисничество и какво ли не. Общо взето през тези филтри, които са норма, какви връзки се получават - не много приятни. Има хора, които не се справят с болките и бягат бързо, други пък търпят с години, но това са само последствията от собственото им несъвършенство.
                      Можем ли да направим извод, че Решението е човек да се самоусъвършенства, да става по-добре версия на себе си?

                      Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение
                      Иначе, за мачкането, когато откриеш, че върви, можеш да се поддадеш на силата, която илюзорно ти дава. Аз съм го правил преди, във всякакви форми, сега вече съм го зарязал. Много мъже и жени го практикуват, има си причини за това им поведение.
                      Причината не е ли само една - да пренаредиш някаква (микро) Матрица / Система според твоите желания?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                        Има един такъв момент, че българката не харесва финния и културен мъж, с костюм, с книги вкъщи, с образование, с роза в ръка, а харесва този от гаража, с татуировките, якия бицепс и издутите панталони,
                        Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                        "българката"
                        е събирателен абстрактен образ на едно множество от различни жени - с различни желания, убеждения, образование, мечти, страхове, поведение, визия... които харесват различни мъже!!!

                        Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                        не харесва финния и културен мъж,
                        някои от тези жени харесват точно такива мъже!!!

                        Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                        с костюм,
                        това е маска и не е от съществена важност...

                        Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                        с книги вкъщи,
                        това е реквизит, и също не би трябвало да има голямо значение...

                        Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                        с образование,
                        ето това вече е фундамент!!!

                        Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                        с роза в ръка,
                        може да впечатлиш ученичка... и то за кратко...

                        Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                        харесва този от гаража,
                        много малко екземпляри...
                        ... съизмеримо е с тези, дето са извън гаража

                        Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                        с татуировките,
                        зебележими са, само ако мъжа е мнооого интересен

                        Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                        якия бицепс
                        само като за начало, после следва тест на другите характеристики

                        Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                        издутите панталони,
                        има жени, за които размерът няма значение... ако беше толкова важен, малкият размер щеше да изчезне заради естественият отбор и еволюцията... и нямаше сега да е предмет на разговор...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от potentielle_energie Разгледай мнение
                          Никой мъж не бива да се жени докато не изучи анатомията на жената Паулу Куелю.
                          11 m?

                          Коментар


                          • Човек казал на вселената:
                            – Госпожо, аз съществувам!

                            – Както и да е – отвърнала вселената, –

                            този факт не предизвиква у мен усещане за задължение.
                            Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

                              Няма мои и твои деца- те са наши. Мен ми пука за нашите деца.
                              Не виждам да си тръгнала да отглеждаш моите, ако изобщо имаш деца.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                                И какво смяташ да правиш с нашите деца, които не са твои?
                                Да им даде обич предполагам в този смисъл е изказването. Наистина няма свои и чужди когато даваме добро отношение. Няма да забравя покъртителното интервю на Милен Цветков (Светла му памет) с баща, който бе изгубил детето си поради действие на чуждо дете, дали не бе поради катастрофа (каква ирония) вече не помня …

                                Та онзи баща казваше, да аз възпитах своето дете, но явно трябва да се грижим и за чуждите деца. Мисля, че това визира и Мия.

                                Мия просто вижда отвъд хоризонта, факт трудносмилаем за викхънтъровци, груювци и прочее зурлювци.

                                Коментар

                                Working...
                                X