IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Рецепта за 14 февруари:
    Вземете една жена, очистете я от връхните дрехи, използвайки вино или коняк.
    Ако жената е истинска, тя мирише вкусно и не се налага да я миете.
    Сложете я на спалнята, масажирайте я, може да използвате 20 грама крем.
    Обсипете я с целувки и добавете комплименти на вкус.
    Начукайте я за 20-30 минути (може и повече), като периодично я обръщате, до поява на руменина на лицето.
    Блюдото е готово!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

      Кака твоя набор не са толко убави ако беше се омъжила за някой с три годин по голям тогава да ти завиждат
      Пеше, по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието и по-голям от мен с три години. Той от неговия си набор и в топ 100
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        При положение, че съм омъжена за един от най-красивите 100 мъже от набора си, как смяташ - дали не съм усещала завистта на дамите около мен!?
        Наздраве!
        Кака твоя набор не са толко убави ако беше се омъжила за някой с три годин по голям тогава да ти завиждат

        Коментар


        • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение
          Тянанмън, това е малко като БГ филм от 90-те, ама вече май никой не плаща данък обществено мнение.
          Незнам обаче дали можеш да различиш кога на друга жена и светват очите по ДРУГ начин кога си със стилен МЪЖ и тя завижда.
          При положение, че съм омъжена за един от най-красивите 100 мъже от набора си, как смяташ - дали не съм усещала завистта на дамите около мен!?
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            От съществено значение при другарските срещи на випуска след 20-та година е, не как изглеждаш, а какво ще си помислят съученичките ти когато те видят. Блясъкът в очите на съучениците от мъжки пол въобще не носи същото удовлетворение, както завистта в очите на дамите.
            Наздраве!
            Тянанмън, това е малко като БГ филм от 90-те, ама вече май никой не плаща данък обществено мнение.
            Незнам обаче дали можеш да различиш кога на друга жена и светват очите по ДРУГ начин кога си със стилен МЪЖ и тя завижда.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
              По-хубаво от това, да имаш топки, е това, да ги споделиш с някой, който си няма!
              То и с топките е като с ризите. Нали е религия на любовта.

              Коментар


              • По-хубаво от това, да имаш топки, е това, да ги споделиш с някой, който си няма!
                Last edited by Kildirim_Bei; 31.01.2021, 10:04.
                Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                Коментар


                • Първа среща.
                  Тя пита:
                  -С какво се занимаваш?
                  Аз (спомням си, че жените харесват лоши момчета...):
                  -Продавам наркотици.
                  -Моля?!
                  Пак аз (спомням си, че харесват и чувствителни мъже):
                  -На деца в нужда!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 허 세-jose Разгледай мнение
                    Самочувствието на една жена идва от това не колко м.же я харесват а от това колко жени и завиждат.

                    -по мои наблюдения

                    и едно което ми попадна снощи.
                    -Не принц.т бе този,в когото се влюби невинната Пепеляшка,а в роклята.
                    От съществено значение при другарските срещи на випуска след 20-та година е, не как изглеждаш, а какво ще си помислят съученичките ти когато те видят. Блясъкът в очите на съучениците от мъжки пол въобще не носи същото удовлетворение, както завистта в очите на дамите.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 허 세-jose Разгледай мнение
                      Самочувствието на една жена идва от това не колко м.же я харесват а от това колко жени и завиждат.

                      -по мои наблюдения

                      и едно което ми попадна снощи.
                      -Не принц.т бе този,в когото се влюби невинната Пепеляшка,а в роклята.

                      Май си прав! Ама много!

                      ... докато при мъжете това чувство (завистта) - едва ли съществува в подобни размери...

                      ...............

                      Абе, може да не е много точно подобно сравнение, но направих такава аналогия... (въпрос) :

                      Малката пчеличка, която смуче нектара на цветето, дали завижда на другата пчеличка от съседното цветче?

                      Амииии, грубо е, но те просто смучат с хоботчетата си (без да завиждат).... Повик на природата!

                      Примерът е крайно неподходящ за непълнолетни, защото после (за добро или за лошо) цветчетата се ... разменят...

                      Коментар


                      • Самочувствието на една жена идва от това не колко м.же я харесват а от това колко жени и завиждат.

                        -по мои наблюдения

                        и едно което ми попадна снощи.
                        -Не принц.т бе този,в когото се влюби невинната Пепеляшка,а в роклята.
                        Състраданието не е добродетел

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          Нема да го огрее, ама не заради правописа


                          НЕ всеки мъж пропуска вагиналната!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                            ОБЯВА:
                            Търся си гадже! За мен най-важното е интелектът в жената, ето защо кандидатките трябва да решат малък тест за правопис.
                            Във всеки от двата реда по-долу има по една излишна буква – открийте я:
                            1. Морална любов
                            2. Банална любов

                            P.S. Виждате ли, че има и мъже, дето се заглеждат и в други неща, а не само в очевидното
                            Нема да го огрее, ама не заради правописа

                            Коментар


                            • ОБЯВА:
                              Търся си гадже! За мен най-важното е интелектът в жената, ето защо кандидатките трябва да решат малък тест за правопис.
                              Във всеки от двата реда по-долу има по една излишна буква – открийте я:
                              1. Морална любов
                              2. Банална любов

                              P.S. Прочетено в нета. Виждате ли, че има и мъже, дето се заглеждат и в други неща, а не само в очевидното
                              Last edited by Kildirim_Bei; 28.01.2021, 17:11.
                              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                              Коментар


                              • Брей, като чета тука за копчетата, които трябвало да се натискат на жената, разбирам, че много съм изостанал и е късно вече да наваксам.

                                Почвам да събирам пари да си купя от японците жена-робот с много копчета, белким това ме зарадва.

                                Коментар

                                Working...
                                X