IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Отдавна мина времето, когато емоционално се разстройвах от отношенията с жени.За съжаление като гледам жената колко емоционално нестабилна е,имам опасения, че на нея ще се отрази неблагоприятно развода,оттам и на децата. Така че вече се замислям дали изобщо ще се развеждам. Към това решение ме подтикна изказване на жената относно евентуален развод и аз си мислех, че тя е ок с това и самата тя го иска.Ама май друга се оказва работата. А аз вече се уговорих с рускинята да идва в България и сега ми е много гадно, че съм я излъгал.
    Като дойде рускинята, ще я прецениш как е, дали се справя, дали има химия, дали е добра в секса и ще решиш.

    Аз наскоро си говорих с 2-ма мъже (семейни, с деца, без да са женени и да са правили сватба). Казаха, че едвам изтрайват жените си.

    Просто на по-зрели години е така, това е сблъсак на два свята (неговия и нейния) и по-трудно се стикова човек, особено ако е живял сам дълго време.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Не плаша никого. Когато мъж излиза от развод принципно е лесна мишена в емоционален план. Мъжът е емоционално по-чуплив от жената и му трябва повече време, за да възстанови баланса си.

      Най-честа грешка е веднага да се хвърли в множество безсмислени нови авантюри, които допълнително го вкарват в брауново движение.

      Сега чакам да ми отговориш с “глупости” “ няма такова нещо” аз съм “супер звезда” и прочее.

      Спести ми го.

      Тези дни повече ще чета и по-малко ще пиша, че се насъбра работа.

      Между другото голяма грешка е и за жена да влезе във връзка с подобен мъж преди той да се е стабилизирал емоционално.

      Цялата болка, объркване и озлобление от предишната разпаднала се връзка ще ѝ се стовари на главата.
      Отдавна мина времето, когато емоционално се разстройвах от отношенията с жени.За съжаление като гледам жената колко емоционално нестабилна е,имам опасения, че на нея ще се отрази неблагоприятно развода,оттам и на децата. Така че вече се замислям дали изобщо ще се развеждам. Към това решение ме подтикна изказване на жената относно евентуален развод и аз си мислех, че тя е ок с това и самата тя го иска.Ама май друга се оказва работата. А аз вече се уговорих с рускинята да идва в България и сега ми е много гадно, че съм я излъгал.

      Коментар


      • Добро утро,

        наскоро се появи подходяща мадама на хоризонта, но няма да пиша, за да не урочасам нещата.


        Миродес ми е приятел и мислих по неговия въпрос:

        В София има много фирми и кантори, сега се търсят хора и той може лесно да си намери работа с голяма заплата. Но не чрез jobs.bg и tiger job , а трябва да си направи профил в linkedin, да се свърже с "head hunters" и да търси обяви по сайтовете на големите компании. И да изпраща европейско CV със снимка, костюмиран.

        Има богати компании, които плащат хубаво и имат голям поток от работа.


        Поздрави

        Коментар


        • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

          Работата е там, че НЕ знаем. Една част от учените само го предполагат, други имат съвсем различни предположения.

          П.П. Все се каня да те питам....защо на всеки пост "викаш" наздраве?
          Пие и се на момата. А никой не и дава повод
          Наздраве .....
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Сакън, не бива да се връщаме чак толкова назад. Знаем, че всички произлизаме от една и съща ленива маймуна, която слязла от дървото и после от единия мързел не се качила отново на него.

            Преди не е било планова селекция, а естествен подбор. Чак в по-късни времена моите предци са предявили претенции към външния вид на момата и необятния й вътрешен мир, та в резултат на тези претенции аз съм такава, каквато съм
            Наздраве!
            Работата е там, че НЕ знаем. Една част от учените само го предполагат, други имат съвсем различни предположения.

            П.П. Все се каня да те питам....защо на всеки пост "викаш" наздраве?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              10 пъти те питах лесна мишена за какво съм?И с какво ме плашиш?Отговор не получавам .
              Не плаша никого. Когато мъж излиза от развод принципно е лесна мишена в емоционален план. Мъжът е емоционално по-чуплив от жената и му трябва повече време, за да възстанови баланса си.

              Най-честа грешка е веднага да се хвърли в множество безсмислени нови авантюри, които допълнително го вкарват в брауново движение.

              Сега чакам да ми отговориш с “глупости” “ няма такова нещо” аз съм “супер звезда” и прочее.

              Спести ми го.

              Тези дни повече ще чета и по-малко ще пиша, че се насъбра работа.

              Между другото голяма грешка е и за жена да влезе във връзка с подобен мъж преди той да се е стабилизирал емоционално.

              Цялата болка, объркване и озлобление от предишната разпаднала се връзка ще ѝ се стовари на главата.
              Last edited by Arana; 23.09.2022, 09:17.

              Коментар


              • Click image for larger version

Name:	brak.jpg
Views:	1
Size:	51.7 КБ
ID:	3967591
                Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Проблемът не е да вземеш дадено решение. Проблемът се появява, когато се наложи да приемеш и понесеш последиците дадено решение.

                  Както казах си лесна мишена и от трън ще се натресеш на глог, но … човек каквото сам си направи …
                  10 пъти те питах лесна мишена за какво съм?И с какво ме плашиш?Отговор не получавам .
                  Last edited by mirodes; 23.09.2022, 05:13.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Нищо учудващо, украинките ся много красиви жени,със сходен манталитет,разкрепостени в секса.
                    Проблемът не е да вземеш дадено решение. Проблемът се появява, когато се наложи да приемеш и понесеш последиците дадено решение.

                    Както казах си лесна мишена и от трън ще се натресеш на глог, но … човек каквото сам си направи …
                    Last edited by Arana; 22.09.2022, 23:12.

                    Коментар


                    • Нищо учудващо, украинките ся много красиви жени,със сходен манталитет,разкрепостени в секса.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Въх, не думай! Въобще нищо не отбирам от генетика. Аз само от еволюционна гледка изхождам, щото както и да погледна все от някой шибек ще да сме произлезли.
                        Наздраве!
                        Няма нужда да разбираш от генетика,достатъчно е да можеш да умножаваш по 2 и лъсва истината.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          мислех, че си от рода на котките
                          наздраве и в двата случая
                          Не си само ти. И други са допускали същата грешка.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар





                          • newsbp.com
                            Бум на сватби с украинки в България, вижте в кой-голям град са най-много

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Явно си решила да романтизираш част от твоите предци и да смяташ ,че приличаш на тях по характер и манталитет. Да ама преди 300 години освен прабабата, с която толкова се гордееш, са съществували още 1003 твои прабаби.И ти носиш гените на всички тях.
                              Въх, не думай! Въобще нищо не отбирам от генетика. Аз само от еволюционна гледка изхождам, щото както и да погледна все от някой шибек ще да сме произлезли.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Сакън, не бива да се връщаме чак толкова назад. Знаем, че всички произлизаме от една и съща ленива маймуна, която слязла от дървото и после от единия мързел не се качила отново на него.

                                Преди не е било планова селекция, а естествен подбор. Чак в по-късни времена моите предци са предявили претенции към външния вид на момата и необятния й вътрешен мир, та в резултат на тези претенции аз съм такава, каквато съм
                                Наздраве!
                                Явно си решила да романтизираш част от твоите предци и да смяташ ,че приличаш на тях по характер и манталитет. Да ама преди 300 години освен прабабата, с която толкова се гордееш, са съществували още 1003 твои прабаби.И ти носиш гените на всички тях.

                                Коментар

                                Working...
                                X