IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
    А при положение, че няма снимки на участниците във форума как определяш антропологичните им характеристики?
    Не ме вълнуват физическите им характеристики, а социалните, културните и личностните.

    П.С. Последното се отнася до психично здрави и уравновесени хора. Патологията е извън сферата на интересите ми, макар и определени индивиди да ме изкушават професионално.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Значи, остави ги ти испанските и всякакви други мъже и си гледай твоята скромна камбанария, но … без да искаш си нацелил някои национални характеристики.

      Ма някой друг път ше разказвам за разни куриози, щото ако ти изсипя всичко накуп ще те повредя.

      Всъщност е дон Хуан - “Жуан” е френска интерпретация, пък Казанова е италианец, но, забележи - най-големите си рекорди поставя в най-известният по онова време бордей, който по случайност или не се намира във Валенсия.

      Колоритни неща има по Иберийския полуостров, но се боя за крехката ти психика
      Ти за моята психика не бери грижа. Виждал съм какво ли не ,бил съм няколко пъти близо до смъртта и не съм се пречупил.
      А мъжете и жените са едни и същи по цял свят.Щото като махнеш лустрото и остават инстинкти, които са придобити от милиони години еволюция. Всички хора сме с едни и същи предци така че в някои отношения сме еднакви. Особено пък в сексуалните взаимоотношения с другият пол.
      И много добре знам, че е дон Хуан,но използвам общоприетите наименования в България,за да бъда разбран от всички.
      Last edited by mirodes; 10.10.2022, 16:39.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
        Нека се отнасяме с уважение към фактите. Не се изказвам по казус, а изразявам собствено мнение /стига да не възразяваш/. И по никакъв начин не критикувам разбиранията ти или позицията ти.
        /да се отбележи в протокола/


        Не бих могъл да съм форумен психолог, защото се занимавам само с психично здрави хора.
        Относно интереса ми към форума, по-скоро е антропологичен.
        Психично здрави хора не ходят при психолози. Един психично здрав човек сам се справя с трудностите,а не ходи да реве на кушетката колко труден му е живота.Първобитните хора като не са знаели дали ще доживеят на другия ден и дали децата няма да умрат от глад ,болест или да ги изядат хищници дали са ходили на психолог?
        Не критикувам професията и аз познавам няколко психолози и сме в добри отношения,но със сигурност не се занимават с психично здрави хора.Даже едната психоложка като се ядоса и ги нарича откачени пациентите си.
        А при положение, че няма снимки на участниците във форума как определяш антропологичните им характеристики?
        Last edited by mirodes; 10.10.2022, 16:32.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Всеки си гради сам живота.И как така се изказваш по казус,на който не знаеш всички подробности?
          Ти ли си форумният психолог, за който пише испанската инфанта?
          Брей, виж как от раз нацели мойта синя кръв.

          Сиеста тайм.

          До скоро

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Ама разбира се-те испанските мъже предпочитат жени,които да са целували по оная работа половината град или квартал ако е по-голям град.А испанките си падат по девствени мъже ,вместо по свалячи. Напълно ти вярвам.
            Между другото Дон Жуан не беше ли испанец?И Дон Кихот също.Та първият си е протъркал някои части от тялото от секс с жени,а вторият си мечтае за измислената Дулсинея.Ама викаш в Испания било различно.
            Значи, остави ги ти испанските и всякакви други мъже и си гледай твоята скромна камбанария, но … без да искаш си нацелил някои национални характеристики.

            Ма някой друг път щеразказвам за разни куриози, щото ако ти изсипя всичко накуп ще те повредя.

            Всъщност е дон Хуан - “Жуан” е френска интерпретация, пък Казанова е италианец, но, забележи - най-големите си рекорди поставя в най-известния по онова време бордей, който по случайност или не, се намира във Валенсия.

            Колоритни неща има по Иберийския полуостров, но се боя за крехката ти психика
            Last edited by Arana; 10.10.2022, 21:28.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Всеки си гради сам живота.И как така се изказваш по казус,на който не знаеш всички подробности?
              Нека се отнасяме с уважение към фактите. Не се изказвам по казус, а изразявам собствено мнение /стига да не възразяваш/. И по никакъв начин не критикувам разбиранията ти или позицията ти.
              /да се отбележи в протокола/

              Ти ли си форумният психолог, за който пише испанската инфанта?
              Не бих могъл да съм форумен психолог, защото се занимавам само с психично здрави хора.
              Относно интереса ми към форума, по-скоро е антропологичен.
              Last edited by Ender; 10.10.2022, 16:12.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                'баси и далаверата! Пък бунаците, не се сещаме да я натирим, като се поамортизира и като ни отгледа децата. "Евеш и фърляш. Ово е стандат!"
                Всеки си гради сам живота.И как така се изказваш по казус,на който не знаеш всички подробности?
                Ти ли си форумният психолог, за който пише испанската инфанта?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Ма аз за съвсем друго намеквам в предния пост. Много се разминаваме ние с тебе.

                  А сега по горния ти пост - пич ти си някаква балканска мачистка класика. Не се занасям, но това което казваш е валидно за мястото от където пишеш.

                  То вече не смея и да пиша, щото разбираш други работи.
                  Ама разбира се-те испанските мъже предпочитат жени,които да са целували по оная работа половината град или квартал ако е по-голям град.А испанките си падат по девствени мъже ,вместо по свалячи. Напълно ти вярвам.
                  Между другото Дон Жуан не беше ли испанец?И Дон Кихот също.Та първият си е протъркал някои части от тялото от секс с жени,а вторият си мечтае за измислената Дулсинея.Ама викаш в Испания било различно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Ами те жените се променят.Може като се е омъжила да е била сексуално атрактивна, ама след няколко раждания и 15 години по-късно вече да не е сексуално атрактивна за мъжа.Затова и мъжете на моята възраст често си намират млади жени.Такъв е живота.
                    'баси и далаверата! Пък бунаците, не се сещаме да я натирим, като се поамортизира и като ни отгледа децата. "Евеш и фърляш. Ово е стандат!"

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Ами те жените се променят.Може като се е омъжила да е била сексуално атрактивна, ама след няколко раждания и 15 години по-късно вече да не е сексуално атрактивна за мъжа.Затова и мъжете на моята възраст често си намират млади жени.Такъв е живота. Ако някой се е оженил за крокодил, той няма никога да я напусне,щото явно жените не му връзват.
                      Та пак удари на камък в желанието си да ме унижиш.
                      И със сигурност бих предпочел някоя "сива мишка",вместо някоя принцеса с претенции, която се е взела несериозно. Ходил съм е една такава адвокатка и то беше егати и чудото. Изтраях я по-малко от месец. Никой нормален мъж не може да я изтрае, та оная си взе един бачкатор от едно помашко село да си го разиграва както си иска.
                      Ясно, ясно. Погрозняла е, докато им е раждала и отглеждала децата, затова я изхвърлят като употребена салфетка, пускат водата и си търсят нова глупачка, която да изцедят.

                      Защо пък тебе да те унижавам. Принципно говоря за събирателен лирически герой.

                      А за адвокатката напълно ти вярвам. Сигурно е била твой огледален образ .

                      Принципно чуждият нарцисизъм отразяващ нашия не е никак приятен.
                      Last edited by Arana; 10.10.2022, 15:58.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Пак лъжеш. Съзнателно или не. Свалячите са предпочитани от жените. Ако кажа на някоя жена ,че съм спал с 100 жени и че съм девствен бъди сигурна,че в първата ситуация ще си вдигна акциите пред нея,а във втората няма и да ме отрази.Докато ако една жена ми каже,че е спала с 20 мъже ,а друга че е девствена, ще предпочета втората. За тия с по 100 мъже изобщо няма и да се замисля за сериозна връзка.
                        Ма аз за съвсем друго намеквам в предния пост. Много се разминаваме ние с тебе.

                        А сега по горния ти пост - пич ти си някаква балканска мачистка класика. Не се занасям, но това което казваш е валидно за мястото от където пишеш. Обаче не е валидно за много други места.

                        То вече не смея и да пиша, щото разбираш други работи.
                        Last edited by Arana; 10.10.2022, 15:55.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Тъй, тъй, а после се жените за безлични крокодили, които да Ви обслужват пък после олеле “тя не ме привлича сексуално”

                          Сакън, не визирам ничий личен живот, че ти си бая мнителен.

                          Принципно говоря.

                          Между другото - няма по-опасна жена от “сивата мишка”, но това се научава впоследствие и когато е много късно.
                          Ами те жените се променят.Може като се е омъжила да е била сексуално атрактивна, ама след няколко раждания и 15 години по-късно вече да не е сексуално атрактивна за мъжа.Затова и мъжете на моята възраст често си намират млади жени.Такъв е живота. Ако някой се е оженил за крокодил, той няма никога да я напусне,щото явно жените не му връзват.
                          Та пак удари на камък в желанието си да ме унижиш.
                          И със сигурност бих предпочел някоя "сива мишка",вместо някоя принцеса с претенции, която се е взела несериозно. Ходил съм е една такава адвокатка и то беше егати и чудото. Изтраях я по-малко от месец. Никой нормален мъж не може да я изтрае, та оная си взе един бачкатор от едно помашко село да си го разиграва както си иска.
                          Last edited by mirodes; 10.10.2022, 15:42.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Уха, сега ще ти разкрия една голяма тайна: на уше - и при мъжете го има съвсем същия момент
                            Пак лъжеш. Съзнателно или не. Свалячите са предпочитани от жените. Ако кажа на някоя жена ,че съм спал с 100 жени и че съм девствен бъди сигурна,че в първата ситуация ще си вдигна акциите пред нея,а във втората няма и да ме отрази.Докато ако една жена ми каже,че е спала с 20 мъже ,а друга че е девствена, ще предпочета втората. За тия с по 100 мъже изобщо няма и да се замисля за сериозна връзка.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Естествено,че са еднакви мъжете.Всички харесваме красиви жени.И критериите ни за жени са сходни.
                              Тъй, тъй, а после се жените за безлични крокодили, които да Ви обслужват пък после олеле “тя не ме привлича сексуално”

                              Сакън, не визирам ничий личен живот, че ти си бая мнителен.

                              Принципно говоря.

                              Между другото - няма по-опасна жена от “сивата мишка”, но това се научава впоследствие и когато е много късно.
                              Last edited by Arana; 10.10.2022, 15:31.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Намери си някое младо скромно момиче ,която ще ти роди деца,ще гледа тях, теб и домакинството и ще ти има уважението.
                                Това е най-добрият съвет, който мога да ти дам.Естествено да не е някоя тъпа гъска, но в София е пълно с току що завършили висше образование или студентки, които искат тепърва да си градят живота. Тия жени с имотите, кариерата и високите заплати не ти трябват. То са претенции, то е чудо,а и повечето се смятат за принцеси,които не се"унижават"с домакинска работа. С такива само чук и беж след това.
                                Виждаш ги и във форума как се държат.Такава ще ти вгорчи живота.
                                Въпросът е дали лирическата героиня ще се навие .

                                Иначе аз съм за и му стискам палци.

                                Коментар

                                Working...
                                X