IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
    Определено оспорвам и съм готов съм да докажа противното.
    А има и изключения

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
      Сега има и друг момент. Не най-високите мъже и жени са най-добри в леглото. Колкото си по-висок толкова по-зле координираш в танц, в секс в много работи …
      Определено оспорвам и съм готов съм да докажа противното.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Не знам за секс, ама жените си харесват високи мъже. Мен често са ме рязали затова, че не съм по-висок.
        А в случаят казвам, че са високи,щото жените по-принцип харесват високи мъже. Ама пак са самотни.
        И какво като е пасивен един мъж при положение, че изглежда добре и би бил прекрасен съпруг и баща?Дъщерите ми искам да се омъжат за точно такива мъже.Ама надали.
        Неопитни жени са те рязали. Трябва да има баланс между визия и други качества.

        Пасивният мъж ще е просто още една тежест на врата на жената. За какво? Не пожелавай пасивни мъже на дъщерите си.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          А, ясно, липса на активност. Ами да ти кажа, няма по-непривлекателно нещо от пасивен мъж. Най-привлекателен е мъжът, който прави неща, да речем поправи нещо. Няма как ди им се помогне.

          Сега има и друг момент. Не най-високите мъже и жени са най-добри в леглото. Колкото си по-висок толкова по-зле координираш в танц, в секс в много работи …
          Не знам за секс, ама жените си харесват високи мъже. Мен често са ме рязали затова, че не съм по-висок.
          А в случаят казвам, че са високи,щото жените по-принцип харесват високи мъже. Ама пак са самотни.
          И какво като е пасивен един мъж при положение, че изглежда добре и би бил прекрасен съпруг и баща?Дъщерите ми искам да се омъжат за точно такива мъже.Ама надали.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Ами и на външен вид не изглеждат зле.Двама са високи, със стабилни професии.Но явно им липсва настойчивост и чакат жените да направят първата стъпка.
            И тук идва големият въпрос защо жените като видят свестен мъж,но по-скромен, не правят те първите стъпки към сближаване?И то нещо елементарно-да ги поканят на кафе.
            А, ясно, липса на активност. Ами да ти кажа, няма по-непривлекателно нещо от пасивен мъж. Най-привлекателен е мъжът, който прави неща, да речем поправи нещо. Няма как ди им се помогне.

            Сега има и друг момент. Не най-високите мъже и жени са най-добри в леглото. Колкото си по-висок толкова по-зле координираш в танц, в секс в много работи …

            Коментар


            • Защо ни изчезна диагога с Миро? Много странно, моят уред ли не визуализира добре. Сега го виждам, но преди не.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                Как да дам мнение без да съм ги видяла обаче … тук съм пас.
                Ами и на външен вид не изглеждат зле.Двама са високи, със стабилни професии.Но явно им липсва настойчивост и чакат жените да направят първата стъпка.
                И тук идва големият въпрос защо жените като видят свестен мъж,но по-скромен, не правят те първите стъпки към сближаване?И то нещо елементарно-да ги поканят на кафе.
                Умът ми не го побира защо жените като харесват някой мъж си мълчат?На мен ми се случи подобно нещо на сватбата на сестра ми.Тогава бях ерген и поканих на блус кумата й.А те бяха много близки, съученички бяха и тя редовно идваше вкъщи. Така че много пъти ме е виждала.И като танцувахме тя ми вика:"Какво чака та толкова години не ме покани?".И аз се стъписах,значи ме е харесвала ,но не го е показала,а аз се боях да я свалям,щото беше близка на сестра ми.Но естествено ако ми беше показала,че ме харесва,щях да реагирам.А със сигурност и аз я харесвах.
                Last edited by mirodes; 28.10.2022, 12:25.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                  А пък братовчед ми дори е готов да прави бебета на ромка. "Че какво им е!" - казва той.

                  И постоянно ми говори, както трябвало да имаме деца на 10-15 г, за бременности, за надуване на коремчета, за задомяване. Чак почна да ми се гади от тези приказки. Че колите му правели разходи колкото да издържа жена и дете. Че вече не е млад (на 37г) и едва ли щяло да стане.

                  Според неговите думи по провинцията имало една категория неучили жени - седят си на село, нито работят, издържат ги старите, а те били като малоумни, неинициативни, сами щели да умрат от град.

                  А леля ми иска той да постъпи в севлиевските заводи. Там да намери някое добро момиче, което да изповядва провинциалните ценности, свързани с еснафство икономии. И да е домакиня.

                  ще направиш ли втори опит с момичето
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                    А пък братовчед ми дори е готов да прави бебета на ромка. "Че какво им е!" - казва той.

                    И постоянно ми говори, както трябвало да имаме деца на 10-15 г, за бременности, за надуване на коремчета, за задомяване. Чак почна да ми се гади от тези приказки. Че колите му правели разходи колкото да издържа жена и дете. Че вече не е млад (на 37г) и едва ли щяло да стане.

                    Според неговите думи по провинцията имало една категория неучили жени - седят си на село, нито работят, издържат ги старите, а те били като малоумни, неинициативни, сами щели да умрат от град.

                    А леля ми иска той да постъпи в севлиевските заводи. Там да намери някое добро момиче, което да изповядва провинциалните ценности, свързани с еснафство икономии. И да е домакиня.

                    А дано да се зарадва лелята.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Е пак опираме до това какви мъже харесват жените. Познавам над 10 самотни мъже, финансово обезпечени, не са някои тюфлеци,които биха били прекрасни бащи и съпрузи.Ама жените не ги искат, щото са по-скромни.Омъжат се за някой пройдоха или"лошо момче"и после "Олеле майко",ония ги пребиват, не носят пари вкъщи и така нататък.
                      Как да дам мнение без да съм ги видяла обаче … тук съм пас.
                      Last edited by Arana; 28.10.2022, 12:08.

                      Коментар


                      • А пък братовчед ми дори е готов да прави бебета на ромка. "Че какво им е!" - казва той.

                        И постоянно ми говори, както трябвало да имаме деца на 10-15 г, за бременности, за надуване на коремчета, за задомяване. Чак почна да ми се гади от тези приказки. Че колите му правели разходи колкото да издържа жена и дете. Че вече не е млад (на 37г) и едва ли щяло да стане.

                        Според неговите думи по провинцията имало една категория неучили жени - седят си на село, нито работят, издържат ги старите, а те били като малоумни, неинициативни, сами щели да умрат от град.

                        А леля ми иска той да постъпи в севлиевските заводи. Там да намери някое добро момиче, което да изповядва провинциалните ценности, свързани с еснафство икономии. И да е домакиня.


                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Сори. Това е положението. А сегашните мъжки кокони не поемат отговорност. Танто за кукуриго.

                          Като ти се натресе един модерен зет на някоя от дъщерите друга песен ще запееш.
                          Е пак опираме до това какви мъже харесват жените. Познавам над 10 самотни мъже, финансово обезпечени, не са някои тюфлеци,които биха били прекрасни бащи и съпрузи.Ама жените не ги искат, щото са по-скромни.Омъжат се за някой пройдоха или"лошо момче"и после "Олеле майко",ония ги пребиват, не носят пари вкъщи и така нататък.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                            Добро и на теб,
                            ТУ + 2 х НБУ, но нямам финансово/икономическо образование - тук във форума съм лаик

                            Ами у нас проблемът е малко прикрит от ранната възраст при малцинствата. Без тях проблемът е доста сериозен. Първото за много държави от ЕС е средно над 31. Но и те си имат малцинства, които свалят изкуствено възрастта. Идеята ми е, че не е само роден този феномен. То какъв ти феномен - това си е предумишлено ритуално самоубийство. Иначе си прав, че тази несигурност най-често се изтъква като довод за отлагане във времето и намаляване на бройката. Обаче чета доклад за Египет и се оказва, че средно са много фертилни, но в големия Кайро не искат да раждат. Отлагат, правят го много по-късно и много по-малко. Та въпросния доклад обвиняваше по-голямата урбанизация, по-високото образование и по-добрия стандарт на живот. Можем и ние да извлечем някои поуки за нас. Политиците обаче са се предали. Мама Меркел не покани мангустите от милосърдие. Големите конгломерати там, гръбнакът на европейската икономика, я подлагаха на огромен натиск. В техните разчети, за следващите 5, 10, 20 години се виждаше риск от спад на икономиката, причинен от липса на кадри. Меркел каза: щом не успяваме да ви убедим да произвеждате хора, ще си внесем отвън. А вносните в първото си поколение се размножават като зайци. Но Меркел виждаше, че изсмуква кръвта на източната част на блока. Това също вредеше на големите конгломерати, които трудно си намират евтина работна ръка във филиалите си от страните от източния фланг. За това бяха поканени мангустите. И те заприиждаха на тумби. Не се прави обаче така. Това е паническа реакция, която създава социално напрежение. Реакция, която не е проактивна и обмислена, а е реактивна и паническа. Жалък опит да се замаже пълният провал на управляващите в сферата на демографското развитие. И това е в Германия! Какво остава за у нас...
                            Обаче ѝ се оказаха криви сметките, защото “вносът” не подлежеше на никаква обработка. Предложенията на Орбан в тази насо по-рационални. Той просто искаше стимулирана местната раждаемост.
                            Last edited by Arana; 28.10.2022, 12:00.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              То ако така мислеха и нашите прабаби и нас да ни няма сега.Във времена,когато продължителността на живота е била доста по-ниска отсега, а и мъжете са измирали във войните.Трима от четиримата ми прадядовци са умрели в Първата световна война. А едната ми прабаба е останала вдовица с 5 деца и сама ги е изгледала. Сегашните кокони гледат по едно дете и ореват света.
                              Сори. Това е положението. А сегашните мъжки кокони не поемат отговорност. Танто за кукуриго.

                              Като ти се натресе един модерен зет на някоя от дъщерите друга песен ще запееш.
                              Last edited by Arana; 28.10.2022, 11:51.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Браво Евго, този път в десятката.
                                То ако така мислеха и нашите прабаби и нас да ни няма сега.Във времена,когато продължителността на живота е била доста по-ниска отсега, а и мъжете са измирали във войните.Трима от четиримата ми прадядовци са умрели в Първата световна война. А едната ми прабаба е останала вдовица с 5 деца и сама ги е изгледала. Сегашните кокони гледат по едно дете и ореват света.

                                Коментар

                                Working...
                                X