IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Интересно ако една жена не роди и отглежда деца и не се грижи за домакинството за какво изобщо му е на мъжа да се жени за нея?Ако е само за секс е пълно с разведени или омъжени жени,които единствено секс търсят. Бракът е ограничаване на мъжката свобода .И за да има ограничаване на мъжката свобода то трябва да се получи нещо в замяна.
    Тя и женската свобода се ограничава с брака, даже жената се поставя в по-тежко положение, ако се появи и дете, да не говорим за деца.
    Имам предвид ситуацията, ако мъжа реши да "вдигне гълъбите"
    Last edited by Kildirim_Bei; 21.09.2022, 16:51.
    Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
    ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Зависи от мъжа и жената във всеки конкретен случай.

      За моя астропрптокол и само ако искаш каква зодия е твоята принцеса?
      Стига с тия зодии.Искаш да кажеш,че децата на Бил Гейтс или някой друг милиардер имат сходен характер с някое дете от гетата на Мумбай или от амазонската джунгла, само защото са се родили в един и същи период от време.
      Хайде по-сериозно.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        То и за всяко домакинско задължени се изисква опит и знания. Само че, нас започват да ни ги набиват в канчето мама и баба в най-ранна възраст. А оказва се, домакинството е професия като всяка друга.
        друга.
        Наздраве!
        Интересно ако една жена не роди и отглежда деца и не се грижи за домакинството за какво изобщо му е на мъжа да се жени за нея?Ако е само за секс е пълно с разведени или омъжени жени,които единствено секс търсят. Бракът е ограничаване на мъжката свобода .И за да има ограничаване на мъжката свобода то трябва да се получи нещо в замяна.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Истината е,че мъжете станаха путьовци,а жените усещат слабостта на мъжа и си разиграват коня.В това число включвам и себе си.Ето моите родители са пример за щастливо семейство с 50 години брак.Но в това семейство каквото каже баща ми това става.Майка ми по принцип е доста отракана, образована,ама пред баща ми не смее да му противоречи. А и е красива (добре че дъщерите ми са наследили нейната красота).И през ум не им е минавало да се развеждат.А моята принцеса навън е свита,ама мен ме командва.Моя си е грешката,че бях прекалено добър и сега бракът ни е пред разпад. При нов брак няма да допусна тази грешка.
          Зависи от мъжа и жената във всеки конкретен случай.

          За моя астропрптокол и само ако искаш каква зодия е твоята принцеса?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            И аз знам какво е маткап.

            Имам доста стара техника от дядо ми, но дори не мога да я пласирам (продам), селото е отдалечено от София и така си стои прибрана.

            Нещата са тежки и трябва с бус да се пренасят (а ги купуват за дребни пари) и не си струва.

            Жените от малките населени места със средно са си зле, еснафки, прости, неучили, не са за нас.
            Браво Евго, само така

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Аз пък знам какво е маткап, даже съм ползвал (като дете, при прадядо ми на село), но може би съм друго поколение. И все пак споделям виждането на Миродес, че съвременната бяла жена е меко казано разлигавена (и съвременният бял мъж, но това е сруга тема, тук нали за жени си говорим). И е доста трудно да се намери нормална - аз уж избирах, ама на, пак е весела историята откъм женските задължение (или побе тези, дето сме приели, че са женски по дифолт).

              Основата, разбира се (и в това няма нищо лошо), е в еманципацията на жените - те работят наравно с нас и получават горе-долу съшите доходи (че и отгоре, в което също няма нищо лошо). Ерго са хем смачкани от работа, хем нямат време, хем не им се занимава, хем което е май най-важното - имат кинтите, за да се "правят на мъже".

              Който не го кефи - да се оправя. Ся, аз дома чистачка няма да пусна, та каквото ще да става - закупени са всякакви роботи, миялни, сушилни и каквото там се сетите. От друга страна и на мен ми стана весло да си направя сам ремонта на дрешника - ми направих си го и е горе-долу ок, даже плочки редих от едната страна. Шом някакъв мангал с третокласно образУвание може, и аз мога.

              Та такова е положението - казвал съм го много пъти: търсете си жени от малките населени места, пък ако нямате предразсъдъци - и от някои помашки общности (но все пак д а са идвали НА Софията, де, че иначе ще влезете в Средновековието като схващания и разбирания). Софиянки са малко или много разлигавени, пък и за големи звезди се имат (лично мнение и опит), но за всеки влак си има пътници и те така, те
              И аз знам какво е маткап.


              Жените от малките населени места със средно са си зле, еснафки, прости, неучили, не са за нас.
              Last edited by Evgo; 21.09.2022, 17:19.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Ами да си изкарват пари и да не пипат нищо вкъщи.После си стоят сами или се развеждат.Мъжете не ги интересува колко пари изкарва жената в повечето случаи.
                И ремонта на жилището няма нищо общо с домакинската работа. Изискват се знания и опит, които не всички мъже имат.
                То и за всяко домакинско задължени се изисква опит и знания. Само че, нас започват да ни ги набиват в канчето мама и баба в най-ранна възраст. А оказва се, домакинството е професия като всяка друга.
                друга.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Аз пък знам какво е маткап, даже съм ползвал (като дете, при прадядо ми на село), но може би съм друго поколение. И все пак споделям виждането на Миродес, че съвременната бяла жена е меко казано разлигавена (и съвременният бял мъж, но това е сруга тема, тук нали за жени си говорим). И е доста трудно да се намери нормална - аз уж избирах, ама на, пак е весела историята откъм женските задължение (или побе тези, дето сме приели, че са женски по дифолт).

                  Основата, разбира се (и в това няма нищо лошо), е в еманципацията на жените - те работят наравно с нас и получават горе-долу съшите доходи (че и отгоре, в което също няма нищо лошо). Ерго са хем смачкани от работа, хем нямат време, хем не им се занимава, хем което е май най-важното - имат кинтите, за да се "правят на мъже".

                  Който не го кефи - да се оправя. Ся, аз дома чистачка няма да пусна, та каквото ще да става - закупени са всякакви роботи, миялни, сушилни и каквото там се сетите. От друга страна и на мен ми стана весло да си направя сам ремонта на дрешника - ми направих си го и е горе-долу ок, даже плочки редих от едната страна. Шом някакъв мангал с третокласно образУвание може, и аз мога.

                  Та такова е положението - казвал съм го много пъти: търсете си жени от малките населени места, пък ако нямате предразсъдъци - и от някои помашки общности (но все пак д а са идвали НА Софията, де, че иначе ще влезете в Средновековието като схващания и разбирания). Софиянки са малко или много разлигавени, пък и за големи звезди се имат (лично мнение и опит), но за всеки влак си има пътници и те така, те
                  Истината е,че мъжете станаха путьовци,а жените усещат слабостта на мъжа и си разиграват коня.В това число включвам и себе си.Ето моите родители са пример за щастливо семейство с 50 години брак.Но в това семейство каквото каже баща ми това става.Майка ми по принцип е доста отракана, образована,ама пред баща ми не смее да му противоречи. А и е красива (добре че дъщерите ми са наследили нейната красота).И през ум не им е минавало да се развеждат.А моята принцеса навън е свита,ама мен ме командва.Моя си е грешката,че бях прекалено добър и сега бракът ни е пред разпад. При нов брак няма да допусна тази грешка.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Преди време един младеж от екипа ни сподели, че не смята да купи съдомиялна. Да не се учела жена му на "лесно". Каква друга работа имала като се прибере от работа, освен да пусне прахусмокачката, да сготви, да простре прането, да помогне на децата с домашните им работи, да сложи масата, да я вдигне след като се нахранят и после набързо да измие чиниите!?
                    На именният му ден му подарих автентичен маткап. Дори не знаеше за какво се използва.
                    Наздраве!
                    Аз пък знам какво е маткап, даже съм ползвал (като дете, при прадядо ми на село), но може би съм друго поколение. И все пак споделям виждането на Миродес, че съвременната бяла жена е меко казано разлигавена (и съвременният бял мъж, но това е сруга тема, тук нали за жени си говорим). И е доста трудно да се намери нормална - аз уж избирах, ама на, пак е весела историята откъм женските задължение (или побе тези, дето сме приели, че са женски по дифолт).

                    Основата, разбира се (и в това няма нищо лошо), е в еманципацията на жените - те работят наравно с нас и получават горе-долу съшите доходи (че и отгоре, в което също няма нищо лошо). Ерго са хем смачкани от работа, хем нямат време, хем не им се занимава, хем което е май най-важното - имат кинтите, за да се "правят на мъже".

                    Който не го кефи - да се оправя. Ся, аз дома чистачка няма да пусна, та каквото ще да става - закупени са всякакви роботи, миялни, сушилни и каквото там се сетите. От друга страна и на мен ми стана весло да си направя сам ремонта на дрешника - ми направих си го и е горе-долу ок, даже плочки редих от едната страна. Шом някакъв мангал с третокласно образУвание може, и аз мога.

                    Та такова е положението - казвал съм го много пъти: търсете си жени от малките населени места, пък ако нямате предразсъдъци - и от някои помашки общности (но все пак д а са идвали НА Софията, де, че иначе ще влезете в Средновековието като схващания и разбирания). Софиянки са малко или много разлигавени, пък и за големи звезди се имат (лично мнение и опит), но за всеки влак си има пътници и те така, те
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Оскар Уайлд е казал, че жените не могат да бъдат разбирани, могат само да бъдат обичани.
                      Мисля, че това изчерпва дискусията на тема какво искали жените
                      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Е, те това е!
                        После се чудите защо съвременната жена не иска да се омъжва и да ражда. 200 000 години са напълно достатъчно като време, през което сме имали повече задължения, отколкото права.
                        Сега повечето от нас, жените, работят и изкарват достатъчно пари, за да си платят някой друг да се занимава с домакинските задължения. Както и вие, мъжете, не правите ремонтите на жилищата и колите, а търсите хора, на които това им е работата.
                        Наздраве!
                        Ами да си изкарват пари и да не пипат нищо вкъщи.После си стоят сами или се развеждат.Мъжете не ги интересува колко пари изкарва жената в повечето случаи.
                        И ремонта на жилището няма нищо общо с домакинската работа. Изискват се знания и опит, които не всички мъже имат.
                        И заради тия "права"на жените бялата раса изчезва. А най-бързо от всички изчезват българите. На печелившите честито. Народите, в които жените имат задълженията да раждат по много деца и се грижат за домакинството, увеличават броя си.
                        В момента българите са не повече от 5 милиона. С това темпо на измиране и емиграция след 100 години надали ще има и 500 хиляди. Ами гордейте се българки колко сте образовани ,имотни и богати.
                        Last edited by mirodes; 21.09.2022, 15:43.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Ами правилно е мислел.Откакто съществува съвременният човек от около 200 хиляди години през цялото време всички домакински грижи са били задължения на жените.Не само това,ами са раждали и по много деца. Съвременните жени нито по много деца имат,домакинските им задължения са улеснени и пак недоволни. Което води буквално до измирането на бялата раса.Негърки,циганки,арабки нямат подобно мислене и увеличават броя си.
                          А аз дори не знам какво означава маткап.
                          Е, те това е!
                          После се чудите защо съвременната жена не иска да се омъжва и да ражда. 200 000 години са напълно достатъчно като време, през което сме имали повече задължения, отколкото права.
                          Сега повечето от нас, жените, работят и изкарват достатъчно пари, за да си платят някой друг да се занимава с домакинските задължения. Както и вие, мъжете, не правите ремонтите на жилищата и колите, а търсите хора, на които това им е работата.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Един чичо от приятелско семейство навремето беше много палав, на 45-50 г. Жена му много се оплакваше, бяха му чели какво пише в хисторито на чата му, бяха намерили негово тефтерче с номера на мацки, няма спор, че е бил с много жени, включително и с платени. Повече е бил с разведени или стари моми. Обаче на 60+ се кротна и няма по-примерен дядо от него. И си запазиха брака с жена му. Интересното при него е, че е мързелив, но не е злобен. И е перверзен в секса.

                            Аз конкретно не се имам за стар ерген, у нас е чисто и подредено, все едно жена е шетала. Гардеробът ми също е супер подреден, вехто не държа.

                            Постоянно има някакви проблеми (дори и днес) и не мога да се съсредоточа върху намирането на жена както трябва.
                            Аз не съм такъв човек. Не обичам да се крия, да лъжа,да не мога да посетя ресторант, нощен бар,кино или курорт с любимата жена Не е за мен курвалъка. Не че не се е случвало, но е било инцидентно и само по веднъж.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Преди време един младеж от екипа ни сподели, че не смята да купи съдомиялна. Да не се учела жена му на "лесно". Каква друга работа имала като се прибере от работа, освен да пусне прахусмокачката, да сготви, да простре прането, да помогне на децата с домашните им работи, да сложи масата, да я вдигне след като се нахранят и после набързо да измие чиниите!?
                              На именният му ден му подарих автентичен маткап. Дори не знаеше за какво се използва.
                              Наздраве!
                              Ами правилно е мислел.Откакто съществува съвременният човек от около 200 хиляди години през цялото време всички домакински грижи са били задължения на жените.Не само това,ами са раждали и по много деца. Съвременните жени нито по много деца имат,домакинските им задължения са улеснени и пак недоволни. Което води буквално до измирането на бялата раса.Негърки,циганки,арабки нямат подобно мислене и увеличават броя си.
                              А аз дори не знам какво означава маткап.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Обобщения не обичам да правя.Изглежда ми свестна,ако не е, никой не ме е насилил да се женя за нея.Ще поживеем поне месец заедно и тогава ще взема решение. И да не се обвържа трайно също не е лош вариант, тъкмо ще пробвам повече жени.
                                Животът на самотен ерген също си има предимства.Ще го разбереш едва като се обвържеш.Имам приятели, които след развод(а един след смъртта на жена си)вече няколко години са сами. И по-скоро не търсят ново обвързване.
                                Един чичо от приятелско семейство навремето беше много палав, на 45-50 г. Жена му много се оплакваше, бяха му чели какво пише в хисторито на чата му, бяха намерили негово тефтерче с номера на мацки, няма спор, че е бил с много жени, включително и с платени. Повече е бил с разведени или стари моми. Обаче на 60+ се кротна и няма по-примерен дядо от него. И си запазиха брака с жена му. Интересното при него е, че е мързелив, но не е злобен. И е перверзен в секса.

                                Аз конкретно не се имам за стар ерген, у нас е чисто и подредено, все едно жена е шетала. Гардеробът ми също е супер подреден, вехто не държа.

                                Постоянно има някакви проблеми (дори и днес) и не мога да се съсредоточа върху намирането на жена както трябва.

                                Коментар

                                Working...
                                X