IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


    Споделям мнението на Миродес за теб.

    Не става дума за кафе, а за сметки по 100 лв (по старите цени).
    Тогава ги поделяй.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Едва ли помни нещо по-далеч от това този път каква сметка е платил. Сметката на бас, че я помни до стотинките след десетичната запетая.

      Предубедена си към Евго. Много ти личи!

      Предлагам да експериментираш. Ако искаш да не си голословна - трябва да експериментираш. Предлагам да "пуснеш" на Евго и чак тогава да го заклеймиш, в случай, че не те е "почерпил щедро" и го забележиш "да си брои стотинките"...

      Евго работи много и печели, но не, за да черпи ония, които не му пускат! Логично е.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Жените не правят номера, а се отпускат. Аз отдавна ти казах да не черпиш, ако после ще те боли душата.

        Няма по жалка гледка от мъж броящ си стотинките на среща.

        По - добре ѝ спести на жената таво мизерно изживяване.

        Колко струва едно кафе в София, бе Евго?

        Споделям мнението на Миродес за теб.

        Не става дума за кафе, а за сметки по 100 лв (по старите цени).

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Снимки качих вчера, но бързо ги изтрих за 30 мин - да не стане някоя засечка.

          Напиши ми мейла си на лично и ще ти пратя.

          Девойката е притеснителна, говори тихо и спокойно, леко засича, малко като от отминали времена, но ясно и изразително.


          Селена,

          работя много и имам пари, но не ми е ОК жените да ми правят номера и да черпя непознати щедро.
          Жените не правят номера, а се отпускат. Аз отдавна ти казах да не черпиш, ако после ще те боли душата.

          Няма по жалка гледка от мъж броящ си стотинките на среща.

          По - добре ѝ спести на жената това мизерно изживяване.

          Колко струва едно кафе в София, бе Евго?
          Last edited by Arana; 26.10.2022, 11:12.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

            И на този въпрос отговора е тц.
            Снимки явно няма да качиш, но да те питам един въпрос.
            Какъв е гласа на девойката? Кажи някоя известна личност с подобен глас или тембър.
            ​​​​​​
            Снимки качих вчера, но бързо ги изтрих за 30 мин - да не стане някоя засечка.

            Напиши ми мейла си на лично и ще ти пратя.

            Девойката е притеснителна, говори тихо и спокойно, леко засича, малко като от отминали времена, но ясно и изразително.


            Селена,

            работя много и имам пари, но не ми е ОК жените да ми правят номера и да черпя непознати щедро.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

              тянънмън не изтрезнява ти не била пила?
              Пияна жена,весела къща.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

                И на този въпрос отговора е тц.
                Снимки явно няма да качиш, но да те питам един въпрос.
                Какъв е гласа на девойката? Кажи някоя известна личност с подобен глас или тембър.
                ​​​​​​
                Едва ли помни нещо по-далеч от това този път каква сметка е платил. Сметката на бас, че я помни до стотинките след десетичната запетая.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                  Впрочем, въпросът ти е много интересен. Не сам по себе си, а факта че изобщо го задаваш.

                  "Какво искат жените?"
                  Някой да се вслуша в гласа им.
                  Не. Мъжете в повечето случаи са заети със себе си

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

                    Какъв е гласа на девойката? Кажи някоя известна личност с подобен глас или тембър.
                    Впрочем, въпросът ти е много интересен. Не сам по себе си, а факта че изобщо го задаваш.

                    "Какво искат жените?"
                    Някой да се вслуша в гласа им.
                    Last edited by Ender; 26.10.2022, 01:52.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                      Ма хайде ся, вие свалячи ли сте или меломани?!
                      Аа, молА ти са, тя си е завоевание на Евго, аз не съм на опашката.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
                        Какъв е гласа на девойката? Кажи някоя известна личност с подобен глас или тембър.
                        ​​​​​​
                        Ма хайде ся, вие свалячи ли сте или меломани?!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          А ти ходиш ли по нощните кубове в София?

                          И на този въпрос отговора е тц.
                          Снимки явно няма да качиш, но да те питам един въпрос.
                          Какъв е гласа на девойката? Кажи някоя известна личност с подобен глас или тембър.
                          ​​​​​​

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            А ти ходиш ли по нощните кубове в София?

                            Опа.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

                              С риск да се потретя, къде видя накой да ти търси обяснение? И хич дума да не си обелвате, ми е през крачола. Лично на мен.

                              Ти лъвченце ли го раздаваше? Някъде назад ми се мярна.
                              А ти ходиш ли по нощните кубове в София?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                И от какъв зор ще ти давам обяснение какво си говорим с жена ми?Това си е наша лична работа и не касае никой друг.
                                А като не искаш да съм център на внимание просто не ми чети коментарите.Никой насила не те кара да ги четеш, още по-малко да ги коментираш.
                                С риск да се потретя, къде видя накой да ти търси обяснение? И хич дума да не си обелвате, ми е през крачола. Лично на мен.

                                Ти лъвченце ли го раздаваше? Някъде назад ми се мярна.

                                Коментар

                                Working...
                                X