IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Репрезентях търси само секс, така че за него е правилно

    Иначе, да. Ако идеята е за сериозна връзка тогава правилото не важи

    Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    +1

    И на мен много ми харесаха съветите му.


    Правилото за 3-те срещи не е съвсем вярно, защото на някой жени им трябва повече време, за да се доверят.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Мерси за съвета и за труда да ме отвориш към жените.

      Наистина си умен и сексуален мъж. Сигурно и симпатяга.

      Историята наистина е малко тъжна, но подозирам, че жената имаше репродуктивен проблем, който уприто криеше. Защото ние бяхме почти уточнили всичко. От нея се искаше само да пусне и да работим за репродукцията. Но не го направи. Минали неща.

      Сега има пандемия и най-важното е да сме живи и здрави. Всичко ще се нареди.

      Аз съм гледал всички епизоди на "Американски пай", обаче тези неща не вървят при българките. Те дори не се държат като американките и не се толкова освободени. Ще прегледам книгите ти и ще прочета няколко от тях.

      Поздрави
      Това че гледаш филми като ,,Великолепния век,, и,, Американски пай,, разбрахме,

      а пиеш ли алкохол
      Last edited by Todor Sabev; 11.09.2020, 17:19.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
        Евго, слушай Репрезенях. Има доста верно в това, което казва

        Стига ги съди жените. Мацките имали кучета. Ами да, имат. Какво ти пука и какво има да анализираш защо имали кучета. Това е мода и изобщо не трябва да ти пука


        +1

        И на мен много ми харесаха съветите му.


        Правилото за 3-те срещи не е съвсем вярно, защото на някой жени им трябва повече време, за да се доверят.

        Коментар


        • Евго, слушай Репрезенях. Има доста верно в това, което казва

          Стига ги съди жените. Мацките имали кучета. Ами да, имат. Какво ти пука и какво има да анализираш защо имали кучета. Това е мода и изобщо не трябва да ти пука


          Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Мерси за съвета и за труда да ме отвориш към жените.

          Наистина си умен и сексуален мъж. Сигурно и симпатяга.

          Историята наистина е малко тъжна, но подозирам, че жената имаше репродуктивен проблем, който уприто криеше. Защото ние бяхме почти уточнили всичко. От нея се искаше само да пусне и да работим за репродукцията. Но не го направи. Минали неща.

          Сега има пандемия и най-важното е да сме живи и здрави. Всичко ще се нареди.

          Аз съм гледал всички епизоди на "Американски пай", обаче тези неща не вървят при българките. Те дори не се държат като американките и не се толкова освободени. Ще прегледам книгите ти и ще прочета няколко от тях.

          Поздрави

          Коментар


          • Първоначално изпратено от representjah

            Това е една много тъжна картинка. Не знам дали можеш да се видиш отстрани.... и точно това е причината да обижддаш и мразиш жените които са те отхвърлили. А те не са проблема, проблема е изцяло вътре в тебе. Ти си общия знаменател във всички истории, ти, ти, ти.
            Защото ти наливаш пари, черпиш, даваш от времето си и тайно се надяваш (забележи, ти никога за момент не показваш истинските си намерения) да правиш секс с нея. И когато не получиш това което искаш (секс) те е яд, че си набутал толкова пари и време. И си го изкарваш на жената.

            А трябва да е обратното, ясно трябва да показваш намеренията си, че си привлчен от нея и че искаш да я изклатиш. И това не става чрез черпене и размотаване, а с флиртуване, закачкци, сексуализация, докосвания, целувки. Все непознати за теб неща. не случайно съществува правилто за трите срещи - не правиш ли секс с една жена до три срещи - режеш всякакви контакти с нея. Нищо няма да се получи, а и да се получи, повярвай ми, не ти трябва да правиш секс по милост и от съжаление. Правил съм го, и Асо ти написа - по добре една ръчна.

            Знаеш ли колко естествно се получават нещата когато си с ясни намерения и знаеш какво искаш. А винаги трябва да искаш едно и също нещо от всяка жена която ти хване окото - да ѝ смъкнеш гащичките. Всичко започва от секса. Представи си че въпросната жена ти беше пуснала, и недай си боже да ѝ направиш дете. Пииииич, чака те един изпълнен с тъга и съжаление живот, секс веднъж годишно, ти ще бичиш като вол, тя ще ти надуе главата, ще ти слага рога а ти ще търпиш (нали знаеш защо, защото ти липсват Топките).

            В момента нямаш никакъв опит с жените, никакъв. Не си в състояние да си избереш партньор за майка на детето ти. Трябва ти многооооого опит. Докато не оШиеш поне 20-30 девойки, си го избий от главата. Трябва да разбереш как работи женската психика, какво възбужда, какво мотивира женското поведение. Трябва да се научиш на първо място ти да бъдеш Мъж. Ти! Да имаш интересен живот, да правиш интересни неща, а не да гледаш телевизия. Ти в момента съществуваш и преживяваш, но си много далече от Живота, и затова е тоя негативизъм вътре в теб

            Имаш пари, имаш здраве, пробвай всичко което някога си искал и не си направил, по една или друга причина. Скочи с парашут, запиши се на бойни спортове, ходи на танци, срещай се с хора. Не само с жени, а с всякакви. Когато видиш малко хлапе на пътя, дай му пет точки. Жените сами ще дойдат и ще те потърсят, говоря от опит. Но трябва време, две-три години ще са ти трудни, работата върху себе си е тежка и изисква постоянство. Но идва момент в който просто ще заобичаш Живот и изобщо няма да ти минават глупости за жени и драми, защото живота е кратък а има толкова интересни неща за правене. Няма да толерираш никакви глупости от никой на тая планета. Когато нещо не ти харесва - просто го казваш и не го правиш. Спираш да бъдеш "длъжен" за каквото и да било, освен да спазваш законите на Държавата. Но толкова.... сам започваш да градиш бъдещето си, и то около ТЕБ а не около жени и деца. Защото вяка жена е заменима, можеш да направиш десетки деца, но ти си най-важния човек за себе си. Няма Половинки, има ЦЕЛИ хора. Когато си търсиш Половинка, ти си недъгав човек, и търсиш някой който да "те допълва". Това са слабости, показва че някъде имаш нещо което ти куца, и трябва да го поправиш ти самия. Нямаш пари - изкарай си, нямаш тяло - направи си го сам, нямаш възможности - създай си ги сам. Никой нищо не дава на мъжа в днешно време, ти очакваш да дойде някоя невеста и да ти реши проблемите с магическа пръчка. Нещата не се получават така, магическата пръчка е в теб, и ако не я използваш - сори пич, вината и отговорността си е изцяло твоя.

            Двайсет човека ти дадоха съвети, писаха, и накрая какво? Ти си продължаваш по старо му. Винаги ще получаваш същия резултат, ако правиш нещата по един и същи начин. Трябва да промениш начина (си на мислене) и виждане на света. Да се отовриш малко и да оставиш всичко което са те учили някога в миналото. То вече не ти върши работа, някога е работело. Сега само ти пречи. Вярвания, идеали, много ценности ще отидат в кофата, не е лесно.... но ако искаш да живееш живота си пълноценно - това е еиднствения начин. Ето ти списък с материали от къде да започнеш

            1. Робърт Грийн - 48 закона на Властта - основата на човешките отношения.
            2. Jack Donovan - The Way of Man - На англисйки е, обяснява какво точно е същността на това да си Мъж. Не съм срещал по добро описание, освен на Mark Twain - What is Man?
            3. No More Mr Nice Guy - Robert Glover - задължителна за теб!
            4. Себичния Ген - Ричард Доукинс - основата на биологията и защо сме такива каквито сме.
            5. Roy Baumeister - What is Good being a man - разликите между мъжете и жените и защото сме толкова различни (и ще бъдем)
            6. Practical Female Psychology - Clare, Franco - жените, защо, кое как..
            7. Rational Male - Rollo Tomassi - Red Pill библията - междуполовите отношения в дълбочина, сам ще познаеш себе си вътре.

            На сила можеш да вземеш, но не и да дадеш. Ако искаш да знаеш какво те чака ако не се промениш - прочети Stoner (Стоунър) на Джон Уилиямс, има я в читанката.
            Мерси за съвета и за труда да ме отвориш към жените.

            Наистина си умен и сексуален мъж. Сигурно и симпатяга.

            Историята наистина е малко тъжна, но подозирам, че жената имаше репродуктивен проблем, който уприто криеше. Защото ние бяхме почти уточнили всичко. От нея се искаше само да пусне и да работим за репродукцията. Но не го направи. Минали неща.

            Сега има пандемия и най-важното е да сме живи и здрави. Всичко ще се нареди.

            Аз съм гледал всички епизоди на "Американски пай", обаче тези неща не вървят при българките. Те дори не се държат като американките и не се толкова освободени. Ще прегледам книгите ти и ще прочета няколко от тях.

            Поздрави

            Коментар


            • Обикновено малки напудрени кучета, ако не те хареса кучето не е много добре

              Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
              Забелязъл съм, че много госпожици (на 30-40г) се занимават с кучета и котки. Живеят сами, много често с висок статус (учили, с професия) и има нещо лудо в тях. Не знам как да ви го обясня.

              Държат се откачено и дори профилът им в социалните мрежи издава как стоят нещата.......!?!

              Коментар


              • Забелязъл съм, че много госпожици (на 30-40г) се занимават с кучета и котки. Живеят сами, много често с висок статус (учили, с професия) и има нещо лудо в тях. Не знам как да ви го обясня.

                Държат се откачено и дори профилът им в социалните мрежи издава как стоят нещата.......!?!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от representjah

                  Мда.... нито един оргазъм не заслужава 216 месечни вноски. Дори ще допълня - доверие на жените нямам. Презервативите винаги аз си ги купувам, чужди не ползвам.
                  Пич правилно постъпваш кат си купуваш лично презервативите , тъй е най- сигурно. Не знаеш на ква кощрамба с змийско сърце ще попаднеш и дали няма по някаква си нейна причина нарочно да пробие с игла няколко дупки на презерватива и белята е станала..Уж нов и запечатан пък кво станА...

                  По тоя повод се сещам за надписа на надгробния паметник на пилот от Формула 1 : "Роди се и умря от спукана гума"

                  И други мерки да вземаш. Да ти разкажа значи имах преди сигурно 12 - 14 год назад една свалка. Мадамата с 2 -3 год по- голяма от мене, счетоводителка бачкаше, сериозна, делова, не се усмихваше много, тоя модел жени не ги обичам много много , щото са сухарки и спечени , фригидни повечето. Обаче гаджето имаше направо греховно божествено тяло, супер тяло, в лице не беше кой знае кво пък и имаше неква искра между нас. Обаче бях си го навил да преспя с нея братле ако ще турско да стане. Цял месец ми отне баси , оная се дърпаше , увърташе, проверяваше ми чувствата, изпитваше ме и аз играя играта Мадамата беше целомъдрена морализаторка и искаше да имаме супер сериозна връзка и едва ли не още след първия секс да се женим.... алоооу ... Направихме го секса с презерватив, знаех си адски фригидна излезе , ама умряла работа брат , умрял тъп секс , все едно секс с каменна статуя правех, по- добре да си бях ударил 1 злобарка по- голем кеф щях да изпитам, язък само дето имаше такова божествено тяло.. Както и да е , обаче глеам аз по 1 време как тая търси къде е използвания презерватив и къде съм го сложил, чак в кошчето за боклук провери. Ама тя не ме вижда че аз я наблюдавам .... опаааа .... на стар покерджия евтини к.......и номера ше въртиш .... Още 2 пъти правех секс с нея просто да се насладя чисто физически на тялото й. И след двата секса пак тайно търсеше къде съм сложил използваните презервативи, в дрехите ми проверяваше чак. Сещай се брат такава кви мръсни номера мое ти извърти, намира ти използвана гума, вътре е семето ти, мое го вземе и да си го вкара в нейната и .... той ме изнасили и ли некви такива гадости брат. Ай тая счетито беше друг филм , ма знайш ли кво й се върти в главата.... за кво и е изобщо на 1 жена използвана гума с твоето семе вътре ??? Няма да е за убаво ...

                  Разкарах я, не беше свястна, имаше нещо мръсно в нея, , оная рева, рева .... Моля те, обади ми се моля те.... трябва да поговорим. Казвах да, да, да, да, да, да, да.....

                  Та те така пич винаги си вземай използваната гума с себе си и я хвърли някъде в някой казан по улиците
                  Last edited by Асо Пика; 11.09.2020, 14:49.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                    Ма както да го усукваш и въртиш, не щеш Мел Гибсън с шамарите... що тъй?
                    При мен не мрЪт 10 години по-рано. Нито угасва нещо рано. Като не си пазите мъжете - сега ривете!
                    Значи, при нормално общуване въобще не може и да се обсъждат шамари. Поне в средата, в която нормалните хора оперират. Сега, не ти знам разбиранията за общуване между половете, но горе-долу работата е ясна.

                    До утре или когато мога да се включа .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Мдам и мрът десет години преди жените. Да не говорим за ранното угасване на други функции. Относително е и това. Много е индивидуално. Има генетични фактори, а има и начин на живот.
                      Ма както да го усукваш и въртиш, не щеш Мел Гибсън с шамарите... що тъй?
                      При мен не мрЪт 10 години по-рано. Нито угасва нещо рано. Като не си пазите мъжете - сега ривете!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                        tnm е резултат от богатото въображение на IT-то, с което работя.
                        tnm=ти нямаш мира

                        Коментар


                        • Вчера в Игри на волята имаше номинации. Племе 1 живее в лукс. За капитан е жена и тя има два решаващи гласа. Жените решиха в името да се запазят /жените/ да номинират мъже. Номинираха двама, като единия е възможно най.силен играч. След час обаче им светна, че реално могат да загубят лукса и да отидат да живеят на реката .Изведнъж много се притесниха. Ще гледаме как ще гласуват занапред.
                          Племе 2 /от фермата/ беше номинирало две жени.
                          Племето от реката не номинира, защото са победители.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                            Тянче Митева (ако не бъркам с фамилията), не съм много съгласен за мъжете.
                            Знаеш ги историите за старото вино, старите класически коли, монети, марки и картини, нали ?
                            Често около един "чичка" на 55-60-65год, все има някви момичета и жени (няма значение какво качество са) дето се въртят около него, замисли се дали и защо е така.
                            А, при жените не е така, или е физиология, или че искат вече спокойствие да са сами или че нямат толкова авоари.
                            "м"-то няма нищо общо с фамилията ми. tnm е резултат от богатото въображение на IT-то, с което работя. Да не ти казвам каква е паролата на нета у кочинката. По-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието беше изпаднал в тежко озадачение.

                            Какво има да се замислям - ти сам си го написал!? С последните две думи думи от коментара си.
                            Наздраве!
                            Last edited by tnm; 11.09.2020, 11:05.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Жени ... жени ... жени... ок, дори ок на квадрат, ама ето ти причини да си мъж

                              1. Всеки път стигаш до оргазъм
                              2. Не ти трябва нищо освен четката за зъби за да преспиш на чуждо място
                              3. Не ти пука ако на купона някой е облечен със същите дрехи
                              4. Фамилията ти никога не се променя
                              5. Не искаш откровен отговор, когато запиташ "Как изглеждам?"
                              6. Мустакът за теб е въпрос на избор, а не проклятие
                              7. На 55 можеш да изглеждаш по-добре отколкото на 35
                              8. Хората не те зяпат в гърдите докато им говориш
                              9. Телефонният разговор ти отнема 30 секунди: "Ало. По въпроса. Чао"
                              10. Знаеш всичко за футбола, колите, самолетите и военните работи
                              11. Някой може да не те покани някъде и пак да си останете приятели
                              12. Кажи ми петима велики българи. А сега 5 велики българки. А?
                              13. Можеш да ръмжиш докато се протягаш
                              14. Можеш да станеш от леглото 10 минути преди да излезеш от дома си без да ти личи
                              15. Можеш да се изпикаеш без да сваляш половината дрехи от себе си
                              16. Когато си облечен официално можеш да се затичаш по улицата, без минувачите да умрат от смях
                              17. Можеш да се подстрижеш и за 3 лева
                              18. С една прическа можеш да караш години наред. Дори цял живот

                              И все пак за протокола : Никога не си навирай оная работа там, където свършват женските крака, преди да си сложил презерватив
                              Миг невнимание, цял живот баща

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                                Тянче Митева (ако не бъркам с фамилията), не съм много съгласен за мъжете.
                                Знаеш ги историите за старото вино, старите класически коли, монети, марки и картини, нали ?
                                Често около един "чичка" на 55-60-65год, все има някви момичета и жени (няма значение какво качество са) дето се въртят около него, замисли се дали и защо е така.
                                А, при жените не е така, или е физиология, или че искат вече спокойствие да са сами или че нямат толкова авоари.
                                $£¥ $£¥ $£¥

                                Коментар

                                Working...
                                X