IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Снимки качих вчера, но бързо ги изтрих за 30 мин - да не стане някоя засечка.

    Напиши ми мейла си на лично и ще ти пратя.

    Девойката е притеснителна, говори тихо и спокойно, леко засича, малко като от отминали времена, но ясно и изразително.


    Селена,

    работя много и имам пари, но не ми е ОК жените да ми правят номера и да черпя непознати щедро.
    Жените не правят номера, а се отпускат. Аз отдавна ти казах да не черпиш, ако после ще те боли душата.

    Няма по жалка гледка от мъж броящ си стотинките на среща.

    По - добре ѝ спести на жената това мизерно изживяване.

    Колко струва едно кафе в София, бе Евго?
    Last edited by Arana; 26.10.2022, 11:12.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

      И на този въпрос отговора е тц.
      Снимки явно няма да качиш, но да те питам един въпрос.
      Какъв е гласа на девойката? Кажи някоя известна личност с подобен глас или тембър.
      ​​​​​​
      Снимки качих вчера, но бързо ги изтрих за 30 мин - да не стане някоя засечка.

      Напиши ми мейла си на лично и ще ти пратя.

      Девойката е притеснителна, говори тихо и спокойно, леко засича, малко като от отминали времена, но ясно и изразително.


      Селена,

      работя много и имам пари, но не ми е ОК жените да ми правят номера и да черпя непознати щедро.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

        тянънмън не изтрезнява ти не била пила?
        Пияна жена,весела къща.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

          И на този въпрос отговора е тц.
          Снимки явно няма да качиш, но да те питам един въпрос.
          Какъв е гласа на девойката? Кажи някоя известна личност с подобен глас или тембър.
          ​​​​​​
          Едва ли помни нещо по-далеч от това този път каква сметка е платил. Сметката на бас, че я помни до стотинките след десетичната запетая.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

            Впрочем, въпросът ти е много интересен. Не сам по себе си, а факта че изобщо го задаваш.

            "Какво искат жените?"
            Някой да се вслуша в гласа им.
            Не. Мъжете в повечето случаи са заети със себе си

            Коментар


            • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

              Какъв е гласа на девойката? Кажи някоя известна личност с подобен глас или тембър.
              Впрочем, въпросът ти е много интересен. Не сам по себе си, а факта че изобщо го задаваш.

              "Какво искат жените?"
              Някой да се вслуша в гласа им.
              Last edited by Ender; 26.10.2022, 01:52.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                Ма хайде ся, вие свалячи ли сте или меломани?!
                Аа, молА ти са, тя си е завоевание на Евго, аз не съм на опашката.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
                  Какъв е гласа на девойката? Кажи някоя известна личност с подобен глас или тембър.
                  ​​​​​​
                  Ма хайде ся, вие свалячи ли сте или меломани?!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    А ти ходиш ли по нощните кубове в София?

                    И на този въпрос отговора е тц.
                    Снимки явно няма да качиш, но да те питам един въпрос.
                    Какъв е гласа на девойката? Кажи някоя известна личност с подобен глас или тембър.
                    ​​​​​​

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      А ти ходиш ли по нощните кубове в София?

                      Опа.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

                        С риск да се потретя, къде видя накой да ти търси обяснение? И хич дума да не си обелвате, ми е през крачола. Лично на мен.

                        Ти лъвченце ли го раздаваше? Някъде назад ми се мярна.
                        А ти ходиш ли по нощните кубове в София?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          И от какъв зор ще ти давам обяснение какво си говорим с жена ми?Това си е наша лична работа и не касае никой друг.
                          А като не искаш да съм център на внимание просто не ми чети коментарите.Никой насила не те кара да ги четеш, още по-малко да ги коментираш.
                          С риск да се потретя, къде видя накой да ти търси обяснение? И хич дума да не си обелвате, ми е през крачола. Лично на мен.

                          Ти лъвченце ли го раздаваше? Някъде назад ми се мярна.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                            Хахаха, това е защото не си в унисон с отсрещния градус.

                            Дядо ми много хубава приказка ми думаше навремето - Вика, да знаеш от мене, запоя има 3 фази:

                            Първа фаза - като седнат хората на маса - един говори и всички го слушат. Вече като ударят по няколко питиета...
                            Втора фаза - разделят се на групи, един говори друг го слуша. И накрая:
                            Трета фаза - всеки говори и никой, никого не слуша


                            Та тука сме в някво такова перманентно състояние между 2ра и 3та фаза...затова ти казвам, че градус не ти достига. Ако не си пила. си е чист психодиспансер
                            тянънмън не изтрезнява ти не била пила?
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

                              Правиш ли разлика между въпрос и съвет?
                              Съдържанието на разговорите ви едва ли вълнува някой, камо ли мен. Да, говорили сме, или не, не сме говорили. Точка по въпроса. Никой не ти търси писмено обяснение и защита на дипломна работа.

                              Обичаш си вниманието и да си център, но и фиксацията ти по това си е твой проблем, не мой или на съфорумците. Ender ти го написа. Директно, без завоалирани думи.
                              И от какъв зор ще ти давам обяснение какво си говорим с жена ми?Това си е наша лична работа и не касае никой друг.
                              А като не искаш да съм център на внимание просто не ми чети коментарите.Никой насила не те кара да ги четеш, още по-малко да ги коментираш.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                                Социалистическите хора не ламтяха и не бяха така опростачени както в днешно време.
                                Евго,

                                простаци винаги е имало, има и ще има. При това в изобилие! Но навремето хората бяха много по-кротки и като им направиш забележка малко или много си даваха сметка/ В момента простаците са арогантни и агресивни и една забележка може да ти коства дори и живота! И това в резултат само на 20-30 год. налагане на екранни модели на татуирани образци тип 'славчу трифонов', чиито плодове ще се берат следващите 50-100 години!

                                Има и друго, което води до изкривяване на отношенията. Навремето като видиш отстрани нещо нередно и като го кажеш - човека поне донякъде си взимаше бележка. А сега всеки се чувства прав и отговорът е: "Бе къф си да ми даваш акъл и да ми се бъркаш!" ...... то хубаво, ти си безгрешен и никой няма право да ти каже отстрани как изглеждат нещата, ама когато трайно и постоянно отблъскваш хората - утре като ти потрябва помощта им - да не ревеш! Говоря утре някой като го бият или нещо по-лошо на улицата - да не се окаже, че същите тия хора, които е отблъсквал - се обърнат на другата страна и продължат да си четат вестника.

                                Коментар

                                Working...
                                X