IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Click image for larger version

Name:	tenku.jpg
Views:	1
Size:	41.3 КБ
ID:	3973379
    Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
    ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

    Коментар


    • Даааа... всеки сънува собствен Сън...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Понеже си ми приятелка, ще ти споделя:

        естествено, че съм обичал и харесвал някалко пъти.

        Първият път на 16 г, една от моя клас, тя обаче предпочете един слаб ученик с епилепсия (макар и да е добро момче и малко шемет), за да му ползва парите и да преживяват нещата заедно.

        И после в 3-ти курс го заряза и го смени с един чужденец. Другите пъти не искам да ги разказвам.

        И не хойкам с индивиди,
        Позволи ми да не повярвам , че 16 г. тийнейджърка ще тръгне с някой заради парите му, това не е така има друга причина която не ме интересува да ти кажа. Пиша ти , че когато се ожениш не трябва да хойкаш с никой друг, нито жена, нито мъж
        Приятелски ,не се жени без да имаш чувства към жената с която ще имаш и деца защото живота не е лесен и винаги ще трябва да правите компромиси, а това без обич ще ви натоварва изключително много, ще започнете да се карате от което най-много ще страдат децата.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

          Хахаха, хайде ,първо хапни една манджа пък после давай съвети каква да бъде всеки ден. Едно ще ти кажа с твоето мислене ,че ще се ожениш само за да имаш поколение и след това можеш да си хойкаш с каквито си искаш индивиди от сега ти казвам ,че ще береш страшни ядове !!! Отделно , че нито една жена не можеш да излъжеш с тази нагласа, жените усещаме такива мъже от километри. Евго, ти обичал ли си някога някоя Жена ?
          Понеже си ми приятелка, ще ти споделя:

          естествено, че съм обичал и харесвал някалко пъти.

          Първият път на 16 г, една от моя клас, тя обаче предпочете един слаб ученик с епилепсия (макар и да е добро момче и малко шемет), за да му ползва парите и да преживяват нещата заедно.

          И после в 3-ти курс го заряза и го смени с един чужденец. Другите пъти не искам да ги разказвам.

          И не хойкам с индивиди,

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Добро утро,

            искам да изразя подкрепата си и одобрението си към Миродес. Той е пич и си казва нещата директно, очевидно е, че е доста умен и интелигентен.

            Не може човек да "яде постна манджа цял живот". В ЕС хората се женят много пъти.


            Един приятел от модерния тип с татуси разказваше, че баба му казвала: "Курви дома Не"
            Хахаха, хайде ,първо хапни една манджа пък после давай съвети каква да бъде всеки ден. Едно ще ти кажа с твоето мислене ,че ще се ожениш само за да имаш поколение и след това можеш да си хойкаш с каквито си искаш индивиди от сега ти казвам ,че ще береш страшни ядове !!! Отделно , че нито една жена не можеш да излъжеш с тази нагласа, жените усещаме такива мъже от километри. Евго, ти обичал ли си някога някоя Жена ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
              и още нещо:
              [ATTACH=CONFIG]n3973212[/ATTACH]
              Добро утро,

              искам да изразя подкрепата си и одобрението си към Миродес. Той е пич и си казва нещата директно, очевидно е, че е доста умен и интелигентен.

              Не може човек да "яде постна манджа цял живот". В ЕС хората се женят много пъти.


              Един приятел от модерния тип с татуси разказваше, че баба му казвала: "Курви дома Не"

              Коментар


              • Първоначално изпратено от RUBLA Разгледай мнение
                mirodes вчера оспамихте темата със заяждания и обиди.
                Не може да пишете неща, които са против правилата на сайта със своя сексизъм и мизогиния.
                Получавате предупреждение за БАН и ще го получите ако продължавате с циничното си поведение.
                Arana, моля спрете за определено време да подхранвате "махалото" създавано от mirodes, за да се възвърне добрия тон в темата.
                Спорен ден на всички.
                Имаше обиди от моя страна,но не и заяждания. Тези обиди са в отговор на заяждания и обиди към мен и това лесно може да се провери като се проследи хронологията на коментарите.
                Ако се налага да ме баннат ще го приема, но видно е,че аз си водя съвсем нормални диалози с определени потребители до момента, в който някои потребители започват да ме обиждат и се заяждат.
                И бихте ли ми цитирали коментарите,в които проявявам сексизъм и мизогиния?Щото не оспорвам,че някои от коментарите ми са обидни за определени потребители, но в никакъв случай това не е в резултат на сексизъм,а е насочен към конкретни участници във форума.И ако си изразявам отношението към определена жена във форума с по-груби изрази ,това не означава, че отношението ми към всички жени е такова.
                Last edited by mirodes; 06.10.2022, 09:58.

                Коментар


                • mirodes вчера оспамихте темата със заяждания и обиди.
                  Не може да пишете неща, които са против правилата на сайта със своя сексизъм и мизогиния.
                  Получавате предупреждение за БАН и ще го получите ако продължавате с циничното си поведение.
                  Arana, моля спрете за определено време да подхранвате "махалото" създавано от mirodes, за да се възвърне добрия тон в темата.
                  Спорен ден на всички.

                  Коментар


                  • и още нещо:
                    Click image for larger version

Name:	brak.jpg
Views:	1
Size:	27.1 КБ
ID:	3973212
                    Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                    ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      кое не е мъжко ве?
                      ЕДИН МАЧО няма ли жена и поне 2 любовници/2 забежки месечно е мъж под чехъл. Търсете си еднорога, най много да намерите някой мухльо
                      ... и умната, ей

                      Click image for larger version

Name:	2ma.jpg
Views:	1
Size:	52.9 КБ
ID:	3973209
                      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

                        Правиш се на ударен, щото по-удобно ли? Не е мъжко да създаваш паралелно семейство, докато още си женен. Капиш. Много достойно действие, а?
                        В крайна сметка ще живееш ли недостойно и да си чуваш децата, макар в брак без любов, или.... Ще гониш щастие с някоя от двете кандидат, и бъдещи пишман булки?
                        И един намек - беше писал че твойта не била много навита за раздяла, а уж тя била инициатор. Ами ако си просто удобен, за да снасяш десетки левове, уж под предлог заради чаветата? Седнете и се изяснете кой какво иска, кажи и щом е пълна да се взима в ръце и толкова. Ако ти имаш кусури за нея гледай да ги изгладиш. Въобще споделянето и то на истинските неща е велика работа. Току виж пак се появи изкрица.
                        кое не е мъжко ве?
                        ЕДИН МАЧО няма ли жена и поне 2 любовници/2 забежки месечно е мъж под чехъл. Търсете си еднорога, най много да намерите някой мухльо
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение
                          Мире, дръж се прилично!!! Преминаваш всякакви граници!!! Никак не е смешно и забавно!!!

                          Просто вие с Арана сте на интелектуално несъвместими нива, ти не можеш да я разбереш какво тя се опитва да ти каже, и затова се газираш...

                          Нея много добре я разбирам... не разбирам само защо губи толкова много време с теб... има доста по-интересни форумци, с които общуването е истинско удоволствие... те обаче се показват, само когато разговора е интелигентен...

                          И теб те разбирам... разбирам и защо образа ти в огледалото е неясен... объркан си... колебаеш се... не си сигурен какво точно искаш... знаеш само, че искаш да скъсаш синджира...

                          Дерзай тогава! Трябва да знаеш, че когато човек силно иска нещо, Вселената му го дава! Друг е въпроса, дали като го получи, ще бъде щастлив...
                          Не ! Няма да бъде щастлив !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Това си е твое мнение. Всеки втори брак завършва с развод,така че явно много недостойни мъже има.Нищо достойно няма в това да живееш в брак,който не върви.
                            Правиш се на ударен, щото по-удобно ли? Не е мъжко да създаваш паралелно семейство, докато още си женен. Капиш. Много достойно действие, а?
                            В крайна сметка ще живееш ли недостойно и да си чуваш децата, макар в брак без любов, или.... Ще гониш щастие с някоя от двете кандидат, и бъдещи пишман булки?
                            И един намек - беше писал че твойта не била много навита за раздяла, а уж тя била инициатор. Ами ако си просто удобен, за да снасяш десетки левове, уж под предлог заради чаветата? Седнете и се изяснете кой какво иска, кажи и щом е пълна да се взима в ръце и толкова. Ако ти имаш кусури за нея гледай да ги изгладиш. Въобще споделянето и то на истинските неща е велика работа. Току виж пак се появи изкрица.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Тези познати на Миродес са били женени, имали са връзка, повечето имат деца и искат да си живеят щастливо като ергени.

                              Отделно, като не са млади и нямат пари, не могат да намерят читава млада жена в този меркантилен свят.
                              Чак сега разбрах,че нямаш шанс да срещнеш читава жена,ако не си богат.Явно ни се разминават критериите за читавост у една жена!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Ами участвал съм в"Стани богат "и съм отговорил на 12 въпроса от 15.Ти на колко отговори?Или с Гугъл под ръка в Интернет си много велика.
                                Не знам - без гугъл отговарям на доста. Не ми е било цел в живота. Тук има подобен формат, но не е точно същият.

                                Last edited by RUBLA; 05.10.2022, 20:43. Причина: Спазвайте добрия тон!

                                Коментар

                                Working...
                                X