IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
    Нормално е, човек да цитира автори и сентенции, отговарящи на собственото му светоусещате. Тоест, в случая не говорим за "имплементиране към собствените възприятия", а за тяхното потвърждаване. Друг е въпросът, че пътя на мачизма е достатъчно рискован и хлъзгав, и човек лесно може да се озове от другата страна на реката.
    Напълно съм съгласен, но в конкретния случай не мисля, че става въпрос за светоусещане. По-скоро за лутане между крайности, докато се търси "истината". Има още вода да изтече, докато почне да се търси "верификация" на изграденото

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
      Идеята на крещящите цитати е именно да предизвикат вниманието на по-голяма аудитория. Това не означава, че трябва директно да ги имплементираме към собствените си възприятия, какво искат жените.
      Нормално е, човек да цитира автори и сентенции, отговарящи на собственото му светоусещате. Тоест, в случая не говорим за "имплементиране към собствените възприятия", а за тяхното потвърждаване. Друг е въпросът, че пътя на мачизма е достатъчно рискован и хлъзгав, и човек лесно може да се озове от другата страна на реката.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        В крайна сметка жените харесват мъже,които поставят техните желания на първо място, не тези на жените. Разни феминистки, успели кариеристки и тем подобни си мечтаят да се подчинят на някой властен мъж, но като не намират такъв или си остават сами или правят луди съпрузите си.
        Както казва Марио Пузо:",Един мъж никога не трябва да бъде прекалено добър с една жена.Те обичат да живеят с пияници, комарджии, а често и с откровени садисти, които ги пребиват от бой.Те не могат да понасят мъжа,който е действително благороден и добър.Защото им става скучно с него. Те не желаят да са щастливи, защото знаят ,че щастието е скучна работа ".
        Иначе и аз мисля да направя разходка в това хубаво време, ама със сигурност няма да се засечем.
        Миро, хващаш се буквално за лозунгите на феминистки и "силни жени", затова интерпретираш думите им като нужда от деспотичен режим, подчинение и мачкане. Идеята на крещящите цитати е именно да предизвикат вниманието на по-голяма аудитория. Това не означава, че трябва директно да ги имплементираме към собствените си възприятия, какво искат жените. Стадния инстинкт при хората ги кара да се подчиняват на по-силния и да го следват, разчитайки, че така вероятността за по-добър живот нараства.

        После стигаме до свободата на избора. Да, ако единствения шанс за оцеляване на индивида е да се подчини на деспота, то мнозинството ще го предпочете. Но властта на диктатора се пречупва в момента на появата на благородна и добра алтернатива. Т.е. всички тези жени, които визираш са там, защото нямат алтернатива...или в най-лошия случай страдат от някаква разновидност на Стокхолмски синдром.

        И на последно място, щастието може би е скучно, ако го получиш даром без да си се постарал. Същото е и с парите. Стремежът към прогрес е градивната частица на самочувствието и пътя към щастието. Ако трябва да погледнем философски, дори размножаването е прогрес, защото подбира по-добрите гени. Затова и децата могат да се нарекат незаменимо щастие.

        Така, че ти препоръчвам да се отървеш от фрустрацията към която те предразполага сегашния модел на управление и просто да му се довериш. Има предостатъчно умни глави през вековете, които са "шлифовали" системата, за да я докарат до този вид. Резултата, сравнявайки качеството на живот преди векове, спрямо сегашния е очевидно в чия полза е.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
          Много утихна темата, явно се изясни какво искат жените Вече може да разпечатваме...само 918 странички инструктаж. Четейки ги, един мъж ще премине през всички емоционални фази - на радост, тъга, гняв, жажда за реваншизъм, облекчение и т.н. След време ще препрочете отново, да не би да забрави или да е изпуснал нещо. Пристрастяване. Може би това иска и една жена - палитра от разнообразни емоции. Никога да не й е скучно. Комбинация от доброто с лошото, докато вървите пътя си заедно.

          Така, че драги приятели, следвайки пътя на логиката ми...реших днеска да ядосам жената, че скоро не съм го правил. Пиша ви на изпроводяк, защото ме пращат по спешност да събирам витамин Д от последните слънчеви лъчи. Ако някой все пак изпита неистово желание за жива комуникация по темата, нека направи същото - има гарантиран ефект! Па София е малък град, все ще се засечем
          В крайна сметка жените харесват мъже,които поставят техните желания на първо място, не тези на жените. Разни феминистки, успели кариеристки и тем подобни си мечтаят да се подчинят на някой властен мъж, но като не намират такъв или си остават сами или правят луди съпрузите си.
          Както казва Марио Пузо:",Един мъж никога не трябва да бъде прекалено добър с една жена.Те обичат да живеят с пияници, комарджии, а често и с откровени садисти, които ги пребиват от бой.Те не могат да понасят мъжа,който е действително благороден и добър.Защото им става скучно с него. Те не желаят да са щастливи, защото знаят ,че щастието е скучна работа ".
          Иначе и аз мисля да направя разходка в това хубаво време, ама със сигурност няма да се засечем.
          Last edited by mirodes; 23.10.2022, 12:44.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            А ни една не предложи на Евго? Абе всички все имате по много и по всичко ама все едни такива виртуални
            Не живеят в София. Имат си кариера и собствени жилища, така че надали биха се навили тепърва да се местят в друг град. А и не са ми чак толкова близки,та да тръгна да ги запознавам с друг мъж.И не съм ги"имал"сексуално,а само се познаваме. И естествено аз правя предположение,че ще ми вържат ако съм свободен, ама това си е само предположение.Гаранция няма .Но ако съм свободен и тия не вържат,ще търся други.
            Въпреки че не харесвам жените според теб.
            Last edited by mirodes; 23.10.2022, 12:16.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Не знам как се"окопитват"жените,ама от разведените ми познати жени на 40+ една няма,която да се е омъжила повторно. Докато повечето мъже имат повторен брак или връзка често с доста по-млади жени.Така че твоите наблюдения изобщо не са обобщаващи. И то е нормално да е така при положение ,че децата остават при жените и рядко някой мъж ще се навие на брак с жена с деца.Докато мъжете на тая възраст обикновено са финансово обезпечени, имат и собствени жилища, не си падат по забежките и са предпочитана партия на доста по-млади жени.Специално аз ако съм свободен още утре мога да се обадя на две свободни жени на по 33-34 години, които знам че си търсят мъж за семейство. Но на любовна връзка с женен мъж няма да се навият.
              А ни една не предложи на Евго? Абе всички все имате по много и по всичко ама все едни такива виртуални
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Много утихна темата, явно се изясни какво искат жените Вече може да разпечатваме...само 918 странички инструктаж. Четейки ги, един мъж ще премине през всички емоционални фази - на радост, тъга, гняв, жажда за реваншизъм, облекчение и т.н. След време ще препрочете отново, да не би да забрави или да е изпуснал нещо. Пристрастяване. Може би това иска и една жена - палитра от разнообразни емоции. Никога да не й е скучно. Комбинация от доброто с лошото, докато вървите пътя си заедно.

                Така, че драги приятели, следвайки пътя на логиката ми...реших днеска да ядосам жената, че скоро не съм го правил. Пиша ви на изпроводяк, защото ме пращат по спешност да събирам витамин Д от последните слънчеви лъчи. Ако някой все пак изпита неистово желание за жива комуникация по темата, нека направи същото - има гарантиран ефект! Па София е малък град, все ще се засечем

                Коментар


                • "Да си говорим за жени. (Какво искат жените?)"

                  А, какво дават жените? Друго, какво дават, освен - както Евго я нарича - розичката?

                  Казус: колежка, след 5-6 години... Изненадан съм, че е съхранила около 50-те си килограма, а и годините са й, както тогава - под 40-45... (те пък нямат значение, но и те са "съхранени"...

                  Съхранен е и още един детайл от "време оно"! Още един супер-показателен детайл за една стройна и контактна дама... Запазила беше и ... лошият си дъх...

                  Може би коментарът (ми) е излишен... Това не е типично, но все пак - толкова ли е трудно за някои дами да поддържат И добрата си устна хигиена?

                  Да не сънува някой кошмари..., но, когато човек (вкл. жена) - иска нещо, то той/тя трябва и да бъде адекватна (перфектна) по отношение на всеки вид хигиена.


                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                    Ако смяташ, че издръжката на дете е 200лв., то съм напълно съгласен с болднатото.
                    Толкова присъжда съда при развод. Какво смятам аз или някой друг няма никакво значение.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                      при положение, че не живеят при него и финансовата издръжка е в порядъка на 200 лв на дете месечно.400 лв месечно ако са проблем, то егати и мъжа трябва да си и действително не ти трябва друг брак.
                      Ако смяташ, че издръжката на дете е 200лв., то съм напълно съгласен с болднатото.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Да бе. Хич не им се иска на жените да хванат някой балама да им отглежда децата. Ама такива рядко се намират.
                        А бивша съпруга и децата нямат абсолютно никакво значение за бъдещ брак на мъжа при положение, че не живеят при него и финансовата издръжка е в порядъка на 200 лв на дете месечно.400 лв месечно ако са проблем, то егати и мъжа трябва да си и действително не ти трябва друг брак.А тъщата няма думата, жените като си наумят да са с някой мъж изобщо не слушат никого,дори и майка си.
                        Колкото до изневери никой не е застрахован. Дори и семейство на сходна възраст.
                        Щом казваш. А за тъщите, поразпитай тоз оня Как ще приемат за зет някакъв женен, развеждан и с две деца.
                        Last edited by Arana; 22.10.2022, 23:10.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Значи изхождаш от леко грешната хипотеза, че всички жени са вманиачени на тема брак след първи брак и деца. На повечето въобще не им се занимава.

                          За младите жени имаш конкуренция от млади мъже. А ти вече си с багаж от възраст, бивша съпруга, деца и финансови задължения, мечтата на всяка бъдеща тъща за дъщеря ѝ (после идва и епохата на рогата задължителна при големи възрастови разлики, щото младото си е младо, а ти по-млад няма да ставаш ),

                          но всяка съдба е различна. Ум робува, ум царува, ум патки пасе.

                          Аз нямам какво да добавя по темата.
                          Да бе. Хич не им се иска на жените да хванат някой балама да им отглежда децата. Ама такива рядко се намират.
                          А бивша съпруга и децата нямат абсолютно никакво значение за бъдещ брак на мъжа при положение, че не живеят при него и финансовата издръжка е в порядъка на 200 лв на дете месечно.400 лв месечно ако са проблем, то егати и мъжа трябва да си и действително не ти трябва друг брак.А тъщата няма думата, жените като си наумят да са с някой мъж изобщо не слушат никого,дори и майка си.
                          Колкото до изневери никой не е застрахован. Дори и семейство на сходна възраст.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Не знам как се"окопитват"жените,ама от разведените ми познати жени на 40+ една няма,която да се е омъжила повторно. Докато повечето мъже имат повторен брак или връзка често с доста по-млади жени.Така че твоите наблюдения изобщо не са обобщаващи. И то е нормално да е така при положение ,че децата остават при жените и рядко някой мъж ще се навие на брак с жена с деца.Докато мъжете на тая възраст обикновено са финансово обезпечени, имат и собствени жилища, не си падат по забежките и са предпочитана партия на доста по-млади жени.Специално аз ако съм свободен още утре мога да се обадя на две свободни жени на по 33-34 години, които знам че си търсят мъж за семейство. Но на любовна връзка с женен мъж няма да се навият.
                            Значи изхождаш от леко грешната хипотеза, че всички жени са вманиачени на тема брак след първи брак и деца. На повечето въобще не им се занимава.

                            За младите жени имаш конкуренция от млади напористи мъже. А ти вече си с багаж от възраст, бивша съпруга, деца и финансови задължения, мечтата на всяка бъдеща тъща за дъщеря ѝ.

                            Но да си представим хопитетично, че сключиш втори брак. Рано или късно идва епохата на рогата задължителна при големи възрастови разлики между партньорите особено в днешното “тиндър време”, щото младото си е младо, а ти по-млад няма да ставаш .

                            В най-добрия случай оставаш с два комплекта тъщи и два комплекта деца. На теория звучи добре, на практика …

                            Като мине меденият период новата съпруга неистово почва да ревнува от бившата, децата ревнуват и всички искат пари. Старата, ако е озлобена също чат пат ще ти върти номера и то гадни. Абе животът е по-забавен от всякаква фикция.

                            Децата порастват и настава яко ритане по кокалчетата за наследството. А ти вече не си на 47 …Децата от първия брак никога не са ти простили развода и ревнуват децата от втория брак …

                            Ум робува, ум царува, ум патки пасе.

                            Аз нямам какво да добавя по темата.
                            Last edited by Arana; 23.10.2022, 07:34.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Не визирам теб конкретно. Принципно 40-65 е опасна зона. Никой не е застрахован. Около мен браковете пукат като пуканки. Това работя. Това гледам и това, което гледам …

                              Ако искаш някой ден мога да ти разкажа и как завършат подобни авантюри. Точно бракове правени на 37-38 - издържат около 10 години.

                              Повечето се развеждат. И после почва едно брауново движение. Безкрайно. Баровете са пълни със самотни объркани 50+ мъжки и женски индивиди. Интересното е, че жените се окопитват бързо. При мъжете не е точно така. Зареждат се еднократни авантюрки с куцо и сакато и няма удовлетворение. Някои нещастници го наричат “качествен живот” в опит да излъжат самите себе си.

                              Малцина създават второ семейство, което е вече последният кораб. Останалите …

                              Нали не си мислиш, че си открил топлата вода?

                              Посоката е една. Остаряването е процес, който много коства на много хора. Въпросът е остаряваме ли достойно или се превръщаме в собствените си карикатури?

                              Не го приемай лично в никакъв случай. Всеки има строгоиндивидуална съдба.

                              Аз просто излагам някоя и друга моя статистика от над 20 години практика.

                              Добре, че другите правни клонове не са така натоварващи.

                              Не те съдя и наблюдението е общо, не е за теб конкретно.
                              Не знам как се"окопитват"жените,ама от разведените ми познати жени на 40+ една няма,която да се е омъжила повторно. Докато повечето мъже имат повторен брак или връзка често с доста по-млади жени.Така че твоите наблюдения изобщо не са обобщаващи. И то е нормално да е така при положение ,че децата остават при жените и рядко някой мъж ще се навие на брак с жена с деца.Докато мъжете на тая възраст обикновено са финансово обезпечени, имат и собствени жилища, не си падат по забежките и са предпочитана партия на доста по-млади жени.Специално аз ако съм свободен още утре мога да се обадя на две свободни жени на по 33-34 години, които знам че си търсят мъж за семейство. Но на любовна връзка с женен мъж няма да се навият.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                По принцип, за да коментираш даден казус трябва да имаш цялата информация по случаят.В конкретният казус не знаеш и 10 процента от всички обстоятелства, така че всеки коментар е изстрел на сляпо.Възрастта в случаят няма никакво значение. Все пак не съм се оженил на 20 години, а на 38.Та да се каже,че съм пропуснал възможности през младостта си и сега искам да наваксвам.
                                Специално мен няма как да ме сложиш в матрица или в определена група.
                                Не визирам теб конкретно. Принципно 40-65 е опасна зона. Никой не е застрахован. Около мен браковете пукат като пуканки. Това работя. Това гледам и това, което гледам …

                                Ако искаш някой ден мога да ти разкажа и как завършат подобни авантюри. Точно бракове правени на 37-38 - издържат около 10 години.

                                Повечето се развеждат. И после почва едно брауново движение. Безкрайно. Баровете са пълни със самотни объркани 50+ мъжки и женски индивиди. Интересното е, че жените се окопитват бързо. При мъжете не е точно така. Зареждат се еднократни авантюрки с куцо и сакато и няма удовлетворение. Някои нещастници го наричат “качествен живот” в опит да излъжат самите себе си.

                                Малцина създават второ семейство, което е вече последният кораб. Останалите …

                                Нали не си мислиш, че си открил топлата вода?

                                Посоката е една. Остаряването е процес, който много коства на много хора. Въпросът е остаряваме ли достойно или се превръщаме в собствените си карикатури?

                                Не го приемай лично в никакъв случай. Всеки има строгоиндивидуална съдба.

                                Аз просто излагам някоя и друга моя статистика от над 20 години практика.

                                Добре, че другите правни клонове не са така натоварващи.

                                Не те съдя и наблюдението е общо, не е за теб конкретно.
                                Last edited by Arana; 22.10.2022, 20:01.

                                Коментар

                                Working...
                                X