IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
    при положение, че не живеят при него и финансовата издръжка е в порядъка на 200 лв на дете месечно.400 лв месечно ако са проблем, то егати и мъжа трябва да си и действително не ти трябва друг брак.
    Ако смяташ, че издръжката на дете е 200лв., то съм напълно съгласен с болднатото.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Да бе. Хич не им се иска на жените да хванат някой балама да им отглежда децата. Ама такива рядко се намират.
      А бивша съпруга и децата нямат абсолютно никакво значение за бъдещ брак на мъжа при положение, че не живеят при него и финансовата издръжка е в порядъка на 200 лв на дете месечно.400 лв месечно ако са проблем, то егати и мъжа трябва да си и действително не ти трябва друг брак.А тъщата няма думата, жените като си наумят да са с някой мъж изобщо не слушат никого,дори и майка си.
      Колкото до изневери никой не е застрахован. Дори и семейство на сходна възраст.
      Щом казваш. А за тъщите, поразпитай тоз оня Как ще приемат за зет някакъв женен, развеждан и с две деца.
      Last edited by Arana; 22.10.2022, 23:10.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Значи изхождаш от леко грешната хипотеза, че всички жени са вманиачени на тема брак след първи брак и деца. На повечето въобще не им се занимава.

        За младите жени имаш конкуренция от млади мъже. А ти вече си с багаж от възраст, бивша съпруга, деца и финансови задължения, мечтата на всяка бъдеща тъща за дъщеря ѝ (после идва и епохата на рогата задължителна при големи възрастови разлики, щото младото си е младо, а ти по-млад няма да ставаш ),

        но всяка съдба е различна. Ум робува, ум царува, ум патки пасе.

        Аз нямам какво да добавя по темата.
        Да бе. Хич не им се иска на жените да хванат някой балама да им отглежда децата. Ама такива рядко се намират.
        А бивша съпруга и децата нямат абсолютно никакво значение за бъдещ брак на мъжа при положение, че не живеят при него и финансовата издръжка е в порядъка на 200 лв на дете месечно.400 лв месечно ако са проблем, то егати и мъжа трябва да си и действително не ти трябва друг брак.А тъщата няма думата, жените като си наумят да са с някой мъж изобщо не слушат никого,дори и майка си.
        Колкото до изневери никой не е застрахован. Дори и семейство на сходна възраст.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Не знам как се"окопитват"жените,ама от разведените ми познати жени на 40+ една няма,която да се е омъжила повторно. Докато повечето мъже имат повторен брак или връзка често с доста по-млади жени.Така че твоите наблюдения изобщо не са обобщаващи. И то е нормално да е така при положение ,че децата остават при жените и рядко някой мъж ще се навие на брак с жена с деца.Докато мъжете на тая възраст обикновено са финансово обезпечени, имат и собствени жилища, не си падат по забежките и са предпочитана партия на доста по-млади жени.Специално аз ако съм свободен още утре мога да се обадя на две свободни жени на по 33-34 години, които знам че си търсят мъж за семейство. Но на любовна връзка с женен мъж няма да се навият.
          Значи изхождаш от леко грешната хипотеза, че всички жени са вманиачени на тема брак след първи брак и деца. На повечето въобще не им се занимава.

          За младите жени имаш конкуренция от млади напористи мъже. А ти вече си с багаж от възраст, бивша съпруга, деца и финансови задължения, мечтата на всяка бъдеща тъща за дъщеря ѝ.

          Но да си представим хопитетично, че сключиш втори брак. Рано или късно идва епохата на рогата задължителна при големи възрастови разлики между партньорите особено в днешното “тиндър време”, щото младото си е младо, а ти по-млад няма да ставаш .

          В най-добрия случай оставаш с два комплекта тъщи и два комплекта деца. На теория звучи добре, на практика …

          Като мине меденият период новата съпруга неистово почва да ревнува от бившата, децата ревнуват и всички искат пари. Старата, ако е озлобена също чат пат ще ти върти номера и то гадни. Абе животът е по-забавен от всякаква фикция.

          Децата порастват и настава яко ритане по кокалчетата за наследството. А ти вече не си на 47 …Децата от първия брак никога не са ти простили развода и ревнуват децата от втория брак …

          Ум робува, ум царува, ум патки пасе.

          Аз нямам какво да добавя по темата.
          Last edited by Arana; 23.10.2022, 07:34.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Не визирам теб конкретно. Принципно 40-65 е опасна зона. Никой не е застрахован. Около мен браковете пукат като пуканки. Това работя. Това гледам и това, което гледам …

            Ако искаш някой ден мога да ти разкажа и как завършат подобни авантюри. Точно бракове правени на 37-38 - издържат около 10 години.

            Повечето се развеждат. И после почва едно брауново движение. Безкрайно. Баровете са пълни със самотни объркани 50+ мъжки и женски индивиди. Интересното е, че жените се окопитват бързо. При мъжете не е точно така. Зареждат се еднократни авантюрки с куцо и сакато и няма удовлетворение. Някои нещастници го наричат “качествен живот” в опит да излъжат самите себе си.

            Малцина създават второ семейство, което е вече последният кораб. Останалите …

            Нали не си мислиш, че си открил топлата вода?

            Посоката е една. Остаряването е процес, който много коства на много хора. Въпросът е остаряваме ли достойно или се превръщаме в собствените си карикатури?

            Не го приемай лично в никакъв случай. Всеки има строгоиндивидуална съдба.

            Аз просто излагам някоя и друга моя статистика от над 20 години практика.

            Добре, че другите правни клонове не са така натоварващи.

            Не те съдя и наблюдението е общо, не е за теб конкретно.
            Не знам как се"окопитват"жените,ама от разведените ми познати жени на 40+ една няма,която да се е омъжила повторно. Докато повечето мъже имат повторен брак или връзка често с доста по-млади жени.Така че твоите наблюдения изобщо не са обобщаващи. И то е нормално да е така при положение ,че децата остават при жените и рядко някой мъж ще се навие на брак с жена с деца.Докато мъжете на тая възраст обикновено са финансово обезпечени, имат и собствени жилища, не си падат по забежките и са предпочитана партия на доста по-млади жени.Специално аз ако съм свободен още утре мога да се обадя на две свободни жени на по 33-34 години, които знам че си търсят мъж за семейство. Но на любовна връзка с женен мъж няма да се навият.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              По принцип, за да коментираш даден казус трябва да имаш цялата информация по случаят.В конкретният казус не знаеш и 10 процента от всички обстоятелства, така че всеки коментар е изстрел на сляпо.Възрастта в случаят няма никакво значение. Все пак не съм се оженил на 20 години, а на 38.Та да се каже,че съм пропуснал възможности през младостта си и сега искам да наваксвам.
              Специално мен няма как да ме сложиш в матрица или в определена група.
              Не визирам теб конкретно. Принципно 40-65 е опасна зона. Никой не е застрахован. Около мен браковете пукат като пуканки. Това работя. Това гледам и това, което гледам …

              Ако искаш някой ден мога да ти разкажа и как завършат подобни авантюри. Точно бракове правени на 37-38 - издържат около 10 години.

              Повечето се развеждат. И после почва едно брауново движение. Безкрайно. Баровете са пълни със самотни объркани 50+ мъжки и женски индивиди. Интересното е, че жените се окопитват бързо. При мъжете не е точно така. Зареждат се еднократни авантюрки с куцо и сакато и няма удовлетворение. Някои нещастници го наричат “качествен живот” в опит да излъжат самите себе си.

              Малцина създават второ семейство, което е вече последният кораб. Останалите …

              Нали не си мислиш, че си открил топлата вода?

              Посоката е една. Остаряването е процес, който много коства на много хора. Въпросът е остаряваме ли достойно или се превръщаме в собствените си карикатури?

              Не го приемай лично в никакъв случай. Всеки има строгоиндивидуална съдба.

              Аз просто излагам някоя и друга моя статистика от над 20 години практика.

              Добре, че другите правни клонове не са така натоварващи.

              Не те съдя и наблюдението е общо, не е за теб конкретно.
              Last edited by Arana; 22.10.2022, 20:01.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                Възрастта на “розата”. Опасна и коварна възраст. Самоконтролът е от голяма значение.
                По принцип, за да коментираш даден казус трябва да имаш цялата информация по случаят.В конкретният казус не знаеш и 10 процента от всички обстоятелства, така че всеки коментар е изстрел на сляпо.Възрастта в случаят няма никакво значение. Все пак не съм се оженил на 20 години, а на 38.Та да се каже,че съм пропуснал възможности през младостта си и сега искам да наваксвам.
                Специално мен няма как да ме сложиш в матрица или в определена група.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  БИЛ ли си ВСЕКИ МЕСЕЦ с поне 2 различни? Ако не - не те влечат жените. Една жена да, ама не и жениТЕ - не случайно е МНОЖЕСТВЕНО ЧИСЛО
                  Така казано си прав. Не съм курвар.По-скоро съм моногамен.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Прав си,не ме влечат жените .Явно си голям психолог и веднага ме разкри.
                    БИЛ ли си ВСЕКИ МЕСЕЦ с поне 2 различни? Ако не - не те влечат жените. Една жена да, ама не и жениТЕ - не случайно е МНОЖЕСТВЕНО ЧИСЛО
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                      Явление, известно като "криза на средната възраст". В случая се изразява до преосмисляне на ценностите, свързани с пропуснатите възможности, които изтичат като пясък между пръстите ни.
                      Възрастта на “розата”. Опасна и коварна възраст. Самоконтролът е от голяма значение.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        От скука ще си развалиш семейството . А после кат не те погледнат и децата къф ще го дириш с курвалък? А след 10 години?
                        Според мен само ти се иска ма не ти стиска - ака си мечтаеш. Който го влечат жените или па се влюби няма терзания
                        https://youtube.com/shorts/29gtW8oMp_w?feature=share

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                          Явление, известно като "криза на средната възраст". В случая се изразява до преосмисляне на ценностите, свързани с пропуснатите възможности, които изтичат като пясък между пръстите ни.
                          Един път и ти да уцелиш. При мен е свързано не само в личен,но и в професионален план.
                          Та кризата ми е двойна. Имам възможност да отложа промените за след няколко години, когато ще ми е доста по-изгодно да ги направя. Ама си викам, ако пък ми тръгнат добре нещата защо да пропускам тези няколко години. От другата страна на кантара пък натежава сегашното състояние на нещата, което не е перфектно ,но стабилно и добро.А напред ме очакват доста рискове.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            От скука ще си развалиш семейството .
                            Явление, известно като "криза на средната възраст". В случая се изразява до преосмисляне на ценностите, свързани с пропуснатите възможности, които изтичат като пясък между пръстите ни.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              От скука ще си развалиш семейството . А после кат не те погледнат и децата къф ще го дириш с курвалък? А след 10 години?
                              Според мен само ти се иска ма не ти стиска - ака си мечтаеш. Който го влечат жените или па се влюби няма терзания
                              Прав си,не ме влечат жените .Явно си голям психолог и веднага ме разкри.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Аз съм го измислил,ама трябва много радикална промяна в живота ми.Решил съм да я правя след Нова година. Нова година, нов късмет.
                                От скука ще си развалиш семейството . А после кат не те погледнат и децата къф ще го дириш с курвалък? А след 10 години?
                                Според мен само ти се иска ма не ти стиска - ака си мечтаеш. Който го влечат жените или па се влюби няма терзания
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X