IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Така кажи, бе майна

    Ще се разбереме ние с тебе
    Пренебрежението ,с което се отнасяш с хората извън столиците съответно София и Мадрид, достатъчно ясно говори каква ти е същността. Аз никога не съм делял хората по това къде живеят, а по техните качества,интелект, морал,знания, образование,действия. Ако ще и от най-забутаното село да са.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Ами то има и една друга класика на Алеко Константинов "Пази боже сляпо да прогледа ".Та Христо Белокръвчинина става Христофор Белокровский и се погнусява от баща си. Като ти чета писанията виждам,че темата е актуална и в наши дни.
      Колкото до мен основно ходя по заведения в Пловдив. Европейската столица на културата.
      Така кажи, бе майна

      Ще се разбереме ние с тебе

      Иначе неотносим цитат към нашия казус или … внимавай по-скоро ти ама Айде след някое време ще продължим да си хортуваме …
      Last edited by Arana; 01.10.2022, 14:44.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Всеки има право да си вярва. Ти изказваш хипотеза. Тя си остава хипотеза. Опитаваш се да обиждаш, не се получава и да убедена съм, че всички нощни клубове от Каспичан до Учиндол си ги обиколил и изръшкал.

        Тук е подходящ един цитат, просто не мога да не го туря

        Класика е просто:

        Твоя милост, ходил ли си, обикалял ли си тъй повечко свят?

        - Ходил съм, бай Ганьо, доста.

        - Ии, ами аз що свят съм изтръшнал! Ц.. ц.. ц.. Ти остави Едрене, Цариград, ами във Влашко! Ти вярваш ли? Туй Гюргево, Турну Мъгуреле, Плоещ, Питещ, Браила, Букурещ, Галац - чакай да те не слъжа, в Галац не помня бях ли, не бях ли - всички съм ги изредил.

        Те така те и твойта работа. Айде, че готвя манджата - със здраве Ромео с “широки гърди”.
        Ами то има и една друга класика на Алеко Константинов "Пази боже сляпо да прогледа ".Та Христо Белокръвчинина става Христофор Белокровский и се погнусява от баща си. Като ти чета писанията виждам,че темата е актуална и в наши дни.
        Колкото до мен основно ходя по заведения в Пловдив. Европейската столица на културата.И хората в Пловдив може и да не са надути като теб,ама със сигурност знаят как да се забавляват.Не по-зле от тези в Мадрид.
        Last edited by mirodes; 01.10.2022, 14:43.

        Коментар


        • [QUOTE=Дюри;n3971062]

          Хахаха +1[/QUOTE

          Коментар


          • Не ми стига времето за вас и чета по някой пост през 2-3 дни .. Кога попаднах на поста на колегата, който настигнал дамата в парка и предложил чадъра си в дъжда... Така се случват нещата, изневиделица, а случайните срещи гарантират едно много добро развитие на отношенията в двойката (лично мнение)...

            В най-ранната си възраст постоянно слушах някои песни по радиоапарата ("Концерт")... Г. Кордов беше един от слушаните певци, с кадифения си, успокояващ глас предизвикваше еуфория у нашите родители... Да не споменавам смислените и пълни със съдържание текстове на В. Ханчев, музиката ...

            https://youtu.be/i3Mex6M-k0Y

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Всеки има право да си вярва. Ти изказваш хипотеза. Тя си остава хипотеза. Опитаваш се да обиждаш, не се получава и да убедна съм, че всички нощни клубове от Каспичан до Учиндол си ги обиколил и изръшкал.

              Тук е подходящ един цитат, просто не мога да не го туря

              Класика е просто:

              Твоя милост, ходил ли си, обикалял ли си тъй повечко свят?

              - Ходил съм, бай Ганьо, доста.

              - Ии, ами аз що свят съм изтръшнал! Ц.. ц.. ц.. Ти остави Едрене, Цариград, ами във Влашко! Ти вярваш ли? Туй Гюргево, Турну Мъгуреле, Плоещ, Питещ, Браила, Букурещ, Галац - чакай да те не слъжа, в Галац не помня бях ли, не бях ли - всички съм ги изредил.
              Хахаха +1

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Хахаха-на мен тръгнала да обяснява за нощен живот при положение ,че аз не съм спрял да ходя по нощни заведения.А съм на 47 години.И за разлика от теб не си крия възрастта.А хората по цял свят се забавляват в нощните клубове по един и същ начин.
                Да наистина няма дискриминация по възрастов признак към по-възрастните дами като теб,ама от моите наблюдения никой не ги дискриминира,ама никой не им й обръща внимание. Дори и на видни столични аристократки като теб.
                И не те знам какво ти е семейството,ама че си яко загоряла си личи от хиляди километри.
                И гърдите ми хич те са тесни, а доста широки и много жени са полягали на тях. А и за в бъдеще ще го правят. А в преносният смисъл, който влагаш в това понятие, казах ти вече-жените предпочитат такива "сексисти" отколкото някой скучен льольо с добри маниери.
                Всеки има право да си вярва. Ти изказваш хипотеза. Тя си остава хипотеза. Опитаваш се да обиждаш, не се получава и да убедена съм, че всички нощни клубове от Каспичан до Учиндол си ги обиколил и изръшкал.

                Тук е подходящ един цитат, просто не мога да не го туря

                Класика е просто:

                Твоя милост, ходил ли си, обикалял ли си тъй повечко свят?

                - Ходил съм, бай Ганьо, доста.

                - Ии, ами аз що свят съм изтръшнал! Ц.. ц.. ц.. Ти остави Едрене, Цариград, ами във Влашко! Ти вярваш ли? Туй Гюргево, Турну Мъгуреле, Плоещ, Питещ, Браила, Букурещ, Галац - чакай да те не слъжа, в Галац не помня бях ли, не бях ли - всички съм ги изредил.

                Те така те и твойта работа. Айде, че готвя манджата - със здраве Ромео с “широки гърди”.
                Last edited by Arana; 01.10.2022, 14:26.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Ти пак не си зацелип - ходя там семейно с компания. Много има да ти се обяснява на тебе специално. Не ми се занимава. Там ходят хора с всякаква възраст и социално положение. Не съществува някаква възрастова дискриминация както ти я разбираш в провинциалната си глава. Средиземноморците са жизнени поддържани и активни до дълбока старост. За тях аз съм девойка. Справка дядо ти Берлускони например. Хората си живеят живота и толкоз.

                  Не се обиждам нито на възраст, нито на външен вид, така че пробвай с нещо друго.

                  После по заведенията се смесват всякакви възрасти и това се приема за нещо нормално. Има си дансинг за по-младите и удобни сепарета за по-зрелите и уверявам те има търсене и предлагане за всички. Просто е друг тип общество, не е това, с което си свикнал.

                  Между другото там твоите тесногръди сексистки коментари принципно биха развеселили цялата компания , както ни развеселяват и тук.

                  Стига за днес.

                  Чао чао
                  Хахаха-на мен тръгнала да обяснява за нощен живот при положение ,че аз не съм спрял да ходя по нощни заведения.А съм на 47 години.И за разлика от теб не си крия възрастта.А хората по цял свят се забавляват в нощните клубове по един и същ начин.
                  Да наистина няма дискриминация по възрастов признак към по-възрастните дами като теб,ама от моите наблюдения никой не ги дискриминира,ама никой не им й обръща внимание. Дори и на видни столични аристократки като теб.
                  И не те знам какво ти е семейството,ама че си яко загоряла си личи от хиляди километри.
                  И гърдите ми хич те са тесни, а доста широки и много жени са полягали на тях. А и за в бъдеще ще го правят. А в преносният смисъл, който влагаш в това понятие, казах ти вече-жените предпочитат такива "сексисти" отколкото някой скучен льольо с добри маниери.
                  Last edited by mirodes; 01.10.2022, 14:07.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    То аз,че нямам капацитет за Мадрид е ясно,ама жени, които ходят с приятелки по нощни клубове отиват там,за да ги забиват.Щом не ти се е отворил парашута,явно нещо в теб не привлича достатъчно мъжете.Все пак вече си жена на години.
                    Ти пак не си зацелип - ходя там семейно с компания. Много има да ти се обяснява на тебе специално. Не ми се занимава. Там ходят хора с всякаква възраст и социално положение. Не съществува някаква възрастова дискриминация както ти я разбираш в провинциалната си глава. Средиземноморците са жизнени поддържани и активни до дълбока старост. За тях аз съм девойка. Справка дядо ти Берлускони например. Хората си живеят живота и толкоз.

                    Не се обиждам нито на възраст, нито на външен вид, така че пробвай с нещо друго.

                    После по заведенията се смесват всякакви възрасти и това се приема за нещо нормално. Има си дансинг за по-младите и удобни сепарета за по-зрелите и уверявам те има търсене и предлагане за всички. Просто е друг тип общество, не е това, с което си свикнал.

                    Между другото там твоите тесногръди сексистки коментари принципно биха развеселили цялата компания , както ни развеселяват и тук.

                    Стига за днес.

                    Чао чао
                    Last edited by Arana; 01.10.2022, 13:56.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Естествено, че нямаш капацитет за Мадрид. Просто ме попита и аз ти отговорих
                      То аз,че нямам капацитет за Мадрид е ясно,ама жени, които ходят с приятелки по нощни клубове отиват там,за да ги забиват.Щом не ти се е отворил парашута,явно нещо в теб не привлича достатъчно мъжете.Все пак вече си жена на години.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Е чак път до Мадрид за едно чукане няма да бия. А и няма никакво значение колко мъже се падат на една жена.В университета имах един колега културист, жените постоянно го заглеждаха ама завалията нищо не успя да чукне,щото си мълчеше и не разговаряше с жените. Сваляше една не особено атрактивна колежка,ама толкова дървено ,че и тя го отряза.
                        Както казах свалянето на жени си е цяло изкуство.
                        Естествено, че нямаш капацитет за Мадрид. Просто ме попита и аз ти отговорих

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Когато имаш път насам - заповядай
                          Ако ще правиш показно - конкуренцията е жестока на една жена се падат по пет мъжки усреднено. Предупреден си


                          Kube Madrid
                          912 83 96 86

                          https://g.co/kgs/UYY5bi
                          Е чак път до Мадрид за едно чукане няма да бия. А и няма никакво значение колко мъже се падат на една жена.В университета имах един колега културист, жените постоянно го заглеждаха ама завалията нищо не успя да чукне,щото си мълчеше и не разговаряше с жените. Сваляше една не особено атрактивна колежка,ама толкова дървено ,че и тя го отряза.
                          Както казах свалянето на жени си е цяло изкуство.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Е как, бе како?Досега толкова акъл ми даде,а изведнъж казваш,че аз съм си знаел най-добре.
                            Кажи в кой клуб ходиш, та да дойда някоя вечер и да ти направя показно как се свалят жени.
                            Нямам предвид теб естествено.
                            Когато имаш път насам - заповядай
                            Ако ще правиш показно - конкуренцията е жестока на една жена се падат по пет мъжки усреднено. Предупреден си


                            Kube Madrid
                            912 83 96 86

                            https://g.co/kgs/UYY5bi

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Ти си знаеш най-добре. Успех. Аз излазям засега
                              Е как, бе како?Досега толкова акъл ми даде,а изведнъж казваш,че аз съм си знаел най-добре.
                              Кажи в кой клуб ходиш, та да дойда някоя вечер и да ти направя показно как се свалят жени.
                              Нямам предвид теб естествено.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Е вярно,протърква им се оная работа от секс,ама тя се възстановява с времето. И като не си търся жена или сериозна приятелка,таргет групата ми се увеличава в пъти. Дори десетки пъти.Щото в нея влизат и разведени с деца и омъжени. А такива има много, ама много.
                                Ти си знаеш най-добре. Успех. Аз излазям засега

                                Коментар

                                Working...
                                X