IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    На 43г съм и не ме обиждай.
    И Аз тъй, откак съм в темата (2020) съм все на 43
    Last edited by Arana; 25.10.2022, 16:09.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      На 43г съм и не ме обиждай.
      Ма много сте тънкообидни с оня... И с какво толкова те засегнах?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

        Евго е в темата от 45 години и за съжаление, не е имал връзка (сериозна) до момента.
        На 43г съм и не ме обиждай.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Нямаш обаче същата енергия. Но, нека Евго сам си решава. Проблем е, че аз съм в тази тема от създаването ѝ, което мързи ме да проверявам беше поне от преди три години, а Евго не е избрал.
          То е ясно това,че на 45 години не си като на 25.Ама това, че е но такава възраст не означава ,че трябва да си сваля критериите по отношение на жените. Имам приятел ,който е на 48 години с гадже на 23 години. Готова е да му стане жена и да му роди деца.И не е някоя кифла.
          Така че независимо от възрастта мъжките критерии по отношение на жените не трябва да се намаляват.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Нямаш обаче същата енергия. Но, нека Евго сам си решава. Проблем е, че аз съм в тази тема от създаването ѝ, което мързи ме да проверявам беше поне от преди три години, а Евго не е избрал.
            Имаше пандемия и не съм търсил през това време. И самите хора не желаеха срещи с непознати.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Нямаш обаче същата енергия. Но, нека Евго сам си решава. Проблем е, че аз съм в тази тема от създаването ѝ, което мързи ме да проверявам беше поне от преди три години, а Евго не е избрал.
              Евго е в темата от 45 години и за съжаление, не е имал връзка (сериозна) до момента.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Мъж,който стане баща на 45 години ще е на 63 години, когато синът или дъщеря му няма да е вече дете. Или смяташ,че на 63 години един мъж е престарял?Ами тогава да те запозная с баща ми,който на 80 години спортува всеки ден.
                А твоята колежка е много рядко изключение.Ако разбира се тя е родила детето,а не е от сурогатна майка или осиновено.
                Нямаш обаче същата енергия. Но, нека Евго сам си решава. Проблем е, че аз съм в тази тема от създаването ѝ, което мързи ме да проверявам беше поне от преди три години, а Евго не е избрал.
                Last edited by Arana; 25.10.2022, 14:41.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Черпил съм доста използвачки и хитри жени.

                  Смятам, че който еве.....той да плаща сметки по рестаранти и хотели.
                  Мъж изневерявал системно на съпругата си. На нея и писнало и тя също изневерила. Като разбрал, мъжът я набил, а тя го питала защо я бие. Той и обяснил: “Когато аз чукам, ние го начукваме, а когато ти се чукаш, на нас ни го начукват.”

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Черпил съм доста използвачки и хитри жени.

                    Смятам, че който еве.....той да плаща сметки по рестаранти и хотели.
                    Това е ясно.

                    Поне кажи дали тя конкурира мачовците във фитнеса с нещо?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Миналата година колежка роди на 50. Нямам това предвид.

                      Досега е изгубил достатъчно време. Въпросът не е само да се създаде живот, а и да има биологично време да се отгледа детето.

                      В противен случай е абсолютен егоизъм спрямо детето.
                      Мъж,който стане баща на 45 години ще е на 63 години, когато синът или дъщеря му няма да е вече дете. Или смяташ,че на 63 години един мъж е престарял?Ами тогава да те запозная с баща ми,който на 80 години спортува всеки ден.
                      А твоята колежка е много рядко изключение.Ако разбира се тя е родила детето,а не е от сурогатна майка или осиновено.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                        Нейният (силен/слаб) интерес не е от значение. В случая тя е избраницата, която трябва да прояви (символично) смирение пред силния мъж, който проявява интерес към нея! Евго, твоите : интерес и последователност са важни!

                        Щом е подходяща, значи си огледал добре фигурата, с акцент върху дупе...то.

                        Ако не е пристрастена към козметиката - то тя няма да ти харчи и парите, а това е част от разсъжденията (на Евго), който не черпи на поразия при срещите...
                        Черпил съм доста използвачки и хитри жени.

                        Смятам, че който еве.....той да плаща сметки по рестаранти и хотели.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Тя няма силен интерес и може би нищо няма да стане.

                          Иначе е подходяща за съпруга или сериозна връзка.

                          Нейният (силен/слаб) интерес не е от значение. В случая тя е избраницата, която трябва да прояви (символично) смирение пред силния мъж, който проявява интерес към нея! Евго, твоите : интерес и последователност са важни!

                          Щом е подходяща, значи си огледал добре фигурата, с акцент върху дупе...то.

                          Ако не е пристрастена към козметиката - то тя няма да ти харчи и парите, а това е част от разсъжденията (на Евго), който не черпи на поразия при срещите...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Що да няма време?Някакъв краен срок ли му е поставен?Все пак е мъж, а мъжете за разлика от жените могат да станат бащи и след 45 годишна възраст.
                            Миналата година колежка роди на 50. Нямам това предвид.

                            Досега е изгубил достатъчно време. Въпросът не е само да се създаде живот, а и да има биологично време да се отгледа детето.

                            В противен случай е абсолютен егоизъм спрямо детето.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Той се влияе доста. Ако не можеш да помогнеш поне не пречи. Няма много време за мотане и избиране.
                              Що да няма време?Някакъв краен срок ли му е поставен?Все пак е мъж, а мъжете за разлика от жените могат да станат бащи и след 45 годишна възраст.
                              А и за разлика от теб, аз му казвам истината, а не го баламосвам.
                              Last edited by mirodes; 25.10.2022, 14:30.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Аз си казвам мнението. Той не е длъжен да се съобразява с него.Важно е единствено той какво мисли.
                                Той се влияе доста. Ако не можеш да помогнеш поне не пречи. Няма много време за мотане и избиране.

                                Коментар

                                Working...
                                X