IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Той се влияе доста. Ако не можеш да помогнеш поне не пречи. Няма много време за мотане и избиране.
    Що да няма време?Някакъв краен срок ли му е поставен?Все пак е мъж, а мъжете за разлика от жените могат да станат бащи и след 45 годишна възраст.
    А и за разлика от теб, аз му казвам истината, а не го баламосвам.
    Last edited by mirodes; 25.10.2022, 14:30.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Аз си казвам мнението. Той не е длъжен да се съобразява с него.Важно е единствено той какво мисли.
      Той се влияе доста. Ако не можеш да помогнеш поне не пречи. Няма много време за мотане и избиране.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Тогава не прецаквай шансовете на Евго.
        Аз си казвам мнението. Той не е длъжен да се съобразява с него.Важно е единствено той какво мисли.
        И каквото и да му казвам е с най-добри намерения и искрено искам да му помогна.
        За разлика от други във форума, които постоянно го обиждат и подиграват.
        Last edited by mirodes; 25.10.2022, 14:20.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Не съм. И не искам да бъда.
          Тогава не прецаквай шансовете на Евго.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            И ти не си Брад Пит
            Не съм. И не искам да бъда.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Хайде по-сериозно. В тоя случай никакви гримове,дрешки, прически и така нататък няма да помогнат.
              И ти не си Брад Пит

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Тя няма силен интерес и може би нищо няма да стане.

                Иначе е подходяща за съпруга или сериозна връзка.
                Факт. Момичето е ок за семейство. Нормална здрава жена.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                  Може и така да е, но липсата на вложения във външния вид си личат отдалеч. С малко усилия, можеше да се приведе в доста по-атрактивен вид. Което помага и на самочувствието и на взаимоотношенията с отсрещния пол. Но има хора, които не са в позиция да подбират и да преценят, така че...
                  Тя няма силен интерес и може би нищо няма да стане.

                  Иначе е подходяща за съпруга или сериозна връзка.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                    Може и така да е, но липсата на вложения във външния вид си личат отдалеч. С малко усилия, можеше да се приведе в доста по-атрактивен вид. Което помага и на самочувствието и на взаимоотношенията с отсрещния пол. Но има хора, които не са в позиция да подбират и да преценят, така че...
                    Хайде по-сериозно. В тоя случай никакви гримове,дрешки, прически и така нататък няма да помогнат.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                      Може и така да е, но липсата на вложения във външния вид си личат отдалеч. С малко усилия, можеше да се приведе в доста по-атрактивен вид. Което помага и на самочувствието и на взаимоотношенията с отсрещния пол. Но има хора, които не са в позиция да подбират и да преценят, така че...
                      Юлката каза, че не вярва на снимки. Аз също. Важно е какъв е човекът на живо. Снимките много лъжат и човек не на всички изглежда добре.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Нежна е. Някои снимки са калпави. Нормална жена, подходяща за съпруга.
                        Може и така да е, но липсата на вложения във външния вид си личат отдалеч. С малко усилия, можеше да се приведе в доста по-атрактивен вид. Което помага и на самочувствието и на взаимоотношенията с отсрещния пол. Но има хора, които не са в позиция да подбират и да преценят, така че...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                          Визуално момето не ми допада. Лично мнение. За всеки влак си има пътници.
                          Нежна е. Някои снимки са калпави. Нормална жена, подходяща за съпруга.
                          Last edited by Arana; 25.10.2022, 13:55.

                          Коментар


                          • Визуално момето не ми допада. Лично мнение. За всеки влак си има пътници.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              нямам съобщение от теб, евго
                              Видя ли ги?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes

                                Сенчесто е при теб.Личи си, че си някакъв комплексар,който или не е виждал гола жена,или е с хомосексуални влечения или си някой льольо под чехъл.Щом се стремиш постоянно да се подмазваш на Арана ясно е за какво става въпрос. Само да те ориентирам, че жените може и да са"приятели'с подобни мъже,ама секс с тях не правят.
                                Нека да не отваряме темата за комплексите и това, на кой какво му личи...
                                Че ако бръкна в торбата с чудесата, ще има... хм, обидени.

                                Коментар

                                Working...
                                X