IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Че отрича същото право на жената на каквато и да е възраст. Че се съмнява, че жената в зряла възраст може да се чувства и да изглежда добре, и, че се опитва да дискриминира по възраст и външен вид принципно жените.

    Това е отживелица. Точно еснаф. Ограничено, тесногръдо мислене.

    В две теми ти определяш Бони и Дюри като “незадоволени” просто защото изразяват мнение различно от твоето. Аз пък съм “загоряла”.

    Ами ако грешиш?

    Не е необходимо да получиш валидация за сметка на тези методи, а тук едва ли ще сработи.
    Пълни глупости. Аз съм последният човек на света,който ще забранява нещо на някого (с което злоупотребяват дъщерите ми).Право на всеки е да си се чувства както намери за добре и да ходи,където поиска. Мен какво ме бърка това?
    И не дискриминирам жените по възраст и външен вид просто казвам,че по-младите и по-красиви жени са по атрактивни за мъжете.Ако някоя има противно мнение ок.Нейно си право е да мисли каквото иска. И ако ме смята за еснаф щом предпочитам 25 годишна жена в перфектна физическа форма пред 50 годишна лелка с отпуснато тяло и 30 кила наднормено тегло, то нека ме смята за такъв.
    А определенията към двете споменати от теб жени беше по повод обиди от тях към мен.Изобщо не ме бърка задоволени са или не.Ако си имат мъже, те да мислят по тоя въпрос.
    Last edited by mirodes; 01.10.2022, 18:19.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

      Цъкнах преди 10 мин. Явно не си го получила.

      Провери вътре в кутията, защото аз не получих известие в страницата, че имам съобщение.
      Отговорих. Ще видим кога ще дойде.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Цъкни ми един отговор да видим.
        Цъкнах преди 10 мин. Явно не си го получила.

        Провери вътре в кутията, защото аз не получих известие в страницата, че имам съобщение.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

          Оф. Топик:

          Получих, но не знам моите дали се пращат.
          Цъкни ми един отговор да видим.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Пробвах да пратя - ще видим дали получаваш. И моята кутия е чиста и неопетнена засега.
            Оф. Топик:

            Получих, но не знам моите дали се пращат.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

              Ами в момента нямам входящи съобщения в кутията. Явно ъпдейта работи в насока развитие на публичната комуникация
              Пробвах да пратя - ще видим дали получаваш. И моята кутия е чиста и неопетнена засега.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                Малко оф топик, но си подбрах три вида акции и искам да те питам нещо. Получаваш ли съобщения след този титаничен ъп грейд?
                Ами в момента нямам входящи съобщения в кутията. Явно ъпдейта работи в насока развитие на публичната комуникация

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                  Беше отдавнашна статия, за жалост едва ли ще я намеря.

                  mirodes, нали знаеш, че хората търсят в нета предимно неща които потвърждават мнението им. А еснафщината както ти обясни Arana е ограниченост в мисленето и недопускане на чуждата гледна точка. Между другото, работил ли си като даскал?
                  Малко оф топик, но си подбрах три вида акции и искам да те питам нещо. Получаваш ли съобщения след този титаничен ъп грейд?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Линк? Ще е интересно четиво.
                    Беше отдавнашна статия, за жалост едва ли ще я намеря.

                    mirodes, нали знаеш, че хората търсят в нета предимно неща които потвърждават мнението им. А еснафщината както ти обясни Arana е ограниченост в мисленето и недопускане на чуждата гледна точка. Между другото, работил ли си като даскал?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                      Хахаха, колко интересна станала темата.

                      Преди време четох разсъжденията на наш психолог относно татусите, мускулите, агресивното поведение и други елементи асоциирани с "балканския мачо". Та човека много хубаво го формулира, че феномена си има просто обяснение от теориите на Фройд. Проблема беше друг обаче...че никога жените не са твърдели, че си падат по такива индивиди, а валидацията им идва реално от други мъже. Т.е. всичко това щеше да е изключително успешно, ако целта е да сваляш и впечатлиш останалите мъже, а не нежния пол.

                      Мнозинството у нас обаче поддържа порочният кръг и се чуди, защо намалява раждаемостта, а "мачовците" стоят на сухо.
                      Линк? Ще е интересно четиво.

                      Към фалшивата валидация добави и снимките по социални мрежи със следните атрибути:

                      1. Лирическият герой доминира агресивно черно куче от зла една/опасна порода;
                      2. Лирическият герой е сниман до черен черцедес или каквато и да е черна маркова кола;
                      3. Лирическият герой е намръщен и с тъмни очила, може да държи някакво оръжие;
                      4. Лирическият герой има мафиотски “страшен” ник, яка верига и черна фланелка.
                      Last edited by Arana; 01.10.2022, 17:12.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Щом е говорил подобни глупости,ясно е какъв психолог е.Джордън Питерсън има много добри предавания по темата какви мъже и какво поведение харесват жените, включително дискусия с професори по психология. Може да се намерят в Ютуб.
                        Явно авторитет от галактическа величина ще да е тоз джордан.
                        Last edited by Arana; 01.10.2022, 17:29.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Това са си твои интерпретации с цел да ме унижиш.Кое е еснафското мислене на човек на 47 години, който се облича модно,ходи по нощни заведения, не трупа пари,а ги харчи за забавления на себе си и семейството си?
                          И естествено, че външният вид дава самочувствие на един мъж или една жена.Няма жена,която да не иска да се нагласи с хубави дрешки и мъжете да я заглеждат. Да,ама ако е с излишни килограми започва да се облича в широки дрехи. Точно, защото няма самочувствие от тялото си, а се срамува от него.
                          Че отрича същото право на жената на каквато и да е възраст. Че се съмнява, че жената в зряла възраст може да се чувства и да изглежда добре, и, че се опитва да дискриминира по възраст и външен вид принципно жените.

                          Това е отживелица. Точно еснаф. Ограничено, тесногръдо мислене.

                          В две теми ти определяш Бони и Дюри като “незадоволени” просто защото изразяват мнение различно от твоето. Аз пък съм “загоряла”.

                          Ами ако грешиш?

                          Не е необходимо да получиш валидация за сметка на тези методи, а тук едва ли ще сработи.
                          Last edited by Arana; 01.10.2022, 17:39.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                            Хахаха, колко интересна станала темата.

                            Преди време четох разсъжденията на наш психолог относно татусите, мускулите, агресивното поведение и други елементи асоциирани с "балканския мачо". Та човека много хубаво го формулира, че феномена си има просто обяснение от теориите на Фройд. Проблема беше друг обаче...че никога жените не са твърдели, че си падат по такива индивиди, а валидацията им идва реално от други мъже. Т.е. всичко това щеше да е изключително успешно, ако целта е да сваляш и впечатлиш останалите мъже, а не нежния пол.

                            Мнозинството у нас обаче поддържа порочният кръг и се чуди, защо намалява раждаемостта, а "мачовците" стоят на сухо.
                            Щом е говорил подобни глупости,ясно е какъв психолог е.Джордън Питерсън има много добри предавания по темата какви мъже и какво поведение харесват жените, включително дискусия с професори по психология. Може да се намерят в Ютуб.

                            Коментар


                            • Хахаха, колко интересна станала темата.

                              Преди време четох разсъжденията на наш психолог относно татусите, мускулите, агресивното поведение и други елементи асоциирани с "балканския мачо". Та човека много хубаво го формулира, че феномена си има просто обяснение от теориите на Фройд. Проблема беше друг обаче...че никога жените не са твърдели, че си падат по такива индивиди, а валидацията им идва реално от други мъже. Т.е. всичко това щеше да е изключително успешно, ако целта е да сваляш и впечатлиш останалите мъже, а не нежния пол.

                              Мнозинството у нас обаче поддържа порочният кръг и се чуди, защо намалява раждаемостта, а "мачовците" стоят на сухо.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Няма такова нещо. Обожавам Пловдив и всички селца и паланки. Не обичам ограниченото еснафско мислене. То го има и по столиците това мислене. Правиш ли разлика?

                                И още нещо преди да подремна.

                                Ако самочувствието на даден индивид се гради на външен вид и възраст, изключвай тока и давай да излазяме както казват по някои ширини … чат ли си?

                                Сега, на път си да изпаднеш в доста комична ситуация, щото не ме познаваш лично, но във форума има доста хора, които ме познават.

                                Предвид този фактор, ти си помисли дали някой е “сляпо прогледал” или просто е спокоен и гледа чужд сеир.

                                Ариведерчи, Ромео.
                                Това са си твои интерпретации с цел да ме унижиш.Кое е еснафското мислене на човек на 47 години, който се облича модно,ходи по нощни заведения, не трупа пари,а ги харчи за забавления на себе си и семейството си?
                                И естествено, че външният вид дава самочувствие на един мъж или една жена.Няма жена,която да не иска да се нагласи с хубави дрешки и мъжете да я заглеждат. Да,ама ако е с излишни килограми започва да се облича в широки дрехи. Точно, защото няма самочувствие от тялото си, а се срамува от него.

                                Коментар

                                Working...
                                X