IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Добро утро,

    когато си търси съпруга един мъж, не търси голяма мадама, защото знаете какви ги вършат големите мадами и ще е негова временно.

    Ако взема безработна, тя ще виси постоянно онлайн и като отида в провинцията за 2 дни много е вероятно да си покани някой в спалнята ми. И постоянно ще ме тормози да й давам пари.

    Лекарят също ме хареса .......последния път се здрависа с мен и разменихме няколко думи, за "физически контакт" не може да става и дума. Човекът работи за 1000 лв в държавна болница и въпреки това нито е компелксиран, нито е озлобен.

    А вие все гледате да намерите нещо пикантно в писанията ми и фантазията ви работи,
    Евгооо, млъкни, спри да пишеш....
    Писанията ти клонят, направо теглят само в една посока, толкова ли не виждаш?
    Писал съм ти много пъти, главата ти мисли погрешно, така нищо няма да направиш. Прочети си последния пост.
    Не може да мислиш така за всяка жена и да се надяваш да стане нещо, някога, нама да стане....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
      Ше Омра, толко ли е важно да не е бедна и да има добра работа? Баси конКУРса ръйш ли. Трябва да те пуснат по ТВ-нещо от рода на Евго търси жена или мЕлЬОнер търси съпруга.
      Ако е умна и красива, но поради някаква причина не работи? Ще я върнеш ли?
      Добро утро,

      когато си търси съпруга един мъж, не търси голяма мадама, защото знаете какви ги вършат големите мадами и ще е негова временно.

      Ако взема безработна, тя ще виси постоянно онлайн и като отида в провинцията за 2 дни много е вероятно да си покани някой в спалнята ми. И постоянно ще ме тормози да й давам пари.

      Лекарят също ме хареса .......последния път се здрависа с мен и разменихме няколко думи, за "физически контакт" не може да става и дума. Човекът работи за 1000 лв в държавна болница и въпреки това нито е компелксиран, нито е озлобен.

      А вие все гледате да намерите нещо пикантно в писанията ми и фантазията ви работи,

      Коментар


      • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
        ... мое пък наистина да е табиетлия моНчето...
        Правилното изписване е: мУНчето!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
          Е аз откога думам таквизи работи, ама на, трият ми постовете. И другите му писаха, че хетеро нивгаш нема да заглежда собствения отбор...
          Да видим, мое пък наистина да е табиетлия моНчето и да им придиря на дамите-акъл, работа, възпитание, красота, плодовитост, близалки да може, 69......ааа,чакай,69 беше за другия дето загори тигана, а още неЙ фанал рибка.

          Коментар


          • Е аз откога думам таквизи работи, ама на, трият ми постовете. И другите му писаха, че хетеро нивгаш нема да заглежда собствения отбор...
            Да видим, мое пък наистина да е табиетлия моНчето и да им придиря на дамите-акъл, работа, възпитание, красота, плодовитост, близалки да може, 69......ааа,чакай,69 беше за другия дето загори тигана, а още неЙ фанал рибка.
            Last edited by harpiata; 04.10.2022, 21:18.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
              Ше Омра, толко ли е важно да не е бедна и да има добра работа? Баси конКУРса ръйш ли. Трябва да те пуснат по ТВ-нещо от рода на Евго търси жена или мЕлЬОнер търси съпруга.
              Ако е умна и красива, но поради някаква причина не работи? Ще я върнеш ли?
              Важното е,че докторчето е младо,стегнато ,добре изглеждащо....Май лакърдиите за мацките са само за отвличане на вниманието?!Как пък все на мацките намира кусури,а към мъжете,особено младите и добре изглеждащи, е толкова внимателен,че чак става подозрително?

              Коментар


              • Ше Омра, толко ли е важно да не е бедна и да има добра работа? Баси конКУРса ръйш ли. Трябва да те пуснат по ТВ-нещо от рода на Евго търси жена или мЕлЬОнер търси съпруга.
                Ако е умна и красива, но поради някаква причина не работи? Ще я върнеш ли?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                  Evgo, разбрахме ,че лекарят е млад, висок, хубав и спортува, а ни разкажи каква е момата, освен, че не е бедна с хубава кариера и добре възпитана ?
                  е като не е спал още с нея кво да ти разкаже?
                  то жинити сега имат по 2 кила кит, 1 кило силикон, 1/2 кило хиаурон или както и там да се казва, 1/2 кило джилязу и за капак тигрово-крокодилска кожа
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    С девойката имаме припрокриване, има хубава кариера и не е бедна. Майка й е учителка и е добре възпитана.

                    Лекарят наистина е хубав, висок, спортува, като от някой филм или реклама на продукт. И е под 30 г., когато почти всички хора са хубави.
                    Evgo, разбрахме ,че лекарят е млад, висок, хубав и спортува, а ни разкажи каква е момата, освен, че не е бедна с хубава кариера и добре възпитана ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                      Подиграват ти се защото, ето и сега, споделяш за младият хубав доктор, а за момичето не.
                      Напротив, разкажи повече за срещата, да им затвориш устата..
                      С девойката имаме припрокриване, има хубава кариера и не е бедна. Майка й е учителка и е добре възпитана.

                      Лекарят наистина е хубав, висок, спортува, като от някой филм или реклама на продукт. И е под 30 г., когато почти всички хора са хубави.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Много се подиграват тук и няма да споделя детайли. Жената става за семейство.

                        Селена,

                        никой не е длъжен да черпи щедро непознати, които дори не се държат възпитано и не благодарят, че си ги черпил на ресорант или с кино (както аз съм правил).

                        Пролетта случайно се запознах с млад лекар от Спешното отделение при нелеп инцидент. 3 пъти ходихме при него на прегледи. Пичът беше толкова възпитан, готин и културен, че след това специално отидох да му занеса бонбони като малък жест за благодарност.

                        Така че не съм стиснат.

                        Поздрави
                        Подиграват ти се защото, ето и сега, споделяш за младият хубав доктор, а за момичето не.
                        Напротив, разкажи повече за срещата, да им затвориш устата..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Много се подиграват тук и няма да споделя детайли. Жената става за семейство.

                          Селена,

                          никой не е длъжен да черпи щедро непознати, които дори не се държат възпитано и не благодарят, че си ги черпил на ресорант или с кино (както аз съм правил).

                          Пролетта случайно се запознах с млад лекар от Спешното отделение при нелеп инцидент. 3 пъти ходихме при него на прегледи. Пичът беше толкова възпитан, готин и културен, че след това специално отидох да му занеса бонбони като малък жест за благодарност.

                          Така че не съм стиснат.

                          Поздрави
                          Прав си, ако не ти идва, не плащай.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            Вземай докат не си я изпуснал. После да не се оплакваш че НЯМАЛО ЖЕНИ а само бръмчалки
                            ОК

                            Какво прави Асо пика? Вие се познавате лично. Я кажи.........

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Много се подиграват тук и няма да споделя детайли. Жената става за семейство.

                              Селена,

                              никой не е длъжен да черпи щедро непознати, които дори не се държат възпитано и не благодарят, че си ги черпил на ресорант или с кино (както аз съм правил).

                              Пролетта случайно се запознах с млад лекар от Спешното отделение при нелеп инцидент. 3 пъти ходихме при него на прегледи. Пичът беше толкова възпитан, готин и културен, че след това специално отидох да му занеса големи бонбони като малък жест за благодарност.

                              Така че не съм стиснат.

                              Поздрави
                              Вземай докат не си я изпуснал. После да не се оплакваш че НЯМАЛО ЖЕНИ а само бръмчалки
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                                Е разкажи малко повече....не за сметките, а какво стана.
                                Много се подиграват тук и няма да споделя детайли. Жената става за семейство.

                                Селена,

                                никой не е длъжен да черпи щедро непознати, които дори не се държат възпитано и не благодарят, че си ги черпил на ресорант или с кино (както аз съм правил).

                                Пролетта случайно се запознах с млад лекар от Спешното отделение при нелеп инцидент. 3 пъти ходихме при него на прегледи. Пичът беше толкова възпитан, готин и културен, че след това специално отидох да му занеса бонбони като малък жест за благодарност.

                                Така че не съм стиснат.

                                Поздрави
                                Last edited by Evgo; 04.10.2022, 10:13.

                                Коментар

                                Working...
                                X