IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
    Повече от полезни са дори. Проблема е, че той не приема нищо по-различно от собственото си възприятие за света, дамите, общуването.... Живее в миналото, всичките му примери са от миналото, какво се било случило на познатите му в миналото, все подобни. Ааа, забОравих заглеждането по мъже
    На ден през главите ни минават между 60-70 000 мисли. В повечето случаи те са същите, следвайки определен мисловен шаблон, който до голяма степен определя действията и отношението ни към външния свят.

    Някои хора са гъвкави в мисленето и лесно адаптират, лесно възприемат новото, при други процесът е по-бавен. Общо взето всеки следва собствен ритъм.

    Понякога добронамерен коментар се възприема от другата страна като атака. Не винаги се тълкуват правилно чуждите действия и намерения и оттам идва объркването, а и конфликтите.

    Има едно нещо което някои психолози нарича “начално програмиране”, което индивидът получава в ранните си години от семейството. Това са определени постулати. При някои хора тези набити постулати на подсъзнателно ниво буквално им пречат да възприемат променящата се реалност. В сциентологията например имаше специален термин за тези начални “настройки” в човешкия мозък. Не го помня сега точно какъв беше.

    Да речем - “който е богат не е щастлив”

    При мюсюлманите - “жената трябва да ходи забулена и да се подчинява на мъжа”

    и прочее, и прочее.

    Тези настройки буквално могат да те затворят в ментална клетка, да те спират и да ти пречат да се развиваш нормално и да прогресираш. Някои ги наричат вътрешни блокажи.

    Решението е да осъзнаеш кой постулат вграден в теб те спира и е остаряла догма, която ти пречи да вървиш напред.
    Last edited by Arana; 02.10.2022, 08:27.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

      Аз пък не разбирам мотивацията на артелчиците. Явно Миро покрива изискванията на определен контингент жени, пък останалите са свободни и да не се възползват. Друг е въпроса, че съветите, които Евго получава, са му полезни колкото на змия - тиранти...
      Едно нещо разбрах-цивилизована дискусия не може да се води.Когато някой има различно мнение,бива осмиван и подиграван.Естествено аз в такива ситуации реагирам също с обиди и вместо дискусия се получава някакъв махленски спор.Това се случва не само в този ,но и в други форуми.Интересното е,че там пък съм влизал в подобни пререкания с хомосексуалисти,а тук с жени.С мъже рядко съм влизал в размяна на обидни реплики.Явно един уравновесен мъж приема чуждото мнение, за разлика от жените и хомосексуалистите.
      Така че по темата ще спра да пиша ,не само това,но и прекратявам участието си в подобни форуми.Моя си е вината, че изобщо започнах да пиша по темата и да разкривам неща от личният си живот.И жената,която съм харесал ,бе определена като нискообразована колхозничка без изобщо да я познават,само заради етноса й и факта,че не живеела в голям град.А аз съм последният мъж на света, който би се обвързал с нискоинтелигентна и необразована жена.Но човешката злоба край няма.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
        Друг е въпроса, че съветите, които Евго получава, са му полезни колкото на змия - тиранти...
        Повече от полезни са дори. Проблема е, че той не приема нищо по-различно от собственото си възприятие за света, дамите, общуването.... Живее в миналото, всичките му примери са от миналото, какво се било случило на познатите му в миналото, все подобни. Ааа, забОравих заглеждането по мъже

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
          евго, кога ще разкажеш за новата булка
          Чакай сега, уйкенда едва е преполовил

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
            Да бе, прочетох там за разни музикални разногласия, ма чак пък такава оперета да се сътвори, май не си струва. От друга страна, темата няма как да е по-полезна, отколкото е.
            Наречи го постпандемично изпущане на пара в бароков стил, а и навън всичко е посивяло, барабар с икономиката, трябва малко страст и в електронния и в реалния свят

            Пък и покрай цялата драма научих за реактивните теории. Полза винаги има.

            Сега като мине уикенда надеждата ни е в Евго

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Защото си пацифист по душа . Драмата тръгна от общи обиди въобще към женския пол. Пък таз артелчица тук е раждана във вторник, денят на бог Марс

              Сред мотивите винаги търси някой от седемте смъртни гряха…
              Да бе, прочетох там за разни музикални разногласия, ма чак пък такава оперета да се сътвори, май не си струва. От друга страна, темата няма как да е по-полезна, отколкото е.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                Аз пък не разбирам мотивацията на артелчиците. Явно Миро покрива изискванията на определен контингент жени, пък останалите са свободни и да не се възползват. Друг е въпроса, че съветите, които Евго получава, са му полезни колкото на змия - тиранти...
                Защото си пацифист по душа . Драмата тръгна от общи обиди въобще вулгарно отношение и изказвания към женския пол. Пък таз артелчица тук е раждана във вторник, денят на бог Марс

                Сред мотивите винаги търси някой от седемте смъртни гряха…
                Last edited by Arana; 01.10.2022, 22:41.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
                  Харесвам големия черпак, с който Arana и останалите сипват яко в купите
                  Аз пък не разбирам мотивацията на артелчиците. Явно Миро покрива изискванията на определен контингент жени, пък останалите са свободни и да не се възползват. Друг е въпроса, че съветите, които Евго получава, са му полезни колкото на змия - тиранти...

                  Коментар


                  • евго, кога ще разкажеш за новата булка
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
                      Харесвам големия черпак, с който Arana и останалите сипват яко в купите

                      Коментар


                      • Харесвам големия черпак, с който Arana и останалите сипват яко в купите

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Ааааа манипулираш или поне се опитваш и то много яко. Когато хъшлашки каза да наминеш към клуба дето съм била и ти пратих линк, гроздето излезе кисело, после вулгарният отговор бе “за едното чукане няма да се разкарвам до Мадрид”, след което без да си ме виждал реши, че съм стара грозна и че с “приятелки” никой не ме бил погледнал ))))))

                          Альоу слез малко от белия кон ))))


                          У̀мреш да си герой/жертва. Айде отърви ни малко от толкова нарцисизъм.
                          Нямаш проблем. Чао.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                            В случая, ставаше въпрос за гледната точка на бг психолога. Дискусията я четох, и не може да се отрече, че сам се набута между шамарите. Затова не се пали, take it easy. Гледаш клипчета на психолози и pick-up техники, пък ти убягват общи понятия като реактивност. Спри, прецени и кажи пак дали не съм прав...

                            Между другото ми излезна съобщение - Невалиден Емайл адрес, което не знам какво значи, но е вероятно да не получавам и да не мога да пращам вече съобщения и да пиша с тоя профил във форума...към кого трябва да се обърна?
                            Аха, подозирах аз, че за пикапър става дума.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Пълни глупости. Аз съм последният човек на света,който ще забранява нещо на някого (с което злоупотребяват дъщерите ми).Право на всеки е да си се чувства както намери за добре и да ходи,където поиска. Мен какво ме бърка това?
                              И не дискриминирам жените по възраст и външен вид просто казвам,че по-младите и по-красиви жени са по атрактивни за мъжете.Ако някоя има противно мнение ок.Нейно си право е да мисли каквото иска. И ако ме смята за еснаф щом предпочитам 25 годишна жена в перфектна физическа форма пред 50 годишна лелка с отпуснато тяло и 30 кила наднормено тегло, то нека ме смята за такъв.
                              А определенията към двете споменати от теб жени беше по повод обиди от тях към мен.Изобщо не ме бърка задоволени са или не.Ако си имат мъже, те да мислят по тоя въпрос.
                              Абе квалифицираш всяка спореща с теб жена като “незадоволена”. Айде спри се малце…

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                                В случая, ставаше въпрос за гледната точка на бг психолога. Дискусията я четох, и не може да се отрече, че сам се набута между шамарите. Затова не се пали, take it easy. Гледаш клипчета на психолози и pick-up техники, пък ти убягват общи понятия като реактивност. Спри, прецени и кажи пак дали не съм прав...

                                Между другото ми излезна съобщение - Невалиден Емайл адрес, което не знам какво значи, но е вероятно да не получавам и да не мога да пращам вече съобщения и да пиша с тоя профил във форума...към кого трябва да се обърна?
                                Пишеш на моята любима моди МБова и получаваш доста бързо отговор. И аз това гледам, че не налучквам бутон да ти отговоря на лично. Мерси за твоите пояснения там.
                                Last edited by Arana; 01.10.2022, 19:24.

                                Коментар

                                Working...
                                X