IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Не на Койосаки баща му е беден държавен служител, когото уволняват, защото се кандидатира за поста губернатор на Хавай и губи изборите, а след това и държавната си работа на учител.
    В грешка си.Лично съм му гледал клипове в Ютуб и в един от тях каза,че баща му бил закупил голям хотел и развил потенциала му.Може и първоначално да е бил държавен служител.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Моето ангелче еволюира до същински дявол. Добре, че съм със здрава психика и не се твърде впечатлявам от издънките му. За разлика от по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието, който смята, че по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието не трябва да допуска грешки.
      Наздраве!
      Мани мани, ти пак отметна достойно част от трасето. Аз съм сущий доберман кръстосан с ротвайлер и пак е трудна задачката

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

        С прискърбие ще трябва да ти съобщя, че въпреки непоколебимата ти убеденост, центъра на тази тема, не си ТИ.
        Само дето ТИ постоянно ме правиш център на тая тема. Естествено по заобиколен начин, което е характерно за жените.
        Аз никога не съм коментирал твое мнение, което не ме засяга, нито директно, нито по заобиколен начин.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение

          Нема мъка,
          със сиренце грозде и бяло вино.

          Наздраве.
          Лоши хора сте вие ейй...подстрекатели

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            То затова сме и толкова устати двамата с теб.
            Но не е в това въпросът-въпросът е,че този господин прави постоянно заядливи коментари по отношение на мен,вместо да коментира темата.И то по заобиколен начин, което е характерно за жените.
            А на Кийосаки баща му е бил мултимилионер.Започнал е състезанието на живота с голяма преднина.
            Не, на Койосаки баща му е беден държавен служител, когото уволняват, защото се кандидатира за поста губернатор на Хавай и губи изборите, а след това и държавната си работа на учител.
            Last edited by Arana; 25.10.2022, 20:22.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
              Но не е в това въпросът-въпросът е,че този господин прави постоянно заядливи коментари по отношение на мен,вместо да коментира темата.
              С прискърбие ще трябва да ти съобщя, че въпреки непоколебимата ти убеденост, центъра на тази тема, не си ТИ.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                При положение, че имам две прекрасни ангелчета нито за миг не съжалявам за брака си.Да не съм щастлив напълно,но не е болка за умиране.
                Моето ангелче еволюира до същински дявол. Добре, че съм със здрава психика и не се твърде впечатлявам от издънките му. За разлика от по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието, който смята, че по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието не трябва да допуска грешки.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Само с пуканки немом се терапира. Ще трябва неща алкохолно. Мъка, мъка ...
                  Наздраве!
                  Нема мъка,
                  със сиренце грозде и бяло вино.

                  Наздраве.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                    . . . какво си - нежна жертва или балкански мачо, щото и двете не може.
                    Бе знаеш ли, може да се окаже и че може!
                    До залез един, след залез - друг.
                    Говоря теоретично! - не за конкретния човек/

                    Знаеш ли какво ми прави впечатление все повече и повече - двойнствената природа на повечето хора. Голяма част от хората демонстрират широко скроена личност (учтиви, вежливи, гледащи отгоре на нещата, абе с една дума - ларж....), и тази природа е уж сравнително константна - наблюдаваш я доста често (ама само уикендите да речем)... и изведнъж като ги поставяш (или се окажат) в малко по-екстремна ситуация и много бързо на повърхността изплува непознатата досега, скрита природа - дребнава, заядлива, и т.н.

                    Та... преди години хората сякаш бяха по-, как да го кажа - по-константни - както ти твърдиш! Демек ако си добър - си добър; и съответно в спорните ситуации губиш, защото останалите се възползват от добротатата ти. Тоя момент обаче сякаш поприключи. Хората като че ли се научиха да си защитават интереса (което е добре по принцип), но добротата м сякаш стана "по-плитка", само на повърхността (и основно по празници - Коледа и прочее). Иначе скритата природа стои в латентно състояние и много бързо е готова да изплува (в случай на необходимост).

                    п.п. Не знам как да кача от телефон снимка да видите каква красота са в момента Родопите - асъл пика на есента! Цяла седмица на различно място, а есенните 'пожари' са навсякъде, в добавка - истински гостоприемни хора (ама не като тия в големите градове), чудесна кухня и прочее... ай стига толкоз, че завистливците дебнат отвсякъде! Не че родопите са алпите, всеки може да си ги позволи, ама все пак!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Само с пуканки немом се терапира. Ще трябва неща алкохолно. Мъка, мъка ...
                      Наздраве!
                      Мани, че ако трябва всеки път да пием за мъката тука...няма изтрезняване... Наздраве!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Първо, има различни водове интелигентност. Тестовете засичат само част от нея. Робър Кийосаки е бил проблемен ученик. Сега е незнам дали вече не стана милиардер.

                        После налице е и емоционалната интелигентност.

                        В този форум, повечето са икономисти, инженери и математици и информатици, хуманитарите са малцинство.

                        Аз затова съм тук, за да се уча от по-умните от мен. За мен е голям стимул.
                        То затова сме и толкова устати двамата с теб.
                        Но не е в това въпросът-въпросът е,че този господин прави постоянно заядливи коментари по отношение на мен,вместо да коментира темата.И то по заобиколен начин, което е характерно за жените.
                        А на Кийосаки баща му е бил мултимилионер.Започнал е състезанието на живота с голяма преднина.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Нали му чета коментарите.За теб мога да кажа,че си интелигентна, образована и ерудирана.Въпреки че сме имали пререкания.
                          Ама на тоя не съм прочел и едно стойностно мнение.Подхвърля някакви недоизказани мисли от време на време ,за да изглежда като някакъв философ ,ама не е изразил нито едно аргументирано мнение.
                          Първо, има различни водове интелигентност. Тестовете засичат само част от нея. Робър Кийосаки е бил проблемен ученик. Сега е незнам дали вече не стана милиардер.

                          После налице е и емоционалната интелигентност.

                          В този форум, повечето са икономисти, инженери и математици и информатици, хуманитарите са малцинство.

                          Аз затова съм тук, за да се уча от по-умните от мен. За мен е голям стимул.

                          В темата за лидерството дето я пуснах - там пък се иска трети вид интелигентност - управление на големи човешки маси. Не е шега работа.

                          За ендер определено грешиш, но той сам си се защитава достатъчно добре.
                          Last edited by Arana; 25.10.2022, 19:56.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Мисля, децата нямат нищо общо с грешката, която си допуснал, когато си се женил. Липсата на прозорливост обикновено се компенсира чрез направата на жертви.
                            Наздраве!
                            При положение, че имам две прекрасни ангелчета нито за миг не съжалявам за брака си.Да не съм щастлив напълно,но не е болка за умиране.
                            Какво толкова се вторачихте в брака ми?Няма голяма драма в него.Просто ни задържат в него децата ни.Какво толкова необичайно има?
                            Last edited by mirodes; 25.10.2022, 19:53.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                              Леле, как сте се развихрили, започвам терапия с пуканки
                              Само с пуканки немом се терапира. Ще трябва неща алкохолно. Мъка, мъка ...
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Ти не лъжеш. Вярвам ти. Просто не знаеш кой точно си приказва с теб от другата страна на компютъра/таблета/мобилния.

                                Припомни си дефиницията за самонадеяност в наказателното право …
                                Нали му чета коментарите.За теб мога да кажа,че си интелигентна, образована и ерудирана.Въпреки че сме имали пререкания.
                                Ама на тоя не съм прочел и едно стойностно мнение.Подхвърля някакви недоизказани мисли от време на време ,за да изглежда като някакъв философ ,ама не е изразил нито едно аргументирано мнение.

                                Коментар

                                Working...
                                X