IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Виртуално бе човече, виртуално наздраве ти пращам

    Обади му се на Евго и дерзайте, от мен лека вечер.
    Евго ще дойде на бегом. Даже ще забрави да си обуе дънките.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Виртуално бе човече, виртуално наздраве ти пращам
      Пред инвитро, предпочитам инвиво.
      Само ме раздразни, тая вечер ще трябва някъде да разпусна. Ако си изям боя,ти си виновна.
      Между другото излезе права-украинката ми поиска пари ,за да напуснела Украйна, а рускинята,за да дойдела в България. Ще трябва да се задоволя с нашенка от село.
      Last edited by mirodes; 21.10.2022, 21:23.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Няма как да ме почерпиш от Испания. А пък и Евго се загуби някъде, а можеше да забием с него мадами в някой нощен клуб в София.
        Виртуално бе човече, виртуално наздраве ти пращам

        Обади му се на Евго и дерзайте, от мен лека вечер.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Аз ти казвам, че им работи добре полицията и службите, а не какви са самите те.

          И го казвам в контекста на друго нещо - не може държава да функционира без да ѝ работят добре институциите.

          Националният характер е друга бира и върви по области. А и зависи за кое поколение и коя зона говорим - това е голяма и разнообразна държава. Територия на пет Българии.

          Ама както казах, дай да сменим темата имах тежка седмица - черпя те едно каквото си избереш. Аз лично си сипвам едно добро и оставям другите да говорят за любов, жени, мъже, каквото дойде
          Няма как да ме почерпиш от Испания. А пък и Евго се загуби някъде, а можеше да забием с него мадами в някой нощен клуб в София.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Мои познати,живеещи в Испания са ми казвали, че испанците са големи бъзливци.И то го казват хора, които работят като охрана по нощни заведения. Ти тук развиваш противоположни тези.Все пак предпочитам да се доверя на тяхното мнение в случая.Както бих се доверил на твоето, ако става въпрос за юридически въпроси в Испания.
            Аз ти казвам, че им работи добре полицията и службите, а не какви са самите те.

            И го казвам в контекста на друго нещо - не може държава да функционира без да ѝ работят добре институциите.

            Националният характер е друга бира и върви по области. А и зависи за кое поколение и коя зона говорим - това е голяма и разнообразна държава. Територия на пет Българии.

            Ама както казах, дай да сменим темата имах тежка седмица - черпя те едно каквото си избереш. Аз лично си сипвам едно добро и оставям другите да говорят за любов, жени, мъже, каквото дойде

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Каквото трябва

              Кажи сега нещо за Евго, мани ме мене.
              Мои познати,живеещи в Испания са ми казвали, че испанците са големи бъзливци.И то го казват хора, които работят като охрана по нощни заведения. Ти тук развиваш противоположни тези.Все пак предпочитам да се доверя на тяхното мнение в случая.Както бих се доверил на твоето, ако става въпрос за юридически въпроси в Испания.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Интересно ти пък какво си наблюдавала?
                Каквото трябва

                Кажи сега нещо за Евго, мани ме мене.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Ми ела, поживей, понаблюдавай и тогава се изказвай. Питай ги какво става в Идпания ако си позволиш да се заядеш с жена.
                  Интересно ти пък какво си наблюдавала?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Щом си казала. В България ги галят с перце,а в Испания ги бият.
                    Наистина ме развесели.
                    Ми ела, поживей, понаблюдавай и тогава се изказвай. Питай ги какво става в Испания ако си позволиш да се заядеш с жена.

                    Питай, нали сме юристи все пак, с какво се занимават съдилищата за насилие срещу жени и какво се случва ако те гепне подобен специализиран съд.

                    Айде, че оттегчихме хората.

                    Да си говорим, за жени, за нещо по приятно.
                    Last edited by Arana; 21.10.2022, 20:56.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Мани ги германците. Тука при мене бият яко. Те германците изтърваха работата от криворазбрана толерантност.
                      Щом си казала. В България ги галят с перце,а в Испания ги бият.
                      Наистина ме развесели.
                      И светът е едно глобално село.Така че поназнайвам това онова дори и без да съм бил в Испания. А и с испанци съм се срещал.Не бях впечатлен меко казано.Ама ти явно по ги разбираш нещата.
                      Last edited by mirodes; 21.10.2022, 20:53.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Стига си писала смехории. На гарата в Кьолн е имало само за една нощ над 1200 жалби от изнасилени и ограбени жени.Във Великобритания полицията е прикрила стотици, дори хиляди изнасилвания на момичетата от пакистански банди,в Швеция през 2019г преди пандемията имаше над 7000 изнасилвания за една година и 250 бомбени атентата.
                        Ама викаш ти си погледнала лошо някой и той се е насрал от страх.
                        Мани ги германците. Тука при мене бият яко. Те германците изтърваха работата от криворазбрана толерантност.

                        Една арабка надолу по Андалусия се опита да си носи забрадката в училище и бе моментално изключена.

                        Някои работи тук се режат из корен по исторически причини. Много много не се приказва, а се действа.

                        Много мантри приказваш, малко си пътувал, малко си видял чини ми се.

                        Преди време имах едно дълго дело в една от най-южните им точки. Един простак се заяде с мен по улицата - веднага дойде патрулка.
                        Last edited by Arana; 21.10.2022, 20:51.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

                          Пуснах за правилните за мен, но не би. Нали виждаш цирка за един преЦедател на НС какъв е, представи си за мандатите какво ще е. Кака Кур май внесла искане за връщане на хартийките. Смятай
                          Обърнахме темата ​​​​​.
                          Колко беше този път избирателната активност. Когато е 90% тогава ще има и ефект.

                          А бе не сме я объркали темата, тя и за раждаемост не е ама наш Миро е фен на това разклонение на темата и принципно е прав в диагностиката, но малко се раминаваме в рецептите за изход от ситуацията.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Именно. Щото бой, бой и пак бой. И да видиш как всичко става ок.

                            Днеска една муцуна по мургавичка, си позволи да се опита да не спре на зебра. Само като го изгледах - знаете аз съм зла вещица - си налегна парцалите.

                            Ред и дисциплина. И тарамбуката се очовечва. Що по тошово време нямаше ли индуси у нас? Имаше. Да са създавали проблеми?

                            А тук, да се заядеш с жена е действие, което не препоръчвам на никого.
                            Стига си писала смехории. На гарата в Кьолн е имало само за една нощ над 1200 жалби от изнасилени и ограбени жени.Във Великобритания полицията е прикрила стотици, дори хиляди изнасилвания на момичетата от пакистански банди,в Швеция през 2019г преди пандемията имаше над 7000 изнасилвания за една година и 250 бомбени атентата.
                            Ама викаш ти си погледнала лошо някой и той се е насрал от страх.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              По скоро да мислим кого си избираме да ни управлява. Колко са ни силни институциите, какви хора назначаваме за полицаи, колко си спазваме законите. Такива нещица.
                              Пуснах за правилните за мен, но не би. Нали виждаш цирка за един преЦедател на НС какъв е, представи си за мандатите какво ще е. Кака Кур май внесла искане за връщане на хартийките. Смятай
                              Обърнахме темата ​​​​​.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Алабала. В случаят говорим за стаден манталитет на циганите. Дори и да не вършат престъпления при конфликт ще скачат на бой цялата група. Такъв си им е манталитета.Подобно нещо няма как да се предодврати.А и престъпността в България е цвете в сравнение с държавите от Западна Европа.
                                Бе ти ги вкарай в система дето работи и гледай резултата.

                                Чунким тука си нямаме шведи, латиноси и прочее, между другото няма много негри, а и те са в пъти по скромни и свесни от много други.

                                Те и тука скачат и такъв го ядат колективно, че постепенно се очовечват. Со кротце, со благо и со много кютек

                                Коментар

                                Working...
                                X