IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    По скоро да мислим кого си избираме да ни управлява. Колко са ни силни институциите, какви хора назначаваме за полицаи, колко си спазваме законите. Такива нещица.
    Алабала. В случаят говорим за стаден манталитет на циганите. Дори и да не вършат престъпления при конфликт ще скачат на бой цялата група. Такъв си им е манталитета.Подобно нещо няма как да се предодврати.А и престъпността в България е цвете в сравнение с държавите от Западна Европа.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
      Не създават, щото милицията навън не цепи басма на никой, ако ще и цял катун да са ...
      Именно. Щото бой, бой и пак бой. И да видиш как всичко става ок.

      Днеска една муцуна по мургавичка, си позволи да се опита да не спре на зебра. Само като го изгледах - знаете аз съм зла вещица - си налегна парцалите.

      Ред и дисциплина. И тарамбуката се очовечва. Що по тошово време нямаше ли индуси у нас? Имаше. Да са създавали проблеми?

      А тук, да се заядеш с жена е действие, което не препоръчвам на никого.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
        Да ходим въоръжени до зъби ли тогава?
        По скоро да мислим кого си избираме да ни управлява. Колко са ни силни институциите, какви хора назначаваме за полицаи, колко си спазваме законите. Такива нещица.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          По онова време половата култура не е била много засегната и не са знаели как да се предпазват. И жените правили аборти доста пъти и раждали по 2 деца.
          Това не е от такова значение. Важното е,че в България от 80 години насам има ниска раждаемост. Още оттогава са заложени основите на днешния демографски срив.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

            Ей, голяма престъпност сред тия лекари!
            Сред лекарите не, но в Латинска Америка престъпността е сред най-високите в света. И да,на всеки латинос лекар има десетки латиноси престъпници.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Не е така,защото аз като бях ученик в три различни училища от 1982г до 1994г никъде нямах съученик от семейство с повече от две деца. Много голяма рядкост бяха многодетните семейства. Даже сега има повече. Естествено имам предвид сред българите.
              По онова време половата култура не е била много засегната и не са знаели как да се предпазват. И жените правили аборти доста пъти и раждали по 2 деца.

              Коментар


              • Да ходим въоръжени до зъби ли тогава?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                  И на един латинос лекар се падат по 10 ,които се занимават с престъпна дейност.
                  Ей, голяма престъпност сред тия лекари!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                    Това е ясно, проблема е, че като гътнеш някой, го лежиш като за човек.
                    По-добре да те съдят,отколкото да те погребат или да станеш инвалид.А и като те нападнат законът ти дава право да се защитиш-така наречената неизбежна отбрана.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Ромите винаги ходят на тумби именно ако стане конфликт да скочат няколко човека на един и да го пребият. Иначе като са сами са бъзливи. Такава им е"интеграцията".
                      Това е ясно, проблема е, че като гътнеш някой, го лежиш като за човек.
                      Last edited by RUBLA; 21.10.2022, 20:11.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Ромите винаги ходят на тумби именно ако стане конфликт да скочат няколко човека на един и да го пребият. Иначе като са сами са бъзливи. Такава им е"интеграцията".
                        Тук си много прав. Сам ако е даже ще се опита да те прикотка "бате, мате, ала бала" да се направи на приятел.
                        Last edited by RUBLA; 21.10.2022, 20:11.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                          Явно агитката на Берое вече няма такава активност както преди.
                          Ромоите винаги ходят на тумби именно ако стане конфликт да скочат няколко човека на един и да го пребият. Иначе като са сами са бъзливи. Такава им е"интеграцията".
                          Last edited by RUBLA; 21.10.2022, 19:51.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                            Интегрирани и не създаващи проблеми.
                            Не създават, щото милицията навън не цепи басма на никой, ако ще и цял катун да са ...
                            Last edited by RUBLA; 21.10.2022, 20:12.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Прав им път.Колкото и да са интегрирани винаги ходят на тумби и при конфликт скачат всички и могат да пребият или дори убият човек. Мен оня ден един такъв интегриран индиец се опита да ме притисне с един джип на пътя,ама като ме видя отблизо явно прецени, че е по-добре да продължи. Но беше сам,ако бяха повече друга щеше да е ситуацията.
                              Кат са върна ще си хортуваме за наште шведи.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Всички доктори тук са аржентинци - и то шефовете на отделенията, или кубинци - щото Кастро ги превърна във водеща държава в медицината.

                                Сигурно според теб Кастро е негър, а не гайего.

                                Излазям.

                                Имам чай със съседката - да те светна и тя е бяла
                                Луис Ортис е негър.И кубинец.Феликс Савон също.Така че в Куба си е пълно с негри.
                                И на един латинос лекар се падат по 10 ,които се занимават с престъпна дейност.

                                Коментар

                                Working...
                                X