IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

    Навремето (сега още повече), тези 4-5 са били само за една учебна студенска година, тоест 4х5=20, ама и имаш 5 горещи лета х2 =10.
    Отделно, имало и един-двама първи неуспешно срамни прохождащи опита преди 18 год, тоест още 2.
    Дотогава - 32.
    И това само до 23-24 год.
    Ами ако жената е на 30 и бивша студентка ??
    Тука добавяме творческото търсене (3 бр/год) плюс някое нахакано шевче (1 бр)
    Значи още 20 броя до 30 год, общо 52 !!!!
    ТНМ, Лельо, Селена ?
    Груев, ти си бил студент, направи си домашното и ще видиш, че трябва да се дели на 10, не на 3.
    И бота ти го каза.
    Имаш логика, но това е перфектния случай на прелетна пеперуда с претенции, визия и малко акъл - т.е. не повече от 5% от жените. Такава не ти трябва - твърде много творческо търсене и не е ок. Повече имат сериозно гадже за период от поне 3 години, твърде често на 30 са с 5-6 бройки, от които 2-3 са наистина случйани, другите са сериозни по 2-3-5 години. И за нахаканото шефче си прав, ма човещинка и т.н. Та до 10 си е нормална бройка за симпатична дама около 30-те, виж за селска пръчка от студ град, дето са я държали на каишка на село - 10 е бройката на годишна база. Реалности
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
      Обаче и жена ти, на 20-25г е имала 4-5 мъже. Явно е обичала секса и не е била скормна преди да станете гаджета,
      Навремето (сега още повече), тези 4-5 са били само за една учебна студенска година, тоест 4х5=20, ама и имаш 5 горещи лета х2 =10.
      Отделно, имало и един-двама първи неуспешно срамни прохождащи опита преди 18 год, тоест още 2.
      Дотогава - 32.
      И това само до 23-24 год.
      Ами ако жената е на 30 и бивша студентка ??
      Тука добавяме творческото търсене (3 бр/год) плюс някое нахакано шевче (1 бр)
      Значи още 20 броя до 30 год, общо 52 !!!!
      ТНМ, Лельо, Селена ?
      Груев, ти си бил студент, направи си домашното и ще видиш, че трябва да се дели на 10, не на 3.
      И бота ти го каза.
      Last edited by hazard; 12.11.2020, 20:57.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

        Ха ха ха.като изключим хвалбите на Митю пищова такива мъже няма.А ако някой все пак е успял едва ли е здрав.Това е развъдник на болести и едва някоя жена иска да си легне с такъв екземпляр...
        Нямам идея кой е въпросният Митю , ама подозирам , че няма и да ми е интересно да разбера . Но , като изключим него , доста форумни герои се похвалиха в темата .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

          Не е задължително . Ако приемем , че опитът на мъжете се гради с около 100 бройки , какво пречи на една жена , разполагаща с такъв екземпляр , любопитство и желание да учи , да придобие опит ?
          Наздраве , Грую !
          Ха ха ха.като изключим хвалбите на Митю пищова такива мъже няма.А ако някой все пак е успял едва ли е здрав.Това е развъдник на болести и едва някоя жена иска да си легне с такъв екземпляр...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от malkia Muk Разгледай мнение

            Тука имате няколко такива, - айде на промоцията
            Вече съм зает, но знае ли човек... ако Селенката прояви желание...??

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

              Не е задължително . Ако приемем , че опитът на мъжете се гради с около 100 бройки , какво пречи на една жена , разполагаща с такъв екземпляр , любопитство и желание да учи , да придобие опит ?
              Наздраве , Грую !
              Абсолютно си права. Респект, леля
              И наздраве!
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                Не е задължително . Ако приемем , че опитът на мъжете се гради с около 100 бройки , какво пречи на една жена , разполагаща с такъв екземпляр , любопитство и желание да учи , да придобие опит ?
                Наздраве , Грую !
                Тука имате няколко такива, - айде на промоцията
                търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Аз заради това се майтапя, че жената не държи да е първата на мъжа си, Далеч по-важното е да му остане последна Което е доста трудно .....
                  Това е една много добра обосновка за дамите!

                  Все съм се чудел, с какви доводи успокоявате прецакалите се за първи път млади дами в разни сдружения на жените....

                  Логичната последователност трябва да е в подобен стил: след първия път е лесно и става все по-леко с напредването на възрастта!


                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                    Точно на място си е, тнм, даже понякога си се чудя на акъла, ма това е друга бира Някога гледах едно филмче и в него имаше правилото "по 3" - ако мъж ти каже бройката си, делиш на три, ако е жена, умножаваш по три Апропо, другата жена, която е изтръгвала силни чувства в мен, беше с двойна бройка на жена ми, но това не ме е спирало по никакъв начин - няма варинат хубава жена да остане свободна за дълъг период от време, а теи с дългите връзки от 15-16 годишна възраст и после още 20 години са изчезващ вид и съм почти убеден, че са дървета в леглото, просто щото опитът си е опит.
                    Аз заради това се майтапя, че жената не държи да е първата на мъжа си, Далеч по-важното е да му остане последна Което е доста трудно изпълнимо предвид емоционалните характеристики и физиологичните потребности на физически по-силната част от човешкия род.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от караКольо касапина Разгледай мнение

                      Интересно щом мъжете одят с поне 100, а жените само с по 2-ма 3-ма, то с кого одят останалите 97 мъже???
                      Имаше едно време по куманизъма многомашинници и многомашиннички... те така се оправя баланса
                      Наздраве! Който/която го може, го може ама не е за всяка уста лъжица...
                      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от караКольо касапина Разгледай мнение

                        Интересно щом мъжете одят с поне 100, а жените само с по 2-ма 3-ма, то с кого одят останалите 97 мъже???
                        Ако има ред и няма завист и една дашна мома , стига за цяло село

                        Готин ден , на всички !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Точно на място си е, тнм, даже понякога си се чудя на акъла, ма това е друга бира Някога гледах едно филмче и в него имаше правилото "по 3" - ако мъж ти каже бройката си, делиш на три, ако е жена, умножаваш по три Апропо, другата жена, която е изтръгвала силни чувства в мен, беше с двойна бройка на жена ми, но това не ме е спирало по никакъв начин - няма варинат хубава жена да остане свободна за дълъг период от време, а теи с дългите връзки от 15-16 годишна възраст и после още 20 години са изчезващ вид и съм почти убеден, че са дървета в леглото, просто щото опитът си е опит.
                          Не е задължително . Ако приемем , че опитът на мъжете се гради с около 100 бройки , какво пречи на една жена , разполагаща с такъв екземпляр , любопитство и желание да учи , да придобие опит ?
                          Наздраве , Грую !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            Ама то всеки мъж е одил поне 100 пъти по чуждо, па на жените само по 2-3 им се пада. А сега има ли изненадани че джендърството е на мода
                            Интересно щом мъжете одят с поне 100, а жените само с по 2-ма 3-ма, то с кого одят останалите 97 мъже???

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              Ама то всеки мъж е одил поне 100 пъти по чуждо, па на жените само по 2-3 им се пада. А сега има ли изненадани че джендърството е на мода
                              Не може да бъде!!! Част от бройката ми се губи. Довечера ще правя кръстосан разпит
                              Наздраве, bota156!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Е, и!? То, щото наш Грую е бил, че и още е света вода не напита? Или за мъжете може, ама да жените - сакън, хич дума да не става?
                                Наздраве!

                                П.П. Извинявай, Грую, но не можах да се сдържа.
                                Точно на място си е, тнм, даже понякога си се чудя на акъла, ма това е друга бира Някога гледах едно филмче и в него имаше правилото "по 3" - ако мъж ти каже бройката си, делиш на три, ако е жена, умножаваш по три Апропо, другата жена, която е изтръгвала силни чувства в мен, беше с двойна бройка на жена ми, но това не ме е спирало по никакъв начин - няма варинат хубава жена да остане свободна за дълъг период от време, а теи с дългите връзки от 15-16 годишна възраст и после още 20 години са изчезващ вид и съм почти убеден, че са дървета в леглото, просто щото опитът си е опит.
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X