IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Моят брак го спасяват ДЕЦАТА. Щото имам отговорност към тия деца.Не искам да растат без баща или някой льольо да им е втори баща.
    Така че заради тях жертвам собственият си живот.
    Мисля, децата нямат нищо общо с грешката, която си допуснал, когато си се женил. Липсата на прозорливост обикновено се компенсира чрез направата на жертви.
    Наздраве!
    Last edited by tnm; 25.10.2022, 19:48.
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Леле, как сте се развихрили, започвам терапия с пуканки

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Мислиш, че лъжа ли?В кое точно се съмняваш?
        Ти не лъжеш. Вярвам ти. Просто не знаеш кой точно си приказва с теб от другата страна на компютъра/таблета/мобилния.

        Припомни си дефиницията за самонадеяност в наказателното право …

        Тук има доста по умни хора от тебе и мене.
        Last edited by Arana; 25.10.2022, 19:45.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Голям залък хапни, голяма дума не казвай …
          Мислиш, че лъжа ли?В кое точно се съмняваш?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

            Не мога да се похваля с твоите постижения, но само ще отбележа, че IQ-то ми, надвишава ръста ти в сантиметри...
            Хахаха. Нали ти чета коментарите.Ти си един елементарен човек .
            Във форума има и интелигентни хора ,ама ти със сигурност не си от тях.Нито си интересен събеседник. А си едно дребнаво и заядливо човече.Коментари по темата не правиш,а само злобно репликираш моите мнения.
            Празен човек с празни мисли.
            Last edited by mirodes; 25.10.2022, 19:44.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Завършил съм английска гимназия и"Право"с отличен успех, Ай Кю-о ми е над 130,а ерудицията всеобхватна. Участвал съм и в"Стани богат "като отговорих на 12 въпроса от 15.Като отговорих правилно и на последния въпрос, но се отказах .
              Та пак повтарям-нито си ми на образованието, нито на интелекта,нито на знанията.
              Ти си празен човек с празни мисли.
              Не мога да се похваля с твоите постижения, но само ще отбележа, че IQ-то ми, надвишава ръста ти в сантиметри... Не че за мен има някакво особено значение.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Завършил съм английска гимназия и"Право"с отличен успех, Ай Кю-о ми е над 130,а ерудицията всеобхватна. Участвал съм и в"Стани богат "като отговорих на 12 въпроса от 15.Като отговорих правилно и на последния въпрос, но се отказах .
                Та пак повтарям-нито си ми на образованието, нито на интелекта,нито на знанията.
                Ти си празен човек с празни мисли.
                Голям залък хапни, голяма дума не казвай …

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Това е вече друг подход.
                  Какво повече да се обсъжда. Защо постоянно дълбаеш на тая тема?
                  Това да съм правил ,онова да съм правил. Ами нещата няма да се променят. Съжителстваме заради децата. Не е необичайно явление.
                  Last edited by mirodes; 25.10.2022, 19:38.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                    Ще ти сложа + (плюсче), че без да искаш си написал нещо вярно в тази тема.
                    Завършил съм английска гимназия и"Право"с отличен успех, Ай Кю-о ми е над 130,а ерудицията всеобхватна. Участвал съм и в"Стани богат "като отговорих на 12 въпроса от 15.Като отговорих правилно и на последния въпрос, но се отказах .
                    Та пак повтарям-нито си ми на образованието, нито на интелекта,нито на знанията.
                    Ти си празен човек с празни мисли.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      и двата пациента ги срещам само задочно
                      но са много енергични. по един особен начин
                      А къде е бате Пешо? Къде е крети? Отсвириха ли ни ептен?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        По ясно не мога да го кажа-благодарен съм на жена ми за грижите,но не съм щастлив в тоя брак.
                        Как по-ясно да ти го кажа.
                        Какво толкова необичайно има и да се обсъжда.
                        Това е вече друг подход.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                          Нито си ми на образованието ,нито на интелекта ,нито на знанията.
                          Ще ти сложа + (плюсче), че без да искаш си написал нещо вярно в тази тема.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            и двата пациента ги срещам само задочно
                            но са много енергични. по един особен начин
                            От Миро вече и мене ме боли главата

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Незнам коя задачка е по-тежка. Аз пък карам гаден грип ама от Миро, направо ще взема да оздравея и да ходя на работа вече, че не се трае
                              По ясно не мога да го кажа-благодарен съм на жена ми за грижите,но не съм щастлив в тоя брак.
                              Как по-ясно да ти го кажа.
                              Какво толкова необичайно има и да се обсъжда.Не във всички случаи, в които се стига до развод ,има някакви големи конфликти.Ти нали си бракоразводен адвокат, не си ли имала подобни случаи?
                              Last edited by mirodes; 25.10.2022, 19:30.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Незнам коя задачка е по-тежка. Аз пък карам гаден грип ама от Миро, направо ще взема да оздравея и да ходя на работа вече, че не се трае
                                и двата пациента ги срещам само задочно
                                но са много енергични. по един особен начин
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X